Mlody talent

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2007, 23:05

Wszyscy świetni i pewnie bedą za jakis czas stanowić o sile JUVE ale moim ulubieńcem jest GIOVINCO :dance:


ugoczukwe

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 kwietnia 2007
Posty: 21
Rejestracja: 26 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2007, 01:34

[quote="B@rt"]@ugoczukwe
W Bravo Sport tak napisali...?
quote]

Dowcipne :rotfl:
Wydaje mi sie ze jakis pajac z polskiej televizji tak powiedzial jak grali
mistrzostwa U20


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2007, 09:15

@ugoczukwe
Bo wtedy Pato był jeszcze zawodnikiem Porto Alegre i wszyscy się o niego bili, a faworytem do pozyskania go była właśnie Chelsea, ale ostatecznie trafił do Milanu, było to bodajże z miesiąc temu :wink:


Silwawap

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2007
Posty: 12
Rejestracja: 01 lutego 2007

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2007, 10:18

http://pl.youtube.com/watch?v=JvgS7AM5e1M
Jak nie widzieliscie to zobaczcie...mysle ze za kilka lat Pato bedzie wizytowka
Milanu...szkoda ze nie ma go w naszych szeregach :|


kacek_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2007
Posty: 605
Rejestracja: 23 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2007, 10:36

W pierwszym poście uważasz, że Milan przepłacił i nie wiadomo co z niego będzie, a teraz wylewasz łzy, że Pato nie gra u nas.. filmik z youtube tak na Ciebie zadziałał.. ? :roll:


Silwawap

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2007
Posty: 12
Rejestracja: 01 lutego 2007

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2007, 10:41

kacek_ pisze:W pierwszym poście uważasz, że Milan przepłacił i nie wiadomo co z niego będzie, a teraz wylewasz łzy, że Pato nie gra u nas.. filmik z youtube tak na Ciebie zadziałał.. ? :roll:
no tak troche :D ale nie zmienilem przeciez zdania ze 22 mln to kosmos za tego zawodnika


kacek_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2007
Posty: 605
Rejestracja: 23 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2007, 10:48

Silwawap pisze:
kacek_ pisze:W pierwszym poście uważasz, że Milan przepłacił i nie wiadomo co z niego będzie, a teraz wylewasz łzy, że Pato nie gra u nas.. filmik z youtube tak na Ciebie zadziałał.. ? :roll:
no tak troche :D
:|
mam nadzieje, że żartowałeś..
a poza tym jest temat o Milanie (w którym chyba również zamieściłeś ten cudownie działający filmik.) w którym to lepiej będzie toczyć dyskusję na temat Pato.


Desperado---ALEX

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 403
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2007, 10:48

Napewno Palladino to najwiekszy młody talent w szeregach Juventusu jest młody a nie raz dał pokaz swoich umiejetnosci.


dr.DeV

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2006
Posty: 980
Rejestracja: 10 maja 2006

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2007, 12:14

Bramka
- Novembre? - Niewidziałem go ale jak bramkarz ładnie się prezentuje i chce się rozwijać to doświadczenie i umiejętnośći to już tylko kwestia czasu.

Obrona
- Criscito - Definitywnie w Obronie przy Andrade będzie super grajkiem :)

Pomoc
- Nocerino - antek już pokazuje że jest super :)
- Marchisio - niezapominajmy że jest on tylko na wypożyczeniu w Empoli :)
A przecież w Serie B radził sobie BDB :)

Atak - Giovinco myślę że tak jak Marchisio będzie dużo grał w drużynie z Empoli i załapie dużo doświadczenia :)


Obrazek
Silwawap

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2007
Posty: 12
Rejestracja: 01 lutego 2007

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2007, 15:43

:|
mam nadzieje, że żartowałeś..
a poza tym jest temat o Milanie (w którym chyba również zamieściłeś ten cudownie działający filmik.) w którym to lepiej będzie toczyć dyskusję na temat Pato.[/quote]
Pato to Pato a Milan to Milan nie wiadomo gdzie potem bedzie gral Pato moze w Juve...a temat np o Pato tez jest ciekawy


TomiQ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 272
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2007, 16:10

DeViLl0o pisze:Bramka
- Novembre? - Niewidziałem go ale jak bramkarz ładnie się prezentuje i chce się rozwijać to doświadczenie i umiejętnośći to już tylko kwestia czasu.

