Podsumowanie roku w Juve

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
JuventinoPS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 658
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2007, 17:11

...
Ostatnio zmieniony 02 maja 2009, 14:46 przez JuventinoPS, łącznie zmieniany 1 raz.


dominik10dziki

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2007
Posty: 64
Rejestracja: 12 lutego 2007

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2007, 17:43

1.Jak to kiedys bodajze powiedzial Lippi "Najlepszym transferem Juve byli Buffon,Nedved,Camoranesi,Del Piero,Trezeguet" A ja zastanawiam sie nad:
-Cristianem Molinaro :wink: -Gosciu po tej stronie jezdzi jak chce tylko te wrzutki :cry:
-Domenico Criscito :P -nie wiem czemu ale ja go bardzo lubie, jest mlody, ma wszystko by stac sie wielkim zawodnikiem i brakuje mu tylko doświadczenia
-Tiago :) - z meczu na mecz gra coraz lepiej i wkrotce zworca sie te 13 mln :twisted:
Dlaczego nie wybralem Iaquinty :?: Lubie go ale moim zdaniem stac go na jeszcze wiecej gra zmiennie :? Antonio Nocerino bardzo go lubie ale zostaje mi w pamieci to co powiedzial o Napoli :evil: Salichamidzic solidny gracz :prochno:
2.Alex Del Piero za te Hat-tricki w Serie B i za to jak wykonuje wolne itp itd..Po prostu El Capitano Czemu nie Buffon :?: Mial swietne parady pokazal ze jest najlepszy na swiecie i moim zdaniem 2 miejsce zaraz po Alexie 8) Czemu nie Treze :?: Przypomnijcie sobie Serie B te jego znaki do zarzadu.. To gdy byl zawieszony i nikt tego nie zalowal bo chcielismy by gral Bojinov :whistle: Ale na szczescie wszystko sie dobrze
skonczylo :prochno:
3.Alimron pokladalem w nim nadzieje a mnie zawiodl.. :x
4.Salichamidzic zaczal ostatnio grac pieknie gdyby nie bramkarz Sieny Hasan ma Hat-tricka :smile:
5.Jestem zadowolony tylko pare transferow by sie przydalo :lol:
6.2 miejsce na to nas stac :!: :!: :!:


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2007, 18:33

1. Który transfer wykonany w 2007 roku był dla was najważniejszy? (zimą / latem)

Iaquinta. Wystarczająco dużo razy ratował nam skórę i znaczaco poprawił naszą grę w pressingu. Byłem dość dobrze nastawiony do tego transferu, ale on przebi i to ;)


2. Który zawodnik był po prostu najlepszy w 2007 roku?

Buffon
Jako jedyny trzymał formę przez cały rok. Treze czy Alex mieli lepsze momenty, ale też sporo słabszych. Buffon więc przebija wszystkich.

3. Który okazał się największą „porażką” i zawiódł najbardziej wasze oczekiwania?

Jednak nie Tiago. Najwięcej spodziewałem się po ALmironie. Stawiałem go wyżej od Portugalczyka - znał ligę włoską, grał świetnie w poprzednim klubie. I dokładnie tak, jak lubię.
U nas niestety nic nie potrafi z tego pokazać. Nawet w konfrontacji ze słabymi rywalami.

4. Kto okazał się największą niespodzianką roku?

Legro. Ten gość teraz wymiata w ogronie.
Ciekaw jestem czy ktokolwiek z kibiców Juve jeszcze w niego wierzył (pomijając jego rodzinę, a i to pewnie mała część). Bez niego mielibyśmy sporo punktów mniej na koncie.
Gdyby mnie było stać to bym mu pomnik wystawił za odnalezienie formy w kluczowym momencie :)

5. Czy jesteś zadowolony z osiągnięć naszego zespołu w 2007 roku?

Nawet bardzo. Serie B jak Serie B. Gdy dotarliśmy na szczyt zaplesza Serie A spuścilismy z tonu, ale zupełnie nie miałem im tego za złe. Po co się przemęczać kiedy to nie jest konieczne. Włoska mentalność.
Natomiast zupełnie nie przypuszzałem, że tak szybko odbudujemy klub. Pomimo skromnego zasobu finansów, roku przerwy, groźnych rywali - trzymamy wysoki poziom. Przed sezonem przyjąłbym 4 miejsce w ciemno. Ta Liga Mistrzów, te pieniądze, te okazje na transfery. Teraz już 4 miejsca nie będę traktował za wielki sukces :)
Brawo Juventus!


6. Czego oczekujecie od Juventusu w nowym roku?
Przede wszystkim to awansu do LM. I wyjścia z grupy.
W drugiej kolejności większej rywalizacji z Interem o scudetto. 8 punktów straty do Interu po niespełna połowie meczów to nieco za dużo. Przy ich formie nie będzie łatwo tego odrobić.
W trzeciej kolejności to poprawienia gry na wyjazdach :)
Ale to juz takie mniejsze zyczenia. Poprzednie dwa mi wystarczą :)
W końcu to trzecie to tylko sposób dotarcia do celu (poprzednich dwóch).


