1 rok nowego juve . . .

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Jimmy Fast

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 grudnia 2006
Posty: 22
Rejestracja: 08 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 01 lipca 2007, 13:13

Rok smutku, zadość uczynienia i wielkich zmian... Myślę że cała ta afera calciopoli nie zadziałała źle na nasz zespół, wręcz przeciwnie oczyściła juve z wszelkich grzeszków, oczywiście odbudowa dawnej potęgi trochę potrwa ale popatrzcie np. na Seville która kilka lat temu była w 2 lidze hiszpańskiej, teraz już żaden kibic nie powie mi że juve kupuje mecze! Takie zdarzenia jak próba samobójstwa Pessotto i tragiczna śmierć dwóch młodych zawodników juve jeszcze bardziej przybliżyło zawodników do siebie... Chęć wygrywania dla Pessotto i udowodnienia wszystkim że włoska piłka jest najlepsza na świecie po calciopoli była tylko dodatkową motywacją, sprawiła że włochy są teraz mistrzami świata. Moim zdaniem Juventus jest teraz moralnie dwa razy lepszym zespołem niż np. Inter, a co wy sądzicie?


AleX_Del_Piero_13

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 listopada 2006
Posty: 86
Rejestracja: 12 listopada 2006

Nieprzeczytany post 01 lipca 2007, 13:53

Nic dodać, nic ująć :) Juventus byl zawsze 2 razy lepszy od Interu :)


michal_os

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2007
Posty: 73
Rejestracja: 09 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 01 lipca 2007, 14:14

popieram przedmowce :) teraz Juve jest co najmniej 4 razy moralnie lepsze od Interu :twisted:


KefirO

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 czerwca 2007
Posty: 4
Rejestracja: 15 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 01 lipca 2007, 19:18

Przyłączam się do was macie rację, czas zdetronować Inter z zajmowanej przez nich pozycji i pokazać kto rozdaje karty na półwyspie apenińskim :-D


Forza Juve !
Mr.Hankey

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 maja 2007
Posty: 25
Rejestracja: 16 maja 2007

Nieprzeczytany post 01 lipca 2007, 20:19

Na dzień dzisiejszy Inter wygrałby z nami myślę ok.4 na 5 spotkań. Taka jest smutna prawda. Do Interu nam jeszcze daleko.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 01 lipca 2007, 21:17

Nie ma co ukrywac, musimy teraz pokazac wielki charakter.
Przez Calciopoli przedewszystkim mamy nowy sklad, moim zdaniem baaardzo ciekawy. Mamy teraz druzyne z przyszloscia, mlodosc przeplatana doswiadczeniem.


#AllegriOut
Alizee18

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2007
Posty: 108
Rejestracja: 13 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 01 lipca 2007, 21:28

Morale napewno mamy lepsze od wiekszosci druzyn doszło kilku zawodników a w druzynie sa doswiadczenie gracze oraz młodzi ktorzy maja sie od kogo uczyc poprostu trzeba ciezko pracowac


Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 01 lipca 2007, 21:46

jarmel pisze:Nie ma co ukrywac, musimy teraz pokazac wielki charakter.
Przez Calciopoli przedewszystkim mamy nowy sklad, moim zdaniem baaardzo ciekawy. Mamy teraz druzyne z przyszloscia, mlodosc przeplatana doswiadczeniem.
Drużynę z przyszłością mieliśmy zawsze ! Teraz mamy dodatkowo kilka mil. długów ... cóż jeżeli nie pokażemy charakteru to przegraliśmy. Póki co nie wygląda to źle, jednak sądzę, że w przyszłości odczujemy niejednokrotnie skutki Calciopoli to przez (jakby nie patrzeć) zszarganą reputację czy chociażby brak płynności finansowej.
Mimo tego wszystkiego możemy patrzeć z dużym optymizmem na przyszłość ! Mamy odmłodzony skład, doświadczenie oraz chęć walki :wink:
Jesteśmy chyba skazani na sukces :lol:


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
Deyvid

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 grudnia 2004
Posty: 148
Rejestracja: 10 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 01 lipca 2007, 23:33

Moim zdaniem Juventus jest teraz moralnie dwa razy lepszym zespołem niż np. Inter,
Wg. mnie zawsze byliśmy moralnie mocniejsi z tego względu , że to my zazwyczaj wygrywaliśmy a Inter musiał długo czekać.


Reggie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 621
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 02 lipca 2007, 00:07

Deyvid pisze:
Moim zdaniem Juventus jest teraz moralnie dwa razy lepszym zespołem niż np. Inter,
Wg. mnie zawsze byliśmy moralnie mocniejsi z tego względu , że to my zazwyczaj wygrywaliśmy a Inter musiał długo czekać.
Nie wiem co to ma z moralnością wspólnego.


"Ludzie wybierają najczęściej rozwiązania pośrednie, które są najgorsze ze wszystkich, a to dlatego, że nie potrafią być ani całkiem źli, ani całkiem dobrzy." Niccolò Machiavelli
Deyvid

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 grudnia 2004
Posty: 148
Rejestracja: 10 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 02 lipca 2007, 01:35

Wygrane podnoszą morale drużyny..


Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 02 lipca 2007, 11:09

Morale a moralność to dwie odmienne sprawy... ;)


Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 02 lipca 2007, 11:33

Mr.Hankey pisze:Na dzień dzisiejszy Inter wygrałby z nami myślę ok.4 na 5 spotkań. Taka jest smutna prawda. Do Interu nam jeszcze daleko.
Ta, poczekaj do meczów w przyszłym sezonie. Wtedy można porównywać drużyny, skąd wiesz jaki team zbuduje Ranieri :?:

Do tematu to mysle ze ten rok był bardzo cięzki ale w pewnym sensie pomorze nam stać się lepsza drużyną w sensie powiedzenia:"Co nas nie zabije to nas wzmocni"


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
TomiQ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 272
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 lipca 2007, 11:37

Dokładnie nie ma co teraz porównywać JUVE i Interu.... zobaczymy po paru kolejkach Serie A jak sie prezentują obie ekipy i wtedy będzie można cos powiedzieć.


Z JUVE od 1996 roku i już na zawsze tak będzie!!!FORZA JUVE!!!Wyciąg z regulaminu:3.f) Należy pamiętać o tym, że w dyskusji atakujemy poglądy, a nie ich autora!
Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 02 lipca 2007, 13:45

Pilekww pisze:
Mr.Hankey pisze:Na dzień dzisiejszy Inter wygrałby z nami myślę ok.4 na 5 spotkań. Taka jest smutna prawda. Do Interu nam jeszcze daleko.
Ta, poczekaj do meczów w przyszłym sezonie. Wtedy można porównywać drużyny, skąd wiesz jaki team zbuduje Ranieri :?:

Do tematu to mysle ze ten rok był bardzo cięzki ale w pewnym sensie pomorze nam stać się lepsza drużyną w sensie powiedzenia:"Co nas nie zabije to nas wzmocni"
Jest pewna różnica między "Na dzień dzisiejszy" a za pare miesięcy, na początku sezonu. Na dzień dzisiejszy dostalibyśmy w pupcię, ale za pare miesięcy napewno nie damy się łatwo.


ODPOWIEDZ