Czy Pavel Nedved zakończy karierę ??

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ

Czy Pavel Nedved zakończy karierę ??

Tak
16
12%
Nie
103
80%
Trudno powiedzieć ...
10
8%
 
Liczba głosów: 129
AleX_Del_Piero_13

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 listopada 2006
Posty: 86
Rejestracja: 12 listopada 2006

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2007, 21:20

No właśnie czy Nedved zakończy karierę ?? Wielu z nas zapewne zadaje sobie to pytanie ... w piątek ma zapaść ostateczna decyzja. Mam nadzieję, że Pavel zdecyduje się z nami zostać jeszcze przynajmniej na rok i pomoże nam zakwalifikować się do LM, ewentualnie zdobyć 30 scudetto w historii naszego kochanego klubu. Pavel już nieraz zapowiadał zakończenie kariery i zawsze tak wychodziło, że decydował się grać dalej.Boję się, że tym razem może być inaczej i naprawdę zakończy karierę :( Tego chyba bym nie przeżył ... piszcie co chcecie ale takiego pomocnika jak Nedved chyba już nigdy nie będziemy mieli. Jeśli Pavel zakończy karierę i do tego odejdzie jeszcze Camor i Trezeguet to nasze szanse na zdobycie Scudetto spadną przynajmniej o połowę. Staram się być dobrej myśli i wierzyć w to, że Nedved na zakonczenie przyszlego sezonu będzie się cieszył razem z nami i resztą drużyny ze zdobycia Mistrzostwa Włoch. Jestem pewien, że wtedy Pavel zagrałby jeszcze sezon i spróbował sił w LM, której niestety do tej pory nie zdobył, a należy się mu bo takiego piłkarza i człowieka w jednym to ze świecą szukać. A co wy na ten temat sądzicie ?? Czy Pavel zakończy karierę już w piątek ?? Czekam na wasze opinie :)


Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2007, 21:24

Kurcze ciezka sprawa,wg mnie Nedved za bardzo tęsknial by do footballu zeby w niego nie grac.Sadze ze nasz Ambitny zarzad go zatrzyma,a jesli nie to zle :(.Nedved jak to okreslil Ranieri to nasza taka mała bateryjka ktora sie nigdy nie wykonczy :)


Kogut W.

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 czerwca 2007
Posty: 555
Rejestracja: 03 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2007, 21:24

Jestem pewien, że będzie grał w następnym sezonie. W następnym mercato kogoś się kupi w jego miejsce, bo jak narazie to nie ma już kasy na to. Trzeba kupić stoperów i przedłużyć kontrakty. Pavel musi zostać jeszcze choć jeden sezon!


kowal1990

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 lutego 2004
Posty: 144
Rejestracja: 24 lutego 2004

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2007, 21:24

Kolejny temat o zakonczeniu kariery przez Pavla

Wedlug mnie pogra z nami jeszcze


Makoto

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 388
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2007, 21:29

Ja jestem w 100% pewna, że będzie grał. Owszem, może czuć zmęczenie, i na pewno tak jest, ale kto jak kto, on gra niesamowicie i co za tym idzie jest to dla niego ogromny wysiłek. Jestem zdania, że będzie grał dwa , trzy lata, :dance:. W każdym razie nie może odejść teraz, gdy znów gra na najwyższym poziomie to nasza przyszłość.

Ach :wink: Forza Pavel :bravo:


C'è una stella in cielo che indica il cammino.. forza Juve vincere è il tuo destino!
Bubu1899

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 grudnia 2006
Posty: 221
Rejestracja: 13 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2007, 21:32

AleX_Del_Piero_13 pisze:. Mam nadzieję, że Pavel zdecyduje się z nami zostać jeszcze przynajmniej na rok i pomoże nam zakwalifikować się do LM, ewentualnie zdobyć 30 scudetto w historii naszego kochanego klubu.
Czyli musi jeszcze minimum 3 lata pograc :) A obiektywnie patrzac duzo dluzej :P


Milano siamo noi!
Polakom gratulujemy Milan Club Polonia!
Obrazek
darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2007, 21:34

Musi zostać. Nie odejdzie na żadną emeryturę za młody na to i za bardzo kocha futbol. Forza Pavel


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
Mortal Wombat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2007
Posty: 167
Rejestracja: 03 maja 2007

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2007, 21:36

Patrząc no to wszystko uważam, że Pavel nie zakończy kariery, ze względu na to że nie po to się kisi w niższej klasie rozgrywkowej, by potem już z enty raz kończyć karierę. Nedved wie, że ma pewne miejsce w zespole więc nie wiem czemu odwala takie szopki :? . Poza tym wie, że po awansie jest jeszcze wiele problemów, transferów, więc jego odejście bardzo by nas osłabiło. Zresztą jeśli dobrze pamiętam to on razem z Gigim i Alexem chcą przywrócić świetność klubowi pozostając i pomóc swoją postawą na boisku. Nedved jest człowiekiem z charakterem i wątpię by akurat teraz nas zostawił w potrzebie. Chyba że oczekuje, by go błagano by został albo wywalczyć jakieś pieniążki, podwyżkę, premię, itd. choć wątpię. Mogę się mylić co do tych rzeczy, ale myslę, że Nedved nie miałby sumienia nas zostawić w tych ciężkich momentach, choćby ze względu na to że Turyn to jego druga ojczyzna, jak niedawno zapewniał.