Dirty mind
matekkuba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 stycznia 2007
Posty: 436
Rejestracja: 16 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2007, 18:37

1. Wg mnie najważniejszym transferem było przyjście Iaquinty. Ten zawodnik w tym sezonie gra nieporównywalnie lepiej niż Alex, z całym szacunkiem dla naszego Il Capitano,. Strzelał dla nas ważne bramki, a jego waleczność bardzo mi imponuje. Bardzo dobrym posunięciem było również ściągnięcie Nocerino, chłopak ma serce do walki niczym Gatusso, choć jego miłość do Napoli troszkę mnie smuci. Te dwa transfery były chyba najlepszymi posunięciami w ciągu całego roku.
2. Na przełomie całego roku Buffon, choć gdyby dzielić na Serie B i Serie A to w pierwszej części sezonu: Nedved i Alex, a w drugiej Treze i Buffon, ale Buffon w drugiej lidze ratował nas niejednokrotnie, a Alex, Nedved i Treze grali nierówno w oby dwu ligach.
3. Almiron i Criscito. Z tym pierwszym wiązano duże nadzieje, nazywano go "drugim Veronem", a gra bardzo słabo i nie pali się do walki o pierwszą 11. Ten drugi zaś talentem niewątpliwie jest, aczkolwiek spodziewałem się po nim więcej, aniżeli pokazuje na chwilę obecną. Co z ich przyszłością? Tego pierwszego wypożyczyłbym na pół sezonu i jeśli nic by nie pokazał sprzedał, natomiast młody Włoch powinien być wypożyczony w lecie w zamian za transfer definitywny, któregoś z obrońców (czyt. Zapata, Barzagli).
4. Nicola Legrotteglie. Nie spodziewałem się, że może on jeszcze grać na wysokim poziomie, a jednak. Wielkie brawa dla Nicoli.
5. Tak, jak najbardziej. Juve zrobiło to co miało zrobić, czyli wygrać Serie B i powrócić w dobrym stylu do Serie A.
6. Dobrych transferów i Scudetta. Wielkim bonusem było wygranie z Interem :pray: na San Siro


rokfor

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2007, 20:55

1. Który transfer wykonany w 2007 roku był dla was najważniejszy? (zimą / latem)

Jak pokazalo poprzednie okno transferowe nie zawsze pieniadze sa najwazniejsze i tak bylo tym razem w naszym przypadku..kontrakty Grygery i Salihamidzica byly jak sie okazuje bardzo trafne. Ale mimo wszystko najwazniejszym transferem dla nas jak wiekszosc ocenia bylo przybycie dwojki wlochow: Iaquinta oraz Nocerino, ten drugi jest prawdziwym diamentem i jestem pewien ze juz niebawem bedzie naszym nowym SYMBOLEM dzieki swojemu zaangazowaniu w gre, widac ze chlopak zostawie serducho na boisku :wink:

2. Który zawodnik był po prostu najlepszy w 2007 roku?

W przeciagu calego roku 2007 ktory dla nas wyjatkowo byl podzielony bo w porownaniu do czesci sezonu z serie b, z obecna sytuacja w serie a, kilku pilkarzy zaznaczylo mocno swoja obecnosc. Biorac pod uwage pierwsza czesc tego roku napewno Del Piero zasluguje na najwyzsze slowa uznania, nie zapominajmy ze zostal krolem strzelcow (serie b), ale nie zabraklo Mu motywacji i zagral bardzo dobry sezon w drugiej lidze prowadzac Juve na wlasciwe miejsce tj. serie a !
Biorac pod uwage druga czesc roku 2007 i pobyt w serie a, na uznanie zasluguje natomiast kilku pikarzy, ale chyba najwieksze brawa dla Buffona i Trezegueta :bravo:

3. Który okazał się największą „porażką” i zawiódł najbardziej wasze oczekiwania?

Wiekszosc z Was (forumowiczow) twierdzi ze Almiron jest najwiekszym rozczarowaniem, ja zas uwazam ze Tiago mimo wszystko jest zdecydowanie wiekszym rozczarowaniem tego sezonu..spojrzmy, kim jest Almiron w porownaniu do "obierzyswiata" jakim jest bez watpienia Tiago, portugalczyk moim skromnym zdaniem jest bez watpienia najwiekszym rozczarowaniem.

