Freekick Masters - Alex powalczy o milion dolarów

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 26 grudnia 2007, 14:09

Łukasz pisze:
Trunxik pisze:pewnie chodzi Ci o turniej Pepsi.
nie, nie mam pojecia kto wygral.
Pamietam tylko, ze w wolnych chyba beckham mial najwiecej punktow ale nie dam sobie glowy uciac
Właśnie chyba nie. W wolnych wygrał jakiś Chińczyk albo Koreanćzyk (jeśli dobrze pamiętam; Beckham był faworytem, stąd też wywołało to małą sensację). A może to chodziło o 'wrzutki' (dośrodkowania)? Hmmm... Sam już nie pamiętam.
Jeśli myślimy o tych samych zawodach: w pamięci utkwił mi (zapewne nie tylko) natomiast konkurs żonglerek i walka dwóch zawodników ówczesnego ManU: Beckhama i Yorka... Wtedy Becks po fantastycznym występie reprezentanta Trunidadu i Tobago postanowił robić pompki z piłką na karku...

Jeśli to ten sam 'turniej'...
Był taki turniej kiedyś i dobrze mówicie z Pepsi, ale chyba jest teraz troszkę ciszej na ten temat, może z 2 lata temu widziałem reklamy z tego, to nawet Smolarek tam był gwiazdą.



http://activity.sanook.com/pepsifootball2006/
centrumwiedzy.edu.pl pisze:Rozrywkowy wizerunek Pepsi to nie tylko muzyka, ale także emocje sportowe. Rok 2000 upływa dla marki pod hasłem „The Pepsi World Challenge”. 16 najlepszych piłkarzy świata gra teraz w jednej drużynie, w barwach Pepsi. W ramach sportowej akcji promocyjnej stworzona zostaje jedna z najciekawszych reklam ostatnich lat – „Piłkarzyki”.
Racjonalnie patrząc, to w tym roku powinna być edycja 7, a wie ktoś coś o tym :> ?
Ostatnio zmieniony 26 grudnia 2007, 14:34 przez wloski, łącznie zmieniany 5 razy.


vieira4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 209
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 26 grudnia 2007, 14:10

Pamiętam to :) Cały turniej wygrał Beckham, o ile się nie mylę, a to za sprawą właśnie tych pompek z piłką na karku


MrWlodek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 675
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 26 grudnia 2007, 14:52

vieira4 pisze:Pamiętam to :) Cały turniej wygrał Beckham, o ile się nie mylę, a to za sprawą właśnie tych pompek z piłką na karku
W tym programie nie brał udziału Ebi tylko Olisadebe :)


Obrazek
wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 26 grudnia 2007, 18:19

Lukasz_JUVE pisze:
vieira4 pisze:Pamiętam to :) Cały turniej wygrał Beckham, o ile się nie mylę, a to za sprawą właśnie tych pompek z piłką na karku
W tym programie nie brał udziału Ebi tylko Olisadebe :)
Po pierwsze o Ebim to ja wspominałem :| , a po drugie brał, bo widziałem reklamy z nim w wakacje w tamtym roku i nie wmawiaj mi, że ten czarny polak był roku temu, bo on już jest dawno skończony...

A tak wspominając, co do tematu, to nie wiem jakiego rodzaju było typowanie "tych najlepszych", ale moim zdaniem paru gości tu nie powinno być czy to chodzi o ludzi z pola czy bramkarzy :) , chyba każdy się zgodzi, że Buffon to uznana marka . :wink: , pominięcie Go przez organizatorów, jest wielką pomyłką.


Cornholio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2006
Posty: 89
Rejestracja: 23 października 2006

Nieprzeczytany post 26 grudnia 2007, 18:55

a ja mam nadzieję,że wygra Okocha. uwielbiam tego gracza. pokochałem go od MŚ '98. :-D


Stawiar90

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 grudnia 2007
Posty: 70
Rejestracja: 30 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 03 lutego 2008, 15:58

to kto wkoncu wygral :?:


wit_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2006
Posty: 81
Rejestracja: 30 marca 2006

Nieprzeczytany post 03 lutego 2008, 16:50

turniej został przełożony na 8 lipca.


