Koszulki klubowe z własnym napisem

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
KondZ

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 kwietnia 2007
Posty: 4
Rejestracja: 23 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2007, 15:59

Niewiecie gdzie można dostać koszulke Juvetus z wlasnym napisem?? spoko by bylo miec wlasne nazwisko na koszulce swojego ukochanego klubu.


AVE JUVE!!!
Ifrit23

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2006
Posty: 107
Rejestracja: 27 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2007, 16:05

Taką koszulkę możesz znaleźć na JuveStore lub na allegro, pojawiają sie co jakiś czas więc uzbrój się w cierpliwość.


Audi, vide, tace, si vis vivere in pace - Słuchaj, patrz, milcz, jeśli chcesz żyć w spokoju.
Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2007, 16:09



centek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2006
Posty: 175
Rejestracja: 22 lipca 2006

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2007, 16:15

pozwole sobie przedstawic moja opinie na temat tych `KOSZULKA BARCA,MANU,JUVE Z TWOIM NAPISEM-ALE JAZDA` aukcji...

Sam kupilem sobie taki tshirt podobno oryginalny o czym miala swiadczyc papierowa etykietka ktora w rzeczywistosci byla przymocowana na tej, ze tak powiem zylce. I na tym oryginalnosc mojej ale-jazda-koszulki sie konczyla. Logo Nike bylo z lekka `kopniete` spod Herbu Juventusu widac bylo klej a po zalozeniu jej, odczuwalem efekt cieplarniany conajmniej 3razy bardziej niz zwykly Kowalski :P Kiedys odwazylem sie w niej w noge pograc :P juz sie nei bede wypowiadac bo szkoda gadac :P (przegralem :P)
No to powiesilem skurczybyka, powiesilem na scianie w ramce i mam koszulke z numerem 69 i imieniem CENTEK w pokoju a to wszystko na czarno bialym tle (muuua) a herb Juve starannie wycielem i przymocowalem na plecak tak samo Tarcze scudetto i Logo Tamoil :D
wiec jak chcesz w taka koszulke sie zaopatrzyc to od razu przyzwyczajaj sie do mysli ze chodzic to w niej nie bedziesz przyjacielu.
Szczegolnie gdy aukcja ma tylko rozmiary XL i jest oznakowana sloganem `ALE JAZDA` ;)


Obrazek
KondZ

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 kwietnia 2007
Posty: 4
Rejestracja: 23 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2007, 16:16

Kurde wyszukuje na allegro i nic. A drogie by to bylo?? Mysle ze w granicach 4-5dych


AVE JUVE!!!
centek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2006
Posty: 175
Rejestracja: 22 lipca 2006

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2007, 16:24

No popatrz tylko wyzej i wykaz sie umiejetnoscia czytania oraz klikania ze zrozumieniem :| mnie to kosztowalo 135 plus koszty przelewu i przesylki ;)


Obrazek
KondZ

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 kwietnia 2007
Posty: 4
Rejestracja: 23 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2007, 17:14

Tak sie sklada ze umiem czytac. Ty myslisze ze dalbym 135zl za co takiego??
Jak bede mial okazje to kupie. Oczywiscie pierw lookne czy nie jest to jakis shit


AVE JUVE!!!
Del Rajko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 grudnia 2004
Posty: 137
Rejestracja: 14 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2007, 17:58

Za 40-50zł. to zrobisz o niebo lepszy interes jak zamówisz sobie polówke z JP :wink:

To co pisał centek. Drogo, fatalny materiał, herb odpadnie po pierwszym praniu, wraz z nim odkleji Ci się reklama Tamoil :lol: Może zostanie Ci numer i napis na plecach. Ja akurat miałem to szczęście, koledzy już nie :smile:
Jeśli chcesz wydać 50zł. na jakiś gadżet związany z Juve to albo krawacik, albo polówka. Za taką sumę koszulki z własnym nazwiskiem na pewno nigdzie nie dostaniesz.
Polecam jeszcze http://www.iss.punkt.pl/start/ Tanio nie jest, ale jakość za to pierwsza klasa :ok:


KondZ

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 kwietnia 2007
Posty: 4
Rejestracja: 23 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2007, 18:36

Pelno w necie ofert kupna koszulek klubowych z wlasnym napisem nawet za te 50 zl ale w tym problem ze nie moge znalezc koszulki juve


AVE JUVE!!!
ODPOWIEDZ