Mancini: "Juventus będzie walczył o Scudetto" !

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
juvepavel11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2007
Posty: 108
Rejestracja: 22 lipca 2007

Nieprzeczytany post 23 lipca 2007, 09:45

Trener Interu - Roberto Mancini jest przekonany, że Juventus będzie w tym sezonie na pewno rywalizował o Scudetto.

"Poczekamy i zobaczymy. Mają oni wielu nowych i utalentowanych zawodników, więc myślę, że będą walczyć o Scudetto z nami, Milanem i Romą." powiedział trener Interu.

Bianconeri mogą stać się pierwszą drużyną we włoskim futbolu, która może zdobyć tytuł mistrzowski od razu po awansie z Serie B.

Źródło : FutbolNet.pl
Dokładny link : http://www.futbolnet.pl/news/mancini___ ... 32422.html

JA BYM CHCIAŁ ŻEBY JUVENTUS PO ROKU PRZERWY CHOCIAŻ WYWALCZYŁ GRE W LM . ALE OCZYWIŚCIE CHCIAŁBYM ŻEBY JUVE WYGRAŁO SCUDETTO !! :-D


FORZA GRANDE JUVE
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 23 lipca 2007, 10:15

Hmm. Powiedział tak "z grzeczności". Wygranie 30 :smile: scudetto w tym sezonie? To by był największy sukces Juve w historii, aż nie chce sie o tym nawet marzyć. Wg. mnie Inter jest narazie po za zasiegiem. Możemy jednak spokojnie powalczyc o Lige Mistrzów (miejsca 3-4) a nawet przy odrobinie szczęścia o bezposredni awans do fazy grupowej LM i "wicescudetto" :prochno: . Mamy klasowych zawodników (chociaz juz do znudzenia- i słusznie, na tym forum sie mowi o srodkowym obrońcy) ale ci zawodnicy potzrebuja kilka(naście) meczów zgrania. I wtedy możemy stracic kilka cennych punktów. Mam nadzieje, że nasz kochany zarzad dokona jeszcze 1-2 wzmocnień klasowymi zawodnikami i może 2-3 zawodnikami z niżeszj półki, ale bedacych perspektywicznymi graczami. Pożyjemy, zobaczymy 8)

Forza! :twisted: :twisted: :twisted:


Mr.Hankey

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 maja 2007
Posty: 25
Rejestracja: 16 maja 2007

Nieprzeczytany post 23 lipca 2007, 10:18

Nie wydaje mi się aby na dzień dzisiejszy Juventus był w stanie nawiązać walkę z Interem, Milanem czy Romą. Nasi zawodnicy musieliby wzbić się na wyżyny swoich umiejętności. Myślę, że czwarte miejsce będzie wielkim sukcesem i na pewno jest w naszym zasięgu.


mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 23 lipca 2007, 10:25

Wiecie co mnie się wydaje? Wiele zależy od ambicji, od chęci zwyciężenia. I mam przeczucie, że w tym nowym sezonie Juve tracić będzie właśnie punkty ze słabszymi zespołami, a na tych większych, najlepszych - będzie w stanie zdobyć komplet. Wydaje mi się, że będziemy Liverpoolem, czy Arsenalem ligi włoskiej. Dzięki zaangażowaniu i determinacji z interem, Milanem lub Romą uda się osiągnąć wymarzony cel. Ranieri powtarza wkoło, że piłkarze są chętni zemsty, chcą udowodnić jak są silni. Mimo, iż nie są aż tak strong jak 'miszczowie' lub zdobywcy LM to i tak mają potężne szanse na wejście do Champions League, lub nawet -gdy wszystko pójdzie po myśli - zawalczenie o Scudetto.
Pozostaje mi tylko powiedzieć - FORZA BIANCONERI!

A Mancini poczuł chyba zagrożenie i tak się wypowiedział. Wie, że już nie będzie tak łatwo. Presja teraz spoczywa na internazionale, a nie na nas!


Juve_kubusthc

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2007
Posty: 80
Rejestracja: 05 lipca 2007

Nieprzeczytany post 23 lipca 2007, 10:28

Dobrze ze tak mowi szczerze czy nie ale dobrze mowi. Ostudzi przynajmniej i tak nienajlepsze stosunki między zespołami... A co wygrania wiesz keidyś Napoli odrazu po Serie B wygrało Serie A :P może i nam uda się ta sztuka jak Raneri bedzie trenował nas tak jak Parme gdy ją uratował przed pewnym spadkiem a zważywszy ze mamy lepszy skład to są szanse :]


Obrazek
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 23 lipca 2007, 10:34

@mateelv
Mądrze prawisz :prochno:
Generalnie nawet gdybysmy przegrali wszystkie mecze z Roma, Interem i Milanem (czyli "stracili" 18 pkt), a w reszcie meczy powiedzmy przytrafiły by nam sie remisy ("strata" 8 pkt) to odejmując 26 pkt od 114 (wszystkich mozliwych do zdobycia), wychodzi nam 88 pkt, co w zeszłym sezonie (gdy bawilismy sie w serie B) dałoby nam wice mistrzostwo. Trzeba skupic sie na równej i stabilnej grze a nie tylko na zemście na najlepszych. :wink:
Ostatnio zmieniony 23 lipca 2007, 10:35 przez stahoo, łącznie zmieniany 1 raz.


