Wyjątkowy Fiat 500 dla kapitana Juventusu!

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 16 października 2007, 16:03

Wyjątkowy Fiat 500 dla kapitana Juventusu

Lorenzo Sistino, Dyrektor Zarządzający Fiat Automobiles, przekazał egzemplarz Fiata 500 na ręce światowej sławy piłkarza - Alessandro Del Piero. Samochód oznaczony jest 10-ką, podobnie jak cyfra umieszczona na koszulce kapitana drużyny Juventus Turyn.
Kliknij, aby powiększyćCeremonia odbyła się w Mirafiori Motor Village - futurystycznym, wielofunkcyjnym centrum Fiat Group Automobiles urządzonym w historycznych wnętrzach fabryki Mirafiori w Turynie. Tam na sportowca czekał już jego Fiat 500 z białą pastelową karoserią i szaro-brązowym wnętrzem. Auto posiada wyposażenie typu Sport oraz silnik 1.4 16v o mocy 100 KM. Ponadto w wyposażeniu znajduje się automatyczna klimatyzacja, światła przeciwmgielne, tylna kanapa dzielona, listwy boczne i lakierowane na czerwono zaciski na tarczach hamulcowych.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z przyjęcia, jakie krytycy zgotowali 500-ce oraz umocnieni sukcesem handlowym odnotowanym we Włoszech i Francji - dwóch pierwszych rynkach gdzie auto zostało wprowadzone do sprzedaży - wyjaśnia Lorenzo Sistino, Dyrektor Zarządzający Fiat Automobiles. "W najbliższych tygodniach przyjdzie kolej na Niemcy, Belgię, Szwajcarię, Austrię i kolejne kraje europejskie".


Źródło

Co o tym myślicie? Alex dostał fajnego, nowego malucha. :smile: Swoją drogą troszkę się dziwie, że dostał akurat 500ctkę, że akurat on, FIAT zastosował pewnie jakiś chwyt marketingowy, w końcu Alex jest w Italii znany i lubiany jak mało kto.

Swoją drogą jednak, bardziej widziałbym nową Lancie Deltę(jeszcze nie wyszła) jako podarek dla Alexa, w końcu Delta była pierwszym samochodem Del Piero, przypomniałby sobie stare, piękne czasy...i może złapał formę ze swojej młodości. :wink:


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 16 października 2007, 16:13

Na Juvestore.com można nawet kupić model starej "500" z herbem Juve na drzwiach...Kto miałby lepiej (i taniej) reklamować Fiata,niż piłkarz Bianconerich i to w dodatku Del Piero.Stara Dama i koncern Fiata związane są ze sobą od dawna,a i działacze motoryzacyjnego giganta nie muszą Alexowi wiele za reklamę płacić-wystarczy przecież,że mu podarują samochód i od razu każdy chce być jak on i zakupić nowe miejskie auto.


kacek_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2007
Posty: 605
Rejestracja: 23 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 16 października 2007, 17:57

Fiat poszedł po kosztach. Rozdają jako prezenty takie pierdzikółka.. ;)


Bobryt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 216
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 16 października 2007, 18:01

500ka robi furore niczym iPhone za oceanem :)
Szkoda że nie pomalowali 500ki alexa w biało-czarne pasy :)

Obrazek


Obrazek
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 16 października 2007, 18:28

kacek_ pisze:Fiat poszedł po kosztach. Rozdają jako prezenty takie pierdzikółka.. ;)
Noo gabarytowo może nowa 500 nie imponuje, ale pod maską ma sporo jak na takie autko...i zeby nie bylo, ze mi sie podoba, bo nie, ale 100 KM przy takich gabarytach to sporo.


