Palladino vs Bożinow

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
hara

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 708
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 20 marca 2007, 16:30

Wiem, że to idiotyczne, że zakładam ten temat, ale uważam, iż jest on nie mniej idiotyczny niż Wasze wypowiedzi.

W ostatnim czasie robi się coraz goręcej na linii Bożinow-reszta napadu... Co dzień czytam coraz to nowsze zażalenia: a to sprzedać Treze, a to posadzić 'dziadka' Del Piero, a to czemu gra Palla skoro Bożinow jest od niego lepszy ?!, a na koniec wywalmy DD, bo to jego wina, że Bożinow jest obecnie w słabszej dyspozycji(podejrzewam, że Bułgar nie gra, bo są lepsi) i Lippiego też byście wywalili, bo by nie stawiał na niego ... po prostu zaczyna szlag mnie trafiać.
Cieszyłem się na wieść, że Bożinow zasili nasze szeregi latem, cieszyłem się, bo tak jak Wy wierzę w jego potencjał i talent, ale powoli po prostu społeczność JP zaczyna mi obrzydzać tego zawodnika... Po ostatnim meczu nie wytrzymałem i wybuchłem, gdy przeczytałem Wasze komentarze...
Chyba wszyscy na tym forum nie mają złudzeń co do tego, że zarówno Bożo, jak i Aladino(podoba mi się ta ksywka :) ) są naszą nadzieją na przyszłość i wielkimi talentami. Po co więc(po co pytam ?! ) wykłócacie się o to, który z nich jest lepszy... rzucacie tekstami w stylu "gdyby Bożo grał tyle co Palla...", "gdyby DD lubił Bożo tak, jak lubi Palla...", "Bożo jest lepszy od Palla...", "gdyby Bożo grał od początku to by Juve wygrało 10-1, a nie tylko 5-1... i co to w ogóle jest strzelić hattrick Triestinie ?!" ... ehhh, możnaby mówić i mówić...

Wiem, że nie zbawię tym tematem świata, ale chciałbym chociaż część osób 'nawrócić' jeżeli jest taka możliwość, może chociaż do garstki dotrę, że nie ma się co kłócić, spierać, żalić i martwić o przyszłość naszych młodych napadziorów...

Pozwoliłem sobie zrobić małe podsumowanie ich gry w obecnym sezonie:
W. Bożinow - 859min - 6 bramek
R. Palladino - 956min - 8 bramek
Należy jeszcze pamiętać, że Palla grywał również mecze na pozycji skrzydłowego...

Jak widzicie ich staty są bardzo przybliżone i nie ma sensu spierać się, DD stara się równo traktować obu piłkarzy i nie sądzę, aby kogoś faworyzował w zespole, jest w końcu profesjonalistą...
Myślę, że nie ma się co martwić o ich przyszłość, nikt przecież nie jest ślepy i widzi nawet więcej niż my... wierzę, że oboje zostaną na następny sezon i będzie gitara, a teraz proponuję dać buzi sobie nawzajem... PEACE !!!


Capo di tutti capi
kratek_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 marca 2007
Posty: 21
Rejestracja: 17 marca 2007

Nieprzeczytany post 20 marca 2007, 16:43

i tak sie znajdzie jakis "madry" jakich na forach nie brakuje i Cie zjedzie. Ja mysle podobnie, jak widze te ich komentarze ze Bozo nie gra to sie smieje jak z naszego rzadu


..:: JUVE PER SEMPRE ::..
aSsItCh

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 marca 2004
Posty: 156
Rejestracja: 11 marca 2004

Nieprzeczytany post 20 marca 2007, 16:51

Fajnie, gdyby chłopaki od komplikacji kiedyś znaleźli trochę wolnego czasu i zrobili takową na temat właśnie tych dwóch piłkarzy :) Swoją drogą DD powinien kiedyś spróbować w jakimś mało znaczącym meczu postawić na atak Palla - Bożo od pierwszych minut, ciekawe jak by się chłopaki zgrali... Być może mecz ze Standardem?! bo z tego co wiem, Bułgaria gra dopiero w środę 28 marca, więc Valerij będzie do dyspozycji :)


Obrazek
Kwiat miłości rozkwita w świetle uczuć
I w nim też usycha...
Gdy nadejdzie czas by odbyć ostatnią podróż
Będę myślał o Tobie...
The_Sickness

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 311
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 marca 2007, 16:54

