Calciopoli 2: Juventus czeka nowy proces i Serie C?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
TdF

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2005
Posty: 118
Rejestracja: 14 lipca 2005

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2007, 18:30

Nick pisze:przypomina mi sie sytuacja jak kumpel opowiadał nam o swoim pierwszym razie z jego laską... do dzisiaj o dziwo jest prawiczkiem (metafora) chodzi mi o to że jak sie nie znasz to sie nie odzywaj, jak nie znasz tematu to zamilcz!
najbardziej dziwi mnie postawa 'internisty' (dziwnie sie czuje wypowiadając to coś), ty człowieku sie nie odzywaj, jakby nie 'wasi' siedzieli za stołkami...
najłatwiej jest cos zdobyc pozbywając sie konkurencji.. ponoc kłamstwo ma krótkie nogi, no to czekam na inter w polskiej serie A może jak pogracie z nami to wam tyta zmięknie!
nic nam nie udowodniono, wpływanie? cos jak flirt...- rozmowa
teraz inter sie wsytraszył i ponownie postanowił pogrzebac w tekach Juve...
Juvefobia? moze wreszcie zmierzycie sie z nami na boisku a nie w sądzie?
AMENT
Nie w sądzie, nie na boisku, ale co najwyżej w szpitalu możecie się zmierzyć z internistami.


Inter per SempreObrazek
krop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2005
Posty: 439
Rejestracja: 25 maja 2005

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2007, 18:34

figc1898 pisze:Sędzia odpowiedzialny za pierwszy proces powiedział, że Juventusowi nic nie grozi w związku z Calciopoli 2. Prokuratura w Neapolu zakończyła śledztwo i ogłosiła listę 48 osób podejrzanych o oszustwa. Zarzuty dotyczą byłego dyrektora Juve Luciano Moggiego, który rzekomo miał dostarczyć szwajcarskie karty SIM arbitrom piłkarskim, aby bezpiecznie się z nimi kontaktować. Wobec Bianconerich prawdopodobnie nie zostaną wyciągnięte żadne konsekwencje.

„Czy coś grozi Juve? Nasza decyzja nie brała pod uwagę nowych okoliczności, ponieważ musieliśmy wydać wyrok w ‘klimacie’ sprzyjającym Bianconerim.” – wyjaśnił Piero Sandulli, sędzia, który wysłał klub do Serie B z 17 punktami ujemnymi, a następnie zredukował karę do 9. „Jeśli nowe dowody są częścią starej sprawy, to wątpię by Juventus dosięgła jakakolwiek kara dyscyplinarna. To byłaby sprawa sportowa, w której został już wydany wyrok.”

źródło

No wreszcie jakaś dobra i konkretna informacja.
Kamien mi spadl z serca... :) a ci z interu i milanu niech sie dalej tutaj napinaja hehe ;]


wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2007, 18:35

Skoro juz Szanowny kolezka TdF wzial sie za wypominanie szczegołow ja mam takie pytanko do Gacka - ile razy bedziesz jeszcze End of topic`owal? :lol:


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
Cyro92

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2006
Posty: 23
Rejestracja: 02 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2007, 15:18

Główki ich juz chyba rozbolały od tego słońca we Włoszech i nie mają o czym pisac wiec dają kolejne ploty. Juve już pokutuje za Calciopoli i nie mogą nam już nic zrobic, to byłoby nie fair ze otrzymalismy karę a teraz mamy dostać następną.


Sercem i duchem zawsze z turyńskim Juve!!!!
Gacek_CCM

Milanista
Milanista
Rejestracja: 13 kwietnia 2007
Posty: 23
Rejestracja: 13 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2007, 13:10

:lol:
Przed meczem Juventus - Milan z sezonu 2004/05 Moggi i jego współpracownicy ponad 40 razy rozmawiali z Bertinim (sędzia tego meczu).
:lol:


29

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 162
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2007, 13:37

Gacek_CCM pisze: Przed meczem Juventus - Milan z sezonu 2004/05 Moggi i jego współpracownicy ponad 40 razy rozmawiali z Bertinim (sędzia tego meczu).
Przed meczem dnia 2005.05.08 AC Milan - Juventus...
dziwnym trafem zawieszony został (do końca nie wiadomo za co) najlepszy gracz Juve Zlatan I.

