UEFA karze Juventus !!!!

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 10 lipca 2003, 16:34

Europejska Unia Piłki Nożnej (UEFA) wymierzyła karę w wysokości 150 tysięcy franków szwajcarskich (97 000 euro) Juventusowi Turyn za brak wystarczających środków bezpieczeństwa podczas półfinałowego meczu Ligi Mistrzow 14 maja z Realem Madryt.
UEFA ukarała ponadto Grecki Związek Piłki Nożnej i Inter Mediolan po 40 tysięcy franków, natomiast Szwajcarski Związek Piłki Nożnej -
30 tysięcy.

:D :D :D :D


Alex-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 października 2002
Posty: 294
Rejestracja: 20 października 2002

Nieprzeczytany post 10 lipca 2003, 16:55

Co oni se wogle wyobrażają - te UEFA całe. A poza tym to może my faktycznie nie byliśmy przygotowani - nigdy na SDA nie przyszło tylu kibiców. Może nawet taniej nas wyszło zapłacić karę, niż gdybyśmy zapłacili firmie ochroniarskiej za większą ochronę...


I CAMPIONI D'ITALIA SIAMO NOI
JU27
Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 10 lipca 2003, 17:16

Rzeczywiście przesadzają. Przecież nie było żadnych incedentów. Kibicom nie wolni sie już cieszyć czy co?:) Bardzo dobrze że ukarali inter. Nie wiem za co , ale ale bardzo dobrze zrobili :D :D :D :D


lipa

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 248
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 10 lipca 2003, 18:33

a tu mam takie cos:
Zakaz transferów dla Romy

FIFA nałożyła ze skutkiem natychmiastowym zakaz dokonywania transferów na włoski klub AS Roma. Powodem takiej decyzji są finansowe zaległości rzymian wobec peruwiańskiego klub Sporting Cristal za transfer Gustavo Vassallo Ferrari"ego. Zakaz pozyskiwania nowych piłkarzy zostanie z rzymskiego klubu zdjęty dopiero po uregulowaniu zaległej płatności.

W związku z karą nałożoną przez FIFA pod znakiem zapytania stanął transfer rumuńskiego obrońcy Cristiana Chivu z Ajaxu Amsterdam.


cos sie przyczepili do tych wloskich klubow :evil:
hehee naszczescie nie tylko do juve :twisted:


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 10 lipca 2003, 18:35

lipa pisze:a tu mam takie cos:
Zakaz transferów dla Romy

FIFA nałożyła ze skutkiem natychmiastowym zakaz dokonywania transferów na włoski klub AS Roma. Powodem takiej decyzji są finansowe zaległości rzymian wobec peruwiańskiego klub Sporting Cristal za transfer Gustavo Vassallo Ferrari"ego. Zakaz pozyskiwania nowych piłkarzy zostanie z rzymskiego klubu zdjęty dopiero po uregulowaniu zaległej płatności.

W związku z karą nałożoną przez FIFA pod znakiem zapytania stanął transfer rumuńskiego obrońcy Cristiana Chivu z Ajaxu Amsterdam.


cos sie przyczepili do tych wloskich klubow :evil:
załozylem juz taki temat w SERIE A :wink:


Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 10 lipca 2003, 18:44

lipa pisze: W związku z karą nałożoną przez FIFA pod znakiem zapytania stanął transfer rumuńskiego obrońcy Cristiana Chivu z Ajaxu Amsterdam.
Będe wredna i złośliwa (jak zwykle :lol: )..i mam nadzieje, że Chivu wróci do Ajaxu, albo jeszcze lepiej, przyjdzie do Juve :twisted:


IGI

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 594
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 10 lipca 2003, 18:57

Medi pisze: Będe wredna i złośliwa (jak zwykle :lol: )..i mam nadzieje, że Chivu wróci do Ajaxu, albo jeszcze lepiej, przyjdzie do Juve :twisted:
O tak Chivu do nas, tylko on, a ten Lucio którego marzeniem jest raz gra w Juve, a raz w Romie niech #$%#$% ( no wiecie co :twisted: ) A poza tym Medi to nie jest złośliwe. To dla dobra rumuńskiego obrońcy grać u boku Thurama, a nie tego głupiego Samuela :twisted:
Ostatnio zmieniony 10 lipca 2003, 18:58 przez IGI, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
wilq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 czerwca 2003
Posty: 42
Rejestracja: 21 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 10 lipca 2003, 18:58

Stalo sie cos komus po zakonczeniu półfinalu ze strony jednych czy drugich kibiców NIE to po kiego grzyba karac Juve za cos co nic sie nie stalo mi sie wydaje ze KASY im malo


nookie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 820
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 10 lipca 2003, 19:01

ech...zawsze najlepsi maja najtrudniej :wink: :wink: :wink: :wink:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 10 lipca 2003, 19:18

Widac UEFA dopatrzyla sie jakis niedociagniec, trudno. Lepiej byc uwaznym na kazdy szcego, zeby potem nie stalo sie jakies nieszczescie.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Yuwe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2003
Posty: 221
Rejestracja: 18 marca 2003

Nieprzeczytany post 10 lipca 2003, 19:37

Hehe ......widac za kim Uefa trzyma . Raz Real przegra to odrazu probuja utrudnic zycie pogromcy krolewskich . Taki los najlepszych :twisted:


Obrazek
wojtek123

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 42
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 10 lipca 2003, 20:48

to skandal :evil: , czy komuś coś się stało? ja zaskarżę federację: w finale pucharu uefa jakiś goły zbok wbiegł na boisko :shock: :( (szkoda że nie była to anka z mojej klatki :shock: :twisted: ) i w ten sposób pozbawił mnie spokoju psychicznego - do tej pory nie mogę się otrząsnąć ! i za to nikt nikogo niczym nie ukarał!


wojtek123

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 42
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 10 lipca 2003, 20:52

IGI pisze:O tak Chivu do nas, tylko on, a ten Lucio którego marzeniem jest raz gra w Juve, a raz w Romie niech #$%#$% ( no wiecie co :twisted: ) A poza tym Medi to nie jest złośliwe. To dla dobra rumuńskiego obrońcy grać u boku Thurama, a nie tego głupiego Samuela :twisted:
masz racje samuel jest głupi i totti też, tak jak cała ta głupia roma.


Alex-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 października 2002
Posty: 294
Rejestracja: 20 października 2002

Nieprzeczytany post 10 lipca 2003, 20:53

wojtek pisze:to skandal :evil: , czy komuś coś się stało? ja zaskarżę federację: w finale pucharu uefa jakiś goły zbok wbiegł na boisko :shock: :( (szkoda że nie była to anka z mojej klatki :shock: :twisted: ) i w ten sposób pozbawił mnie spokoju psychicznego - do tej pory nie mogę się otrząsnąć ! i za to nikt nikogo niczym nie ukarał!
Za to UEFA już nie karze bo to jest światowy standard. Nawet u nas w V lidze gościu (pod wpływem dwóch butelek wina) wbiegł na boisko na samych gaciach :?


I CAMPIONI D'ITALIA SIAMO NOI
JU27
ralf

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 29
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 10 lipca 2003, 21:07

a uefa się na niczym niezna :twisted:


ODPOWIEDZ