Ponad 100 mln euro na transfery....Kosmos......

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 15 marca 2007, 19:19

Barzagli przyszedłby do nas za ok 13 mln,nie zaś 20.Poza tym Quaresma na pewno za te pieniądze Porto nie opuści...Nie ma co spoglądać na notowania transfermarkt.de-to tylko gdybania.W rzeczywistości piłkarze mają często inną wartość.Wystarczy spojrzeć na cenę Messiego,który na pewno wart jest sporo więcej.Ja chciałbym bardzo,aby zasilili nas Barzagli,Pepe,Ribery,Gerrard,Diego.Sprzedałbym za to Zalayetę oraz Miccoliego przebywającego na wypożyczeniu w Lizbonie.Marcelo nic nie pokazuje-jedyne co mile wspominam w związku z nim to bramka na Delle Alpi przeciwko Realowi w dogrywce w LM....Do tego można sprowadzić za darmo Pizarro i Saviolę do ataku

Ja widziałbym to tak
_________________Buffon__________________
Grygera_____Pepe_______Barzagli____Chiellini
Camoranesi___Diego___Gerrard_______Ribery
___________Trezeguet__Saviola____________


CzarnyZkultury

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2006
Posty: 1011
Rejestracja: 28 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 15 marca 2007, 19:31

ooo zapomnialem o Janku z Ajaxu :smile: to jest switny napastnik. sprzedac Camora i Treze bo oni juz graja bo musza. jeden bez formy, drugi gra sam,zero zgrania z ekipa.tak jakby pokazywali ze chca juz odejsc. napewno jest wielu pilkarzy ktorzy godnie ich zastapia. widze ze do repr. Francji Rio Mavuba jest powolany, nasz cel tranferowy :bravo: jak by do nas przyszli Miguel (Valencia), Palacio (Boca Juniors), Barzagli, Pepe, Riquelme/Diego to jestem w siodmym niebie :lol: i jeszcze kogos na lewa flanke przadnego i jedziemy po 30 Scudetto i trzecia gwiazdke :twisted:


mpolek

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 czerwca 2005
Posty: 1407
Rejestracja: 14 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 15 marca 2007, 19:39

Dobra wszystko fajnie pięknie, ale nie róbmy się Interem, który ma tylko dwóch Włochów w pierwszym skladzie (Materazi, Grosso) I wszyscy se wymyślacie jedenaski ala Real Madryt - same nazwiska. Oni przeciez nie będą zgrani tu chodzi o stworzenie silnego zespołu. Nie mowię, że nie ma tam być gwiazd, ale te wasze jedenastki to wedlug mnie lekka przesada. Zdziwiło mnie w nich rażący w oczy brak Capiana. Po za tym nastawiacie się tak: hura optymizm wszyscy napewno przejdą i się zgodzą oni i ich pracodawcy. Ja myślę, żeby kupić trezch maks czterech zawodników i to dobrych nadających się na gre w lidze Włoskiej, a nie 8 piłkarzy, z ktorych 60% to piłkarze, ktorzy mogą lada dzień stracić formę.


Obrazek
siuta

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 marca 2007
Posty: 3
Rejestracja: 15 marca 2007

Nieprzeczytany post 15 marca 2007, 19:40

ludzie co wy wypisujecie zaden gerrard ani c.ronaldo,pizaro itp do juve nie przyjdzie,przestancie marzyc po co wam saviola.juve ma wystarczjaco duzo dobrych napastnikow po co sprowadzac nowych i wydawac kase.trzeba sie skupic na formacjach defensywnych za wszelka cene sprowadzic zambrote.juve w przyszlym sezonie nie bedzie grac w lidze mistrzow dla tych zawodnikow o ktorych piszecie jest to bariera nie do przeskoczenia zaden nie przyjdzie nie bedzie marnowal calego sezonu rzeczywistosz to nie football manager jedyne co realne to zamiana trezege na adriano jestem za.camoranesi? sprzedac caly czas jest nie zadowolony nia ma łaski bedzie salichamidz.na dwa lata wystarczy.tez jestem za wzmocnieniami,ale


Humbak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 6
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 15 marca 2007, 19:48

a klose? przydał by sie? C. Ronaldo polecam. a ta wymiana? Adriano i ktos tam za Camora chyba i Trezegola?


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 15 marca 2007, 19:48

inter to inter-inna mentalność.Juve zawsze miało nosa do dobrych zawodników.Tak samo inni piłkarze się u nas odradzali-chociażby Cannavaro(wcześniej właśnie inter).Nie mówiąc już o obecnej formie tego piłkarza W realu czy grze emersona....Żałosne..............


Gość

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 15 marca 2007, 19:54

Niektórzy póścili wodze fantazji i wypisuja bajeczne wzmocnienia z kosmosu .Sprowadzenie Gerrarda ,Diego czy C Ronaldo albo Kaka jest tak samo realne jak polski parlament bez korupcji . Kasy jest sporo ,trzeba ja rozsądnie wydać , napewno na stopera , def. i of.pomocnika , do tego zatrzymac Buffona .Żeby nie było jak z Realem , wielka kasa na transfery , a potem wielkie gówno grane przez galacticos .FORZA JUVE.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 15 marca 2007, 19:59

Wszystko fajnie,pięknie,ale czy ta wiadomość jest już w ogóle oficjalna??Pochodzi ponoć z tribala więc nie wiem............