Ciekawa sprawa, może i tym sie ktoś zajmie ??

a ty gacek_ccm zajmij sie swoim milanem


Gacek_CCM

Milanista
Milanista
Rejestracja: 13 kwietnia 2007
Posty: 23
Rejestracja: 13 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2007, 16:02

el_pajaco pisze: Przed meczem dnia 2005.05.08 AC Milan - Juventus...
dziwnym trafem zawieszony został (do końca nie wiadomo za co) najlepszy gracz Juve Zlatan I.
Twój nick jak widzę idealnie do Ciebie pasuje.
Mówisz o tej sytuacji, kiedy po faulu na Cordobie (wspaniały pokaz charakteru Ibrahimovica) dostał niesprawiedliwe zawieszenie na 3 mecze?
Niesprawiedliwe, bo kara powinna być ostrzejsza. Ale przynajmniej po tym Szwed trochę się uspokoił.
Tą sprawą oczywiście zajęły się odpowiednie organy, czyli organy dyscyplinarne w lidze włoskiej, które Ibrahimovica zawiesiły.
A nazywanie Szweda najlepszym zawodnikiem Juventusu (w dowolnie wybranym okresie czasu) to czysta kpina... Mogę lubić Gilardino, ale nie nazwałbym go nigdy najlepszym zawodnikiem Milanu.
a ty gacek_ccm
Gacek_CCM, pamiętaj.


29

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 162
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2007, 16:07

Gacek_CCM pisze: Gacek_CCM, pamiętaj.
Ja osobiście Zlatana nie lubię... ale wtedy prezentował najwyższą formę z napstników Juve...

będę pamiętał gacek_ccm
Ostatnio zmieniony 21 kwietnia 2007, 17:40 przez 29, łącznie zmieniany 1 raz.


wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2007, 16:11

Odpowiadajac na prowokacje tego dzieciaka tylko go napedzacie do plecenia kolejnych bzdur, takze radzilbym olac go ciepłym moczem... :whistle:


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
Gacek_CCM

Milanista
Milanista
Rejestracja: 13 kwietnia 2007
Posty: 23
Rejestracja: 13 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2007, 17:20

wErOn pisze:Odpowiadajac na prowokacje tego dzieciaka tylko go napedzacie do plecenia kolejnych bzdur, takze radzilbym olac go ciepłym moczem... :whistle:
Hm. Wnioskuję do adminów forum o dodanie funkcji PLONK na forum. W przypadku takich trolli by się przydała.
Przykre, że na gruncie dyskusji Juventinich stać tylko na tyle...
Z Twojego poziomu wnioskuję, że ładnych kilka lat jestem od Ciebie starszy. A jak nadal nie wierzysz w mój wiek, to popytaj się Moonka, któremu niedawno doradzałem w sprawach prawnych...
Nie zaniżaj mnie do swojego poziomu, proszę.

Pajacu - któryś z Twoich kolegów niedawno dostał kartkę za takie lekce sobie ważenie cudzych linków.


iddun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 19
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2007, 17:21

Widac ze Ci interisci i milanisci sa troche nie douczeni w dziedzinie takiej jak prawo. :rotfl: Juventus moze spac spokojnie gdyz 2 razy za to samo nie mozna byc oskarzonym i skazanym. Przyklad??: gdy niby zostajesz oskarzony i skazany np za morderstwo a tak naprawde go nie zabilej i ta osoba zyje to po wyjsciu z wiezienia na legalu w bialy dzien i przy tlumie luidzi mozesz go zabic i wtedy nie mozesz stanac przed sadem i nie mozesz zostac skazany gdyz zostales juz odbyles kare za to przestepstwo na tym czlowieku. To samo sie tyczy w tym momencie Juventusu. Zostac oskarzony i skazany za popelnienie przestepstwa z artykulu 6 przez co juz nie moze ponosic znowu odpowiedzialnosci za tamte wydarzenia gdyz zostal juz raz skazany za to. Gdyby to oskarzenie o cos innego to jak najbardziej moze, lecz w tym momencie juz nic nam nie grozi. FORZA JUVE!!!!!


29

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 162
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2007, 17:34

Gacek_CCM pisze:Pajacu - któryś z Twoich kolegów niedawno dostał kartkę za takie lekce sobie ważenie cudzych linków.
To zmykaj... a kartkę to za przekręcanie Nicka powinieneś zebrać Ty !!

To, że komuś doradzasz w sprawach prawych ma zrobić z Ciebie inetligenta ?! Przestraszyć się mamy czy popaść w uwielbienie ?!