4. Kto okazał się największą niespodzianką roku?

Tutaj chyba wskazalbym Legro, naprawde po tym co wyczynial jeszcze przed wyporzyczeniem do Sieny w naszej defensywie zastanawialem sie po co Go wyporzyczac, uwazalem ze trzeba go sprzedac jak najszybciej ; ) a tutaj prosze bardzo jest ostoja naszej defensywy, oby jak najdluzej ;)
No i chyba mimo wszystko Giovinco..jestem naprawde zwolennikiem Jego talentu i sledze rozwoj chlopaka na bierzaco :)

5. Czy jesteś zadowolony z osiągnięć naszego zespołu w 2007 roku?

Jak najbardziej TAK, nie oszukujmy sie nikt nie spodziewal sie mistrzostwa w tym sezonie ;) a awans z ujemnym kontem punktowym w serie b, rowniez trzeba uznac za swoisty "sukces"

6. Czego oczekujecie od Juventusu w nowym roku?

Awans do Ligi Mistrzow, Final Pucharu Wloch (minimum) kilku ciekawych, perspektywistycznych wzmocnien oraz, dobrego startu w przyszlym sezonie :)


Buffon_fan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2007
Posty: 94
Rejestracja: 21 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2007, 22:45

1.Iaquinta
2.Buffon
3.Nikt.Wszyscy byli dobży.
4.Iaqinta.Nie spodziewałem się że jest taki dobry
5.Tak,Jestem bardzo zadowolony
6.Najbardziej bym chciał aby Juventus wygrał Seria A i żeby jeśli będzie w Lidze Mistrzów, wyszedł chciaż z grupy

Szczęśliwego Nowego roku 2008!


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 01 stycznia 2008, 01:28

Sylwester, a ja zamiast się bawić z lampką szampana piszę tego posta, no coż, przejdźmy do rzeczy.

Rok 2007 zamknięty. Sen ... sen. Koszmar! Zwany Serie B dobiegł końca. Jeszcze dzisiaj pamiętam moje zdruzgotanie po degradacji, ale nie o tym, tego już nie ma chociaż nie prędko o tym zapomnę. Od stycznia zmagaliśmy się na drugim froncie i plan minimum został wykonany - awansowaliśmy do Serie A udowadniając iż łatwo zniszczyć się nas nie da. Poźniej mercato, wielkie nadzieje i na pierwszy rzut oka transfery solidne, wielkie nadzieje co do Scudetto. No i zaczeło się pięknie dwa zwycięstwa, poźniej niespodziwana porażka z Udine i cenny remis z Romą. Kończymy rok na trzecim miejscu w pierwszej trojce ktora upasowała się na kilka punktow przed resztą. Wynik nie jest najgorszy gdyby nie strata interu ktora jest oczywiście realna do odrobienia ale musi nam pomoc szczęście i wola walki ktorej mamy nadmiar.

1. Który transfer wykonany w 2007 roku był dla was najważniejszy? (zimą / latem)
W zasadzie przed sezonem twierdziłem iż najlepszym transferem było pozyskanie Jorga Andrade, jednak kontuzja rzepki po czterech meczach wykluczyła go i uniemożliwiła moj głos na niego. Co by nie było ciężko byłoby mu przebić Iaquinte ktory praktycznie w każdym spotkaniu chciał udownić ba! wręcz pałał rządzą udowodnienia iż jest lepszym zawodnikiem od Trezeguet i Del Piero, po tym jak ratował tyłek w kilku spotkaniach od razu zostało to zauważone przez Ranieriego i to Alex musiał zostać usadzony na ławce, co było jeszcze większym bodźcem dla naszego kapitana i determinacją do lepszej gry. Obecnie posiadamy trzech moim zdaniem rownych napastnikow tyle że każdy z nich posiada inne walory, walory ktore są przydatne dla całej drużyny i z ktorych drużyna czerpie wiele korzyści. A dobitnie potwierdza to iż byli/są? najlepszym atakiem w Europie.

2. Który zawodnik był po prostu najlepszy w 2007 roku?
Tutaj kandydatow miałem dwoch: Alessandro Del Piero i Gianluigi Buffon. Del Piero ktory został krolem strzelcow Serie B i w Serie A gra bardzo dobrze, ba niektorzy pozwalają sobie już stwierdzać iż przeżywa drugą młodość. Gianluigi Buffon to wielki człowiek i wielki piłkarz. Tego człowieka poprostu uwielbiam zawsze po straconym golu podnosił mnie na duchu pokazując swoimi gestami do zawodnikow z pola że to jeszcze nie koniec (m.in to dało mi wiare do końca w pomyślny końcowy rezultat z interem i Atalantą) i to właśnie dla Buffona idzie moj głos. Wspaniałe interwencje z Cagliari i Lazio, zresztą nie będę się rozpisywał tutaj dogłębnie, każdy zespol na świecie chciałby go mieć w swoim składzie, nie przeżyłbym gdyby Milan skroiłby go nam latem (a teraz sobie mogą pluć w brodę). Największy skarb w naszej drużynie, człowiek prezentujący nawet w Serie B poziom Mistrza Świata.

