Transfery: do wydania jeszcze 20 milionów euro

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
RavaneVialli

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2007
Posty: 425
Rejestracja: 03 marca 2007

Nieprzeczytany post 24 lipca 2007, 12:49

<LINK>

Zarząd zatrzymał jeszcze w rezerwie 20 milionów euro, które teraz, po wstępnym okresie przygotowawczym, zamierza jednak przeznaczyć (choć nie wiadomo, czy całą kwotę) na wzmocnienie środka obrony (już teraz) i zakup następcy Trezeguet (możliwe, że dopiero w przyszłym sezonie).

Kandydatami na środek obrony mają być Heinze, Zapata, Barzagli i Senderos, jednak ten pierwszy ma też oferty z Liverpoolu i z Realu Madryt, a trzeci chce zostać w Palermo, poza tym jest za drogi. Niemniej zarówno Zapata jak i Senderos to znakomici młodzi obrońcy, ponoć za Szwajcara Juve złożyło już ofertę zakupu w wysokości 4,5 mln euro <LINK>, za 10 mln miałby za to odejść do Man City Chiellini.

Jesli chodzi o napastnika, najpoważniejszymi kandydatami są Rossi, Quagliarella i Cacia, być może jeszcze Huntelaar, ale póki co kosztuje zbyt wiele. Ja z chęcią widziałbym w Turynie tego drugiego lub ewentualnie Holendra.


artoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2005
Posty: 312
Rejestracja: 30 września 2005

Nieprzeczytany post 24 lipca 2007, 13:00

I. Gdzieś chyba już jest temat o budżecie, przynajmniej kiedyś na bank był.
II. Trezeguet właśnie podpisał nowy kontrakt więc zastępca nie będzie potrzebny w najbliższym czasie.
III. Tematy Barzagliego i Heinze były poruszane już nie raz, a co do pozostałych dwóch to chyba tylko plotki.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 24 lipca 2007, 13:27

RavaneVialli pisze:<LINK>

Zarząd zatrzymał jeszcze w rezerwie 20 milionów euro, które teraz, po wstępnym okresie przygotowawczym, zamierza jednak przeznaczyć (choć nie wiadomo, czy całą kwotę) na wzmocnienie środka obrony (już teraz) i zakup następcy Trezeguet (możliwe, że dopiero w przyszłym sezonie).

Kandydatami na środek obrony mają być Heinze, Zapata, Barzagli i Senderos, jednak ten pierwszy ma też oferty z Liverpoolu i z Realu Madryt, a trzeci chce zostać w Palermo, poza tym jest za drogi. Niemniej zarówno Zapata jak i Senderos to znakomici młodzi obrońcy, ponoć za Szwajcara Juve złożyło już ofertę zakupu w wysokości 4,5 mln euro <LINK>, za 10 mln miałby za to odejść do Man City Chiellini.

Jesli chodzi o napastnika, najpoważniejszymi kandydatami są Rossi, Quagliarella i Cacia, być może jeszcze Huntelaar, ale póki co kosztuje zbyt wiele. Ja z chęcią widziałbym w Turynie tego drugiego lub ewentualnie Holendra.
Nic nowego nie odkryłeś. Wiadomą sprawą jest, że skoro mówi się, że Juventus jest zainteresowany jakimś środkowym obrońcą to muszą mieć na to pieniądze. Heinze i Barzagli to już przeszłość. Zapata i Senderos - narazie to (niestety) tylko plotki.
Nowy napastnik? A po co? Jeżeli chodzi o tą formację na boisku to jestem spokojny. Iaquinta, Del Piero, Trezeguet, Palladino i Zalayeta.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 24 lipca 2007, 13:39

A mi sie wydaje, że mercato w wykonaniu Juve juz sie zakończyło. Teraz co najwyżej bedziemy sie pozbywac zawodników, niz kupować :| Mam nadzieje, że sie mylę i niedługo dojdzie do nas jakiś klasowy środkowy obrońca. A Chiellini ma zostać :prochno:


alex_pl

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 sierpnia 2004
Posty: 212
Rejestracja: 13 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 24 lipca 2007, 13:40

szczypek jesteś spokojny? ja nie do końca, spokojny jestem tylko o Alexa, Treze? co jak nie bedzie błyszczał formą strzelecką? co jak Iaquinta nie będzie umiał się odnaleźć w nowej drużynie? co jak niedoświadczony Palladino będzie zawodził? Zalayeta? hmm, wszystko wyjdzie w praniu, sparigni pokazują że nasz atak jest w porządku, ale pamiętajmy że jeszcze nie graliśmy z żadną dobrą drużyną.