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 23 lipca 2007, 10:34

Hm... Wprawdzie nie wątpię w potencjał nowego Juve i rzeczywiście mamy realne szanse na scudetto, ale szanse Milanu czy Romy (o Interze nie ma w ogóle co mówić) są zdecydowanie większe. No cóż, ja będę niesłychanie szczęśliwy, jeśli będziemy w pierwszej czwórce.


darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 23 lipca 2007, 10:59

Dobrze że tak mówi bo za niecały rok nie będzie zdziwiony jak my będziemy się cieszyć ze scudetto. Swoją drogą ciekawe czemu tak mówi :think:


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 23 lipca 2007, 11:18

Nie oświecił mnie, nawet Torino będzie walczyć o Scudetto, tylko z troche innym skutkiem niż Juve :-D


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 23 lipca 2007, 11:48

powiedział tak bo sie boi i ma racje bo jego zespół był mocny tylko dzieki degradacji Juve i problemom Milanu.

a tak przy okazji to chyba 1 raz zgadzam sie z trenerem Interu :D :D


Obrazek
Desant.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 maja 2007
Posty: 421
Rejestracja: 01 maja 2007

Nieprzeczytany post 23 lipca 2007, 11:50

Będziemy walczyć i ta walka będzie na pewno wygrana.


Tasak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 kwietnia 2005
Posty: 435
Rejestracja: 08 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 23 lipca 2007, 13:28

uważam, że mamy szanse na mistrzostwo, a naszym głównym atutem jest gra na, że tak powiem 'jeden front' bo kiedy inter, milan, czy inna roma będą grali z europejską elita, my będziemy koncentrować się nad lokalnym rywalem... I dziwi mnie też to, że w gronie faworytów nikt nie wymienia violi, nie wydaje mi się, że na chwile obecną mają gorszy skład od romy... Liczę też w końcu na srebrną gwiazdkę, może wreszcie powalczymy o Puchar Kraju bo wszyscy wiedzą jak większość drużyn podchodzi do tego trofeum...


Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 23 lipca 2007, 17:24

Ja uważam , że nie ma sensu na razie niepokoić sie tym, że mamy gorszy skład od Interu i Romy.Juventus będzie zmotywowany, i wystarczy wygrać większość meczów ze słabszymi drużynami.To w tych meczacdh wygrywa sie mistrzostwo, meczów z najlepszymi jest tylko kilka w sezonie, i często można sobie nawet pozwolić na porażki.Najważniejsze to nie tracić punktów ze słabszymi przeciwnikami.

Do teg sądzę że motywacja piłkarzy jest tak wielka, że z wielkimi klubami również mogę sklutecznie powalczyć.
Jak sami piłkarze wspominają, Juventus ma realną szansę na trzydzieste scudetto.


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 23 lipca 2007, 18:27

No no kto wie, może Mancini po prostu się nas boi?? I słusznie, bo wie że w tym sezonie nie sposób mu będzie obronić scudetto tak pewnie jak to miało miejsce w poprzednim sezonie...

mati__________ pisze:Ja uważam , że nie ma sensu na razie niepokoić sie tym, że mamy gorszy skład od Interu i Romy.Juventus będzie zmotywowany, i wystarczy wygrać większość meczów ze słabszymi drużynami.To w tych meczacdh wygrywa sie mistrzostwo, meczów z najlepszymi jest tylko kilka w sezonie, i często można sobie nawet pozwolić na porażki.Najważniejsze to nie tracić punktów ze słabszymi przeciwnikami.
Nie wiem co oznacza dla Ciebie słowo ''wystarczy'' czy uważasz, że pokonanie zespołów ze środka tabeli lub nawet z jej końca będzie takie łatwe?? Serie A to liga w której nie ma typowych słabeuszy, tutaj walka o utrzymanie prawie zawsze toczy się do ostatniej kolejki.


Obrazek
Juve_kubusthc

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2007
Posty: 80
Rejestracja: 05 lipca 2007

Nieprzeczytany post 23 lipca 2007, 18:48

Przedewszystkim trzeba konczyc sreniakow i słabiaków na nich trzeba sie głownie skupic bo zawsze najlatwiej na takich sie gubi punkty :] mysle ze z Empoli Giovinko zalatwi nam 6 ptk (żart xD) ale co jak co to Inter trzeba rozpykac.


Obrazek
ODPOWIEDZ