3. Który okazał się największą „porażką” i zawiódł najbardziej wasze oczekiwania?
Nie zdziwi nikogo chyba że napiszę Tiago i Almiron. O ile Tiago nie przekonywał mnie do końca, ma status zawodnika ktory lubi zwiedzać kraje, a gdyby się zatrzymał w jednym miejscu na jakiś okres czasu zapewne byłby dobry, sprawia jednak wrażenie lepszego od Almirona. Jeżeli chodzi zaś o Argentyńczyka to liczyłem że wprowadzi trochę finezji do naszej gry, niestety zawiodł jeszcze bardziej niż Tiago, rzadko dostawał szansę chociaż popisał się w meczu z Cagliari świetnym zagraniem do Camoranesiego ktore otwarło drogę do bramki Del Piero to w Pucharze Włoch z Empoli dał np ciała, tak bardzo chciał się pokazać przeciwko byłej drużynie a zadziałało to kompletnie w odwrotną stronę. Coż ponad 20 mln poszło na marne a mogliśmy za te pieniądze mieć jednego świetnego zawodnika światowej klasy, coż będzie w styczniu bądź w lecie ale będzie bo musi być.

4. Kto okazał się największą niespodzianką roku?
Tutaj kandydatow jest aż czterech: Nicola Legrottaglie, Antonio Nocerino, Cristian Molinaro i Cristiano Zanetti. Legro to przesada, człowiek zmienił się jakby go ktoś przemalował, zawodnik chmieryczny, słaby pokazał że stać go na spokojną walkę o pierwszy skład Juventusu, solidny filar defensywy przez 13 kolejek. Antonio Nocerino to człowiek jakiego w drugiej linii potrzeba, żelazne płuca i serce do gry, braki techniczne ktore nadrabia niesamowitą walką i chęcią zwycięstwa, napewno wyszła mu ta runda na plus. Molinaro kapitalnie wspołpracował z Nedvedem, stworzyli świetną flankę przez wielu krytykowany mi się bardzo podobał i wreszcie Zanetti. Człowiek ktory jest chyba najbardziej niedoceniany przez kibicow Juventusu a to on wykonuje czarną robote, masa przechwytow, wślizgow i kluczowych podań. Głos jednak solidarnie wędruje do Legro.

5.Czy jesteś zadowolony z osiągnięć naszego zespołu w 2007 roku?
Mimo wszystko tak. Awansowaliśmy do Serie A i zbudowaliśmy całkiem inny zespoł z charakterem ktory za kilka lat wepnie się na szczyt z ktorego zwali niekompetentny tego inter. Mamy charakter, charakter jakiego nigdy nie mieliśmy to się ceni. Teraz przeprowadzić tylko transfery i oby wypaliły. Nie ma co się rozpisywać : Tak jestem zadowolony aczkolwiek mogłobyć lepiej ale masę punktow straciliśmy na własne życzenie vide Udinese, Fiorentina. Bądź przekręcono nas vide Parma, Napoli.

6. Czego oczekujecie od Juventusu w nowym roku?
Awans do Ligi Mistrzow jest priorytetem, ale skoro już tam będziemy to musimy pokazać że trzeba się z nami liczyć, świetnie by było dojść gdzieś daleko. Na jesień liczę że wystarujemy już z rownej pozycji jak inter i Roma. Narazie mamy jednak obecny sezon a ja dopoki to będzie możliwe będę wierzył w Scudetto.

FORZA JUVENTUS!
NIECH TEN ROK BĘDZIE JESZCZE LEPSZY A 111-LETNIA HISTORIA BĘDZIE PIĘKNIE KONTYNUOWANA!


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 01 stycznia 2008, 11:49

1. Vinc Iaquinta - bałem sie ze Vinc moze sie nie wkomponowac w zespol ze sobie nie poradzi ale okazalo sie ze to zupełnie nie potrzebne i strzelil on dla nas bardzo duzo waznych bramek, mysle ze najlepszy transfer

2. Gigi Buffon - jego postawa na boisku a takze poza nim mówi sama za siebie

3. Tiago - jednak to od niego oczekiwalem najwiecej, myslalem ze pokieruje nasza linia pomocy bedzie przywodca a on nie moze sie dopasowac do zespołu. Nie skreślam go jednak bo ostatnie występy pokazuja ze jest coraz lepiej i oby okazało sie ze warto było czekac na jego aklimatyzacje

4. Legrotagglie - powrócił w wielkim stylu i pokazal ze trzeba się z nim liczyć i nadal moze utrzymywac wielka forme

5. TAK - jak najbardziej, nikt nie wierzyl ze mozemy tak szybko powrocic na szczyty a jednak

6. Dalszej świetnej postawy i pokonania Interu


Obrazek
Ewrzen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 grudnia 2007
Posty: 53
Rejestracja: 23 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 01 stycznia 2008, 13:03

