Secco odejdzie???!!!

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
marcin_juventino87

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 kwietnia 2007
Posty: 50
Rejestracja: 05 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2007, 10:53

Jak donosi dzisiejsze wydanie La Gazzetta dello Sport w najblizszym czasie moze zostac zmieniony dyrektor sportowy klubu czyli Alessio Secco :?: :think:

Podobno na jego miejsce ma przyjsc obecny dyrektor sportowy Chievo Verona Giovanni Sartori :/ a alternatywa jest Marco Tardelli, który juz pracuje w naszej druzynie.


http://www.tuttomercatoweb.com/index.ph ... d&id=61373


Co o tym myslicie???
Prawie kazdy kibic Juve jakis czas temu chcial zeby odszedl Secco ale jak ma go zastapic jakis koles z Chievo no to ja bym chyba nie chcial :/ a poza tym Secco cos tam dziala co widac bo powoli wychodzi ze interesuje sie powaznie Crisem i Sissoko a rozmowy sa juz w bardzo zaawansowanym stadium wiec teraz zmieniac Secco nie wiem czy nie pogorszyło by sprawy :/ sam nie wiem co o tym myslec z jednej strony dobrze no ale z drugiej nie ciekawie by bylo chyba :/


P.S dyrektor sportowy Barcy wypowiedzial sie ze nie potrzebuja oni Lamparda i nie beda sie o niego starac wiec moze serio do nas przyjdzie :-D to by bylo super :dance:


Nawet w grobie nie zapomnę Stara Damo o Tobie...
Gdy moje powieki zamkną się na wieki.
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2007, 11:13

Secco...nie przepadam za nim. Nie jest dobrym menagerem. Nie radzi sobie. Nietrafione wypowiedzi, mała aktywność transferowa, konfliktowość... (vide: wypowiedzi Dechampsa). Ale z drugiej strony, jakiś średniak z Verony to też nie jest dobre rozwiązanie. Ciekawe jak na tym stanowisku sprawdziłby się np. Pessotto? Co myślicie o takim kandydacie?


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Wonki

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 czerwca 2005
Posty: 366
Rejestracja: 15 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2007, 11:55

Pessoto chyba jest jeszcze za mało doświadczony 'w te klocki', przecież jeszcze nie dawno biegał bo zielonej trawce. A nazwisko Sartori nic mi w sumie nie mówi, nie wiemy tak na prawdę czy to średniak czy nie. Mourinho też się pałętał jako jakiś drugi trener w Barcelonie (czy cos takiego) a później pokazał, ile się nauczył, ile wie i potrafi. Może porównanie nienajlepsze ale jednak daje do myślenia.

O Secco nie mam zdania, jednak coś tam chyba robi z tymi transferami. Jednak działamy w kierunku pozyskiwania dobrych graczy, którzy w swoich druzynach grają pierwsze skrzypce (ostatnio została odrzucona już druga oferta Juve za Gabriela Milito - 12 mln E). Pracy nie ułatwia Mu też na pewno nasza obecna hmm "ranga" - pewnie, że Mascherano wolał pójść do LFC niż do podupadłego Juve :| z taką prawdziwą oceną zarządu należałoby chyba poczekać dopiero do końca Mercato. Ale jeżeli już mowa o zmianach na kierowniczych stanowiskach, to trzeba te zmiany zrobić JUŻ, nie czekać do Mercato, im szybciej tym lepiej.

Dla mnie zmiana Secco byłaby jednak chyba niemądra. Przyjdzie ktoś nowy, z milionem nowych "świetnych pomysłów" i wszystkie nasze starania w kierunku pozyskania graczy, o których się mówi od dłuższego czasu pójdą się (uprawiać sex).

Może jeszcze jedno dopiszę, choć to już bardziej ogólnie. Wydarzenia z ostatniego roku trochę mnie nauczyły. A dokładniej: trochę pokory (patrz: Juve; patrz: Korona). Nie musimy zwojować Włoch w ciągu roku. Nie musimy zwojowac Europy w ciągu 5 lat. Czyż nie będzie cudownie, jak za 10 lat to Juventus będzie najlepszy na świecie? Trzeba uczyć się na błędach, a na razie działalność Secco w kategoriach błędu rozpatrywać nie można.


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2007, 12:00

Nietrafione wypowiedzi
Jakie?
mała aktywność transferowa
każdego tygodnia z Juve łączonych jest 30 zawodników. Do początko okienka transferowego jeszcze miesiąc.
Co by dla Ciebie oznaczała 'aktywność transferowa'?
Kupno min 4 piłkarzy przed oknem transferowym (3 już pozyskaliśmy). Czy może 5 razy więcej plotek transferowych?
Pewnie najlepiej byłoby jakby Secco wszystko robił jawnie. Na stroine Juve pojawiałby się news:
Secco właśnie negocjuje kupno: Barzagliego, Crisa, Heinze, Pepe, Sissoko, Mavuby, Iaquinty, Zaccardo.
(oczywiście nie wszystkich na raz - Barzagli to alternatywa Crisa czy Pepe, itp).
Wtedy byłbyś zadowolony?

Ja uwarzam, że zmiana mogłaby mieć tragiczne skutki.
Dlaczego?
Secco jest już w fazie negocjacji, kontakt z innymi klubami utrzymuje. Nowy działacz musiałby zaczynać od początku.
Nowy działacz (np.: z Chievo) nigdy w życiu nie marzył o takich transferach jakie musiałby u nas przeprowadzić. Jak tu mu zaufać?


