UEFA karze Juventus !!!!

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
juve21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2003
Posty: 599
Rejestracja: 26 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 10 lipca 2003, 21:10

To niesprawiedliwe ,że takie kary są nakładane na juve. Real mial o wiele więcej ekscesów a płaci o wiele niższe kary...Ech nie rozumiem czasami polityki FIFY.


Zawsze i wszędzie Juve w moim sercu będzie
Alex-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 października 2002
Posty: 294
Rejestracja: 20 października 2002

Nieprzeczytany post 10 lipca 2003, 21:10

ralf pisze:a uefa się na niczym niezna :twisted:
Ale Fifa to się jeszcze bardziej nie zna - bo oni wszyscy są skorumpowani - i w UEFIE Listek jest ;)


I CAMPIONI D'ITALIA SIAMO NOI
JU27
BianconeriFan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 340
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 10 lipca 2003, 22:49

Strasznie duża ta kara - 150 tys.... to niesprawideliwe :!:


Alex-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 października 2002
Posty: 294
Rejestracja: 20 października 2002

Nieprzeczytany post 10 lipca 2003, 23:03

Se sprawdziłem i się okazuje, że ta kara to za to, bo nasi użyli fajerwerek i wbiegli na boisko (po meczu). Niby co mięli zrobić? Jak tu się nie cieszyć z pokonania takiego przereklamowanego i w oczach większości najlepszego klubu na świecie?


I CAMPIONI D'ITALIA SIAMO NOI
JU27
paweł (neo)

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 167
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 10 lipca 2003, 23:09

mam pytanie dlaczego takiego realu nie kaza za demoralizacjie młodego pokolenia ...Oni ucza młodych ludzi ze za pieniadze mozna miec pseudo gwiazdy...oni powinni dostac karre...a nie drózyna JUve która pokazuje co to jest organizacja pracy,miłosc do gry,przyjazn,oddanie,zaufanie i inne podobne cechy...Pokazuje jak byc honorowym człowiekiem taki Nedved....człowiek honoru...powinien dostac nobla


Alex-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 października 2002
Posty: 294
Rejestracja: 20 października 2002

Nieprzeczytany post 10 lipca 2003, 23:33

paweł (neo) pisze:mam pytanie dlaczego takiego realu nie kaza za demoralizacjie młodego pokolenia ...Oni ucza młodych ludzi ze za pieniadze mozna miec pseudo gwiazdy...oni powinni dostac karre...a nie drózyna JUve która pokazuje co to jest organizacja pracy,miłosc do gry,przyjazn,oddanie,zaufanie i inne podobne cechy...Pokazuje jak byc honorowym człowiekiem taki Nedved....człowiek honoru...powinien dostac nobla
No właśnie taki real (od dziś przez małe "r") to promuje tylko to, że w footballu liczy się tylko kasa, a w dróżynie tylko gwiazdy - inni zawodnicy nie mają znaczenia. Pokazują, że nie liczy się, gdy ktoś z nawet mniej znanych jest w lepszej formie od takiego figa, bo i tak zawsze taki figo zagra. Poza tym w realu nie ma ducha drużyny - każdy chce się popisać przed innymi i pokazać, że jest lepszy.
Za to w Juve to jest wszystko glanc. Są wspaniali ludzie (jako ludzie a nie piłkarze) Nawet taki Davids jest wporzo. Nasi piłkarze pokazują, że można coś osiągnąć ciężką, wytrwałą pacą. Mamy prawdziwy team spirit.
Nie ma u nas sytuacji, że np taki raul schodzi z boiska niezadowolony ze swojego występu wkurzony na cały świat z wątpami do tranera i "kolegów" z drużyny. U nas zawsze wszyscy się wzajemnie motywują i zagrzewają do walki - nawet, gdy już nie da się wygrać to walczymy przynajmniej z honorem o jak najlepszy wynik. A prawdziwą grę zespołową to się widzi dopiero w grze obronnej - każdy głupi może omotać paru zawodników i strzelić bramkę. Dlatego u nas gwiazdami są też Ferrara, Montero, Thuram...
Wogle to Juve jest the best


I CAMPIONI D'ITALIA SIAMO NOI
JU27
Dżejson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 25
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 11 lipca 2003, 10:04

ciekawe gdzie ta UEFA zauważyła te 'incydenty' , no chyba że 'incydentami' mozna nazwać zachowanie piłkarzy Realu po stracie trzeciej bramki :wink:


Machlik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 117
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 11 lipca 2003, 10:27

wilq pisze:Stalo sie cos komus po zakonczeniu półfinalu ze strony jednych czy drugich kibiców NIE to po kiego grzyba karac Juve za cos co nic sie nie stalo mi sie wydaje ze KASY im malo
dobrze Ci sie wydaje


Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 11 lipca 2003, 19:28

To skandal jak zwylke musieli się do kogoś przyczepić kdo tego kto wygrałem z Realem Madryt :!: :!: :!:


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
Jaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 621
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 11 lipca 2003, 20:33

Włoski zespoły zostawiły za plecami hiszpanów i UEFA zareagowała!!!!!!!
Szlag mnie trafia bo na Santiago Bernabeu o czym wiadomo nie od dziś wchodzi 10-15 tys więcej ludu niż przewiduje objętość obiektu to jakoś UEFA nie reaguje!!!! :evil: :evil:


ballack13

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 lipca 2003
Posty: 508
Rejestracja: 03 lipca 2003

Nieprzeczytany post 12 lipca 2003, 09:56

za co? nobo nie za nazwe klubu
niebyło zadnej bitwy(heh bo real spękał)
według mnie to uefa nie ma pieniędzy i szuka po najbogatszych klubach siana(juve)


ODPOWIEDZ