Obrona
- Criscito - Definitywnie w Obronie przy Andrade będzie super grajkiem :)

Pomoc
- Nocerino - antek już pokazuje że jest super :)
- Marchisio - niezapominajmy że jest on tylko na wypożyczeniu w Empoli :)
A przecież w Serie B radził sobie BDB :)

Atak - Giovinco myślę że tak jak Marchisio będzie dużo grał w drużynie z Empoli i załapie dużo doświadczenia :)
oki ze wszystkim sie zgodze ale zapomniałes o Palladino


Z JUVE od 1996 roku i już na zawsze tak będzie!!!FORZA JUVE!!!Wyciąg z regulaminu:3.f) Należy pamiętać o tym, że w dyskusji atakujemy poglądy, a nie ich autora!
Arsen

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 sierpnia 2006
Posty: 89
Rejestracja: 07 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2007, 16:16

Ja bym raczej Giovinco szykowal na lewoskrzydlowego. Owszem moze spokojnie grac w ataku, ale moim zdaniem na ta pozycje to mniejszy problem kogos znaleźć. Poza tym Seba posiada nie najlepsze warunki fizyczne na napastnika.
Cieszy mnie, ze klub stawia na Włochów.


TURINIO

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 czerwca 2005
Posty: 355
Rejestracja: 07 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2007, 17:15

Ja chciałbym na temat spojrzeć troszkę z innej strony...
Naprawdę przed 21letnim stoperze Juventusu Domenico Criscito rysuje się przeogromna szansa zaistnienia nie tylko w 1 z najsłynniejszych klubów świata ale również wywalczenia sobie miejsca w pierwszej '11' dorosłej reprezentacji Squadra Azzura...Tak,tak wcale się nie pomyliłem :) .Spójrzmy bowiem jak po ostatnim sensacyjnie przegranym spotkaniu reprezentacji Italii wygląda sytuacja na środku obrony Azzurich:
Nesta-zakończył reprezentacyjną karierę;
Cannavaro-jest cieniem najlepszego obrońcy Mundialu;
Materazzi-poważnie kontuzjowany;
Barzagli-nie robi oczekiwanych postępów;
Kto poza nimi? Może Dainelli?
Naprawdę przed Domenico podobnie jak 10lat temu przed jego starszym i słynniejszym kolegą Alessandro Nestą w młodym wieku otwiera się szansa zaistnienia w kadrze Azzurich :)


"...Znam swoją wartość i na boisku jestem bufonem. Dlatego nie pójdę do Juventusu, po co im dwóch bufonów?..." - jedna z wielu złotych myśli 'The Holy Goalie ' :)
Zawidowianin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 908
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2007, 17:29

Jeszcze Panucci... No i Bonera póki co ma pewnie większe szanse w reprezentacji niż nasz obrońca, ale jeżeli będzie grał tak jak teraz i robił postępy przy boku Andrade (od którego jest zdecydowanie lepszy technicznie) to myślę, że powołanie to kwestia czasu. Ciężej będzie Nocerino, bo poza ,,starą gwardią" bardzo dobrze prezentują się byli koledzy Antonio z młodzieżówki - Rosina, Aquliani i Montolivo, ale i na niego przyjdzie czas.


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2007, 18:59

Powoli, jeszcze się kilku znajdzie. Nie ma szans, by zaufali 21-latkowi, który jeszce nic wielkiego nie pokazał.
Raptem kilka dobrych spotkań, choć często zdarza mu się gubić krycie.
Nic wyrobi sobie renomę dającą mu powołania Materazzi już dawno wyzdrowieje.
I co, tak w ogóle, oznacza, że środkowy obrońca jest lepiej wyszkolony technicznie? Jeśli masz na myśli to, że lepiej operuję piłką, to dla mnie to jest równie przydatne co umiejętność podbijania jej 500 razy.
Czyli w ogóle.

Póki co najmilej wspominam Giovinco.
Palladino mnie nie przekonuje.
I polecam zerknięcie w metrykę takich graczy jak C. Ronaldo, Fabregas, Sissoko, Messi.


Dirty mind
ODPOWIEDZ