"Ci piłkarze są zwycięzcami i są niezdolni tylko do zwykłego brania udziału w grze - oni chcą wygrywać."-Claudio Ranieri
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 24 lipca 2007, 13:50

alex_pl pisze:szczypek jesteś spokojny? ja nie do końca, spokojny jestem tylko o Alexa, Treze? co jak nie bedzie błyszczał formą strzelecką? co jak Iaquinta nie będzie umiał się odnaleźć w nowej drużynie? co jak niedoświadczony Palladino będzie zawodził? Zalayeta? hmm, wszystko wyjdzie w praniu, sparigni pokazują że nasz atak jest w porządku, ale pamiętajmy że jeszcze nie graliśmy z żadną dobrą drużyną.
A dlaczego nie może być tak, jak pokazują sparingi? Trezeguet to mimo wszystko wciąż bardzo wartościowy gracz. Faktem jest, że różnie bywa z jego formą, ale może dobrze zadziała na niego Serie A. Iaquinta? Grał już w Serie A i gawrantuję Ci, że strzeli sporo bramek (może już w tym sezonie).
Pozatym jaką nasz pewność, że jeśli kupimy kogoś nowego, to szybko zaaklimatyzuje się on i znajdzie wspólny język z piłkarzami Juventusu?
Ostatnio zmieniony 24 lipca 2007, 14:00 przez szczypek, łącznie zmieniany 2 razy.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 24 lipca 2007, 13:54

@alex_pl
Wiesz tak można powiedzieć o każdej formacji. Co jeśli Nedved juz nie będzie tym samy Nedved co kiedyś z powodu wieku? Co jeśli Camor będzie miał spadek formy? Co się stanie gdy Marchioni nie udźwignie pokładanych w nim nadziei? A co sie stanie gdy Almior z Tiago nie "wpasują" się do druzyny i nie zgrają? itd... Co jeśli Buffon zakończy kariere żeby wychowywac dziecko :rotfl: :twisted: :prochno: :smile:

O atak jestem spokojny. Myslę, że Iaquinta jest narazie najpewniejszym jeżeli chodzi o stabilność formy napastnikiem Juve. Del Piero końcówke serie B miał znakomita (w sumie jak cały sezon). Z Trezeguetem nigdy nie wiadomo nic. Możliwe, że odżyje w Serie A, amoże bedzie grał przeciętnie by na San Siro strzelic decydującego gola :smile: Pożyjemy - zobaczymy :wink: Narazie ( o ile zarzad jeszcze chce kogos sprowadzić) trzeba sie skupić na obronie :angry:


alex_pl

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 sierpnia 2004
Posty: 212
Rejestracja: 13 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 24 lipca 2007, 13:57

Bo uważam że mając chodźby o jednego napastnika więcej zmniejszymy ryzyko chodźby o 1%- zawsze coś.
Ja wiem że Treze jest wartościowy, ale nie wiemy czy będzie błyszczał znów formą strzelecką w serie A, bez przesady, reprezentacja olimpijska Chin czy nasz wcześniejszy przeciwnik to zwykły przeciętniak,ażeby nie powiedzieć słaby przeciwnik.Iaquinta to niewiadoma na razie dla mnie, Palladino również.
Czas pokaże wszystko.


"Ci piłkarze są zwycięzcami i są niezdolni tylko do zwykłego brania udziału w grze - oni chcą wygrywać."-Claudio Ranieri
Juve_kubusthc

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2007
Posty: 80
Rejestracja: 05 lipca 2007

Nieprzeczytany post 24 lipca 2007, 14:22

Ja jestem zatym zeby kupic Rossiego. A co do Trezegueta to uważam ze powroci do formy podkoniec sezony strzelal bramki a pozatym uwazam ze gral slabo w Serie B bo nei mial motywacji chcial odejsc mysle ze teraz nabral nowej motywacji i sil do gry w Serie A i bedzie w duzo lepszej formie.
Del Piero jesli bedzie w formie to zrobia jadke w ataku :] o atak sie nei martwie bo pomoc jest bardzo dobra martwie sie tylko o obrone wzmocnilismy ja coprawda ale obawiam sie ze moga byc kontuzje i wtedy moze byc nei ciekawie mysle ze przydaloby sie ze 2 dobrych obroncow (Heinze i Senderos) a co do napaści to Rossi.