Siano

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 marca 2007
Posty: 5
Rejestracja: 13 marca 2007

Nieprzeczytany post 15 marca 2007, 19:59

własnie o to chodzi zeby budżet tak wygładał i spekulacje co do chcianych piłkarzy sa realne Wiec sadze ze diego lub gerard sa nasi


juveandlegia
Arsen

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 sierpnia 2006
Posty: 89
Rejestracja: 07 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 15 marca 2007, 20:01

A mi temat zamkneli, dziwne...

Trzeba sprowadzic dobrych zawodnikow, ale nie koniecznie znanych i drogich. Napewno zarzad i Deschamps beda starali sie sciagnac paru znanych pilkarzy, ale mysle, ze nie na tym bedzie sie opierala nasza polityka transferowa. Zgadzam sie, ze to wloski klub i potrzebujemy w nim Wlochow. Np. jako nastepce Treze widzialbym Bianchi'ego, do obrony wzialbym Barzagli'ego. Sile lawki rezerwowych oparlbym tez glownie na Wlochach.


Kuben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2006
Posty: 916
Rejestracja: 19 marca 2006

Nieprzeczytany post 15 marca 2007, 20:06

mrozzi pisze:Juve zawsze miało nosa do dobrych zawodników(...)
Racja... ale za czasów Triady... a teraz to może być róznie...


Fiat 126p - Prawie jak Bugatti
Pegasus - Prawie jak PlayStation
Barcelona, ManU, inter... - Prawie jak Juventus
Radidam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2004
Posty: 740
Rejestracja: 09 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 15 marca 2007, 20:07

mrozzi pisze:Coś pięknego.Nareszcie coś,co sprawiło,że w moim biało-czarnym sercu zawitała wiosna...Teraz na poważnie możemy myśleć o Gerrardzie,Diego,Barzaglim,Riberym,Luisao,a i jeszcze powinno pozostać spooooro funduszy...Co wy na to??
heh smieszny jestes, Gerrard jest wart z 30 baniek, Diego z 20, Barzagli 15, Ribery 25 i Luisao cos czuje ze taniej niz 20 nie pojdzie = 100. I nie sadze aby coś zostało, a ta suma 102 to jest chyba z kontraktami, jakie beda mogli zaproponowac.

Jezeli ja bym był osobą odpowiedzialną za transfery na pewno kupilbym Diego za 20 mln, nastepnie Fernando Torresa za 30, kolejny to Daniel Alves 20 mln, Luisao 15-20, Barzagli 10-15 + kasa ze sprzedazy trezegueta i camoranesiego to mozna za nich kupic Gerrarda.

Krotko mowiac potrzebujemy bocznych dwoch obroncow, prawego pomocnika, dwoch srodkowych pomocnikow, jeszcze jednego napastnika, zmiennika Nedveda i z trzech srodkowych obroncow bo Boumsong to sie nadaje. A jak widze Giannichede na srodku obrony to mam mokro w majtach.

Pozdrawiam.


Obrazek
siuta

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 marca 2007
Posty: 3
Rejestracja: 15 marca 2007

Nieprzeczytany post 15 marca 2007, 20:12

trzeba pamietac ze najpierw trzeba utrzymac tych ktorzy zrobia awans jesli chodzi o gigi to uwazam ze on sciemnia zaden klub go nie kupi a jemu chodzi o wyzszy kontrakt.zgadzam sie ze trzeba sprowadzic snajdera z ajaxu idealny nastepca nedveda z glosnymi transferami poczekajmy jeszcze rok po zdobyciu mistrzostwa bedzie nam latwiej sciagac kake itp.dajmy im czas


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 15 marca 2007, 20:18

Na pewno ściągniesz Torresa za 30 mln....Nie rozśmieszaj mnie..Chelsea dawała za niego 80 i co??Poza tym nie mówiłem o ściągnięciu WSZYSTKICH piłkarzy tylko o potencjalnych zawodnikach do kupna.Weź się zastanów....


Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 15 marca 2007, 20:38

Oczywiscie bardzo sie ciesze ze przeznaczono taka kwote na transfery, ale nie przescigajcie sie kogo i za ile kupimy, bo skad mamy (my) to wiedziec moze wladze Juve nie maja zamiaru kupowac tych najwiekszych gwiaz :?: Moze zainwestuja w wschodzace gwiazdy (nie mowie ze sa tanie). Zbędne sa spekulacje kogo i za ile pozyjemy zobaczymy miejmy tylko nadzieje ze zainwestowane pieniadze przyniosa pozytywny skutek i w przyszym sezonie bedziemy oglądac silny Juventus :)

FORZA JUVE !!!!!!!!!!


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
ODPOWIEDZ