Mlody talent

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Silwawap

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2007
Posty: 12
Rejestracja: 01 lutego 2007

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2007, 14:50

Który wg was jest największym nłodym talentem w Juve??
Mam na mysli trójke Palladino, Nocerino, Cristico.
I jescze jedno pytanko...co myslicie o transferze Pato no Milanu??
Wg mnie to 22mln to zdecydowanie wygorowana cena za tego zawodnika...
w sumie to dowiemy sie dopiero za rok bo Pato jest jeszcze za mlody zeby grac w Serie A
Pzdr


alex_pl

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 sierpnia 2004
Posty: 212
Rejestracja: 13 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2007, 15:13

heh dziwny temat ;) ja licze że i Palla, i Nocerino i Criscito wyrosną na tak samo doskonałych piłkarzy i będziemy mieli z nich mnóstwo pożytku.
Co do Pato to dla mnie pieniądze powyżej 20 milionów euro przeznaczone na piłkarza, to głupota, a raczej ryzyko ogromne, jeśli chodzi o tak młodego zawodnika.Popatrz ile Real dał za Pepe- kosmos, mądrzej by zrobił Real kupując Arbolede z Zagłębia za grosze :D ale to tak z przymrużeniem oka mówie ;)


"Ci piłkarze są zwycięzcami i są niezdolni tylko do zwykłego brania udziału w grze - oni chcą wygrywać."-Claudio Ranieri
Silwawap

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2007
Posty: 12
Rejestracja: 01 lutego 2007

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2007, 15:16

alex_pl pisze:heh dziwny temat ;) ja licze że i Palla, i Nocerino i Criscito wyrosną na tak samo doskonałych piłkarzy i będziemy mieli z nich mnóstwo pożytku.
Co do Pato to dla mnie pieniądze powyżej 20 milionów euro przeznaczone na piłkarza, to głupota, a raczej ryzyko ogromne, jeśli chodzi o tak młodego zawodnika.Popatrz ile Real dał za Pepe- kosmos, mądrzej by zrobił Real kupując Arbolede z Zagłębia za grosze :D ale to tak z przymrużeniem oka mówie ;)
mysle ze i tak lepiej kupowac pilkarzy sprawdzonych niz miec smietnik drogich slabo grajacych pilkazy ktorych potem sie za grosze sprzedaje :wink:


ugoczukwe

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 kwietnia 2007
Posty: 21
Rejestracja: 26 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2007, 15:26

Przypadkiem pato nie poszedl do Chelse za 30 baniek??? :think:


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2007, 15:36

@ugoczukwe
W Bravo Sport tak napisali...?

A tak na poważnie - całe nasze trio młodych stanowi wielką przyszłość Juve, a że każdy z nich gra na różnych pozycjach, to chyba nie ma sensu porównywać, który jest, tudzież będzie najlepszy.

A co do Pato - 22 bańki to może rzeczywiście być za dużo, tym bardziej, że na MŚ U20 nie pokazał wiele. Z drugiej jednak strony Milan desperacko potrzebował przeprowadzenia jakiegoś spektakularnego transferu, bo przez całe lato Galliani i Berlusconi to zapowiadali, więc trzeba było sypnąć kasą...


montero4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lipca 2007
Posty: 1102
Rejestracja: 19 lipca 2007

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2007, 15:44

Niezapominajcie o Chellini'm... on rządzi moim zdaniem:)


Update - 07.08.2010 ale nadal rośnie 28 x Italia 52 x Juventus
http://picasaweb.google.pl/montero4juventus/Montero4
Obrazek
RavaneVialli

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2007
Posty: 425
Rejestracja: 03 marca 2007

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2007, 19:19

Niewątpliwie Criscito i Nocerino mają ogromy potencjał, niech świadczy o tym fakt, iż w tak młodym wieku wywalczyli sobie miejsce w pierwszej jedenastce tak wielkiego klubu, szczególnie nasz obrońca, ze względu na to, iż jest najmłodszy, a przecież w obronie liczy się bardzo doświadczenie. Chcieliśmy Barzagliego, bo miał być następcą Cannavaro w reprezentacji, a mamy piłkarza, który po zdobyciu doświadczenia, w wieku Barzagliego może być jednym z najlepszych obrońców świata. Dlatego też jestem zadowolony z pracy zarządu, który tych piłkarzy dostrzegł i wykupił drugie połowy kart zawodniczych oraz z trenera, który na nich stawia, bo prezentują się równie dobrze, co doświadczeni gracze.

