Grygera kontuzjowany

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Karol_Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 188
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 03 października 2007, 19:08

Pech nie opuszcza prawego obrońcy Juventusu Turyn – Zdenka Grygery. Czech, który był niedawno kontuzjowany, nabawił się kolejnego urazu, w wyniku którego najprawdopodobniej nie zobaczymy go w najbliższej kolejce włoskiej Serie A, w której to Stara Dama zagra na wyjeździe z ACF Fiorentiną.

Stan zdrowia defensora zostanie jeszcze oceniony przed wyjazdem Bianconerich do Florencji. Wówczas okaże się, czy Claudio Ranieri będzie mógł skorzystać z jego usług, czy też na pozycji prawego obrońcy zobaczymy innego piłkarza.

Przypomnijmy, że dobiegła już dyskwalifikacja Jonathana Zebiny, a ponadto w pełni sił jest Alessandro Birindelli, zatem przynajmniej jeśli chodzi o zastąpienie Grygery, to trener Juventusu nie powinien mieć większych problemów.
http://www.pilka.pl/?mid=1&show=77368


Zeby to nie było coś groźnego bo szkoda by było niedawno co wrócił po kontuzji :(


Obrazek
.::::::FORZA JUVE::::::.
darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 03 października 2007, 19:30

Jaki pech. Ja nie mogę...Dopiero co po kontuzji wrócił a już następna :cry: ...Zagrał chyba dopiero jeden mecz. Mam nadzieję że się szybko wykuruję bo jest nam bardzo potrzebny. Dobrze że chociaż Zebina już będzie mógł grać :wink:


EDIT: A tak w ogóle to kiedy gdzie on tą kontuzję złapał :?:
Ostatnio zmieniony 03 października 2007, 20:27 przez darek, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 03 października 2007, 20:24

No i tyle po naszym najlepszym bocznym. Aaa, cholera, a juz zaczynal mi sie podobac (jego gra, znaczy sie!) Niefart!
Ostatnio zmieniony 03 października 2007, 20:43 przez Tharp, łącznie zmieniany 1 raz.


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 03 października 2007, 20:25

O rany, znowu...? Niby coś tam mówiło się, że Grygera często łapie kontuzje, ale żeby aż tak... No, w każdym razie dobrze, że Biri i Zebina mogą grać.


ugoczukwe

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 kwietnia 2007
Posty: 21
Rejestracja: 26 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 03 października 2007, 21:13

Kiepska sprawa w ajksie tez czesto pauzowal obawiam sie ze to jego cecha charakterystyczna,bo w sumie w czasie meczu na nic nie nazekal....niektorzy tak juz maja zeciagle cos ze zdroeim jest nie tak..


Kryształ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2005
Posty: 756
Rejestracja: 17 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 04 października 2007, 20:03

Teraz przynajmniej wiemy dlaczego Ajax specjalnie nie probowal zatrzymac Zdenka. Jak on bedzie nadal wiecej leczyl kontuzje niz gral to bedzie calkowicie bezuzyteczny...obym sie mylil...


MSJ23

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 października 2007
Posty: 23
Rejestracja: 04 października 2007

Nieprzeczytany post 04 października 2007, 20:21

Jedna kolejka to nic strasznego, ale zespół nam się rozleciał. Na szczęście mamy szczęście i Ranieri robi rotację w składzie.


sieka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lutego 2005
Posty: 54
Rejestracja: 28 lutego 2005

Nieprzeczytany post 05 października 2007, 11:35

No i na dzień dzisiejszy nasza obrona nie prezentuje się zbyt rewelacyjnie. Dwie kontuzje i jest spory problem. Trzeba mieć teraz nadzieje ze rezerwowi jak by sie przed sezonem wydawało teraz pokażą na co ich stać. Myślę jednak że Ranieri jakoś to wszystko poukłada że bramek tracić nie będziemy.


...............JUVE...........
TomiQ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 272
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 05 października 2007, 12:01

Oby to nie było nic poważnego i mam nadzieje, że Grygera wróci na następną kolejka! Ma pecha chłopina ;)


Z JUVE od 1996 roku i już na zawsze tak będzie!!!FORZA JUVE!!!Wyciąg z regulaminu:3.f) Należy pamiętać o tym, że w dyskusji atakujemy poglądy, a nie ich autora!
Alizee18

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2007
Posty: 108
Rejestracja: 13 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 05 października 2007, 12:06

Grygera ma duzego pecha na poczatku przygody z Juve gdyz trapia go ciagle kontuzje jak sie wyleczył z jednej to za jakis czas kolejna ale mysle ze to lekki uraz i jak najszybciej bedzie mogł grac poniewaz Zdenek jest potrzebny w szeregach obronnych Juve


Dominik10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 grudnia 2006
Posty: 345
Rejestracja: 29 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 05 października 2007, 14:50

Jak pech to pech szkoda. Ale mam nadzieje ze limit tego zlego szczescia juz sie wyczerpal wlasnie na GRygerze. W meczu z Viola bedzie go napewno brakowało. Juz wlasnie przez kontuzje to bedzie trudne spotkanie.


GRANDE JUVENTUS

Obrazek
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 05 października 2007, 15:49

Fatum :|. Niedługo braknie nam obrońców, nie ma nawet mowy żebyśmy nie kupili nikogo w przerwie między rundami. Grygera rozegrał dobry mecz z Romą. Ciężko będzie bez niego z Fiorentiną która gra dość ofensywny futbol, mam nadzieję że damy rade i trzeci mecz z rzędu bez straty bramki stanie się faktem.


Karol_Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 188
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 06 października 2007, 14:00

jest w kadrze na jutrzejszy mecz wiec kontuzja nie jesy groźna :)


Obrazek
.::::::FORZA JUVE::::::.
ODPOWIEDZ