Deschamps zdrajcą?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Buczus_JuveFan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2007
Posty: 391
Rejestracja: 09 lutego 2007

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2007, 21:31

Pewnie coś w tym jest, ale dziennikarze szczególnie we Włoszech zrobiąwszystko by to nadmuchać i przesadzić pod każdym względem... także ja tego nie biorę na poważnie.


NeBu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 289
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2007, 21:50

BS
jak można w takie rzeczy wierzyć (nie mówiąc już o ich napisaniu, gratuluje autorowi( Vincenzo Morabito) pomysłu). Wymyslanie oszczerstw bez żadnych podstaw i dowodów to straszne świństwo. Za dwa dni sprawa ucichnie, za tydzień mało kto będzie pamiętał o co poszło, ale niesmak do DD pozostanie, i to jest ochydne. Taki agent FIFA sobie coś wymysli i to zaszkodzi reputacji DD wśród kibiców.
Narazie wydaje się, że to jest prawda - wymienieni powyżej piłkarze faktycznie chcą opuścić klub.
co za filozofia. każdy wie o tym, że wymienieni piłkarze mają problemy z zarządem i idą powoli ku drzwiom 'Exit'.
"Uwaga uwaga, przybysze z Marsa kontaktują się z Mauro Camoranesim i Davidem Trezeguetem namawiając ich do odejścia z Juventusu Turyn, gdyż sa wielkimi fanami ich talentu i nie chcą, żeby sie zmarnowałm."
na tej samiej zasadzie możesz sobie wydedukować, że moje zawiadowmienie jest "narazie prawdą", bo przecież Camor i Treze chca opuścić klub, Holmesie.
Nie ważne, czy prawda. Ważne, czy sie sprzeda....


'this crazy shine it never lets you die'
Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2007, 21:54

wit_juve pisze:jesli to prawda to zrzucimy sie na bilet do Turynu ( czy gdzies tam, gdzie jest DD) i sami osobiscie nakopiemy mu do du**. Tyle!
qUIET pisze:A co do DD to jedziemy do miejsca w którym się znajduje i pogadamy sobie z naszym kolegą :twisted: :twisted:
... [']


----------------------

A co do Deschampsa: trenerzy mają to do siebie, że próbują kogoś zabrać ze sobą jak odchodzą...
Spoko, Deschamps. Damy ci tego Boumsonga, na którego tak stawiałeś. Ale Davida i Mauro zostaw w spokoju! :]


filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2007, 21:57

...

DD po prostu chce skorzystac z okazji i wziąść paru piłkarzy do swojej drużyny. Po kij miałby destabilizować sytuacje w klubie? Żeby było fajnie?

ej Juventini, myślenie nie boli...


forumowy ujadacz
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2007, 22:31

wit_juve pisze:jesli to prawda to zrzucimy sie na bilet do Turynu ( czy gdzies tam, gdzie jest DD) i sami osobiscie nakopiemy mu do du**. Tyle!
qUIET pisze:A co do DD to jedziemy do miejsca w którym się znajduje i pogadamy sobie z naszym kolegą :twisted: :twisted:
Zal mi tylek sciska jak to czytam. Zastanowcie sie nad przerzutem na Real bedziecie pasowac jak ulal.

-----

Sytuacja w klubie nie jest dobra a pismacy jak zwykle probuja cos na tym zarobic. Tego typu pseudoinformacje tylko destabilizuja prace zarzadu ktory majac przeciwko sobie wiekszosc kibicow i kilku pilkarzy i tak nie ma lekko. Zreszta jak widac wystarczy ze jakis mediolanski czy rzymski pismak napisze kilka bzdurnych slow a juz wiesza sie psy na czlowieku ktory spory kawalek zycia spedzil godnie reprezentujac bialo-czarne barwy. Gratuluje pseudo-juventini..


AleX_Del_Piero_13

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 listopada 2006
Posty: 86
Rejestracja: 12 listopada 2006

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2007, 22:47

Jeśli to prawda to trochę to smutne, że człowiek, który pomógł Juve wrócić do Serie A teraz po dymisji próbuje nas zniszczyc ... :(


Gałcio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2004
Posty: 403
Rejestracja: 14 lutego 2004

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2007, 22:49

Po wypowiedziach Conte juz nic mnie nie zdziwi ...


Nigdy nie dyskutuj z <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>,najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a potem pokona doświadczeniem.
Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2007, 23:00

Widzę że we Włoszech najbardziej utytułowana drużyna jest bardzo dobrym tematem do zjednania sobie czytelników.Biznes się kręci.Nie ma to jak dokopać Juventusowi.

Ehh ...