1.Iaquinta i Nocerino. Myśle że radzą sobie bardzo dobrze chodź wspomniałbym jeszcze o Andrade tylko szkoda ze złapała go kontuzja bardzo by sie na przydał.
2.Trezeguet rozpoczoł sezon chyba najlepiej w swojej karierze myśle że on zasługuje na te pochwałe.
3.Tiago & Almiron. Ten pierwszy nic dobrego nie pokazał chyba tylko jedna asysta w ostatnim spotkaniu z Sieną.Ten drugi zaś na początku sezonu miał dobrą forme i grał przyzwoicie lecz później coraz gorzej .. i gorzej :(
4.Bardzo ... dawali nam 4-5 lat na odbudowe drużyny nikt nie wierzył a tu bum Seria A i 3 miejsce na półmetku brawo ! ;-)
5. Zwyciestw zwyciestw i jeszcze raz zwyciestw ;-). Szczególnie tych z interem i milanem ;D

Pozdro wszystkim !


Gigi Buffon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lipca 2007
Posty: 230
Rejestracja: 06 lipca 2007

Nieprzeczytany post 01 stycznia 2008, 13:05

1. Który transfer wykonany w 2007 roku był dla was najważniejszy? (zimą / latem)
2. Który zawodnik był po prostu najlepszy w 2007 roku?
3. Który okazał się największą „porażką” i zawiódł najbardziej wasze oczekiwania?
4. Kto okazał się największą niespodzianką roku?
5. Czy jesteś zadowolony z osiągnięć naszego zespołu w 2007 roku?
6. Czego oczekujecie od Juventusu w nowym roku?


Na wstępie chcialbym ,zauważyć ,że Juventus zaliczył bardzo udany rok. Dlaczego ? Ponieważ przez caly rok utrzymywal sie w czubie tabeli Serie B i A :dance: ,Potrafil zdobywać punkty z wydawało by się zespołami , z którymi (po aferze Moggiego i stracie wielu znakomitych zawodników )dzieli go wiele sezonów przepaści a jednak potrafiliśmy zdiobywać punkty z Romą ,Milanem,Interem,Fiorentiną ,ograć na wyjeżdzie uczestnika LM -Lazio ,A rok zakończyliśmy wygrana nad Sieną Calcio (2-0). Przypomnieć należy ,że Juvenus okazal sie najlepszą drużyną Serie B w historii, i nie stracił dystansu do Romy i Interu( kolejnośc nie ma znaczenia)
A teraz chciałbym wypowiedzieć się na wyzej wymioenione pytania. Czego oczekuję? Oto odpowiedzi:

1 Myślę ,że nie transfer ale ruch personalny. Mianowicie zatrzymanie w klubie Davida Trezegueta :D Aczkolwiek dobrym pomysłem było kupienie Iaquinty,Nocerino i Molinaro

2 Gigi Buffon , Trezeguet, Del Piero - wymieniłem 3 ponieważ rzaden z wymienionmych nie zaliczyl pelnego roku świetnych występów Buffon zaliczał glupie wpadki ,Trezeguet zaczął dopiero na dobre strzelać na jesień , Del Piero po świetnej wiośnie ,nie mógł przez dluszy czas przekonać Ranieriego do swojej osoby i stracił miejce na rzecz Iaquinty

3 Andrade i Tiago - Wymieniam dwóch ponieważ obaj nie mogą zaliczyć tej rundy do udanych. Tiago tak na dobrą sprawę nie potwierdził ,ze jest wart tych 13 milioów Euro ,jakie za niego daliśmy. W przypadku Andrade sprawa wyglada nie co inaczej Kontuzja pozbawila go gry przez całą rundę a w 3 meczach nie da sie potwierdzić wielkiej klasy ,jaką reprezentuje

4 Molinaro, Legrottaglie, Nocerino - Dlaczego akutrat oni? W mojej opini , Molinaro zaliczył genialną rundę, jego rajdy były fantastyczne , strzelil gola Parmie w PW i pokazał że gdy nabierze wiekszego doświadczenia może być wielki , myślę ,ze już teraz każdy kibic Juve zapomnial o Zambrottcie :D Oby gral tak dalej. W przypadku Legrotagglie wybicie się w tej rundzie umożliwila mu kontuzja Andrade , możliwe ,że wprzypadku zdrowia Portugalczyka Nicola dalej by dbal o dobrą temperaturę ławki rezerwowych naprzemian z krzesełkiem na trybunach :D Ale chwała mu za to że w odpowiedniej chwili trafił z formą i razem z Chiellinim tworzył parę świetnych stoperów a gole strzelane Parmie, Reggianie potwierdzają moje słowa. Nocerino to wielki talent. Pochlebne opinie potwierdził w tej rundzie. Grał świetnie ,może nie byl skuteczny aczkolwiek nie to należało do jego zadań. Razem z Cristiano Zanettim tworzył bardzo dobry środek pola oby jego talent rozwijał się dalej w tym samym kierunku... ,a o gole może postarać się na Wiosnę :D

