Transfery naszych przeciwników.

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Deyvid

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 grudnia 2004
Posty: 148
Rejestracja: 10 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2007, 23:33

Chimenti w Udinese


Antonio Chimenti Jeszcze wczoraj włoskie media uważały, że Antonio Chimenti w najbliższych dniach powróci do Juventusu Turyn, a tymczasem goalkeeper już dziś zasilił Udinese Calcio.Bramkarza, który w minionym sezonie grał w Cagliari Calcio przestała obowiązywać umowa z tym klubem i zasilił Bianconerich na zasadzie wolnego transferu. W ekipie ze stadionu Friulii najprawdopodobniej będzie on pełnił funkcję drugiego goalkeepera.

http://www.pilka.pl/?mid=1&show=73344


CzarnyZkultury

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2006
Posty: 1011
Rejestracja: 28 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2007, 23:44

Pomocnik Lionel Scaloni [fot] będzie od następnego sezonu grał w barwach rzymskiego Lazio.
29-letni reprezentant Argentyny przeniesie się na Stadio Olimpico na zasadzie wolnego transferu, bowiem z końcem czerwca wygasa jego kontrakt z Racingiem Santander.

Scaloni nie może się już doczekać gry w barwach Biancocelesti w Lidze Mistrzów.

- Doszedłem do porozumienia z tym klubem w zeszłym tygodniu. To dla mnie wspaniała okazja i nie mogę się doczekać gry w Lidze Mistrzów. Gram na prawej stronie, mimo że w wiele razy w mojej karierze wystawiano mnie na środku pomocy. Dyrektor sportowy Sabatini powiedział, że Lazio szuka zawodnika na prawą stronę i oto jestem. Przyjadę 9 lipca - powiedział Scaloni portalowi Piazzadellaliberta.it.

W ostatnim sezonie Scaloni wystąpił w Primera Division w 30 meczach i zdobył w nich jednego gola.

---------------------------------------------

Grający dotychczas w Cagliari włoski piłkarz Mauro Esposito w najbliższym sezonie będzie zawodnikiem Romy. Szczegóły transferu nie zostały podane do publicznej wiadomości


TURINIO

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 czerwca 2005
Posty: 355
Rejestracja: 07 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2007, 10:58

Czyli jednak same dzieci Neo... Jeje, nabijmy sobie posty <peace> To ja będę dawał transfery na polskim rynku, może za 10 lat ktoraś druzyna z OE dostanie się do LM
:smile: Jesteś żałośny
Roma kupila Juana za naprawde dobre pieniadze. Zazdroszcze im troche tego ruchu.
Ten ruch świadczy o tym,że na pewno sprzedany zostanie Chivu...Mam nadzieję tylko,że nie trafi do Interu...
Juan to bardzo dobry obrońca,znakomity w pojedynkach jeden na jeden,waleczny,silny i sprawny..Roma zapłaciła za niego jedynie 7mln euro..Naprawdę nie rozumiem dlaczego Juve nie czyniło starań o niego skoro szukamy gracza na pozycję środkowego obrońcy,a tak wysokiej klasy gracz był dostępny za małą cenę..


"...Znam swoją wartość i na boisku jestem bufonem. Dlatego nie pójdę do Juventusu, po co im dwóch bufonów?..." - jedna z wielu złotych myśli 'The Holy Goalie ' :)
Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2007, 11:46

A czy Chivu nie wybiera się do Barcelony przpadkiem?


TURINIO

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 czerwca 2005
Posty: 355
Rejestracja: 07 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2007, 11:52

A czy Chivu nie wybiera się do Barcelony przpadkiem?
Miejmy nadzieję,że tak :)
Zdecydowanie bardziej wolę tego rumuńskiego stopera w 'Barcy' niż w Interze...


"...Znam swoją wartość i na boisku jestem bufonem. Dlatego nie pójdę do Juventusu, po co im dwóch bufonów?..." - jedna z wielu złotych myśli 'The Holy Goalie ' :)
Bodmer

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 czerwca 2007
Posty: 85
Rejestracja: 25 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2007, 12:12

Lazio kupiło Lionela Sebastiana Scaloni'ego.

Barca kupuje tylu zawodników, i tak Sevilla w przyszłym roku zdobędzie potrójną koronę. Wspomnicie moje słowa.


Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2007, 12:22

Bardzo ciekawie zapowiada się skład Feyenoordu... Kupili już dwóch doświadczonych i naprawdę dobrych piłkarzy - Makaaya i Van Bronkchorsta i na tym pewnie nie koniec...


CzarnyZkultury

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2006
Posty: 1011
Rejestracja: 28 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2007, 14:34

Palermo uprzedziło największe kluby Europy i pozyskało gwiazdę Realu Mallorca - Bosko Jankovicia.

