Derby Turynu w sezonie 07/08 !!!

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 maja 2007, 21:21

Nasz lokalny rywal- drużyna Torino, dzisiejszym remisem na Olimpico z Livorno zapewniła sobie pozostanie w Serie A... a co za tym idzie, w przyszłym sezonie będziemy mieć (po dość długiej przerwie) derby Turynu :twisted: Szczerze mówiąc ja się cieszę z tego powodu, ponieważ derby to zawsze specyficzne spotkania w których nie brakuje emocji. Zawsze fajnie jest pokazać lokalnemu rywalowi kto rządzi w mieście 8)
A co Wy o tym sądzicie, jaka jest Wasza reakcja na tą informację :?:


TomiQ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 272
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 maja 2007, 21:24

DamKam pisze:Zawsze fajnie jest pokazać lokalnemu rywalowi kto rządzi w mieście 8)
:?:
Ja osobiście sie ciesze że będą derby ale ostatnio nie radzilismy sobie w nich najlepiej z tego co pamietam....


Z JUVE od 1996 roku i już na zawsze tak będzie!!!FORZA JUVE!!!Wyciąg z regulaminu:3.f) Należy pamiętać o tym, że w dyskusji atakujemy poglądy, a nie ich autora!
Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 20 maja 2007, 21:30

Wydaje mi sie ze jak zrobimy powazne zakupy to mozemy powalczy i wydaje mi sie ze raczej wygramy. Oby oby :) :twisted:


Abi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2006
Posty: 1020
Rejestracja: 27 marca 2006

Nieprzeczytany post 20 maja 2007, 21:33

Szczerze mówiąc ja się cieszę z tego powodu, ponieważ derby to zawsze specyficzne spotkania w których nie brakuje emocji.
To może zdecydujesz się na wyjazd na derby z JPC - plotki głoszą, że takowy jest w planach. W innym wypadku nie widzę szczególnych powodów do radości :think:


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 maja 2007, 21:41

Abdul_BN.pl pisze:
Szczerze mówiąc ja się cieszę z tego powodu, ponieważ derby to zawsze specyficzne spotkania w których nie brakuje emocji.
To może zdecydujesz się na wyjazd na derby z JPC - plotki głoszą, że takowy jest w planach. W innym wypadku nie widzę szczególnych powodów do radości :think:
Nie koniecznie chodziło mi tylko o te emocje przeżywane będąc tam, na stadionie :wink: Jeszcze co do derbów, to ale trzeba też zaznaczyć, iż zawsze są spotkaniami wysokiego ryzyka jeśli chodzi o starcia tifosich obydwu drużyn, które delikatnie mówiąc nie darzą się sympatią :!: Więc wydaje mi się, iż na taki mecz, szczególnie na Curva Sud czy Nord idą/jadą tylko najodważniejsi, do których ja bym się raczej nie zaliczał :|


Kryształ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2005
Posty: 756
Rejestracja: 17 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 20 maja 2007, 22:14

DamKam pisze:
Abdul_BN.pl pisze:
Szczerze mówiąc ja się cieszę z tego powodu, ponieważ derby to zawsze specyficzne spotkania w których nie brakuje emocji.
To może zdecydujesz się na wyjazd na derby z JPC - plotki głoszą, że takowy jest w planach. W innym wypadku nie widzę szczególnych powodów do radości :think:
Nie koniecznie chodziło mi tylko o te emocje przeżywane będąc tam, na stadionie :wink: Jeszcze co do derbów, to ale trzeba też zaznaczyć, iż zawsze są spotkaniami wysokiego ryzyka jeśli chodzi o starcia tifosich obydwu drużyn, które delikatnie mówiąc nie darzą się sympatią :!: Więc wydaje mi się, iż na taki mecz, szczególnie na Curva Sud czy Nord idą/jadą tylko najodważniejsi, do których ja bym się raczej nie zaliczał :|
No jak staniesz koło swoich na Nord (chociąz osobiście nie wiem jak by wyglądał rozkłąd kibiców na stadionie Torino podczas derbów) to na bank Ci się nic nie stanie, NOOO chyba ze dostanie pałką od ktoregoś z policjantów który wpadnie na twoj sektor aby uspokoić tifosich (na Genui nawet podziałało ;D) A tak... z tego co wiem to kibice Juve i Torino zbierają sie razem w dwóch innych miejscach w mieście i razme idą na stadion więc trzeba mieć szczeście żeby wpasć w jakąś zadyme chyba, że się bardzo chce.