Łyko

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2003
Posty: 807
Rejestracja: 28 września 2003

Nieprzeczytany post 16 października 2007, 18:47

po co maja robic kolejna reklame w TV skoro pomysl taki jak ten jest o wiele lepszy, poswiecić jedno auto w ramach superreklamy z Alexem-bezcenne. reklama w TV jest warta kilka z takich supermaszyn :P

(felgi mi sie podobaja, sam bym wstawił do mojej Pandy) ;- )


Bobryt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 216
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 18 października 2007, 10:09

Lord_ Juve pisze:
kacek_ pisze:Fiat poszedł po kosztach. Rozdają jako prezenty takie pierdzikółka.. ;)
Noo gabarytowo może nowa 500 nie imponuje, ale pod maską ma sporo jak na takie autko...i zeby nie bylo, ze mi sie podoba, bo nie, ale 100 KM przy takich gabarytach to sporo.
i 7 poduszek powietrznych = 5 gwiazdek NCAP :D


Obrazek
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 18 października 2007, 16:19

Bobryt pisze:
Lord_ Juve pisze:
kacek_ pisze:Fiat poszedł po kosztach. Rozdają jako prezenty takie pierdzikółka.. ;)
Noo gabarytowo może nowa 500 nie imponuje, ale pod maską ma sporo jak na takie autko...i zeby nie bylo, ze mi sie podoba, bo nie, ale 100 KM przy takich gabarytach to sporo.
i 7 poduszek powietrznych = 5 gwiazdek NCAP :D
Iii bardzo dobrze, czym więcej poduszek tym lepiej, wkoncu to autko kosztuje te 50 tyś zł więc powinno być jak najlepsze.

Choć to i tak niewiele przy 10 poduszkach np Lancii Thesis. 8)


alex_KiNiO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lipca 2006
Posty: 361
Rejestracja: 18 lipca 2006

Nieprzeczytany post 01 listopada 2007, 09:29

500-ka to jest symbol dla Fiata, podobnie jak Alex dla Juve. To bardzo dobry ruch ze strony Fiata, bo to dla nich duża reklama.
p.s: a jaki samochód ma obecnie Alex?
POZDRO


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości.
Gianni Agnelli
Conrad JUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2006
Posty: 294
Rejestracja: 04 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 01 listopada 2007, 10:49

mogę sie mylić ale chyba Porsche Cayman jesli jestem w bledzie prosze mnie poprawic :P


NA ZAWSZE JUVENTINO !!!
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 01 listopada 2007, 10:53

Conrad JUVE pisze:mogę sie mylić ale chyba Porsche Cayman jesli jestem w bledzie prosze mnie poprawic :P
O Porsche nic nie słyszałem, ale podobno ma jeszcze swój pierwszy samochód, czyli Lancie Deltę, którą kupił parę lat temu.


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 01 listopada 2007, 16:41

To pewnia ta słynna Lancia Delta, którą Alex kupił za pierwsze pieniądze zarobione w Juve. Ma 16 lat, a mimo to lubi wozić się tą bryczką, to się nazywa sentyment...

A ta apropo tego Fiata to dajcie spokój, mogli mu dać jakiegoś Mercedesa S lub C klase a nie takie coś. To autko jest dobre dla kobiety, która jedzie na sobotnie zakupy :D


Obrazek
wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 01 listopada 2007, 16:45

zoff pisze:A ta apropo tego Fiata to dajcie spokój, mogli mu dać jakiegoś Mercedesa S lub C klase a nie takie coś. To autko jest dobre dla kobiety, która jedzie na sobotnie zakupy :D
To Juventus od lat sponsoruje Fiat czy Mercedes? :roll:


Mamlak

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 maja 2007
Posty: 9
Rejestracja: 21 maja 2007

Nieprzeczytany post 01 listopada 2007, 17:22

Widze ze nikt nie skojarzyl faktow. Alex calkiem nie dawno mial mala rocznice - 500 wystepow w juve, a tak sie dobrze zlozylo ze akurat nowy fiat wyszedl wiec pewnie dlatego dostal fiata 500 i wlasnie on a nie ktos inny


,,Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości" - Mark Twain
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 01 listopada 2007, 17:25

wloski pisze:
zoff pisze:A ta apropo tego Fiata to dajcie spokój, mogli mu dać jakiegoś Mercedesa S lub C klase a nie takie coś. To autko jest dobre dla kobiety, która jedzie na sobotnie zakupy :D
To Juventus od lat sponsoruje Fiat czy Mercedes? :roll:
Nie widze związku?? :roll:


Obrazek
ODPOWIEDZ