Jorge Andrade

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
dominik10dziki

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2007
Posty: 64
Rejestracja: 12 lutego 2007

Nieprzeczytany post 28 listopada 2007, 19:05

Obrońca Juventusu Turyn - Jorge Andrade wypowiedział się na temat stanu swojego zdrowia. Defensor ponadto podał w przybliżeniu datę swojego powrotu na ligowe boiska. Portugalczyk nie ma wątpliwości co do tego, iż powróci do gry będąc jeszcze mocniejszym niż wcześniej.

"Teraz jest już zdecydowanie lepiej. Ciężko pracuję, moje mięśnie są coraz mocniejsze, a kolano prawie zdrowe. W ostatnim czasie cały czas pracowałem, chociaż jest męczące, ale jestem zadowolony, ponieważ czuję, że powrócę jeszcze mocniejszy." - stwierdził.

"Rozmawiałem z doktorem Agricolą i on powiedział mi, że możliwe, iż już w lutym wybiegnę na ligowe boiska. To dla mnie żaden problem, bo chcę wrócić w pełni sił, aby móc pomóc drużynie w osiąganiu jak najlepszych wyników." - dodał Portugalczyk.
http://www.pilka.pl/?mid=1&show=79029

Nie wiem czy ta wiadomosc jest pewna,ale jak tak to trzeba sie cieszyc i to bardzo :!: I co sadzicie że koniecznie w styczniu trzeba kupic obronce :?:


naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 28 listopada 2007, 19:08

Dobra wiadomość obawiałem się że w tym sezonie już nie zagra.. no ale na szczęście się myliłem. Według mnie, mimo wszystko należy kupić jeszcze jednego klasowego środkowego (lub lewego) obrońce, bo jeśli Chiellini już na stąae przeniesie sie na środek to trzeba będzie kupić lewego obrońcę, natomiast jeśli Giorgio wróci na bok obrony to należałoby kupić środkowego obrońce.


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 28 listopada 2007, 19:11

Raczej pewniak. Pojawiła się na juventus.it :wink:


Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 28 listopada 2007, 19:31

tutaj tez sie pojawila informacja ;)
http://www.pilkanozna.pl/news.php?ID=79992

nareszcie, nasza obrona bedzie mocniejsza ;) mozemy walczyc o Scudetto :)


Karol_Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 188
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 28 listopada 2007, 19:39

No wreszcie jakeś wieści na temat zdrowia Jorge i mam nadziej że jak wyzdrowiej będzie nie do przejścia :P


Obrazek
.::::::FORZA JUVE::::::.
patryks14

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 lipca 2007
Posty: 108
Rejestracja: 16 lipca 2007

Nieprzeczytany post 28 listopada 2007, 19:42

Chwała Bogu. Już myślałem, że nie zobaczę go w tym sezonie. Dobrze, że się myliłem :wink: Nasz obrona będzie bardzo solidna. (może się jeszcze uda jakiegoś defensora w zimie - to by było super). Życzę Ci Jorge szybkiego powrotu do zdrowia.
:ball: FORZA JORGE ANDRADE :ball:


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 28 listopada 2007, 19:42

hihi, chyba najlepsza wiadomośc dzisiejszego dnia :D Andrade nie miał w tym sezonie wiele okazji sie wykazać, wiec mam nadzieje ze teraz bedzie prawdziwe wejscie smoka. Mam tylko nadzieje ze kupimy mu jakiegos dobrego partnera do środka obrony.
Bo jak zarzad dojdzie do wniosku ze "teraz obrona nie ejst taka zła (jestesmy w górze tabeli) to jak dojdzie andrade to jzu wogole bedzie cacy..." :angry:
sorry ze takie rzeczy wypisuje w tak radosnej wiadomosci, ale momentami watpie w nasz zarzad (tylko nie myslcie ze chce z Juve drugi Real zrobic, heh :P )


darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 28 listopada 2007, 19:59

No można powiedzieć szczęście w nieszczęściu. Bardzo dobrze że wraca w lutym. Ćwicz i powracaj do zdrowia Jorge. Jesteś potrzebny :!:


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
Kędzior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 stycznia 2007
Posty: 251
Rejestracja: 05 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 28 listopada 2007, 20:06

Kuruj się Jorge, kuruj. Ależ radość. :dance: Ahh Cóż za rywalizacja będzie o pierwszy skład na wiosnę. I dobrze. Modlę się, że szybko wróci do formy i pomoże nam w walce o Scudetto :pray:


mati0123

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 grudnia 2007
Posty: 17
Rejestracja: 02 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2007, 21:41

No to super, bo na środku obrony jest luka!


[center]Obrazek[/center]
MrWlodek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 675
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2007, 21:56

mati0123 pisze:No to super, bo na środku obrony jest luka!
Gdzie :?: :!: Legro i Chiellini grają fantastycznie, Nicola walczy o reprezentację, a przecież Giorgio już się w niej zadomowił :!: Fakt, potrzebujemy śr. obrońcy, ale o dziurze nie może być mowy. Chyba że o dziurze na ławce rezerwowych...


Obrazek
mati888

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2007
Posty: 687
Rejestracja: 16 września 2007

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2007, 19:50

Po powrocie Jorge, to ja bym widział obronę tak


Grygera----------Andrade----------Legro----------Chiellini


i gitara (oczywiście pokazałem z perspektywy napastnika). Ewentualne roszady podczas meczu- Zebina, Molinaro, a na środek...hmm...może Boumsong...albo Cristico-chłopak musi się ograć z deczka, ale jako rezerwowy może być... :)


'Czasem lepiej nic nie mówić i sprawiać wrażenie głupiego niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości'
Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2007, 20:05

Bardzo dobra wiadomosc,gdy gral caly czas napastnicy sie od niego odbijali ;),lecz sadze ze w nastepnym meczu powinien zagrac Criscito,chlopak ma talent nie moze go marnowac na ławce.


Ewrzen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 grudnia 2007
Posty: 53
Rejestracja: 23 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2007, 21:54

Huh dobrze że wraca .. nie bedzie problemów z kontuzjami w linii obrony ( mam nadzieje) . Ciesze sie i udanej rehabilitacji ;-)


Elohi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2003
Posty: 372
Rejestracja: 23 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2007, 22:37

Wolalbym zeby wrocil nawet w kwietniu, byle jego kolano bylo w 110% zaleczone, a nie tak jak z Camorem, ze pogra pare meczy i znowu pauza... :)


""Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta""
ODPOWIEDZ