Del Piero wygrał Złotą stopę!

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 03 września 2007, 22:58

Super zasłużył na tą nagrodę w 100% :dance:
Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazek


Maniekwawa

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 września 2007
Posty: 2
Rejestracja: 03 września 2007

Nieprzeczytany post 03 września 2007, 23:06

:) Alex jest moim idolem nie tylko pilkarskim ale i w zyciu jest skromnym i wyrozumialym czlowiekiem wiele przezyl w zyciu ciesze sie ze wygral zlota stope. :bravo:


Wonki

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 czerwca 2005
Posty: 366
Rejestracja: 15 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 04 września 2007, 11:46

JuvePoland pisze:Alessandro Del Piero (na zdjęciu z księciem Albertem) został laureatem nagrody Złota Stopa 2007. Plebiscyt jest organizowany przez Klub Mistrzów Świata z Monaco. Co roku krótka lista nominowanych jest poddawana publicznemu głosowaniu.
Zwycięzca musi mieć ponad 29 lat i wyróżniać się wynikami sportowymi (zarówno indywidualnymi jak i drużynowymi), osobowością oraz cieszyć się szacunkiem kibiców i ekspertów.
Kapitan Juve i Mistrz Świata pokonał dziewięciu innych nominowanych. Głosowało na niego 30.199 osób.
Na drugim miejscu uplasował się Roberto Carlos (Fenerbahce SK, 29.174 głosów), trzeci był David Beckham (LA Galaxy, 24.174), a czwarty Paolo Maldini (AC Milan, 20.700). Pozostali kandydaci to Marcos Cafu, Fabio Cannavaro, Ryan Giggs, Thierry Henry, Raul i Luis Figo.
Jako laureat, Del Piero pozostawił odcisk swojej stopy na Promenadzie Mistrzów - deptaku futbolowych sław w Monaco. Wcześniej znajdowały się tam już ślady Gerda Mullera, Mario Kempesa, Paolo Rossiego, Romario i Hristo Stoiczkowa.
To piąta edycja trofeum. Najwięcej zwycięzców pochodzi z Serie A - nagrodę zdobywali Roberto Baggio w 2003 roku, Pavel Nedved w 2004, Andrij Szewczenko w 2005 oraz Ronaldo roku temu.

"Zdobycie tej nagrody jest bardzo miłe. Golden Foot to bardzo ważna nagroda w profesjonalnym futbolu. Jestem dumny, z tego że znajduję się na liście razem z Maradoną, Platinim i Zico, którzy odcisnęli swoje stopy tutaj na promenadzie w Monte Carlo. Dla piłkarza to ważne aby pozostać w pamięci kibiców za strzelone bramki i zwycięstwa" - skomentował Del Piero po ogłoszeniu wyniku.
Mam pytanie które zostało zadane już w komentarzach, ale chyba nikt na nie nie odpowiedział: Ronaldo na prawdę dostał rok temu Złotą Stopę? Za co?


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 04 września 2007, 11:50

Wonki pisze:Mam pytanie które zostało zadane już w komentarzach, ale chyba nikt na nie nie odpowiedział: Ronaldo na prawdę dostał rok temu Złotą Stopę? Za co?
No raczej za całokształt swojej kariery, bo o to chyba głównie chodzi w tej nagrodzie :wink: Dlatego też Del Piero jak najbardziej się ona należała :!: Wielkie gratulacje Alex :bravo:


Zawidowianin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 908
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 04 września 2007, 11:50

Z tego co wiem to głosują internauci. Ich się zapytaj.


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 04 września 2007, 11:57

Wonki pisze:Mam pytanie które zostało zadane już w komentarzach, ale chyba nikt na nie nie odpowiedział: Ronaldo na prawdę dostał rok temu Złotą Stopę? Za co?
Może dlatego, że jest dwukrotnym Mistrzem Świata, liderem strzelców tych rozgrywek. Najlepszym piłkarzem roku 1996 oraz 1997. MVP MŚ 1998 i 2002. Najlepszy Sportowiec Świata 2002 roku?

I z całym szacunkiem dla Alexa ale Ronaldo osiągnięciami trochę przewyższa naszego gracza!


