Co z Kovacem?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
KomercyjnaSwinia

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 kwietnia 2007
Posty: 1
Rejestracja: 07 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2007, 23:58

Wie ktos kiedy Robert wraca? Jakos cicho o nim , a moze poukladal by nasza obrone.


hysterectomie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2007
Posty: 7
Rejestracja: 07 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2007, 12:36

NO tez sie ziwie ze tak cicho o nim juz sie nie moge doczekac zeby wrocil bo juz nie moge patrzec na boumsonga :?


swiatek1910

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2007
Posty: 14
Rejestracja: 21 marca 2007

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2007, 20:16

tez tesknie za robertem oby wrocil jak najszybciej


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1766
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2007, 20:51

Kovac z tego co pamietam to mial miec operacje stopy chyba(?) i mial wrocic za 1.5 miesiaca ale to bylo info miesiac temu chyba ...
A ja mam inne pytanie co jest z Tudorem??


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2007, 20:55

Tudor chciał jak najszybciej odejść. Wątpię by zagrał jeszcze kiedykolwiek w Juve (a szkoda, bo uwazam go za niezłego obrońcę).
Kovac, z tego co pamiętam, miał wznowić treningi na początku tego miesiąca. Takie info pamiętam sprzed (około) 4 tygodni. Jeśli nic się nie zmieniło to być może już zaczyna truchtać bądź w najbliższym czasie zacznie.
Kontuzja lekką nie była, przechodził operacje. W takim razie wróciłby do gry za 2-3 tygodnie.
Ale, powtarzam, o ile szacunki sprzed miesiąca były poprawne.
Myślę jdnak, że gdyby Kovac wznowił treningi to strona Juve by nas o tym poinformowała, a nie przyominam sobie niczego takiego. Dlatego musimy wypatrywać informacji o tym, w każdej chwili pojawić się może.


Dirty mind
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2007, 21:03

Na stronie od jakiegoś czasu istnieje sobie taki dział, gdzie w założeniu można sprawdzać co się dzieje z zawodnikami, ale chyba wymaga aktualizacji :wink:


Obrazek
Mister_Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2007
Posty: 24
Rejestracja: 24 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2007, 21:21

Kovac bardzo by sie teraz przydał. Nasza drużyna jest jak dziurawy ser. I nie jest to śmieszne. Napewno pomógłby swoim doświadczeniem. MAm nadzieje że wróci jak najszybciej.


Czy jest dobrze czy jest źle za Juve oddam życie swe!!!
matekkuba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 stycznia 2007
Posty: 436
Rejestracja: 16 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2007, 21:58

Ja też wolałbym solidnego Kovaca, niż profesora Boumsonga, ale niestety jest też taktyk DD, który ma jakieś przekonanie do francuzow.


gloria_victis

Szczakowianin
Szczakowianin
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 stycznia 2005
Posty: 77
Rejestracja: 21 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2007, 14:26

Ja natomiast nie mogę zgodzić się z oceną Boumsonga. Jest to zawodnik bardzo dobry, trzeźwo patrzący na sytuacje rozgrywające się w danej chwili na boisku. Mam nadzieję, że Kovac wróci jednak liczę, że nie prędko. Wierzę, że Boumsong się do tego czasu rozegra i stworzą wspaniały duet.


"Chciałbym umrzeć na kiłę" Wojciech Jaruzelski
"Szkoda, ze Wojciech Jaruzelski nie umarł na kiłę w 68" Teodor Biegin
grejt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2006
Posty: 129
Rejestracja: 28 września 2006

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2007, 14:30

Wszystko wskazuje na to, że środkowy obrońca Juventusu Turyn – Robert Kovac w przyszłym sezonie będzie bronił barw Werderu Brema. Chorwat ma być częścią zapłaty za Torstena Fringsa, który latem prawdopodobniej trafi na Półwysep Apeniński, bowiem spekuluje się, iż zasili on Starą Damę.

Alessio Secco i Roberto Bettega wraz z sekretarzem generalnym – Francesco Ganiello ponoć w tym tygodniu wybiorą się do Niemiec, aby zamknąć transakcję wspomnianego już reprezentanta ekipy z Nad Renu.

Zatem wygląda na to, iż w przyszłym sezonie środek linii pomocy w Juventusie będzie tworzył Torsten Frings wraz z Almironem, który ponoć już doszedł do porozumienia z drużyną Bianconerich. Ponadto w zespole Starej Damy na pewno w przyszłym sezonie będzie występował Zdenek Grygera, Hasan Salihamidzic oraz Christian Molinaro.

zrodlo : pilka.pl

No i mamy odpowiedz na pytania ....

Mysle ze dobre posuniecie wlaczyc do zaplaty Kovaca ma on juz swoj wiek i teraz po tej kontuzji moze nie miec takiej formy jak do nie dawna .


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2007, 14:37

grejt pisze:No i mamy odpowiedz na pytania ....
Spokojnie, przecież do żadnej wymiany jeszcze nie doszło. Zawsze należy poczekać na oficjalne info, a nie już pisać w trybie dokonanym :whistle:
A co do tej rzekomej transakcji, to ja bym wolał, żeby Frings przyszedł za samą gotówkę, a Kovaca bym nie ruszał. No ale cóż, zobaczymy jak to będzie :think:


Wonki

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 czerwca 2005
Posty: 366
Rejestracja: 15 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2007, 14:41

A właśnie miałem zadać pytanie "ciekawe czy Kovac będzie grał kiedy będziemy w Serie A"... trochę szkoda by było bo Kovac zły nie jest, na ławkę jak najbardziej wg mnie. Cenię Go tak samo jak Tudora, żałuję, że z Prince Igorem musimy rozstawać się w takiej średniej atmosferze :whistle:

Kto to Molinaro :?: :!: Lewy obrońca :?: :!: A po co on :?: :!: Mam nadzieję, że to plota :pray:


Chiellini3

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 200
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2007, 14:47

Hmmmm pozbyć się Kovaca mówicie oki dla mnie to nie problem jest już coraz starszy i po kontuzji możemy sie go pozbyć ale tylko pod warunkiem że kupimy conajmniej 4 ( :!: ) klasowych obronców i mowiac klasowych nie mam wcale na mysli 30 latkow za darmo :!: Oczywiscie ja tam do Hasana nic nie mam ale tak ogolnie wole mlodych pilkarzy :D a Hasan moze sie sprawdzic ale poki co Kovac to nasz najlepszy obrońca a Boumsonga bym sie od razu pozbyl. Założe sie że niejeden forumowicz z tego forum gra na stoperze lepiej niz Boum - Boum . dobra moze mnie torche ponioslo ale ten gosc to jedna wielka dziura :angry:


matekkuba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 stycznia 2007
Posty: 436
Rejestracja: 16 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2007, 14:52

Proszę cię nie pisz "dziura" bo to jest moj pseudonim i mnie obrażasz... :lol:


Chiellini3

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 200
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2007, 15:01

matekkuba pisze:Proszę cię nie pisz "dziura" bo to jest moj pseudonim i mnie obrażasz... :lol:
Sory ale nie moge sie powstrzymac od takich słow piszac o tym naszym znakomitym francuskim stoperze. :rotfl: a swoja droga fajny pseudonim :wink:


ODPOWIEDZ