Obrazek
..::JUVENTUS TURYN FOREVER::..
AleX_Del_Piero_13

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 listopada 2006
Posty: 86
Rejestracja: 12 listopada 2006

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2007, 21:37

Bubu1899 pisze:
AleX_Del_Piero_13 pisze:. Mam nadzieję, że Pavel zdecyduje się z nami zostać jeszcze przynajmniej na rok i pomoże nam zakwalifikować się do LM, ewentualnie zdobyć 30 scudetto w historii naszego kochanego klubu.
Czyli musi jeszcze minimum 3 lata pograc :) A obiektywnie patrzac duzo dluzej :P
Pisz co chcesz ale te dwa Scudetti, które nam odebrano zawsze będą wliczane w naszą historię ... swoją drogą Milan nie może pochwalić się taką ilością Scudetti ... :smile:


Mortal Wombat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2007
Posty: 167
Rejestracja: 03 maja 2007

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2007, 21:42

AleX_Del_Piero_13 pisze:
Bubu1899 pisze:
AleX_Del_Piero_13 pisze:. Mam nadzieję, że Pavel zdecyduje się z nami zostać jeszcze przynajmniej na rok i pomoże nam zakwalifikować się do LM, ewentualnie zdobyć 30 scudetto w historii naszego kochanego klubu.
Czyli musi jeszcze minimum 3 lata pograc :) A obiektywnie patrzac duzo dluzej :P
Pisz co chcesz ale te dwa Scudetti, które nam odebrano zawsze będą wliczane w naszą historię ... swoją drogą Milan nie może pochwalić się taką ilością Scudetti ... :smile:

Nie kozacz tak, bo zaraz Ci przypomni ile razy zdobyli LM :wink:


Obrazek
..::JUVENTUS TURYN FOREVER::..
Wojt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2006
Posty: 439
Rejestracja: 02 lipca 2006

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2007, 21:47

To jest trudna sprawa. Wydaję mi się, że Pavel skończy karierę już w tym roku. Zrobił dla Juve bardzo dużo. Od sześciu lat, w każdym naszym meczu daje z siebie 200%. Ma prawo czuć zmęczenie. Niemniej jednak, ogromnie chciałbym, aby jeszcze jeden sezon zagrał.


From rivers of sorrow, to oceans deep with hope, I have travelled them.
Now, there is no turning back, the limit, the sky. I ask my questions:
Why? What today? When tomorrow?
Won't you join me on the perennial quest?
The_Stig

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 czerwca 2007
Posty: 83
Rejestracja: 04 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2007, 21:52

Oby pograł u nas jeszcze z 2 sezony. W tym czasie możemy ściągnąć Van der Vaart'a, ale nawet on nigdy nie zastąpi Nedveda. Nedved to wielki piłkarz, i bez niego będzie naprawde ciężko


Respect w Monachium, respect w Madrycie
Musze wam coś powiedzieć moi mili skrycie,
podziw w Amsterdamie, poważanie w Mediolanie
a w czerwcu znów Scudetto biało- czarne się stanie!
Wole dymać rysia z klanu niż być kibicem Milanu!
Pajo1906

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2007
Posty: 349
Rejestracja: 23 maja 2007

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2007, 21:54

Nigdy... on musi zostac bo sie popłacze!!!!!! i jak juz wiele razy pisałem... przejade sie za nim do czech!!!! niech tylko spróbuje odejsc ...


Obrazek
Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2007, 21:56

Z jednej strony wydaje mi się, że Pavel skończy karierę. Nosi się już z tym zamiarem bardzo długo, latka lecą. Co by nie mówić, ale akurat na tej pozycji wiek ma większe znaczenie niż na innych. Nie znaczy to, ze usilnie patrze mu w metrykę, bo tak nie jest. Nedved jest tez po kilku kontuzjach (w tym kolana). Nawet możliwość gry w SERIE A nie jest moim zdaniem wystarczającym argumentem. Przecież zagrał już tam parę dobrych lat

Jedyne co go może zatrzymać przy piłce na to chęć przywrócenia Juve na szczyt, oddanie temu klubowi. Mimo wszystko, wierzę, że właśnie ten niesamowity cel i więź z zespołem w nim zwyciężą :wink:


AleX_Del_Piero_13

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 listopada 2006
Posty: 86
Rejestracja: 12 listopada 2006

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2007, 21:57

zbieg18 pisze:
AleX_Del_Piero_13 pisze:
Bubu1899 pisze:
Czyli musi jeszcze minimum 3 lata pograc :) A obiektywnie patrzac duzo dluzej :P
Pisz co chcesz ale te dwa Scudetti, które nam odebrano zawsze będą wliczane w naszą historię ... swoją drogą Milan nie może pochwalić się taką ilością Scudetti ... :smile:

Nie kozacz tak, bo zaraz Ci przypomni ile razy zdobyli LM :wink:
LM to jest inna sprawa ... może i na arenie europejskiej są lepsi od nas ale we Włoszech to my rządzimy :)


ODPOWIEDZ