Po co nam napastnik??

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Alexomichał

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 12
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2007, 21:58

Siema. Czytam tutaj newsy codziennie i co chwila jest wspominany jakiś napastnik. Zadaje sobie pytanie po co?? Treze chyba jest jak za najlepszych lat, Iaquinta strzela tez systematycznie, Alex dochodzi do dobrej dyspozycji i jest przecież Palladino który przeplata świetne mecze z kiepskimi. Mamy Giovinco na wypożyczeniu który gra jako pomocnik/napastnik (dla mnie może być następcą Nedveda na jakiś czas jakby nie grał w ataku) a więc w ataku full wypas. A jak słyszę o Amaurim, Huntellar to przypomina mi sie Celtic który ściąga tylko ofensywnych piłkarzy zapominając o obronie. I mamy przecież zdolnych napastników w Primaverze...


krop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2005
Posty: 439
Rejestracja: 25 maja 2005

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2007, 22:02

Nie mam pojecia po co nam jest potrzebny Amauri ktory ma tyle samo goli co nasz Alex i wiadomo ze nie gra czesto od 1 min :/ ale dla Huntelaar'a tak min. dlatego ze nasi napastnic nie sa juz 1 mlodosci.


olecki1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 grudnia 2007
Posty: 236
Rejestracja: 29 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2007, 22:10

No właśnie, starość nie radość. Przydałby sie ktoś młody. Ale może przyjdzie
Ever Benega.


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2007, 22:20

Bo mamy czterech napstników, z których jeden może śmiało złapać dłuższą kontuzje, jeden przeplata niezłe mecze z wieloma beznadziejnymi a jeden już dawno nie grał jako napastnik, ale na skrzydle.
I dlatego, że każda szanująca się drużyna walczaca na trzech frontach ma 5 napastników.
My may 3,5.


Dirty mind
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2007, 22:29

Dokładnie tak, jak powiedział Venomik.
W przyszłym sezonie najprawdopodobniej będziemy grali w Lidze mistrzów. Jako że gramy dwójką w ataku, z uwagi na kontuzje, zawieszenia itp., optymalną liczbą napastników jest 5. Obecnie mamy ich 4-ech (zakładając optymistycznie, że Palla to napastnik...). W przyszłym sezonie przychodzi Giovinco, lecz prawdopodobnie zasili on raczej (ku mojemu wielkiemu ubolewaniu) drugą linię. Więc potrzebny nam jest napastnik jeszcze jeden.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2007, 22:30

Venomik pisze:Bo mamy czterech napstników, z których jeden może śmiało złapać dłuższą kontuzje, jeden przeplata niezłe mecze z wieloma beznadziejnymi a jeden już dawno nie grał jako napastnik, ale na skrzydle.
I dlatego, że każda szanująca się drużyna walczaca na trzech frontach ma 5 napastników.
My may 3,5.



"...jeden może śmiało złapać dłuższą kontuzje" - tutaj zapewne chodzi o Alexa.

"...jeden już dawno nie grał jako napastnik, ale na skrzydle" - tutaj chodzi o Palladino.

"...jeden przeplata niezłe mecze z wieloma beznadziejnymi" - chyba nie chcesz powiedziec, że chodzi Ci o Iaquinte, bo o Trezegueta z pewnością nie. A może ja źle dopasowałem zawodników do cytatów (może jeszcze być, że Iaquinta do pierwszego a Alex do trzeciego cytatu). Mógłbyś rozwiać moje wątpliwości :?: Oczywiście to nie zmienia faktu, że się z Tobą nie zgadzam. Napastnik jest potrzebny :)


"Przejście do Juventusu, klubu, w którym pracuje się najciężej na świecie, to był wielki postęp. Wspiąłem się na poziom, którego nie osiągnąłbym nigdzie indziej" - Zinedine Zidane
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2007, 22:35

Kamil_on pisze:
"...jeden może śmiało złapać dłuższą kontuzje" - tutaj zapewne chodzi o Alexa.
Tu bym stawiał na Trezegola.
"...jeden już dawno nie grał jako napastnik, ale na skrzydle" - tutaj chodzi o Palladino.
oczywiście palladino :wink:
"...jeden przeplata niezłe mecze z wieloma beznadziejnymi" - chyba nie chcesz powiedziec, że chodzi Ci o Iaquinte, bo o Trezegueta z pewnością nie.
A nie Alex? :wink:
A może ja źle dopasowałem zawodników do cytatów (może jeszcze być, że Iaquinta do pierwszego a Alex do trzeciego cytatu). Mógłbyś rozwiać moje wątpliwości :?: Oczywiście to nie zmienia faktu, że się z Tobą nie zgadzam. Napastnik jest potrzebny :)
To nam niezłe puzzle Venomik zrobił :D