5 Jestem bardzo zdowolony z postawy Juve w roku 2007. awans do Serie A, skuteczna walka o LM i znikoma strata do miejsca gwarantującego Wice-mistrzostwo Włoch , Zachowanie szans na awans do 1/4 finalu PW :D Myślę ,że przytoczone argumenty skutecznie opowiedzą sie za tezą ,że Juve w roku 2007 bylo wielkie

6Oczekiwania są następujące; Zdobyć PW , dalej świetnie grać w Serie A ,zdobyc wice-mistrzostwo... to od całej druzyny. Od zawodników oczekuję lepszej postawy na wyjazdach , Trezeguetowi,życze lepszej rundy ( pomimo ,ze ta byla świetna ,ale stać go na więćej ) od Del Piero większej ilości takich występów co z Lazio a od Buffona super gry i Mistrzostwa Europy dla reprezentacji , na jesieni chciałbym abyśmy skutecznie walczyli o Puchar Europy i o Scudetto. Zarządowi większej determinacji w kupowaniu znakomitych zawodników i kupienie wreszcie tego Huntelaara i Van der Vaarta :-D

to chyba tyle :think: Mam nadzieje,ze te życzenia sie spęłnią i to że admin tej strony nie przyczepi się do mnie :D Jakby ktoś chciał podyskutować na temat moich wyborów to zapraszam na gg i na forum . Pozdrowienia dla wszystkich !
PS. Przepraszam za błędy ortograficzne jestem dyslektykiem.... :D :D


Milan prawie jak Juve ! Prawie robi wielką różnicę
patryks14

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 lipca 2007
Posty: 108
Rejestracja: 16 lipca 2007

Nieprzeczytany post 01 stycznia 2008, 13:53

:ball: 1. Który transfer wykonany w 2007 roku był dla was najważniejszy? (zimą / latem)
:ball: 2. Który zawodnik był po prostu najlepszy w 2007 roku?
:ball: 3. Który okazał się największą „porażką” i zawiódł najbardziej wasze oczekiwania?
:ball: 4. Kto okazał się największą niespodzianką roku?
:ball: 5. Czy jesteś zadowolony z osiągnięć naszego zespołu w 2007 roku?
:ball: 6. Czego oczekujecie od Juventusu w nowym roku?



:ball: 1. Vincenzo Iaquinta - wydanie tych 11 mln na pewno się opłaciło. Szybko wkomponował się do zespołu i rozegrał bardzo dobrą rundę.

:ball: 2. David Trezeguet - wspaniała runda jesienna. Dowodem na to jest jego prowadzenie w klasyfikacji strzelców Serie A.

Alessandro Del Piero - to on nas wprowadził do Serie A. Wywalczył koronę króla strzelców drugiego frontu. Mimo, że jesień miał słabszą, także strzelił parę goli.

Gianluigi Buffon - cały rok równa forma. Tyle razy on nas ratował. Są bramkarze solidni i są fenomenalni, którzy potrafią wygrywać dla swojej drużyny mecze. Gigi na pewno zalicza się do tej drugiej grupy. Po prostu Superman.

:ball: 3. Sergio Bernardo Almiron - myślałem, że to on poprowadzi naszą grę. Niestety nie zrobił tego i myślę, że albo odejdzie z Juve, albo czeka go ława.

:ball: 4. Nikola Legrottaglie - kiedyś popełniał głupie błędy. W tym sezonie był, nie boję się tutaj takiego określenia, filarem naszej defensywy. W dodatku strzelił parę goli. Zaczyna już nawet pukać do drzwi reprezentacji Italii.

:ball: 5. Tak. Spokojnie awansowaliśmy do Serie A. Teraz jesteśmy na trzecim miejscu z jedynie punktem straty do Romy. Jak na beniaminka wspaniały rezultat. Do prowadzącego Interu niestety tracimy 8 oczek, ale póki piłka w grze wszytko jest możliwe.

:ball: 6. Tak jak mówiłem, do Interu tracimy trochę punktów, ale nigdy nic nie wiadomo. Wicemistrzostwo jak najbardziej realne, ale marzy mi się, zapewne jak nam wszystkim, oczywiście Scudetto.


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 01 stycznia 2008, 16:39

1. Z decyzji Buffon'a o pozostaniu cieszyłem się jakby to był super wymarzony transfer. Dlatego uważam, że to był nasz najważniejszy "ruch transferowy" w tym roku. Także przedłużenie kontraktu przez Del Piero jest warte odnotowania.

2. Hmmm, ciężko oceniać kto był tym naj. Z jednej strony Buffon ratował nas od strat punktów, a z drugiej Trezeguet strzelał mnóstwo cennych bramek. Tak więc stawiam na remis.

3. Jak dla mnie największym rozczarowaniem jest Tiago. Wiadomo dlaczego. Miejmy jednak nadzieję, że w końcu ten zawodnik się obudzi i pokaże na co go stać.