Racja, to juz zaczyna się robić męczące. Myślałem, ze po odejsciu zlatana nie będzie juz wojen na JP. Tymczasem fani znowu zaczynają się dzielić, na zwolenników i przeciwników DD (co jest w sumie zrozumiałe, kazdy ma inne oczekiwania) ale i pewne osoby zaczynają się spierać co do piłkarzy. Ja tego nie rozumiem. Bojinov jest jeszcze młody, ma czas. Pamiętajmy, ze mamy w ataku mistrza i wicemistrza świata. Deschamps tez ma tu nie mały orzech do zgryzienia. Chcąc zatrzymać w klubie Trezegueta musi na niego stawiac w meczach, bo gdy ten nie będzie grał, odejdzie.
W. Bożinow - 859min - 6 bramek
R. Palladino - 956min - 8 bramek
Widać tutaj, ze obaj dostają szanse, Palladino grał więcej, bo był wykorzystywany równiez jako pomocnik. Deschamps nie jest głupi, w przeciwieństwie do nas widzi co się dzieje na treningach i stąd mamy Palladino w wyjściowym w ostatnich dwóch meczach. Z obowiązków wywiązduje się znakomicie i to mnie cieszy. Bojinov wszedł wczoraj, strzelił no i super, tez się ciesze, bo mamy solidnych zmienników. O co się tu spierać ? Dlatego wnerwiają mnie komenty po meczach niemiłosiernie i równiez jak Hara, apeluje o troche mądrzejsze wypowiedzi. Nie chciałbym aby powtórzyła się sytuacja jak w zeszłym roku na lini fanów Alex-Zlatan, wtedy kazdy mecz wywoływał spory, kartki się sypały a mądrych wypowiedzi pomeczowych było jak na lekarstwo


white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 20 marca 2007, 16:58

Wczoraj slyszalem o geniuszu Palladino - nie pamietam kto to napisal no ale tego typu komentarze sa co najmniej przesadzone. Jasne ze nie kazdy potrafi strzelic 3 bramki przecietnej druzynie SerieB ale robienie z tego wielkiego wyczynu jest dziwne. Zreszta popatrzcie na jego reakcje po bramkach - czy on wyglada jakby wlasnie strzelil bramke w finale MŚ ?

Bojinov ? Potrafi strzelic ale widocznie nie pasuje do koncepcji DD. Byc moze nie wywiazywal sie wczesniej z zalozen taktycznych, byc moze nie ma pewnych umiejetnosci (nie mowie o strzelaniu) ktorych Didier wymaga od zawodnika grajacego na tej pozycji. Tak czy owak ciesze sie ze dostaje ostatnio wiecej szans bo szkoda by bylo chlopaka stracic podczas letniego mercato kiedy mozna z niego zrobic dobrego napastnika.

Pozostaje pytanie czy ktorys z w.w panow ma szanse na regularne wystepy w Serie A. Zakladajac nawet ze Del Piero jednak swoje lata ma i ciezko sie spodziewac by w 1 lidze radzil sobie rownie wysmienicie co teraz /oczywiscie chce sie mylic/ oraz to ze opusci nas prawdopodobnie Zalayeta i byc moze Trezegol to nie widze miejsca dla nich obydwu (szczegolnie jesli kupimy kogos z dwojki Klose , Toni).
Mysle ze Bojinov zostanie wypozyczony gdzies po tym sezonie a Palladino ze wzgledu na swoja wszechstronnosc bedzie grywal w Coppa Italia i od czasu do czasu jakis ogon w SerieA.To przykre ale w I lidze nie ma miejsca na mlodziencze bledy (patrz wczorajsze zagranie Palladino a`la Zaccardo) i brak dyscypliny taktycznej (Bojinov?).

Moim zdaniem czas tych zawodnikow nadejdzie ale bedzie trzeba jeszcze troche poczekac.


Bartas_01

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 385
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 marca 2007, 17:28

bardzo dobry temat. Mam dokladnie takie samo odczucie... Za dlugo juz byl spokoj kiedy to ucichla dyskusja na linii Del Piero - Zlatan Palla i Bozo to nasza wielka nadzieja na przyszlosc wiec po co kłocic sie o to ktory jest lepszy?? Byc moze Palla bardziej pasowal pod ustawienie DD zreszta nie od dzis wiadomo ze DD preferuje gre dwoma napastnikami podzielonymi na napastnika cofnietego typu Alex i snajpera typu Treze. a jak wczoraj widzielismy Palladino swietnie potrafil zastapic zawieszonego Treze. Obaj sa w koncu zawodnikami JUVE a ze konkurencja w ataku jest dosc duza no to ciezko zeby DD wystawil 4 napastnikow wiec skoro dobral ich tak ze Juventus wygral 5-1 to powiedzcie mi o co wam chodzi?? moze niech najlepiej zwolnia DD za to ze postawil na napastnika ktory zdobyl 3 bramki w meczu... nie rozumiem troche wypowiedzi niektorych uzytkownikow w komentarzach pomeczowych. NIe chce wypowiadac sie ktory jest lepszy bo na to jeszcze za wczesnie. Jedyne co mozemy stwierdzic to to ze obaj maja niesamowity potancjal ktorego nie mozna zmarnowac.
charles pisze:jak narzie stawiam na Bojinova!! niestety DD juz tak czesto mu nie daje pograc choc faktycznie ostatnie mecze grał te koncówki dłuzej!! z drugiej strony Paladino jest rownie dobrym pilkarskim talentem ale jak dlamnie chyba jeszcze nie tak ogranym jak Bułgar!!
Palladino gral takze w serie A przez sezon kiedy byl na wypozyczeniu w Livorno i takze z niezlym efektem takze co do jego ogrania tez Juz doswiadczenie z serie A posiada :)
white_wolv pisze: Mysle ze Bojinov zostanie wypozyczony gdzies po tym sezonie a Palladino ze wzgledu na swoja wszechstronnosc bedzie grywal w Coppa Italia i od czasu do czasu jakis ogon w SerieA.To przykre ale w I lidze nie ma miejsca na mlodziencze bledy (patrz wczorajsze zagranie Palladino a`la Zaccardo) i brak dyscypliny taktycznej (Bojinov?).

