NAPISZ DO TREZEGUET !!!!

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ

Czy mój pomysł jest głupi? :P

tak
56
63%
nie
33
37%
 
Liczba głosów: 89
blk01

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 502
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2007, 21:58

Może będziecie uważali mój pomysł za głupi (sam nei jestem pewien czy ro nie głupota).

Więc David Trezeguet od zawsze był moim ulubionym piłkarzem, od Euro 2000 a może i wcześniej, między innymi dzięki niemu pokochałem Juventus i bardzo żałuję, ze chce odejść. Proponuję więc coś zrobić (może to głupie, narazie jestem zestresowany tymi wiadomościami o odejściu).

na oficjalnej stronie Treze jest dział Write me

proponuję go zasypać meilami z prośbami o pozostanie, wiem że to pewnia g*w*o da, ale zawsze coś


http://www.trezegol.com/contact.aspx?lng=en oto link

piszczie po włosku francusku, angielsku polsku napiszcie na innych forach



Forza Juve Forza Treze


ODSZEDŁ :( temat do usunięcia
Ostatnio zmieniony 10 czerwca 2007, 22:18 przez blk01, łącznie zmieniany 1 raz.


http://euroislam.pl
Europa dla Europejczyków.
Jędruś

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lipca 2004
Posty: 226
Rejestracja: 21 lipca 2004

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2007, 22:00

To nie Treze chce odejsc.On jest niechciany.A pomysl?tak, glupi z pewnoscią jest.


naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2007, 22:08

Jędruś pisze:To nie Treze chce odejsc.On jest niechciany.A pomysl?tak, glupi z pewnoscią jest.
Co? Przecież zarząd chce go zatrzymać. On chce odejść bo za mało mu chcemy płacić i tyle. Pomysł? Głupi... :P


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
blk01

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 502
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2007, 22:08

super :D

wybaczcie pisałem w jakimś afekcie

ale sumienie mam czyste,
napisałem do niego

pewnie nie przeczyta nawet, ale co mi tam, jakby przyszło z 100 mailów to by kilka pzreczytał


http://euroislam.pl
Europa dla Europejczyków.
darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2007, 22:11

Myślę że to głupi pomysł. Postaw się w Jego sytuacji(Treze). Nie wiem czy on chciałby żeby go tak męczyć. Jeśli ma odejść to i tak to zrobi choć nie wiem co byśmy zrobili. Lubie go i to bardzo ale dajmy mu spokój. Zrobił dla Juve bardzo wiele i teraz pozostaje nam mu tylko ładnie podziękować i pożegnać. Ja dalej wierzę że Treze zostanie.


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
blk01

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 502
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2007, 22:13

ale to chociaż to tak w ramach hołdu, ja napisałem, że nawet jeśli odejdzie bede go cenił jak zawsze. Bo sątu tacu co ubóstwiają piłkarzy a jak odejdą to od najgorszych wyzywają


http://euroislam.pl
Europa dla Europejczyków.
darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2007, 22:17

blk01 pisze:ale to chociaż to tak w ramach hołdu, ja napisałem, że nawet jeśli odejdzie bede go cenił jak zawsze. Bo sątu tacu co ubóstwiają piłkarzy a jak odejdą to od najgorszych wyzywają
I dobrze. Jedna osoba może napisać ale nie całe JP :P . Ja Też cenie Treze i jak odejdzie to też tak będzie.


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2007, 22:17

Wydaje mi się, choć chciałbym się mylić, że zarząd już wcześniej postanowił sobie sprzedać Davida.Dużo się bowiem mówi o transferach napastników, podczas gdy inne pozycje mamy wręcz nieobsadzone.A o Iaquincie mówił sam Blanc.

Pomysł, hmm moim zdaniem głupi nie jest, ale żadnego efektu pewnie nie da ;)


JuveR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2005
Posty: 662
Rejestracja: 17 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2007, 22:18

Myślę że Trezeguet wie, że zdobył zaufanie milionów kibiców... :whistle:
Tak więc według mnie pomysł bez sensu, bo David może i chcę zostać, ale zarząd po prostu nie traktuje Go poważnie :/


artoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2005
Posty: 312
Rejestracja: 30 września 2005

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2007, 22:19

Najpiękniejszy mecz Juve, do którego wracam wspomnieniami, który oglądałem tak wiele razy...2003 rok, Liga Mistrzów, Juventus Turyn- Real Madryt...3:1
Bez wątpienia wielki mecz, i nie było powtórki gola Treze żeby delikatny, zupełnie szczery uśmiech nie zagościł na mej twarzy.
Tyle radości...dowidzenia...zawsze będę pamiętał...


Chiellini3

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 200
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2007, 23:01

blk01:

Rozumiem cie w stu procentach mam wrazenie ze kibicujemy Juventusovi z tego samego powodu i w tym samym czasie zaczelismy mozna powiedziec ze od pierwszego wejrzenia pokochalem Trezegola zaczalem kibicowac Juventusovi od 2000r. wlasnie gdy Treze dolaczal do Bianconerich i mysle ze ten czlowiek dal nam tak duzo ze nie mozna go tak "nagradzac" brakiem szacunku


Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2007, 23:06

Napisać do niego można, ale to że popieramy jego a nie "zarząd" i jesteśmy z nim niezależnie od decyzji jaką podejmie :!:


Obrazek
|ViRuS|

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2006
Posty: 107
Rejestracja: 05 lipca 2006

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2007, 23:14

ja napisze co mi tam ;] tak dla własnego sumienia i szacunku dla trezegola


SKAr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 17
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2007, 23:18

blk01 pisze:Bo sątu tacu co ubóstwiają piłkarzy a jak odejdą to od najgorszych wyzywają
Mylisz się w tej kwestii. Zlatan nigdy nie był lubiany przez wiele ludzi, a na dodatek odszedł do interu. Vieira jest znielubiony tylko za inter.

Cannavaro obiecał, że zostanie, a mimo to odszedł.
Zabmrotta płaci za złe wypowiedzi o Juve, kiedy już zadomowił sie w Barcelonie

Ale bez przesadzy!! Jak można wieszać psy na tak klasowym zawodniku, który został, mimo, że musiał grać w Serie B?? Udowodnił nam wszystkim, że jego serce jest w Turynie i nawet jak odejdzie, kibice nie zapomną mu tego co zrobił. Uważam, że każdy z tej piątki ma zapewniony wieczny pobyt w panteonie gwiazd Juventusu. A za powiedzenie choćby na któregokolwiek złego słówka będzie należała się kara w wyskokości dwóch jąder zawieszonych na poziomie 4,28 metra. Oczywiście bez żadnej podpórki


wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2007, 23:20

Lepiej napisac list w ktorym dziekujemy mu za te lata i bramki i zapewniamy ze trzymamy jego strone.


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
ODPOWIEDZ