4. Od razu na myśl przychodzi mi Iaquinta, który bardzo mi zaimponował. Przede wszystkim swoim wielkim zaangażowaniem na boisku. Jego radość po strzeleniu bramek potwierdzała, jak dużo serca wkłada w grę dla naszego klubu. Oby tak dalej. Ale w tej kategorii trzeba też odnotować Legrottaglie, który pewnie sam jest zaskoczony swoją formą.

5. Jestem zadowolony z tego 2007 roku. Przeszliśmy godnie przez czyściec jakim była 2 liga. No i przede wszystkim wróciliśmy do Serie A. I jak narazie radzimy sobie naprawdę dobrze.

6. W tym nowym roku oczekuję/życzę sobie jak i Wam awansu do Champions League. I wielu innych wspaniałych chwil związanych z naszym ukochanym klubem i nie tylko.


m-a-t-t-e-o

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 marca 2005
Posty: 532
Rejestracja: 22 marca 2005

Nieprzeczytany post 01 stycznia 2008, 21:21

1. Który transfer wykonany w 2007 roku był dla was najważniejszy? (zimą / latem)
Zaraz po zamknięciu okienka transferowego byłem pewny że najlepszym nowo-pozyskanym zawodnikiem jest Andrade. Niestety kontuzja na razie przeszkodziła mu potwierdzenie moich domniemań. Jestem jednak pewny że po rekonwalescencji potwierdzi swoją wartość dla drużyny...
Skoro Andrade zagrał jedynie kilka meczy opuszczając zdecydowaną większość spotkań oczywiste jest że najważniejszym transferem nie jest. Zatem kto? Podobnie jak większość uważam że tylko Iaquinta może dostać ten "tytuł" Nie dość że najlepiej wkomponował się w drużynę grając kilka fantastycznych spotkań, ratując nam w kilku meczach tyłki, to jeszcze wzmocnił rywalizację w ataku co bardzo dobrze podziałało na Alexa. Podobnie jak Pelson uważam że mamy jeden z najlepszych ataków w Europie...

2. Który zawodnik był po prostu najlepszy w 2007 roku?
Buffon. Wspaniała równa, wysoka forma przez cały rok. Gracz bez którego awans do Serie A byłby mocno utrudniony a 3. pozycja w obecnych rozgrywkach wręcz niemożliwa...
Doceniam też wkład Alexa, który świetną grę w Serie B ukoronował zdobyciem "króla strzelców", i od którego zależało wiele rozstrzygnięć obecnego sezonu...

3. Który okazał się największą „porażką” i zawiódł najbardziej wasze oczekiwania?
Tiago. Od niego oczekiwałem najwięcej, a pokazał niemal najmniej... Gorszy był chyba tylko Almiron ale po nim akurat cudów się nie spodziewałem, od początku byłem pesymistycznie nastawiony do tego transferu... W ostatnich meczach na szczęście Tiago zaczął grać troszkę lepiej, więc może jeszcze będziemy się cieszyć z tego transferu...

4. Kto okazał się największą niespodzianką roku?
Legro. Przed sezonem gotów byłbym oddać go nawet za darmo byle tylko oddalić wizję jego gry w naszej wyjściowej "11". Wizja to się spełniła i ku zdziwieniu chyba wszystkich, nie tylko nie ma katastrofy, lecz można nawet powiedzieć że jest jednym z lepszych obrońców Serie A.

5.Czy jesteś zadowolony z osiągnięć naszego zespołu w 2007 roku?
I to bardzo... O ile awans do Serie A traktowałem jako oczywistość, to wynik z obecnego sezonu przekracza moje oczekiwania. Przed sezonem starałem się być realistą i cicho wierzyłem że "może uda nam się jakimś szczęśliwym trafem zwojować 4 miejsce", ale z miejsca gwarantującego puchar Uefa też bym tragedii nie robił. Tymczasem na (prawie) półmetku zajmujemy 3. lokatę z bezpieczną 6-punktową przewagą nad 4. Udinese
Dla mnie to fantastyczny wynik...

6. Czego oczekujecie od Juventusu w nowym roku?
Mam nadzieję że dowieziemy "przynajmniej" to 3. miejsce do końca sezonu, choć najważniejszy jest jednak awans do LM więc 4. miejsce też jakoś "przeboleję" Dalej na pewno wyjście z grupowej fazy tych rozgrywek.
Jeśli chodzi o krajowe boiska to mam nadzieję że w przyszłym sezonie będziemy już ekipą zacięcie walczącą o Scudetto, a nie spokojnie obserwującą oddalający się Inter.
Wcześniej jednak co oczywiste liczę na kilka udanych transferów które tą walkę nam umożliwią...