Obrazek
Wonki

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 czerwca 2005
Posty: 366
Rejestracja: 15 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 24 lipca 2007, 14:43

Równie dobrze można powiedzieć "jest ryzyko, że w siedzibę Juventusu uderzy huragan i wszystko zniszczy, zróbmy sobie zapasowy biurowiec". Natomiast wolałbym w składzie zamiast Zalayety Rossiego, albo Quagliarelle, obaj są od Urugwajczyka lepsi i młodsi, a jak wiadomo Treze i Alex nie są już pierwszej młodości i "młody talent" który sprowadzimy teraz do Juve może być za parę lat naszą ostoją. Co oczywiście nie znaczy, że potrzebujemy napastnika na gwałt TERAZ - jak kupimy takowego za rok to też nie będzie źle. Więc wg mnie rozmowy o kolejnym napastniku są tylko w kontekście przyszłości.

Natomiast obrońca by się przydał. Sanderos czy Zapata? Na żadnego bym się nie obraził 8)


Owieczka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 35
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 24 lipca 2007, 14:48

Ja bym bardzo chetnie widział w Juve Quagliarelle on naprawde zapowiada sie bardzo dobrze i mógłby zdobywac doswiadczenie u boku Alexa :) A co do obrony jak juz gdzies pisałem przydałby sie ktos bardziej doswiadczony najlepiej Barzagli no ale z nim to juz chyba sprawa jest zamknieta tak wiec Senderos czy Zapata moga byc ważne zeby doszło do transferu jeszcze jednego OŚ


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 24 lipca 2007, 15:16

LUDZIE!! Ja bym chetnie widział wiele osób w juve, ale jaki sens ma pisanie tego?? Potzrebujemy JEDYNIE obrońcę (jezeli go kupimy to mozemy sie zastanawiać nad anstepnymi wzmocnieniami). Więc po co nam Henry, Eto, Messi i Rasiak skoro obrona bedzie dziurawa? Jeżeli zaopatrzymy sie w klasowego partnera dla Andrade to możemy mysleć nad kupnem kolejnego piłkarza (wg. mnie wtedy powinien byc to lewy pomocnik).


_JuVeNtUsEk_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 czerwca 2007
Posty: 23
Rejestracja: 03 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 24 lipca 2007, 15:23

Juve zdecydowanie potrzebny obrońca stawiałbym jednak nie na obrońców już przereklamowanych i rozchwytywanych tylko tych mniej doświadczonych z entuzjazmem. co Do Ataku Jak narazie mógłby dojść jeden napastnik ja osobiście chętnie widziałbym w szer`egach Juventusu Quagliarelle...Lub Rossiego :happy: Młody Palladino sprawdzi się z pewnością w Serie A więc
o to martwić się nie trzeba:) :rotfl:





Forza Juventus~!!!!!!!!! :dance:


Forza Juve !! Grande Juve!!! Juventus 4ever!!!!
Obrazek
Obrazek
< >>>>Jobek<<<< >
Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 24 lipca 2007, 17:02

Właściwie z obecną kadrą możemy już walczyć o Scudetto.Najbardziej potrzebny jest obrońca do pary z Andrade, ale uważam że nawet Grygera i Criscito/Chiellini zagrają na wysokim poziomie, mało tego uważam że Boumsong również by się sprawdził.Zawodnik ten ma jakiegoś pecha do głupich wpadek, ale jak wpadnie w formę to gra genialnie.Czasami oglądając mecze Juventusu z ubiegłego sezonu nie mogłem uwierzyć że to on :)

A w ataku nie potrzebujemy wzmocnień.Mamy trzech bardzo dobrych napastników, do tego młody Palladino i solidny Zalayeta.Po co teraz rozglądać się za młodymi skoro mamy Giovinco czy Lanzafame (no i oczywiście Palladino)


ODPOWIEDZ