Wg. mnie, w obecnej chwili formacja która wymaga najMNIEJ wzmocnien to obrona!! :wink: mamy genialnego Chielliniego i Legro. Andrade wraca niebawem, a na prawej wiecznie przydatny Juve Zebina na zmiane z Grygerą. A w ataku już gorzej. Jeden gracz łapie kontuzję i mogą byc kłopoty, zwłaszcza w przyszłym sezonie. Jednak jeszcze wieksza dziura jest w pomocy, a konkretnie na lewej stronie...[/quote]

edit
Venomik pisze:stahoo :bravo:
Znakomita dedukcja, drogi Watsonie :)

(bez ironii - dobrze dopasowałeś)
:dance: :happy: :happy: :happy: :dance:
Ostatnio zmieniony 29 grudnia 2007, 23:08 przez stahoo, łącznie zmieniany 2 razy.


sexiudo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2007
Posty: 35
Rejestracja: 27 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2007, 22:36

Tak, Kamil_on, myślę, że źle dopasowałeś zawodników. Bo to jednak Alex przeplata niezłe mecze z tymi beznadziejnymi (ale mam nadzieję, że teraz będzie tylko dobrze). A kontuzje mogą się przecież przytrafić każdemu, albo Iaquincie albo Trezeguetowi, albo jeszcze komuś innemu. Zgadzam się z Venomikiem, że przydałby się nam piąty napastnik, i to taki na poziomie.


Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2007, 22:46

"Po co Nam napastnik" ?

Do strzelania bramek :roll:

Wszystko ładnie opisał Venomik. Nie ma sensu abym go kopiował.


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
krop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2005
Posty: 439
Rejestracja: 25 maja 2005

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2007, 22:48

olecki1 pisze:No właśnie, starość nie radość. Przydałby sie ktoś młody. Ale może przyjdzie
Ever Benega.
Ever jest pomocnikiem.


Slyboots

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 listopada 2007
Posty: 5
Rejestracja: 06 listopada 2007

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2007, 22:50

Amauri za stary. Potrzeba nam mlodych. Banega...Póki nie ma podpisu nie ma się co podniecać. Nie tacy już mieli przyjść.
Moim zdaniem TRZEBA NAM TRENERA! Ranieri jest niezly ale na miare Juve jest potrzebny ktos wyjatkowy! The Special One...
8)


olecki1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 grudnia 2007
Posty: 236
Rejestracja: 29 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2007, 22:53

Kropek: Jest pomocnikiem, ale młodym, więc można na każdą pozycję go dać(chodzi mi o atak-pomoc)


Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2007, 22:56

olecki1 pisze:Kropek: Jest pomocnikiem, ale młodym, więc można na każdą pozycję go dać(chodzi mi o atak-pomoc)


Jeśli ty chcesz przestawić chłopaka z pozycji defensywnego pomocnika na atakującego pomocnika (nawet nie wspominam już o napastniku), to szczerze gratuluję odwagi i pomysłowości :lol:


"Przejście do Juventusu, klubu, w którym pracuje się najciężej na świecie, to był wielki postęp. Wspiąłem się na poziom, którego nie osiągnąłbym nigdzie indziej" - Zinedine Zidane
sexiudo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2007
Posty: 35
Rejestracja: 27 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2007, 22:57

olecki1 pisze:Kropek: Jest pomocnikiem, ale młodym, więc można na każdą pozycję go dać(chodzi mi o atak-pomoc)
Wątpię, żeby to było takie proste. Jednak to jest jego pozycja, i może niewielkie korekty w jego ustawieniu by przeszły, ale z pomocnika na napastnika? Jakoś wydaje mi się, że nie jest to możliwe.


Slyboots, Amauri jest stary? Ile on ma lat, 25? Czy 26? Przesadzasz, moim zdaniem. A Ranieri to dobry trener, na razie świetnie mu idzie i oby tak dalej. Najbardziej cieszy mnie jego wizja młodej drużyny, i ofensywnie nastawionej.


olecki1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 grudnia 2007
Posty: 236
Rejestracja: 29 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2007, 22:59

No niech wam będzie :-D Ale zawsze może wbiegać do ataku...


ODPOWIEDZ