Lato1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2004
Posty: 243
Rejestracja: 25 maja 2004

Nieprzeczytany post 01 stycznia 2008, 23:27

1. Który transfer wykonany w 2007 roku był dla was najważniejszy? (zimą / latem)

Najważniejszym transferem było zatrzymanie Treze u siebie i zaoferowanie mu nowego kontraktu, bez jego bramek wątpie byśmy byli w pierwszej szóstce.
Co do nowych zawodników to oczywiście Iaquinta, szczerze mówiąc nie spodziewałem się po nim tak wiele. Walczy,biega,strzela słowem wpasował się w mentalność Juventiniego
Jednak jeszcze lepszym posunięciem od niego było sprowadzenie za darmo Saliego, może grać praktycznie wszędzie...radzi sobie lepiej na prawej pomocy niż Marchionni, co pod nieobecność Camora dużo znaczy, zastępuje Zebine kiedy trzeba, a nawet zastępował NEdveda na lewej flance...niezwykle pożyteczny zawodnik.
Podsumowując
1. Zatrzymanie Treze
2. Salihamidzic
3. Iaquinta

2. Który zawodnik był po prostu najlepszy w 2007 roku?

Buffon i myśle że nie wymaga to komentarza.

3. Który okazał się największą „porażką” i zawiódł najbardziej wasze oczekiwania?

Najbardziej zawodzi mnie PALLADINO...myślałem że z tego chłopaka wyrośnie, gwiazda...no ewentalnie ważny element zespołu a oprócz dobrego meczu z Interem nie widać go za bardzo. Przegrywa rywalizacje z pozostałymi 3 napadziorami a i w pomocy nie radzi sobie nadzwyczajnie.Może moje nadzieje były zbyt duże...

Co do Tiago to mnie nie zawodzi no może zawodzi ale nie w tak dużym stopniu bo prawie zawsze jak gra to gra przyzwoicie. A według mnie będzie jeszcze lepiej. CO do Almirona to od początku nic się po nim nie spodziewałem i uważałem że ta kasa poszła w błoto.

4. Kto okazał się największą niespodzianką roku?

Największą niespodzianką jest dla mnie postawa CHIELLINIEGO na środku obrony. Na lewej stronie był dobry ale w Srodku jest niesamowity jak dla mnie. Od kiedy zaczął tam występować to oprócz meczu z Lazio to nasza obrona prawie nie popełnia błędów. A to co zrobił z Ibrahimoviciem(uznawanym przez tygodnik "Piłka nożna" za najlepszego napastnika Świata) to po prostu MAjstersztyk :bravo:

5. 5.Czy jesteś zadowolony z osiągnięć naszego zespołu w 2007 roku?

Pierwsza połowa sezonu cel osiągnięty, mimo może nie najlepszego stylu w niektórych spotkaniach, nieprzystojącego takiemu klubowi więc zadowolenie w pełni.
Co do drugiej części sezonu to jestem zadowolony z gry i ilości punktów, nawet badzo...niestety Inter właściwie nie traci punktów...nawet z drużynami z czołówki więc zadowolenie nie jest pełne. Ale jak na nasze obecne możliwośći obecna pozycja jest wyższa niż można było przewidywać

6. Czego oczekujecie od Juventusu w nowym roku?

Walki, walki i jeszcze raz walki o jak njawyższą pozycję w tabeli, jeśli sezon zakończą na tej pozycji co są ...będe zadowolony, oczko wyżej będe bardzo zadowolony, zdobędą scudetto będe wniebowzięty.

W drugiej części sezonu chciałbym wyjścia z grupy ligi mistrzów no i bardziej wyrównanej walki o scudetto.


Obrazek
krystiank

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 570
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 stycznia 2008, 00:12

1. Który transfer wykonany w 2007 roku był dla was najważniejszy? (zimą / latem)
2. Który zawodnik był po prostu najlepszy w 2007 roku?
3. Który okazał się największą „porażką” i zawiódł najbardziej wasze oczekiwania?
4. Kto okazał się największą niespodzianką roku?
5. Czy jesteś zadowolony z osiągnięć naszego zespołu w 2007 roku?
6. Czego oczekujecie od Juventusu w nowym roku?

Ad 1. Myśle ze tym transferem był Iaquinta no ale nie pominołbym tez Grygery ani Molinaro no i Hasana. .

Ad 2. Byli to 2 osoby : Buffon i Del piero

Ad 3. Najbardziej zawiódł moje oczekiwania dyrektor generalny secco za swoje dziwne zwyczaje na rynkach transferowych a z pilkarzy Almiron.

Ad 4. Największa niespodzianka okazalo sie przesuniecie Chielliniego na środek obrony

Ad 5. Oceniam to wszystko na ocene Dobry. Ponieważ za czesto graja w kratke a jak graja jak należy to nikt nie jest w stanie podskoczyc juventusowi.

Ad 6. Niech wzmocnai sie naśrodku pomocy czyli kupia Van der Vaarta, dobrego obrońce na środek i prawo ....... no i Aguero na atak ;) Del Piero ciagle grać nie będzie ;)


ODPOWIEDZ