Natomiast Palladino ma już 23 lata, zatem określanie go mianem "talentu" powoli przestaje być adekwatne, co więcej, jest to dopiero nasz czwarty w kolejności do wejścia na boisko napastnik... Jest starszy niż Nocerino, a konkurencję w ataku ma równie dużą, co Antonio w pomocy. W Serie B także wielkiego wrażenia na mnie nie wywarł, nie grał zresztą często. Moim zdaniem nieco na siłę jest kreowany na młodą gwiazdę, owszem, potrafi zagrać czasem efektownie, ładnie minąć przeciwnika, ale to nie jest piłkarz, który potrafiłby np. zmienić oblicze drużyny po wejściu na murawę, poderwać ją do ataku. Nie jest słabym napastnikiem, ale też nie widać, by się dalej rozwijał i wydaje mi się, że miano "niedoszlifowanego talentu" przylgnie do niego na dobre. Raczej niczym nas nie zachwyci. Natomiast chciałbym, by szansę w Juve dostał jeszcze grający obecnie w Empoli Volpato, który w Primawerze był od Palladino skuteczniejszy, a jest od niego młodszy. Nie możemy też zapominać o Giovinco, który za rok, w razie niepowodzeń Palladino, mógłby go zastąpić, z racji podobnego stylu gry.


hara

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 708
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2007, 21:04

Po pierwsze to dziwny temat w dziwnym pokoju, ale ok... do tych wszystkich, których wymieniliście dodałbym jeszcze marchisio, który moim zdaniem za rok powróci do Juve z bagażem doświadczeń zebranym w Serie A grając w Empoli... jest to ciekawy piłkarz, jak i cała reszta naszej młodzieży... jedyne co mnie martwi to ich słabe przywiązanie do naszych barw, często się już wypowiadali, że chcieliby odejść(chiellini, criscito, nocerino), mam nadzieję, że po tym roku wszystko się zmieni... wierzę, że będą stanowili w przyszłości o sile nie tylko Juve, ale i reprezentacji Włoch...


Capo di tutti capi
Arsen

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 sierpnia 2006
Posty: 89
Rejestracja: 07 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2007, 21:30

Mysle, ze ich brak przywiazania do klubowych barw bierze sie z tego, ze czesciej grali w innych klubach niz Juventusie. Klub zacznie traktowac ich inaczej to i oni zmienia swoje nastawienie. Mysle, ze wszyscy mlodzi pilkarze na ktorych juz teraz stawia klub sa ciekawi. Ucichlo cos o Lanzafame, a kiedys o nim sie sporo mowilo.


Kuben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2006
Posty: 916
Rejestracja: 19 marca 2006

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2007, 21:43

Hmm... dlaczego dziwny temat ? Przynajmniej nie jest kontynuacją tematów z cyklu 'Warszawa gola' czy 'Zrzuta na pilke' :doh:
Co do tematu do w/w dodałbym jeszcze Lanzafame (mogłem źle napisać). Gra w Primaverze i zapowiada się niemniej dobrze jak Giovinco. Co do Palladyna, to niestety chyba trzeba przyznać rację RavaneVialli'emu, że jest to taki niedoszlifowany diament... a tak liczyłem na to, że będzie to taki włoski Cristiano Ronaldo w koszulce Juventusu :(
Nocerino i Marchisio- wierzę, że ta 2'jka będzie kiedyś stanowiła o silę pomocy Squadra Azzurra, że będa mrotem napędowym Juve, takim jakim jest teraz np. Nedved. Mają ogromny potencjał, Nocerino: bardzo zwrotny, szybki, nie gra pod Siebie, Marchisio: Opanowanie, przegląd pola, podania. Jeżeli w takim wieku Ci piłkarze wyróżniają się w tych cechach, to aż strach pomyśleć co będzie dalej...
Cristico: wydaliśmy na niego troche kasy, zapowiada się bardzo dobrze, lubię chłopaka i mam nadzieje, że nie zawiedzie ludzi, którzy pokładają w nim nadzieje w nowego Cannavaro.
Finiszując, niemniej jednak największym Naszym talentem jest Chiellini(wciąż nie moge przeboleć straty Balzarettiego :płaczę: ). Opanowanie, ogranie, doświadczenie (jak na swój wiek, ogromne), mógłby tylko trochę bardziej zaciągać się na połowę rywali.

Co do transferu Pato do Milanu... szczerze mówiąc to praktycznie nie widziałem tego piłkarza w akcji, aczkolwiek dużo o nim słyszałem... zapowiada się na gwiazdę (i mimo wszystko chcę aby nią został, bo Liga Włoska potrzebuje tego, bo przez afery straciłą bardzo na atrakcyjności), lecz, czy aby napewno nie będzie takim Tevezem ? Mascherano ? Robinho ? Gwiazdy które nie swiecą tak, jak je na to stać... Kaka stanowi o sile Milanu... jest brazylijczykiem i wbrew pozorom gra w lidze która raczej nie pasuje pod jego styl gry wspaniale. Może i Pato się powiedzie, jeżeli tak, to z pewnością rynej brazylijski będzie bardziej otwarty na Ligę włoską...
Zobaczymy jak to będzie :wink:


Fiat 126p - Prawie jak Bugatti
Pegasus - Prawie jak PlayStation
Barcelona, ManU, inter... - Prawie jak Juventus
Silwawap

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2007
Posty: 12
Rejestracja: 01 lutego 2007

