Mellberg przeniesie się do Juventusu?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
juve09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2005
Posty: 29
Rejestracja: 24 lutego 2005

Nieprzeczytany post 30 października 2007, 22:59

"Obrońca Aston Villi, Olof Mellberg przyznał, że nie wie, gdzie będzie występował w przyszłym sezonie. Ostatnio pojawiły się informacje, że reprezentantem Szwecji jest zainteresowany Juventus Turyn i, że Mellberg mógłby przenieść się do Serie A już latem przyszłego roku.

Obecna umowa wygasa Mellbergowi po zakończeniu bieżącego sezonu, ale już od dłuższego czasu spekuluje się, że może on podpisać nowy kontrakt z zespołem Villa Park. Jednak, gdy do gry włączy się Juventus Turyn, to angielski klub może nie zatrzymać w kadrze swojego zespołu Mellberga, który w tym sezonie, jak i w poprzednich zbiera bardzo dobre recenzje. "

Źródło: http://www.seriea.pl/index.php?strona=news&id=98099

___________________________-

Nie jestem przekonany co do tego pana... przeciętniak. :whistle:


Conrad JUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2006
Posty: 294
Rejestracja: 04 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 30 października 2007, 23:21

no wlasnie my potrzebujemy kogos lepszego


NA ZAWSZE JUVENTINO !!!
ledbetter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2003
Posty: 219
Rejestracja: 23 maja 2003

Nieprzeczytany post 30 października 2007, 23:51

Zdecydowany, twardy obrońca. Z pewnościa byłby to dobry dla nas transfer, tym bardziej, że 'za darmo'. Wierzcie mi, wole solidnego, dobrze radzącego sobie w lidze ANGIELSKIEJ zawodnika, niż młodego, perspektywicznego 'wymiatającego' w lidze rosyjskiej obrońce za spore pieniądze.


we believe.
Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 30 października 2007, 23:57

Kilka razy w akcji go widziałem i to naprawdę niezły zawodnik, ale... cóż, do pierwszego składu chciałbym kogoś pewniejszego. A na zmianę mamy Legro i młodego Domenico. Już nawet pomijając Boumsonga.
Tak więc nie dla tego pana, chyba, że Criscito pójdzie na wypożyczenie.


Dirty mind
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 31 października 2007, 08:49

A ja jestem ZA, jeżeli za darmo... Solidny obronca, regularnie grywa w Barclays Premiership (tak to sie nazywa? :smile: ) Jezeli, oprócz niego kupimy latem (a moze nawet zima) solidnego partnera dla Andrade to Melberg bedzie solidnym rezerwowym. Jeżeli nie uda sie nikogo kupic, bedzie kims na pewno nie ustępującym poziomem Andrade...
AdriaNeQ pisze:wole solidnego, dobrze radzącego sobie w lidze ANGIELSKIEJ zawodnika, niż młodego, erspektywicznego 'wymiatającego' w lidze rosyjskiej obrońce za spore pieniądze.
podobnie pomyślałem :wink:


marlo_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 października 2007
Posty: 1
Rejestracja: 31 października 2007

Nieprzeczytany post 31 października 2007, 10:45

jak dla mnie jest on zupełnie niepotrzebny... :naughty:


>>...marlo...<<
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 31 października 2007, 12:03

marlo_10
No bo nasza defensywa jest rewelacyjna, co?
Pewnie, ja tez bym zamiast niego wolał Barzagliego, Zapate albo Vidica (lub kogos ich pokroju). Popatrz jednak na to z innej strony: nie ejst on słbym obronca, ogranym z Premiership. Mógłby sie bardzo przydac, jak nie do 1 składu (oczywiście po przyjsciu kogos lepszego), to na pewno byłby znakomitym zmiennikiem. Mysle, że lepszego zmiennika byśmy nie znaleźli...


Ivory

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2007
Posty: 908
Rejestracja: 12 października 2007

Nieprzeczytany post 01 listopada 2007, 17:00

Jaka jest strategia transferowa Juventusu? Wszyscy się zastanawiają.
Z jednej strony zgarniamy zawodników na zasadzie prawa Bosmana (Sali, Grygera) i Ci grają przyzwoicie, ale bez błysku.
Drugim aspektem jest to, że jeśli przeprowadzenie transferu Melllberga ma za zadanie zaoszczędzenie pieniędzy na kupno super klasowego lewego pomocnika i jego faktyczne kupno to ja się na to zgadzam.
Mellberg mógłby być trochę młodszy, ale ważniejsze będzie to czy nie będzie kontuzjogenny. Jak tam u niego z przebytymi kontuzjami, ktoś wie? Żeby znowu się nie przejechać!


