Jorge Andrade

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 01 stycznia 2009, 16:32

shnatyk pisze:Nie jestem pewien co do końca masz na myśli ale ja to zrozumiałem, że Andrade zdecydował się skończyć karierę a Knezevic nie będzie grał z powodu kontuzji przez 5 miesięcy...
No ja tak samo 8) Kilka lat się uczę angielskiego...
Albo ja przegapiłem info o końcu kariery, albo pismaki kraczą :evil:


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
juveninhoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 grudnia 2008
Posty: 145
Rejestracja: 29 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2009, 23:28

mam prośbę: czy ktoś mógłby mi podać mecze juventusu w których zagrał Jorge Andrade, proszę o konkrety (z kim gdzie kiedy) z góry dziękuję :pray:


"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby, którą się jest"- Kurt Cobain
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2009, 10:03

juveninhoo pisze:mam prośbę: czy ktoś mógłby mi podać mecze juventusu w których zagrał Jorge Andrade, proszę o konkrety (z kim gdzie kiedy) z góry dziękuję :pray:
Tylko oficjalne??


Obrazek
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2009, 10:41

Oficjalnych było wg transfermarktu 4.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2009, 12:33

2007-08-25 20:30 Juventus FC - AS Livorno Calcio 5 : 1 http://www.juvepoland.com/news.php?id=8671
2007-09-02 15:00 Cagliari Calcio - Juventus FC 2 : 3 http://www.juvepoland.com/news.php?id=8714
2007-09-16 15:00 Juventus FC - Udinese Calcio 0 : 1 http://www.juvepoland.com/news.php?id=8799
2007-09-23 15:00 AS Roma - Juventus FC 2 : 2 http://www.juvepoland.com/news.php?id=8840

Wystarczy trochę pogrzebać w archiwum JP. No ale po co? Są inni, a ja przyjdę na gotowe.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
preclix

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 grudnia 2004
Posty: 756
Rejestracja: 14 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 24 lutego 2009, 16:36

Wie ktoś co z Nim ?
Dalej kontuzjowany? - bo gdzieś teraz miał wracać do gry, czy rozwiązał kontrakt ?


Radek_88

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 2351
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 24 lutego 2009, 16:54

Z tego co sie mowilo mial miec przerwe do konca sezonu.


Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 24 lutego 2009, 19:20

Bardzo mnie męczy sytuacja Jorge Andreade w Juventusie. ma ważny kontrakt, praktycznie nie zagrał u nas a my go dalej trzymamy. Będzie mieć przerwę do końca sezonu, a potem znów to samo. 10. milionów euro wydane na jego transfer poszły już w błoto, to teraz trzeba z nim rozwiązać kontrakt, by już kasy nie dostawał chociaż za siedzenie, a nie granie. Ale nieraz tak bywa.


Michal87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2005
Posty: 461
Rejestracja: 18 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 22 marca 2009, 16:07

Na transfermarkt.de jest napisane że przerwa do 9 maja. Ciekawe co planuje Juve z nim zrobic? Czy zostawic go w skladzie na przyszly sezon i liczyc ze moze nie zlapie znow kontuzji? Czy moze opchnac go komus za kilka marnych milionow.


Obrazek
zlypasterz

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 maja 2007
Posty: 40
Rejestracja: 29 maja 2007

Nieprzeczytany post 22 marca 2009, 19:29

wedlug mnie sa 2 opcje:
1. zostawic w skladzie i czekac na jakis cud.
2.rozwiazac kontrakt.

o sprzedazy raczej nie ma mowy bo kto by go chcial? juveforever o kilku milionach to ju wogole nie ma mowy. musialby wpierw troche pograc. bardzo szkoda mi go, dalbym mu jakas szanse zostawil w skladzie i liczyl na cud :) moze jakby po kontuzji zagral kilka spotkan w primaverze to wrocilby do jakiejs optymalnej formy w nastepnym sezonie.


darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 22 marca 2009, 19:36

Też się zastanawiam co nasz zarząd z nim zrobi. Kontrakt ważny ma jeszcze przez dwa lata. Ciężkie zadanie przed nimi.
Szkoda byłoby go sprzedać, a zostawienie go jest bardzo ryzykowne. Nie wiadomo, czy znalazłby się jakiś kupiec. Zamiast Andrade na ławce mógłby siedzieć, jakiś młody perspektywiczny zawodnik.

