Bettega odchodzi, niepewna przyszłość Secco

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2007, 15:30

Szykuje się na kolejną rewolucję w zarządzie Juventusu Turyn. W piątek 15. czerwca do dymisji podał się Marco Tardelli. W ślad za nim niebawem podąży Roberto Bettega. Włodarze klubu ze stolicy Piemontu nie przedłużą z nim umowy.

Bettega jest ostatnim reprezentantem słynnej triady Bianconerich. W zeszłym roku klub rozstał się z Luciano Moggim i Antonio Giraudo. Kontrakt byłego piłkarza Bianconerich wygasa 30. czerwca tego roku i już wiadomo, że nie zostanie przedłużony.

Pod znakiem zapytania stoi przyszłość dyrektora sportowego Alessio Secco. Nie ustają spekulacje na temat jego rychłego odejścia z klubu. Na jego następcę kreowany jest Sartori z Chievo Verony, które po tym sezonie pożegnało się z pierwszą ligą.

Decyzje odnośnie transferów w tym okresie mercato będzie podejmował nowy szkoleniowiec Juventusu - Claudio Ranieri.


Pierwsza czesc wiadomosci ( Bettega ) pojawila sie na stronie glownej JP ale ja zakladam ten tema odnosnie 2 czesci newsa. Mam nadzieje ze Secco opusci nasz klub poniewaz nie potrafi dopinac transferow na ostatni guzik i skapi kilkuset tysiecy na nowe kontrakty dla Trezeguet'a j Camora . W przypadku zatrudnienia Sartoriego z Chievo Verony sytuacja ulegla by diametralnej zmianie gdyz potencjalny nowy dyrektor dzialalby pod ogromna presja i spewnoscia unikal by bledow popelnianych przez Secco, przystajac na kontrakty dla mistrza i wicemistrza swiata z niemieckich boisk .

źródło: http://pilka.pl/?mid=1&show=72704
Ostatnio zmieniony 16 czerwca 2007, 15:39 przez Kamil_on, łącznie zmieniany 1 raz.


krop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2005
Posty: 439
Rejestracja: 25 maja 2005

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2007, 15:32

I bardzo dobrze... wywalic Secco ;/


29

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 162
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2007, 15:42

Raczej odejdzie. Młody jest, popełnił parę błedów (transfer Ibry do Interu).

A na pana z Chievo tak czekacie ? :lol:

Nie zapominajcie, że on w Chievio miał najniższy budżet w Serie A i bardzo małą kasą potrafił wiele zdziałać... :)

Więc nie liczył bym na rozrzutność !!


Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2007, 18:03

Biorąc pod uwagę coraz więcej ludzi odchodzących z klubu nie wiem czy mam się cieszyć z tego newsa, czy niepokoić.

Przecież o nie podniesieniu zarobków naszym mistrzom nie decyduje sam Secco.Wydaje mi się że trochę błędnie "wylewamy" na niego całą swą złość...

Ale takich transferów jak Moggi, to nie robi nikt na świecie.Może poprostu za wysoko postawił poprzeczkę, i młody Secco nie miał szans dorównać jego poziomowi.


Alizee18

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2007
Posty: 108
Rejestracja: 13 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2007, 18:08

Według mnie Secco nie okazał sie za dobrym w swojej pracy i jezeli bedzie chciał odejsc to trudno na jego miejsce przyjdzie ktos inny i moze lepszy wiec jezeli chce odejsc to niemam nic przeciwko ale jak zostanie to tez moze byc


sushi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lutego 2005
Posty: 182
Rejestracja: 05 lutego 2005

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2007, 18:33

Dla Secco już podziękujmy co zrobił i Ibrą i co wyprawiał przez sezon mówie stanowczą Dziękuje


Czy wygrywa czy nie ja i tak kocham cię w sercu moim JUVE i na dobre i na złe
Kuben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2006
Posty: 916
Rejestracja: 19 marca 2006

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2007, 19:09

Z jednej strony coś mi mówi, że powinniśmy poczekać do końca Mercato... ale z drugiej, jeżeli mamy to Mercato zmarnować i męczyć się w Serie A, przez nieudolne decyzje zarządu to ja podziękuje. Jak dotychczas to się ON za bardzo nie popisał. Członkowie zarządu odchodzą, piłkarze odchodzą, 'zakupiliśmy' 2 piłkarzy z wolnego transferu, a On mówi, że to już spore wzmocnienia...
Jest BAD :?


Fiat 126p - Prawie jak Bugatti
Pegasus - Prawie jak PlayStation
Barcelona, ManU, inter... - Prawie jak Juventus
Moonk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2005
Posty: 861
Rejestracja: 01 listopada 2005

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2007, 19:13

Własnie przeczytałem na oficjalnej stronie Juventusu, że zarząd nie przedłuzył kontraktu z Bettegą :/
Szkoda, że nasza petycja nic nie wskórała i zarząd nie zwrócił uwagi na zdanie kibców...
Pozostaje mi tylko podziękować Roberto za cały wkład jaki wniósłdo drużyny i jako zawodnik i pozniej jako działacz !! dziękuje!!


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2007, 11:17

Naprawdę wielki żal :( Klub powinni tworzyć tacy własnie ludzie jak on, prawdziwi Juventino. Niestety Ci ostatnio nas opuszczają...wszystko się zmienia.


Obrazek
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2007, 11:28

Dziękuję Bettedze za te wszystkie lata, za to co zrobił dla Juve :!: Oczywiście serce przepełnia żal, gdy odchodzi tak zasłużona dla nas osoba. Jednak ja staram się zrozumieć obecny zarząd, który sukcesywnie oczyszcza klub z starego układu, układu Triady :idea: Wracamy do Serie A jako nowy, miejmy nadzieję lepszy i przede wszystkim czystszy Juventus...


ODPOWIEDZ