Obrazek
Obrazek
Trunxik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2005
Posty: 588
Rejestracja: 08 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 03 lutego 2008, 21:24

wloski pisze:
Lukasz_JUVE pisze:
vieira4 pisze:Pamiętam to :) Cały turniej wygrał Beckham, o ile się nie mylę, a to za sprawą właśnie tych pompek z piłką na karku
W tym programie nie brał udziału Ebi tylko Olisadebe :)
Po pierwsze o Ebim to ja wspominałem :| , a po drugie brał, bo widziałem reklamy z nim w wakacje w tamtym roku i nie wmawiaj mi, że ten czarny polak był roku temu, bo on już jest dawno skończony...

A tak wspominając, co do tematu, to nie wiem jakiego rodzaju było typowanie "tych najlepszych", ale moim zdaniem paru gości tu nie powinno być czy to chodzi o ludzi z pola czy bramkarzy :) , chyba każdy się zgodzi, że Buffon to uznana marka . :wink: , pominięcie Go przez organizatorów, jest wielką pomyłką.
mowisz o czyms zupelnie innym. tu chodzi o turniej, w ktorym faktycznie bral udzual Olisadebe i to nie bylo w zeszle wakacje tylko ze 4 (a moze i wiecej) lata temu.


Obrazek
belial

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 298
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 lutego 2008, 22:35

tak, zgadza sie, na polsacie byla transmisja i wystepowal tam olisadebe (dostal max punktow w kategorii zonglerki). to byl turniej organizowany i sponsorowany przez pepsi. z tego co pakmietam bylo pare konkurencji - najcelniejsza wrzutka, najcelniejsze podanie, miniturniej siatkonogi, konkurs zonglerek i strzal z dystansu. to bylo jakos w roku 2001


cinek_uk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 grudnia 2004
Posty: 308
Rejestracja: 23 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 03 lutego 2008, 22:37

Przestancie ludziom wkrecac ze wygral Beckham... wystarczy odwiedzic strone i przeczytac info:

Free Kick Masters has been moved to July 5, 2008 due to player schedule conflicts.


Proste... zadnego konkursu nie bylo... odbedzie sie 5 lipca...pzdr


Gigi + Alex + Pavel + Camor + Treze = Juventus
Radek_88

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 2351
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 03 lutego 2008, 23:02

marcuscs pisze:Przestancie ludziom wkrecac ze wygral Beckham... wystarczy odwiedzic strone i przeczytac info: [...]
A gdzie, kto i komu wkreca, ze wygral Beckham? Poczytaj najpierw dokladnie... :wink:
Mowa jest o calkiem innym turnieju, rozegranym dobrych pare lat temu..


gość_wdom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lipca 2008
Posty: 19
Rejestracja: 04 lipca 2008

Nieprzeczytany post 05 lipca 2008, 18:16

Za 7 godzin rozpocznie sie Freekick Masters. Lecieć ma na Fox International. Możecie powiedzieć mi gdzie oglądać ten kanał?


Są dwa typy kibiców Interu, którzy rejestrują się na forum Juve: Pierwszy to idioci, ich celem jest napinka. Drudzy to kibice inteligentni, którzy nie mogą już wytrzymać w towarzystwie idiotów na forum Interu.
Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 05 lipca 2008, 18:55

Nie jestem pewnien czy na cyfrowym polsacie jest niekodowany.
Lepiej niech ktoś poda więcej stacji.

To jest Fox Sports International więc pewnie se nie obejrzymy.
To jest o godzinie 02:00


sempaju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 stycznia 2008
Posty: 69
Rejestracja: 23 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 05 lipca 2008, 18:57

http://www.freekickmastersusa.com/Venue.asp

Wyswietla wam sie cos w tym okienku WMP ?


gość_wdom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lipca 2008
Posty: 19
Rejestracja: 04 lipca 2008

Nieprzeczytany post 05 lipca 2008, 18:58

Mnie to ryba czy to o 2 i tak nie będę spał. Ważne, żeby oglądać gdzieś.


Są dwa typy kibiców Interu, którzy rejestrują się na forum Juve: Pierwszy to idioci, ich celem jest napinka. Drudzy to kibice inteligentni, którzy nie mogą już wytrzymać w towarzystwie idiotów na forum Interu.
ODPOWIEDZ