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 01 listopada 2007, 20:59

Ivory pisze:jeśli przeprowadzenie transferu Melllberga ma za zadanie zaoszczędzenie pieniędzy na kupno super klasowego lewego pomocnika i jego faktyczne kupno to ja się na to zgadzam.
Nie sadze by obecnie najwazniejsze było sprowadzanie super klasowego lewego pomocnika. Predzej bym powiedział, że sprowadzajac za darmo kogos na lewa pomoc oszczedzimy pieniadze na kupno super klasowego srodkowego obroncy.
Mellberg mógłby być trochę młodszy
Tez mi sie tak wydaje, ale jako ze ma byc za darmo nie ma co wybrzydzac. Jest dobry i 2-3 lata jeszcze spokojnie moze garc na wysokim poziomie.

Co do kontuzji to wydaje mi sie, że nie jest on kontuzjogenny. Jest typem twardego defensora...

Znalazłem za to ciekawą wzmianke o nim:
wikipedia pisze:Jest autorem jednego z najdziwniejszych goli samobójczych w historii futbolu. W meczu Aston Villa z Birmingham, wykonując rzut z autu, wyrzucił piłkę w kierunku bramkarza własnej drużyny, Thomasa Soerensena z zamierzeniem, że ten odegra ją do innego piłkarza swej drużyny. Soerensen jednak jakimś cudem nie złapał piłki, a ta powoli wtoczyła się wprost do jego bramki
:prochno:


RavaneVialli

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2007
Posty: 425
Rejestracja: 03 marca 2007

Nieprzeczytany post 01 listopada 2007, 21:08

stahoo pisze:Znalazłem za to ciekawą wzmianke o nim:
wikipedia pisze:Jest autorem jednego z najdziwniejszych goli samobójczych w historii futbolu. W meczu Aston Villa z Birmingham, wykonując rzut z autu, wyrzucił piłkę w kierunku bramkarza własnej drużyny, Thomasa Soerensena z zamierzeniem, że ten odegra ją do innego piłkarza swej drużyny. Soerensen jednak jakimś cudem nie złapał piłki, a ta powoli wtoczyła się wprost do jego bramki
:prochno:


Faktycznie, zabawna bramka:)


Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 01 listopada 2007, 22:25

RavaneVialli pisze:
stahoo pisze:Znalazłem za to ciekawą wzmianke o nim:
wikipedia pisze:Jest autorem jednego z najdziwniejszych goli samobójczych w historii futbolu. W meczu Aston Villa z Birmingham, wykonując rzut z autu, wyrzucił piłkę w kierunku bramkarza własnej drużyny, Thomasa Soerensena z zamierzeniem, że ten odegra ją do innego piłkarza swej drużyny. Soerensen jednak jakimś cudem nie złapał piłki, a ta powoli wtoczyła się wprost do jego bramki
:prochno:


Faktycznie, zabawna bramka:)
mam nadzieje ze jesli u nas zagra to nie zaskoczy w ten sposob Buffona :prochno: :smile: :whistle:


Kogut W.

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 czerwca 2007
Posty: 555
Rejestracja: 03 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 04 listopada 2007, 17:40

No bramka naprawdę imponująca :D

A co do Melberga to dużo lepiej jakby Chiellini grał na lewej stronie, a Melberg z Legro w środku (później z Andrade). Obecny środek obrony Chiellini - Legro nie jest zły, ale Molinaro na lewej stronie jednak nie jest zbyt pewnym obrońcą. Jeśli Melberg miałby przyjść to tylko zimą, aby grać za Andrade, bo jakby przyszedł latem to jedynie na ławkę.


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 04 listopada 2007, 18:32

Jeśli bramkarz jej nie dotknął, to nie jest to bramka ale rzut rożny dla rywali. Takie są zasady gry w piłkę ;)


Dirty mind
Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 04 listopada 2007, 18:34

ewentualnei moglby jeszcze grac z przodu i w razie autu wrzucalby pilke do bramki przeciwnika :D


Kaczor_9

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 grudnia 2006
Posty: 40
Rejestracja: 26 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 04 listopada 2007, 18:35

Dobry na ławe, napewno nie do pierwszego sqadu.


ODPOWIEDZ