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 21 maja 2007, 11:16

DamKam pisze: Więc wydaje mi się, iż na taki mecz, szczególnie na Curva Sud czy Nord idą/jadą tylko najodważniejsi, do których ja bym się raczej nie zaliczał :|
W takim razie niektóre dziewczyny są odważniejsze od ciebie.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 maja 2007, 12:25

juveluck pisze:
DamKam pisze: Więc wydaje mi się, iż na taki mecz, szczególnie na Curva Sud czy Nord idą/jadą tylko najodważniejsi, do których ja bym się raczej nie zaliczał :|
W takim razie niektóre dziewczyny są odważniejsze od ciebie.
Dokladnie .. :lol:
DamKam - rozumiem ze na mecze polskiej ligi tez nie uczeszczasz? No, chyba ze na spotkania zaprzyjaznionych klubow...:lol:


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
hara

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 708
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 21 maja 2007, 12:30

juveluck pisze:
DamKam pisze: Więc wydaje mi się, iż na taki mecz, szczególnie na Curva Sud czy Nord idą/jadą tylko najodważniejsi, do których ja bym się raczej nie zaliczał :|
W takim razie niektóre dziewczyny są odważniejsze od ciebie.
Dziewczyny mają taki komfort, że w ryj nie dostaną :D


Capo di tutti capi
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 maja 2007, 15:08

hara pisze:
juveluck pisze:
DamKam pisze: Więc wydaje mi się, iż na taki mecz, szczególnie na Curva Sud czy Nord idą/jadą tylko najodważniejsi, do których ja bym się raczej nie zaliczał :|
W takim razie niektóre dziewczyny są odważniejsze od ciebie.
Dziewczyny mają taki komfort, że w ryj nie dostaną :D
... albo nie zostaną pogryzione przez kibiców drużyny przeciwnej :wink:


Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 21 maja 2007, 17:37

Odchodzicie od tematu :)

Ja również uważam mecz derbowy za ciekawszy niż z inną drużyną (ze słabszych) ligi.Szczególnie ciekawie zapowiada się gra Balzarettiego, który - o ile dobrze pamiętam, przechodząc do nas był kapitanem Torino (mogę się mylić)


sisman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 sierpnia 2006
Posty: 497
Rejestracja: 03 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 21 maja 2007, 17:53

Nie pamiętam kiedy ani gdzie, ale kiedyś usłyszałem, że w samym Turynie AC Torino ma więcej kibiców niż Juve :shock: czy ktoś wie może czy to prawda? Coś mi się nie chce w to wierzyć, ale nie dam sobie ręki uciąć :-D


mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 21 maja 2007, 18:32

sisman pisze:Nie pamiętam kiedy ani gdzie, ale kiedyś usłyszałem, że w samym Turynie AC Torino ma więcej kibiców niż Juve :shock: czy ktoś wie może czy to prawda? Coś mi się nie chce w to wierzyć, ale nie dam sobie ręki uciąć :-D
Też o tym słyszałem... dziwne :/


Wojt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2006
Posty: 439
Rejestracja: 02 lipca 2006

Nieprzeczytany post 21 maja 2007, 18:57

sisman pisze:Nie pamiętam kiedy ani gdzie, ale kiedyś usłyszałem, że w samym Turynie AC Torino ma więcej kibiców niż Juve :shock: czy ktoś wie może czy to prawda? Coś mi się nie chce w to wierzyć, ale nie dam sobie ręki uciąć :-D
Jak już moderatorzy wielokrotnie pisali Toro ma fanów głównie wśród rodowitych Turyńczyków. Za Juve stoją natomiast przyjezdni i imigranci.
Co do derbów, chętnie bym zobaczył ten mecz, zwłaszcza, że już jakiś czas tych derbów nie było. Jedno jest pewne to będzie pojedynek o chwałę w Turynie :twisted:


From rivers of sorrow, to oceans deep with hope, I have travelled them.
Now, there is no turning back, the limit, the sky. I ask my questions:
Why? What today? When tomorrow?
Won't you join me on the perennial quest?
Fifarulez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 kwietnia 2007
Posty: 119
Rejestracja: 14 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 22 maja 2007, 15:07

No ja też długo na to czekałem :D Ostatnie derby odbyły się 25 stycznia 1995, czyli 12 lat temu :shock: ... Ale zawsze to jest świetne widowisko, bo nie dość, że wygrana z lokalnym rywalem mocno mobilizuje graczy, to jeszcze obie drużyny próbują grać na najwyższym poziomie, co podnosi poziom spotkania :D Mam nadzieję, że w nadchodzącym sezonie będziemy świadkami naprawdę świetnych pojedynków :-D

Mecze: 133
Zwycięstwa Juventusu: 57
Remisy: 41
Zwycięstwa Torino: 35
Bilans dla Nas korzystniejszy :wink:


ODPOWIEDZ