Dirty mind
marcin_juventino87

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 kwietnia 2007
Posty: 50
Rejestracja: 05 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2007, 12:44

Tak jest zgadzam sie z Venomikiem jesli chodzi o Secco. On troche zna sie juz na rynku transferowym bo widac ze sie zaczyna cos dziac jesli chodzi o transfery(coraz bardziej prawdopodne staja sie przybycia niektorych zawodnikow) a wiadomo ze nie bedzie taki jak Moggi ze kupowal takich zawodnikow ktorzy byli nie do kupienia :-D np. Vieira ale wiadomo ze dzialal on juz dlugo na rynku trasferowym i mial tam jakies swoje przekrety niby w ktore niewierze :lol: a Secco dopiero pierwszy rok jest w klubie i jest mloda osoba i dlatego trzeba dac mu szanse sie wykazac moze cos zdziala :)


Nawet w grobie nie zapomnę Stara Damo o Tobie...
Gdy moje powieki zamkną się na wieki.
kowal1990

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 lutego 2004
Posty: 144
Rejestracja: 24 lutego 2004

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2007, 13:48

Jeszcze sie okno transferowe nie zaczeło a wy juz chcecie zwalniac osobe odpowiedzialna za transfery....


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2007, 14:16

nie chce w juve kolesia ktory sprowadzil do swojego klubu kosowskiego, zdecydowanie nie...


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2007, 14:17

Secco musi zostać! Jeśli odejdzie będzie to katastrofa. Wszystkie negocjacje będzie trzeba zaczynać od początku. :/


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
Kryształ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2005
Posty: 756
Rejestracja: 17 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2007, 16:28

Secco jest kiepski. Niby coś negocjuje ale tak naprawde jeszcze nic konkretnego jeszcze nie wynegocjonował poza Grygera, Salim i Criscito. Z drugiej jednak stron zgadzam sie z wami ze ewentualna zamiana Secco...na jakiegoś obwiesia z Werony ktory jak szczur ucieka z tonącego okrętu (Chievo spadło) to naprawde mogło by to nieść w skutkach poważne konsekwencje. Tak wiec niech Secco zostanie do konca tego mercato a potem coz...Arivederci.


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2007, 16:56

stara_dama pisze:Secco jest kiepski. Niby coś negocjuje ale tak naprawde jeszcze nic konkretnego jeszcze nie wynegocjonował poza Grygera, Salim i Criscito.
A powiedz mi czy kiedykolwiek za czasów Moggiego o tej porze (początek czerwca) wiedzieliśmy coś konkretnego co do przyszłym transferów? Nie przypominam sobie..


Wojt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2006
Posty: 439
Rejestracja: 02 lipca 2006

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2007, 17:08

Na tą chwilę zwalnianie Secco byłoby prawdziwą głupotą. Może jeszcze uda mu się coś wynegocjować. Jednak po zakończeniu mercato, naprawdę warto by było zastanowić się nad nowym menedżerem. Oczywiście nie średniakiem z Chievo, tylko kimś kto mógłby robić transfery podobne to tych dokonanych prze triadę. Według mnie Secco jest po prostu zbyt mało doświadczony, aby prowadzić transfery takiego klubu jak Juve.


From rivers of sorrow, to oceans deep with hope, I have travelled them.
Now, there is no turning back, the limit, the sky. I ask my questions:
Why? What today? When tomorrow?
Won't you join me on the perennial quest?
Kryształ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2005
Posty: 756
Rejestracja: 17 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2007, 21:42

UlTrAs pisze:
stara_dama pisze:Secco jest kiepski. Niby coś negocjuje ale tak naprawde jeszcze nic konkretnego jeszcze nie wynegocjonował poza Grygera, Salim i Criscito.
A powiedz mi czy kiedykolwiek za czasów Moggiego o tej porze (początek czerwca) wiedzieliśmy coś konkretnego co do przyszłym transferów? Nie przypominam sobie..
Sory ale nie prowadze kroniki i nie potrafkie ci powiedziec kiedy MOggi dokladnie sprowadzal zawodnikow. Jedno jednak jest pewne, Moggi był (jest) zdecydwanie lepszym managerem nic Secco.


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2007, 22:18

stara_dama pisze:Jedno jednak jest pewne, Moggi był (jest) zdecydwanie lepszym managerem nic Secco.
Co do tego nie mam najmniejszych wątpliwości. Drugiego takiego jak Moggi nigdy już mieć nie będziemy. Mam w tej chwili na myśli mercato w jego wykonaniu, nic więcej.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2007, 10:42

Venomik pisze:
deszczowy pisze: mała aktywność transferowa
każdego tygodnia z Juve łączonych jest 30 zawodników. Do początko okienka transferowego jeszcze miesiąc.
Co by dla Ciebie oznaczała 'aktywność transferowa'?
Taaak, tylko, że w tym zalewie plot, kaczek dziennikarskich i bajdurzeń fantastów słyszy się z reguły odpowiedzi odmowne. Żadnych konkretów, same ploty. Wszyscy się dogadują, porozumiewają i ustalają, a nie wychodzi z tego absolutnie nic. Tymczasem popatrzcie na zbrojenia Bayerny, MAnchesteru czy Rrealu. O to mi chodzi, kiedy mówię o małej aktywności transferowej.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Wonki

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 czerwca 2005
Posty: 366
Rejestracja: 15 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2007, 19:05

Zgoda co do tego, że Moggi bije Secco na głowę, ale np Ibra przychodził do mistrzowskiego Juventusu, i to bogatego. Teraz tego typu transfery są po prostu nierealne. A wspomnianą aktywność transferową nie sposób oceniać... przed mercato :think:


ODPOWIEDZ