Pomocnik reprezentacji Serbii podpisze 5-letni kontrakt, a RCD otrzyma za niego 6 milionów euro. Niewykluczone, że to właśnie po jego podaniach bramki dla zespołu ze Stadio La Favorita zdobywać będzie Radosław Matusiak.

Janković trafił do Primera Division rok temu z Crveny Zvezdy Belgrad. Błyskawicznie zaadaptował się w nowym otoczeniu i został jednym z odkryć sezonu. W 28. meczach strzelił 9 goli, czym zwrócił na siebie uwagę Chelsea, Barcelony i Valencii. Najszybsze okazało się jednak Palermo, w którym piłkarz powinien mieć pewne miejsce w pierwszym składzie.

-----------------------------------

Livorno sfinalizowało transfer napastnika Valencii Francesco Tavano, który został wypożyczony do końca następnego sezonu.
28-letni piłkarz został kupiony przez Che w 2006 roku z Empoli, ale rozegrał w Primera Division i w drugiej połowie sezonu był wypożyczony do Romy.

W barwach Giallorossi także nie zachwycił, zdobywając dwa gole w 13 spotkaniach i teraz będzie grał w Livorno, gdzie jego rywalem do miejsca w składzie będzie drugi strzelec Serie A (20 goli) Cristiano Lucarelli.

Livorno zatrudniło również innego napastnika Fausto Rossini, który grał dotąd w Catanii, a także pomocników Bologni Emanuele Filippiniego i Massimo Loviso. Do drugoligowej Mantovy sprzedano napastnika pomocnika Dario Passoniego.


szczerbi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 października 2005
Posty: 289
Rejestracja: 06 października 2005

Nieprzeczytany post 02 lipca 2007, 17:48



Bodmer

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 czerwca 2007
Posty: 85
Rejestracja: 25 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 03 lipca 2007, 18:45

pilkanozna.pl pisze:Pomocnik reprezentacji Francji, Rio Mavuba opuścił Bordeaux i podpisał pięcioletni kontrakt z Villarreal. Francuz podpisał umowę z nowym klubem do 2009 roku, a klauzule jaką musieli za niego zapłacić nowi włodarze wynosiła 14 milionów dolarów. Główną przyczyną odejścia reprezentanta Francji były z pewnością kłopoty finansowe z jakimi od dawna boryka się francuski zespół.
Ucz się szybciej ! Vitalas Power Student


23-letni zawodnik na swojej stronie internetowej powiedział, że opuścił Stade Chaban - Delmas, ponieważ chciał spróbować swoich sił w jednej z najlepszych lig świata.

Po zakończeniu sezonu 2006/2007 francuski zawodnik wielokrotnie łączony był z Juventusem Turyn oraz Werderem Brema, jednak ostatecznie wolał wybrać grę w Primera Division.

Oprócz Mavuby w klubie "Żółtych Łodzi Podwodnych" występuje także inny jego rodak, Robert Pires.

Antonio Mavuba zadebiutował w drużynie narodowej w sierpniu 2004 roku w spotkaniu z Bośnią i Hercegowina zakończonym remisem 1:1. Obecnie jest to ważny zawodnik Raymonda Domenecha, który wciąż jednak walczy o miejsce w pierwszym zespole z Claudio Makelele oraz Patrickiem Vieirą.

W przyszłym sezonie, zarówno Villarreal jak i Żyrondyści będą walczyły w rozgrywkach Pucharu UEFA.
Wszystko co związanie z defensywą nam ucieka. Szkoda, że do nas nie trafił, bo będziemy za jakiś czas odczuwać brak defensywnego pomocnika.


Karol_Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 188
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 03 lipca 2007, 20:30

Alfa i Omega pisze:Bardzo ciekawie zapowiada się skład Feyenoordu... Kupili już dwóch doświadczonych i naprawdę dobrych piłkarzy - Makaaya i Van Bronkchorsta i na tym pewnie nie koniec...

Feyernoord jest jeszcze zainteresowany Gudjonsenem z Barcelony


blackrider85

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 czerwca 2003
Posty: 154
Rejestracja: 23 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 03 lipca 2007, 20:51



ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 03 lipca 2007, 20:57

Mało co z krzesła nie spadłem. Torres za 39 mln, a Henry za 24 !? Bez jaj... Gratuluję inteligencji angielskim działaczom.


Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 03 lipca 2007, 21:07

Jak donosi SkySports.com, Christian Chivu przechodzi do Realu Madryt. Jeśli to prawda, to gratuluję inteligencji działaczom Realu. Ramos, Canna, Metzelder, Chivu... Gdzie oni mają łeb?

Z kolei Luis Garcia przechodzi do Atletico. Brawo Atleci, świetne transfery ;) Forlan, Garcia, blisko jest Quaresma. Naprawdę, świetny skład się szykuje ;)


juventinio2603

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 grudnia 2005
Posty: 18
Rejestracja: 25 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 03 lipca 2007, 21:13

chivu w realu :!: a wiec mamy szanse na milito :-D


ODPOWIEDZ