Moim zdaniem czas tych zawodnikow nadejdzie ale bedzie trzeba jeszcze troche poczekac.
Chcialbym abys sie mylil :) Wydaje mi sie ze w tym co piszesz jest spora czesc prawdy jednak Mam ogromna nadzieje ze Raffaele w przyszlym sezonie bedzie otrzymywal szanse w Serie A i ja wykorzysta i z czasem wtargnie na dobre do pierwszego skladu :)
Ostatnio zmieniony 20 marca 2007, 19:08 przez Bartas_01, łącznie zmieniany 2 razy.


Arsen

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 sierpnia 2006
Posty: 89
Rejestracja: 07 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 20 marca 2007, 18:09

Tez nie rozumiem sporow, przeciez wpuszcza Bojinova regularnie od jakiegos czasu. Wiem, ze teraz przyszla moda na mlodzianow w pierwszym skladzie, ale to nie sa mecze Primavery, ani U-21.
Po co czepiac sie DD za wysoko wygrany mecz z dobrymi zmianami. Rownie dobrze za Palladino mogl wejsc Zalayeta, a nie Bojinov.


charles

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2005
Posty: 1087
Rejestracja: 06 lutego 2005

Nieprzeczytany post 20 marca 2007, 18:52

jak narzie stawiam na Bojinova!! niestety DD juz tak czesto mu nie daje pograc choc faktycznie ostatnie mecze grał te koncówki dłuzej!! z drugiej strony Paladino jest rownie dobrym pilkarskim talentem ale jak dlamnie chyba jeszcze nie tak ogranym jak Bułgar!!


DRUGHI ULTRA' CURVA SUD
darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 20 marca 2007, 19:06

moim zdaniem odydwoje graja bardzo dobrze.dd daje im mniej wiecej tyle samo szans. Na pewno beda swietnymi napastnikami


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
lukasz9013

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 162
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 20 marca 2007, 19:17

Moim zdaniem i Palladino i Bojinov są mniej więcej napastnikami równego poziomu. Bułgar jest lewo nożny, a włoch prawonożny więc mogliby stworzyć wspaniały atak. Mam nadzieję że DD wystawi taki atak na mecz ze Standardem.


Obrazek

Spokój to kłamstwo. Jest tylko pasja.
Dzięki pasji osiągam siłę.
Dzięki sile osiągam potęgę.
Dzięki potędze osiągam zwycięstwo.
Skierosiek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 czerwca 2004
Posty: 49
Rejestracja: 15 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 20 marca 2007, 20:28

Mam nadzieję, że obaj będą długo w naszym klubie-nic tak nie daje nadziei na lepsze czasy jak obiecujący młodzi zawodnicy :)

Pomyślcie jak fajnie by było gdyby któryś z nich został zawodnikiem takiego formatu jak Nedved czy Del Piero ?? Nie chodzi mi o porównanie umiejętności ale o swego rodzaju bycie "Symbolem" klubu??