NeBu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 289
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2007, 23:04

AleX_Del_Piero_13 pisze:Jeśli to prawda to trochę to smutne, że człowiek, który pomógł Juve wrócić do Serie A teraz po dymisji próbuje nas zniszczyc ... :(
no bez przesady....primo: zniszczyć? Juventus? :smile: ubawiłam sie
secondo: załuszmy(ojojoj, jakies trudne słowo...zastapmy je może czymś innym, bo ja go napisac poprawnie chyba nie umiem...a takie niepozorne, no...) a więc zakładając że DD sobie dzwoni do zawodników (jak bym miała ich numery tez bym dzwoniła :D ) i prtzekonuje ich do tego czy owego, to przeciez nie robi tego po to aby 'zniszczyć Juventus' (nie no, nie moge... :lol: ). Może ma swój wszeteczny (lub mniej wszeteczny) plan, ale na pewno nie jest aż takim idiotom (jak dla mnie to on w ogóle żadnym idiotą nie jest) żeby sobie zaplanować zniszczenie Turyńskiego Giganta. Jakto było...zaraz zaraz....porwał sie z motyką na słońce?...nie nie, DD (i każdy myslący przedstawiciel gatunku ludzkiego) wie, że to głupie

PS. ale dzisiaj dzwinie ubieram mysli w słowa...sama siebie zaskakuje czasami...jak ktoś rozumie o co mi chodzi to gratuluje, ja bym nie zrozumiała....


'this crazy shine it never lets you die'
boryseusz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2007
Posty: 111
Rejestracja: 13 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2007, 23:31

najpierw A.Conte teraz to no cóż oni się o wszystko czepiają... D.D. włożył spory wysiłek w nasz klub i teraz miałby go zniszczyć?? To jest nie dorzeczne... mogłnas do Serie C , łatwiej by mu było pozyskać piłkarzy więc moim zdaniem to jest jeden wielki stek bzdur...Ale ktoś coś powie a następny musi dołożyć swoje 3 grosze i potem widzicie co się dzieje


PS jakbym miał numer do Ronadlinho to bym mu polecił jakiegos dentyste...

Juve il Cuore.... Ti Amo


Paweł Sz.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 sierpnia 2005
Posty: 109
Rejestracja: 16 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2007, 23:41

Boryseusz napisał:
PS jakbym miał numer do Ronadlinho to bym mu polecił jakiegos dentyste...
Po co? :prochno:


Wracając do tematu, moim zdaniem to są zwykłe kłamstwa, łatwo jest skombinować taki news... wiadomo mamy: DD skłócony z zarządem + nie pewna sytuacja zawodników + coś od siebie (np. wydzwanianie do zawodników, w celu ich odejścia od Juve)= np. kupiona gazeta.


cziro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 316
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2007, 23:49

white_wolv pisze:
wit_juve pisze:jesli to prawda to zrzucimy sie na bilet do Turynu ( czy gdzies tam, gdzie jest DD) i sami osobiscie nakopiemy mu do du**. Tyle!
qUIET pisze:A co do DD to jedziemy do miejsca w którym się znajduje i pogadamy sobie z naszym kolegą :twisted: :twisted:
Zal mi tylek sciska jak to czytam. Zastanowcie sie nad przerzutem na Real bedziecie pasowac jak ulal.
Nawet jak przesadzili to po co ich obrażasz? W czym jesteś lepszy jako kibic Juventusu? To jest forum gdzie każdy może wyrażać swoje poglądy. A odsyłanie do kibicowania Realowi ubliża kibicom Juve. Niech piszą co myślą, może wymyślili to pismaki, a może nie.


Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2007, 01:00

Szczerze mówiąc jest to mało prawdopodobne. Nie wyobrażam sobie by tak znakomity były Juventino mógł dopuścić się takich rzeczy. Chociarz o Conte miałem podobne zdanie...


Bartek(Juventino)

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2005
Posty: 1011
Rejestracja: 27 listopada 2005

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2007, 08:33

Jestem ciekawy czy te zarzuty niebawem się potwierdzą. W czasie trenowania Juve przed DD odkryłem w nim dwie negatywne cechy: upartość i zawziętość czyżby był jeszcze zawistny? Ogólnie rzecz biorąc czy to prawda czy nie to odkąd przeszedł do Juve jego sylwetka coraz mniej mi się podobała i coraz więcej tracił w moich oczach...


wojt100@op.pl

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 czerwca 2007
Posty: 9
Rejestracja: 14 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2007, 09:07

Myśle że CLAUDIO RANIERI będzie trenował Juve conajmniej 5 lat i nie będzie tak postępował jak DESCHAMPS


Juve is the best !!!

www.wojtek785.funtest.pl Quiz o mnie !
www.juventus1897.funtest.pl Quiz o Juve !
www.fanfootball999.funtest.pl Quiz o Footballu !
ODPOWIEDZ