MrWlodek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 675
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2007, 17:35

Pozwólcie że się wtrącę:
Gacek_CCM pisze:Hm. Wnioskuję do adminów forum o dodanie funkcji PLONK na forum. W przypadku takich trolli by się przydała.Przykre, że na gruncie dyskusji Juventinich stać tylko na tyle...
Widać na forum Milanu też już cię nie chcą to męczysz teraz nas... Ehhh... Przy okazji, przypatrz się dokładnie co piszą "fani" milanu, jak się wyrażają o innych zespołach, co o myślą o ich fanach... Nie rób z siebie kozła ofiarnego bo tak samo z nas drwią inni (z kilku powodów) tak i my drwimy z fanów interu, Milany, Romy itd.
Gacek_CCM pisze:Z Twojego poziomu wnioskuję, że ładnych kilka lat jestem od Ciebie starszy. A jak nadal nie wierzysz w mój wiek, to popytaj się Moonka, któremu niedawno doradzałem w sprawach prawnych...
Nie zaniżaj mnie do swojego poziomu, proszę.
Zastanawiam się po czym to poznałeś? Hmm... może po wysokości kurzu na twojej klawiaturze?Zadziwiające jaki możliwości intelektualne/telepatyczne tkwią w innych głowach...
Gacek_CCM pisze:Pajacu - któryś z Twoich kolegów niedawno dostał kartkę za takie lekce sobie ważenie cudzych linków.
O! Znalazł się sprawiedliwy. Zacytuję coś bardzo dobrego to zaistniałej sytuacji: " Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamień!". Co ty na to?


Obrazek
Gacek_CCM

Milanista
Milanista
Rejestracja: 13 kwietnia 2007
Posty: 23
Rejestracja: 13 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2007, 17:49

O! Znalazł się sprawiedliwy. Zacytuję coś bardzo dobrego to zaistniałej sytuacji: " Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamień!". Co ty na to?
Zacznę od końca. Zachowanie swoich kolegów Juventinich tłumaczysz tym, że "fani" innych klubów zachowują się tak samo.
Więc kieruję się polskim przysłowiem - jak Kuba Bogu, tak Gacek Pajacowi.
Lukasz_JUVE pisze: Widać na forum Milanu też już cię nie chcą to męczysz teraz nas... Ehhh... Przy okazji, przypatrz się dokładnie co piszą "fani" milanu, jak się wyrażają o innych zespołach, co o myślą o ich fanach... Nie rób z siebie kozła ofiarnego bo tak samo z nas drwią inni (z kilku powodów) tak i my drwimy z fanów interu, Milany, Romy itd.
Wybacz. Widzę, że doczepia się coraz więcej trolli do tej dyskusji, więc się wycofam. "I Herkules...". :) Wcześniej tu jakoś zaglądało kilku, z którymi można było porozmawiać, podyskutować. Szkoda, że teraz schodzą się tu ludzie czerpiący ubaw z opluwania Interu, a nie dyskusji o problemie. Ale to już raczej problem moderatorów.

Jak będzie ktoś ponad poziomem "Co_nie_jest_Juventusem do gazu", to porozmawiam.


MrWlodek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 675
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2007, 17:59

Gacek_CCM pisze:Wybacz. Widzę, że doczepia się coraz więcej trolli do tej dyskusji, więc się wycofam.
Miło mi. Przynajmniej w twoim towarzystwie się nie wyróżniam...
Gacek_CCM pisze:Wcześniej tu jakoś zaglądało kilku, z którymi można było porozmawiać, podyskutować.
...ale zjawiłeś się ty i wszyscy poszli zajmować sie ciekawszymi sprawami niż tracić czas na "rozmowę" z tobą.
Gacek_CCM pisze:Szkoda, że teraz schodzą się tu ludzie czerpiący ubaw z opluwania Interu, a nie dyskusji o problemie. Ale to już raczej problem moderatorów.
Jak chcesz możemy opluwać Milan. Dla nas to przecież żadna różnica. Ludzie kochani... :pray:
Gacek_CCM pisze:Jak będzie ktoś ponad poziomem "Co_nie_jest_Juventusem do gazu", to porozmawiam.
To sobie rozmawiaj, ja nic nie mam przeciwko temu. Tylko po co? I tak przecież zrobicie z siebie kozłów ofiarnych przy pierwszym obrażeniu waszego klubu/podważeniu waszej tezy...


Obrazek
ODPOWIEDZ