Oby się nie okazało, że po sezonie jednego sprzedamy a drugiego oddamy na wypożyczenie :( :naughty:


Życie jest jakie jest ...ale zazwyczaj jest do dupy..
Bulentus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2007
Posty: 120
Rejestracja: 25 lutego 2007

Nieprzeczytany post 20 marca 2007, 20:36

Zgadzam sie z Taba zupelnie, Hara - to wszystko jest smieszne! Niech sie wszyscy ciesza ze w ogole mamy takie talenty w naszych szeregach!
Zarowno Palladino jak i Bozinow maja ogromny potencjal i naprawde wierze ze obaj stana sie nowym obliczem wielkiego JUVE. Jak juz ktos przedmienil mamy na ataku czterech naprawde swietnych napastnikow w tym wice-mistrza swiata no i Alexa...W wypadku Alexa DD zbytnio nie ma wyboru bo to nasz kapitan i w dodatku w niesamowitej formie-bez niego nie ma ataku w tym sezonie. Treze musi tez miec jakies przywileje aby udalo sie go przekonac to pozostania z nami (chociarz szczerze mowiac sam nie wiem czy to by bylo najlepsze rozwiazanie no ale mniejsza o to...)
A Palladino i Bozinow sa jeszcze bardzo mlodzi ale juz jest z nich ogromny pozytek: razem juz 13 bramek w lidze ztrzelili. Moim zdaniem DD wie co robi...
A co do wypozyczenia Bozinowa w lecie: jesli jestem dobrze poinformowany to nalezy on wciaz do Fiorentiny i mamy go tylko na wypozyczeniu. Wg informacji z transfermarkt.de mamy jednak opcje kupna go za 4 Mio.€. Musimy go wiec dopiero kupic na stale ale z ta kasa na przyszle mercato to mysle ze to raden problem.

Tak czy inaczej jestem przeciw wszystkim dyskusja na temat Bozinow-Palladino i mam nadzieje, ze w przyszlym sezonie dalej nam tak beda pomagac w Serie A!

Pozdro...


Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 20 marca 2007, 21:18

Ja w tym zastawienu zdecydowanie stawiam na Palladino . Dla mniejest to obecnie pilkarz lepszy , wszechstronniejszy z nutka finezji i smykalka do efektownej gry . Oczywiscie Bozinov jest o kilka lat mlodszy ale w lidze wloskiej gra nie od dzis, a mimo to nie nabyl cech ktore na boiskach Italii sa najwazniejsze : mam tu na mysli przedewszystki umiejetnosc przetrzymania pilki oraz zastawienia sie z nia . Palladino wyglada mi takze na pilkarza bardziej wydajnego i majacego znacznie lepsza orientacje pod bramka rywala ( Raffaele przypomina mi stylem gry Toniego - smiem twierdzic ze jest to biegajaca kopia pilkarz Violi ) . Nie chce umniejszac umiejetnosci Bozinova ale sadze ze ten pilkarz nie zrobi kariery we Wloszech i moze z nim byc podobnie jak z Henrym. Podsumowujac , Palladino jest przyszloscia naszej druzyny i reprezentacji Wloch , znacznie wiekszym talentem niz Paro, Marchisio czy wspomniany Bozinov. Ale kto wie moze nie bede mial racji, przeciez wszystko sie moze zdarzyc . TI AMO RAFFAELE PALLADINO :bravo:


hara

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 708
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 20 marca 2007, 22:26

Kamil_on pisze:Ja w tym zastawienu zdecydowanie stawiam na Palladino . Dla mniejest to obecnie pilkarz lepszy , wszechstronniejszy z nutka finezji i smykalka do efektownej gry . Oczywiscie Bozinov jest o kilka lat mlodszy ale w lidze wloskiej gra nie od dzis, a mimo to nie nabyl cech ktore na boiskach Italii sa najwazniejsze : mam tu na mysli przedewszystki umiejetnosc przetrzymania pilki oraz zastawienia sie z nia . Palladino wyglada mi takze na pilkarza bardziej wydajnego i majacego znacznie lepsza orientacje pod bramka rywala ( Raffaele przypomina mi stylem gry Toniego - smiem twierdzic ze jest to biegajaca kopia pilkarz Violi ) . Nie chce umniejszac umiejetnosci Bozinova ale sadze ze ten pilkarz nie zrobi kariery we Wloszech i moze z nim byc podobnie jak z Henrym. Podsumowujac , Palladino jest przyszloscia naszej druzyny i reprezentacji Wloch , znacznie wiekszym talentem niz Paro, Marchisio czy wspomniany Bozinov. Ale kto wie moze nie bede mial racji, przeciez wszystko sie moze zdarzyc . TI AMO RAFFAELE PALLADINO :bravo:
Kamil, tą oto wypowiedzią właśnie prowokujesz spory o jakich piszę w swym poście wyżej :)

Ludzie to nie jest temat 'kto jest lepszy?', tylko temat mający na celu załagodzenie tego żenującego sporu... obaj są wielkimi talentami i tego się trzymajmy!


Capo di tutti capi
Mister_Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2007
Posty: 24
Rejestracja: 24 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 21 marca 2007, 03:21

Ja nie chce ich porównywać który lepszy, który gorszy, ja tylko chce ich obu w JUVE na następny i na wiele nastepnych sezonów.


Czy jest dobrze czy jest źle za Juve oddam życie swe!!!
ODPOWIEDZ