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 04 września 2007, 17:27

Nie będe porównywać Ronaldo i Del Piero, ale obu zawodnikom z pewnością taka nagroda się należała.To jedni z największych piłkarzy, jakich jest nam dane oglądać w ostatnich latach.

Alex Del Piero jest jednym z moich autorytetw, jestem niezwykle szczęśliwy widząc jak dostaje on taką nagrodę.To wielki człowiek i wielki piłkarz.Dobrze że jest w Juventusie.


naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 04 września 2007, 18:38

Wielki gratulacje dla naszego kapitana. Zasłużył na to. Teraz jego stop znajdują się wśród stóp największych piłkarzy na świecie. Alex sam jest takim piłkarzem i należało mu się to wyróżnienie.


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 04 września 2007, 19:32

Zasłużył, dostał i po sprawie. Jak najbardziej należała mu się ta nagroda. Gratulacje Alex :bravo:


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 04 września 2007, 19:46

Wspaniała wiadomosc. Alex takimi nagrodami powinien być obsypywany bardzo często bo piłkarz to nie tylko zdobywca bramek na boisku, ale także kultura zachowania, klasa itd. Alex posiada wszystkie najlepsze cechy dobrego człowieka , a GoldenFoot to tylko mikroskopijne nagroda za jego osobowośc. Forza Alex


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
Mortal Wombat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2007
Posty: 167
Rejestracja: 03 maja 2007

Nieprzeczytany post 04 września 2007, 20:06

Jak się dowiedziałem bylem mile zaskoczony, ale co jak co Alex całkowicie na tę nagrodę zasłużył, nie trzeba przytaczać czemu :)


Obrazek
..::JUVENTUS TURYN FOREVER::..
Juve4ever10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2004
Posty: 59
Rejestracja: 27 października 2004

Nieprzeczytany post 04 września 2007, 20:39

RuTeK Wysłany: 04.09.2007 10:57:48 Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Wonki napisał:
Mam pytanie które zostało zadane już w komentarzach, ale chyba nikt na nie nie odpowiedział: Ronaldo na prawdę dostał rok temu Złotą Stopę? Za co?


Może dlatego, że jest dwukrotnym Mistrzem Świata, liderem strzelców tych rozgrywek. Najlepszym piłkarzem roku 1996 oraz 1997. MVP MŚ 1998 i 2002. Najlepszy Sportowiec Świata 2002 roku?

I z całym szacunkiem dla Alexa ale Ronaldo osiągnięciami trochę przewyższa naszego gracza!
osiągnięciami może i przewyższa ale wydaje mi się, że ta nagroda nie jest przyznawana tylko i wyłącznie za osiągnięcia ale i np. również za oddanie drużynie, wierność barwą...i z całym szacunkiem dla Ronaldo ale jeżeli chodzi o wierność do któregoś z klubów w których grał to koło Del Piero to On nawet nie stał.....


Barton

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2007
Posty: 98
Rejestracja: 14 sierpnia 2007

Nieprzeczytany post 04 września 2007, 21:06

Jeśli chodzi o mnie to uważam że Alex bardziej niż Ronaldo zasłużył na tego Złotego Platfusa bo jak jest też napisane w poście wyżej wyróżnia się on nie tylko grą ale także innymi cechami które nie liczą sie w żadnych statystykach jak np. wspomniane już oddanie drużynie, czy choćby poświęcenie. Brawo Alex :bravo:


Dominik10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 grudnia 2006
Posty: 345
Rejestracja: 29 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 05 września 2007, 14:50

Bardzo dobrze nalezalo mu sie za ten rok i ogolnie za calosc. Mi imponuja
zawodnicy ktorzy sa wierni swojemu klubowi a taki jest Alex 8) .


GRANDE JUVENTUS

Obrazek
Janek1986

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 sierpnia 2007
Posty: 25
Rejestracja: 25 sierpnia 2007

Nieprzeczytany post 05 września 2007, 15:16

Cieszę się z tej nagrody podwójnie. Raz, że jest to największy zawodnik Juventusu ostatnich lat, żywy symbol i legenda. A dwa, że to mój piłkarski idol. Raczej nic odkrywczego w tym temacie napisać nie można, bowiem nagroda ta należała się Del Piero bezdyskusyjnie.


ODPOWIEDZ