Stroje Juve na sezon 2007/2008 !!!!

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2007, 07:50

Nie ważne jakie stroje. Ważne że Juve będzie w nich wygrywać :-D . Jak będą czarno - białe pasy to już będą piękne. A co do tych projektów do mogą być :wink:


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
Śliwa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2006
Posty: 13
Rejestracja: 29 maja 2006

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2007, 08:16

Na pewno trzeba poczekać na oficjalny projekt Nike, bo tak na sucho te koszulki dziwnie wyglądają 8) Ale nie ukrywam że nie które projekty bardzo mi się podobają :)


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1766
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2007, 08:18

Mi osobiscie sie podobaja tamte z vecchiasignora.
Dla mnie najwazniejsze jest aby Juventus wygrywal i nie bede patrzal na kroj czy wyglad strojow tylko na cieszacych sie Juventinich strzelajacych bramki odpowiednia interowi,milanowi i romie :)


juvply

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 kwietnia 2007
Posty: 12
Rejestracja: 20 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2007, 13:32

Mati1990 pisze:Mi osobiscie sie podobaja tamte z vecchiasignora.
Dla mnie najwazniejsze jest aby Juventus wygrywal i nie bede patrzal na kroj czy wyglad strojow tylko na cieszacych sie Juventinich strzelajacych bramki odpowiednia interowi,milanowi i romie :)


Tak, tak, ale zawistni kibice (Milanu, Interu i Romy) mogą się śmiać z takiego badziewnego pierwszego stroju, :/


grze$ko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 lutego 2007
Posty: 8
Rejestracja: 06 lutego 2007

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2007, 08:35

stroje JUVE są <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> nawet z rózową panterą na klacie :D


ascalcin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2007
Posty: 51
Rejestracja: 31 maja 2007

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2007, 11:10

Kamil_on pisze:A mnie tam malo obchodzi jak wyglada logo sponsora . Pieniadze daja, wiec cieszmy sie z tego :)
Mam identycznie jak ja ważne że Juventus wygrywa i tyle a reklamą może być chiński bar i będzie ok jeśli płacą 8)


Obrazek
Mortal Wombat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2007
Posty: 167
Rejestracja: 03 maja 2007

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2007, 11:44

Oglądając koszulki to domowa taka średnia, musiałbym się jakoś przyzwyczaić. Natomiast wyjazdowa i rezerwowa bardzo fajne, mnie się podobają, w szczególności ta niebieska :-D . Ale mogą grac nawet w szlafrokach byleby wyniki były :-D


Obrazek
..::JUVENTUS TURYN FOREVER::..
Morte

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 czerwca 2007
Posty: 24
Rejestracja: 11 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2007, 16:33

Mam kilka pytań. Wiecie może kiedy zostaną przedstawione oficjalnie stroje Juve na 07/08 sezon ? Zbieram od jakiegoś czasu pieniądze żeby sobie kupić ale jak ma za kilka miesięcy być nieaktualne...

A jeśli były już gdzieś pokazywane nieoficjalne style mógłby ktoś podać linka ? Aha - wiele dałbym za powrót kappy, nike jakieś takie hmmm zbyt pozerskie.


Obrazek
CAMPIONI D' ITALIA
Z Juventusem na dobre i na złe.
bladek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2007
Posty: 9
Rejestracja: 20 marca 2007

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2007, 16:36

paf pisze:
Raczej czerwony jest pewny.. w prawie wszystkich projektach jakie pojawiaja sie na necie w domowej koszulce sa czerwone elementy. Podobnie jak to ze wyjazdowa bedzie niebieska z zołtymi elementami... swoja droga swietnie komponujaca sie z nowym sponsorem. Podobnie z reszta jak alternatywna.
A to projekty z vecchiasignora.com ktore w przekroju wszystkich projektow ktore widziałem wydaja sie najbardziej prawdopodobne.

Home

Away

Third
Tutaj ktos podawal chyba beda zblizone do tych co beda mieli :)


FORZA JUVE !!
Morte

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 czerwca 2007
Posty: 24
Rejestracja: 11 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2007, 16:45

Fajne są te czerwone wstawki :D Dobrze kontrastują z ukochanymi barwami. Ale szkoda, że herb nie na sercu. A kiedy się rozpoczyna sezon 07/08 ? Od lipca czy sierpnia ?

edit ; gdzieś kiedyś czytałem, że JuveStore oprócz sprzedawania oficjalnych meczówek Nike sprzedaje koszulki NO NAME niczym nie różniące się od tych Nike specjalnie dla niezbyt zamożnych kibiców.

Jakby było dużo chętnych można zamówić hurtem...


Obrazek
CAMPIONI D' ITALIA
Z Juventusem na dobre i na złe.
Alex_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2004
Posty: 235
Rejestracja: 03 października 2004

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2007, 16:56

Morte pisze:Fajne są te czerwone wstawki :D Dobrze kontrastują z ukochanymi barwami. Ale szkoda, że herb nie na sercu. A kiedy się rozpoczyna sezon 07/08 ? Od lipca czy sierpnia ?

edit ; gdzieś kiedyś czytałem, że JuveStore oprócz sprzedawania oficjalnych meczówek Nike sprzedaje koszulki NO NAME niczym nie różniące się od tych Nike specjalnie dla niezbyt zamożnych kibiców.

Jakby było dużo chętnych można zamówić hurtem...
No jeszcze w tym sezonie herb bedzie na srodku ale juz w przyszłym na środku będzie herb Włoch :D Wiecie o czym mówie :smile:


Morte

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 czerwca 2007
Posty: 24
Rejestracja: 11 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2007, 23:13

Zobaczymy, i tak i tak trzeba będzie wysupłać spore pieniądze na zakup koszulki ukochanego klubu :D


Obrazek
CAMPIONI D' ITALIA
Z Juventusem na dobre i na złe.
Mortal Wombat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2007
Posty: 167
Rejestracja: 03 maja 2007

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2007, 23:21

[quote="Morte"]Fajne są te czerwone wstawki :D Dobrze kontrastują z ukochanymi barwami. Ale szkoda, że herb nie na sercu. A kiedy się rozpoczyna sezon 07/08 ? Od lipca czy sierpnia ?


Sezon zaczyna się pod koniec sierpnia, nie pamiętam dokładnie którego, a co do koszulek wolę wyjazdową niebieską, ta z czerwonymi pierdółkami taka sobie jak dla mnie, ale i tak ją kupię bo mam tylko białe spodenki i czerwoną koszulkę, niestety na klasyczną nie starczyło forsy :cry: . Ale w tym sezonie już będę ją miał, bo zaoszczędziłem trochę grosza i już czekam na zakupy :)


Obrazek
..::JUVENTUS TURYN FOREVER::..
Yuwe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2003
Posty: 221
Rejestracja: 18 marca 2003

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2007, 23:52

ten trzeci stroj moglby byc drugim.ogolnie mocno wporzo sa.


Obrazek
Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2007, 00:57

Yuwe pisze:ten trzeci stroj moglby byc drugim.ogolnie mocno wporzo sa.
Troche by bylo glupie jakby trzeci stroj byl drugim, bo zwykle nie mamy dwoch takich samych kolorow na wyjazdowkach pod rzadz (znaczy ze np. mamy czarny, a w nastepnym sezonie znowu czarny).

A co do tego kiedy sezon sie zaczyna:

11 lipca? To jesli chodzi wam o sezon, a liga to nie wiem kiedy sie zaczyna :D


ODPOWIEDZ