Szkoda mi chłopaka. Ja będąc w zarządzie zostawiłbym go, ale na szczęście nie pełnie takiej funkcji.
Pozdrawiam


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 22 marca 2009, 19:46

darek pisze:Też się zastanawiam co nasz zarząd z nim zrobi. Kontrakt ważny ma jeszcze przez dwa lata. Ciężkie zadanie przed nimi.
Szkoda byłoby go sprzedać, a zostawienie go jest bardzo ryzykowne. Nie wiadomo, czy znalazłby się jakiś kupiec. Zamiast Andrade na ławce mógłby siedzieć, jakiś młody perspektywiczny zawodnik.
Np. Criscito. Nie sądzę, że ktoś zdecyduje się kupić 31- letniego obrońcę, który 2 lata nie grał. Trzeba go spisać na straty i zapomnieć. Nic innego nie przychodzi mi do głowy.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 22 marca 2009, 21:20

deszczowy pisze:
darek pisze:Też się zastanawiam co nasz zarząd z nim zrobi. Kontrakt ważny ma jeszcze przez dwa lata. Ciężkie zadanie przed nimi.
Szkoda byłoby go sprzedać, a zostawienie go jest bardzo ryzykowne. Nie wiadomo, czy znalazłby się jakiś kupiec. Zamiast Andrade na ławce mógłby siedzieć, jakiś młody perspektywiczny zawodnik.
Np. Criscito. Nie sądzę, że ktoś zdecyduje się kupić 31- letniego obrońcę, który 2 lata nie grał. Trzeba go spisać na straty i zapomnieć. Nic innego nie przychodzi mi do głowy.
Myślę, że szkoda byłoby kisić Criscito na ławce. Z tego co się orientuje to on teraz częściej gra na boku i to tam się dobrze spisuje. Na lewej obronie mamy Molinaro i De Ceglie.


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 23 marca 2009, 20:36

Łatwo powiedzieć, by go puścić w niepamięć. Ten zawodnik ma kontrakt ważny jeszcze przez 2. lata i dosyć dobrze zarabia (jeśli się nie mylę 3. mln euro rocznie), dlatego też może iść na przekór i siedzieć sobie na ciepłej posadzce. Nikt go raczej z Juventusu nie wykupi. Sytuacja patowa, nic dodać, nic ująć.


preclix

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 grudnia 2004
Posty: 756
Rejestracja: 14 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 25 marca 2009, 01:00

Zapomniany chyba przez wszystkich Jorge Andrade udzielił ostatnio wywiadu, w który wyraża nadzieję na szybki powrót do futbolu na najwyższym poziomie po okresie usłanym kontuzjami. 30-latek nie gra praktycznie od 18 miesięcy, a teraz przechodzi rehabilitację po czwartej poważnej kontuzji w przeciągu ostatnich dwóch lat. "Fizycznie i mentalnie nie może być lepiej. Czasy chodzenia o kulach i innych komplikacji mijają, coraz więcej trenuję na boisku, prognozy są optymistyczne, co bardzo cieszy. To część mojego zawodu, tak na to patrzę. Kontuzje przyszły w najgorszym okresie - przed Mistrzostwami Świata i Europy, ale pracuję nad jak najszybszym powrotem. Czy jestem w stanie wrócić do gry na najwyższym poziomie? Oczywiście, że tak. Dlatego tyle we mnie motywacji i energii, a rekonwalescencja ma przynieść pożądane efekty. Wierzę, że tak będzie, problemy już za mną, teraz patrzę w przyszłość." Wydawało się, że Juventus wraz z informacją o kolejnym urazie Portugalczyka, rozwiąże z nim kontrakt, Andrade zapewnia jednak, że do niczego takiego nie doszło. "Juventus to mój klub. Po każdym dniu fizjoterapii myślę o tym, aby z powrotem zobaczyć kolegów z Juve. Tam jest moja przyszłość i w przeciwieństwie do tego, co napisano, nie rozwiązałem mojego kontraktu. Mogę z największym spokojem zapewnić, że mój kontrakt z Bianconerimi wciąż jest ważny, nikt nie może go jednostronnie unieważnić i chcę grać dla Juve do ostatniego dnia mojej umowy. Dlatego ciągle walczę o jak najszybszy powrót do pełni formy. Nie wiem jeszcze dokładnie, kiedy wrócę. Wiem, że to już niedługo, ale nie chcę się niepotrzebnie spieszyć. W piłce pracujemy w grupie, ale teraz muszę być trochę bardziej egoistyczny i myśleć tylko o sobie i moim leczeniu. Czy czuję się nieszczęśliwy? Dla mnie to ktoś taki, kto trafi w słupek w ostatnim rzucie karnym podczas jakiegoś finału i go przegra. Dlatego pechowiec nie móże mieć tak bogateh kariery, jak ja: od Amadory poprzez FC Porto, Deportivo, Selecao i teraz Juventus."

z solojuve.com


ODPOWIEDZ