Snai: Totti faworytem strzelców Serie A

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Bodmer

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 czerwca 2007
Posty: 85
Rejestracja: 25 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 07 września 2007, 15:15

Ja uważam że Trezeguet może się włączyć do walki o tytuł króla strzelców, bo jeszcze samodzielnie go nigdy nie wygrał. Totti nie wiem czy jest taki dobry aby drugi raz podrząd to zdobyć. Ale ja liczę, że szanse dostanie taki Palladino. On moim zdaniem powinien też ustrzelić kilka bramek.


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 07 września 2007, 15:52

Na dzień dzisiejszy typuję Treze, jeżeli nic się złego nie stanie, to powinien ustrzelić ze 25 goli, a może i więcej. Drugie miejsce... Tę sprawę zostawiam otwartą, może Totti, może Ibra, może Mutu. A może ktoś nieznany się pokaże?


balwannek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2007
Posty: 9
Rejestracja: 14 sierpnia 2007

Nieprzeczytany post 07 września 2007, 19:55

Totti nie strzeli nawet 10 bramek jestem tego pewny!!! A królem strzelców będzie Mutu!!! Dlaczego włodarze Juve pozwolili na sprzedanie tego wspaniałego zawodnika mimo tego że był w stanie zostać?! PORAŻKA!!! :angry:


ONLY JUVE!!!
Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 07 września 2007, 21:36

Moim zdaniem do czołówki należą Treze, Ibrahimovic, ewentualnie Totti, Mutu i ktoś z dwójki Milanu - Ronaldo/ Inzaghi.Szczególnie ten drugi miałby szanse strzelić wiele bramkek, miałby, gdyby regularnie grał.
Wątpie aby tym razem zdarzył się jakiś czarny koń niczym Toni za czasów gry w Palermo, Suazo dwa sezony temu lub Bojinow podczas gry w Lecce.


Juve_kubusthc

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2007
Posty: 80
Rejestracja: 05 lipca 2007

Nieprzeczytany post 10 września 2007, 15:40

Tak Totti jest faworytem ale uważam że nas Treze jesli bedzie tak dalej gral tez bedzie faworytem raz juz byl królem strzelców, prawda?
Mysle ze Iuaquinta tez bedzie w czołowce strzelcow i DP też wiem jedno antyfaworytem jest Adriano :P


Obrazek
Bartek(Juventino)

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2005
Posty: 1011
Rejestracja: 27 listopada 2005

Nieprzeczytany post 10 września 2007, 16:23

Przed sezonem miałem dwóch faworytów do korony króla strzelców, byli nimi i nadal są David Trezeguet oraz Francesco Totti. Wiadome, że sezon powoli weryfikuje wcześniejsze typy, ale mimo, że Francuz zaczął z grubej rury, a Totti cztery razu skromniej to jeszcze jest mnóstwo czasu, wiele meczy i jeszcze wiele więcej będzie okazji.A jako kibic Juve mam nadzieję, że Trezeguet do końca utrzyma wysoką skuteczność, a Totti nie przeskoczy już na samym początku sezonu wysoko postawionej poprzeczki.


ODPOWIEDZ