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2007, 21:52

[RA]MACIUS pisze:Hmm... dlaczego dziwny temat ? Przynajmniej nie jest kontynuacją tematów z cyklu 'Warszawa gola' czy 'Zrzuta na pilke' :doh:
Co do tematu do w/w dodałbym jeszcze Lanzafame (mogłem źle napisać). Gra w Primaverze i zapowiada się niemniej dobrze jak Giovinco. Co do Palladyna, to niestety chyba trzeba przyznać rację RavaneVialli'emu, że jest to taki niedoszlifowany diament... a tak liczyłem na to, że będzie to taki włoski Cristiano Ronaldo w koszulce Juventusu :(
Nocerino i Marchisio- wierzę, że ta 2'jka będzie kiedyś stanowiła siłę pomocy Squadra Azzurra. Mają ogromny potencjał, Nocerino: bardzo zwrotny, szybki, nie gra pod Siebie, Marchisio: Opanowanie, przegląd pola, podania. Jeżeli w takim wieku Ci piłkarze wyróżniają się w tych cechach, to aż strach pomyśleć co będzie dalej...
Cristico: wydaliśmy na niego troche kasy, zapowiada się bardzo dobrze, lubię chłopaka i mam nadzieje, że nie zawiedzie ludzi, którzy pokładają w nim nadzieje w nowego Cannavaro.
Finiszując, niemniej jednak największym Naszym talentem jest Chiellini(wciąż nie moge przeboleć straty Balzarettiego :płaczę: ). Opanowanie, ogranie, doświadczenie (jak na swój wiek, ogromne), mógłby tylko trochę bardziej zaciągać się na połowę rywali.

Co do transferu Pato do Milanu... szczerze mówiąc to praktycznie nie widziałem tego piłkarza w akcji, aczkolwiek dużo o nim słyszałem... zapowiada się na gwiazdę (i mimo wszystko chcę aby nią został, bo Liga Włoska potrzebuje tego, bo przez afery straciłą bardzo na atrakcyjności), lecz, czy aby napewno nie będzie takim Tevezem ? Mascherano ? Robinho ? Gwiazdy które nie swiecą tak, jak je na to stać... Kaka stanowi o sile Milanu... jest brazylijczykiem i wbrew pozorom gra w lidze która raczej nie pasuje pod jego styl gry wspaniale. Może i Pato się powiedzie, jeżeli tak, to z pewnością rynej brazylijski będzie bardziej otwarty na Ligę włoską...
Zobaczymy jak to będzie :wink:
tez zauwazylem ze jest tu wiele tego typu tematow :/

mysle ze Palla ma za dluza konkurencje w ataku i ciezko bedzie mu sie do pierwszego skladu dostac, a szkoda bo gdyby gral u boku i przeciwko znakomitym pilkarzom to nabral by doswiadczenia ktorego mu brakuje

a co do Pato to mysle ze to jednak pilkarz ktorego kupno jest ogromnym ryzykiem za ogromne pieniadze ale kto wie moze mawet kiedys ubierze koszulke Juve
:wink:


ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2007, 21:58

Jaki ten temat ma związek z historią Juventusu Turyn? Jaki związek ma Pato z talentami Juventusu?


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2007, 22:33

@Silwawap, Zapraszam do Regulaminu forum.

zły pokoj - przenosze go do ogólnego, a na temat Pato i całego Milanu to prosze sie wypowiadac tutaj: http://forum.juvepoland.com/viewtopic.php?t=12056 chyba ze ewentualnie chodzi o jakiej porownanie na temat tytułu wątku ;)


Silwawap

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2007
Posty: 12
Rejestracja: 01 lutego 2007

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2007, 22:41

kouba pisze:@Silwawap, Zapraszam do Regulaminu forum.

zły pokoj - przenosze go do ogólnego, a na temat Pato i całego Milanu to prosze sie wypowiadac tutaj: http://forum.juvepoland.com/viewtopic.php?t=12056 chyba ze ewentualnie chodzi o jakiej porownanie na temat tytułu wątku ;)
no dobra ok. poprostu w zlym niejscu zalozylem nowy temat moj blad


Wojt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2006
Posty: 439
Rejestracja: 02 lipca 2006

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2007, 22:53

Moim zdaniem najbardziej świetlaną przyszłość będzie mieć Marchisio. Już teraz to bardzo dobry zawodnik, a z czasem będzie się stawał jeszcze lepszy. Palladino wciąż jest młody, ale jego talent miał eksplodować w Serie B. Ja jakiejś eksplozji talentu nie zauważyłem. Jeden hattrick to jednak za mało jak na piłkarza promowanego na następce Del Piero. Tym bardziej, że w wieku 23 lat Alex był jednym z lepszych napastników we Włoszech, a nawet i na świecie.


From rivers of sorrow, to oceans deep with hope, I have travelled them.
Now, there is no turning back, the limit, the sky. I ask my questions:
Why? What today? When tomorrow?
Won't you join me on the perennial quest?
ODPOWIEDZ