Ponad 100 mln euro na transfery....Kosmos......

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 17 marca 2007, 17:16

po pierwsze, [*] dla niektórych userów za ich posty.

po drugie, niebyt interesują mnie obecnie nazwiska. wierzę, że nasz zarząd postąpi prawidłowo i sprowadzi przed sezonem odpowiednich zawodników. na pewno nie ulega wątpliwości, ża najbardziej musi zostać wzmocniona linia obrony. Ameryki też nie odkryję, kiedy powiem, że pomoc i atak również nie obejdzie się bez wzmiocnień. suma, jaka została przeznaczona na transfery (?) budzi nadzieję, że już w następnym sezonie będziesz walczyli o tytuł mistrzowski, a nie "zdobywali doświadczenie", jako beniaminek (beniaminek i Juventus to jakoś nie może być obok siebie :wink: ). w chwili obecnej do końca większości sezonów zostało jeszcze około 2 miesiące, a do tego czasu wiele może się zmienić. ktoś może zostać kontuzjowany, ktoś zaklepie sobie jakiegoś zawodnika i może wyjśc przysłowiowa figa z makiem. nie wierzę jednak, że zarzad popełni błąd, którego bedziemy żałowali do końca sezonu.

i po trzecie, Supersonic niczym Materazzi, prowokuje, a obrywa ktoś inny :prochno:


Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 17 marca 2007, 17:24

Może napisałem nie do końca czytelnie: chodzi o to że każdy z tych świetnych piłkarzy choć przez chwilę grał w Rosji, w tym 3im świecie, do którego szanujący się piłkarz nie powinien zawitać.

Carvalho i Cavenaghi przychodzili jako piłkarze nieznani? :stop:
Cris pisze: Dobrzy graja... ale nie graja mistrzowie a takich trzeba w Juve.
Akinfeev będzie tak wielkim mistrzem, że się ździwisz. Póki co musi mu wystarczyć nagroda najlepszego młodego bramkarza Europy. Jeśli to nie wystarcza to co trzeba zrobić żeby zagrać w Juve?
Cris pisze: Widze ze jestes juz niezle zirytowany...
Bo ja wiem...
Cris pisze: ile ty masz lat :?:
Wiedziałem, że w końcu o to spytasz!!! :happy: za tydzień 19. Nic nie poradzę, że tylko tyle..
Cris pisze: Zaczyna sie robic offtop i ogolny syf wiec koncze. Pewnie i tak nie zrozumiałes o co chodzi..
Szczerze ci powiem, że nic z twoich postów nie zrozumiałem, oprócz tego, że nie znasz piłkarzy, o których próbujesz pisać.
Cris pisze: Amen :roll:
Jakby to Marcinkiewicz powiedział: yes yes yes.

białas: nie prawda - Materazzi oberwał z dyńki, a ja pajacykiem :prochno:


RavaneVialli

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2007
Posty: 425
Rejestracja: 03 marca 2007

Nieprzeczytany post 17 marca 2007, 17:50

Venomik pisze:Pojawiają się głosy rozsądku :)
RavaneVialli: z tego artykułu bynajmniej nie wynika, że zostanie 10 mln euro do zagospodarowania. Jest kwota blisko 105 mln euro przy czym na dwa wydatki (stadion + spłata długów) zabiera ponad 90% z tej kwoty.
Nigdzie nie jest napisane, że są tylko te dwa wydatki i na tym się skończy.
A to też racja. Jednak z drugiej strony, często kupując zawodników, spłata
transferu jest rozłożona na kilka lat, więc mając spłacone długi, możemy sobie pozwolić na zakup kolejnych piłkarzy z kwotą podobnie rozłożoną w czasie, teraz płacąc jedynie część. A poza tym nie chce mi się wierzyć, że z tych ponad 100 milionów euro, ani cent nie poszedłby na uzupełnienie budżetu transferowego:) Sądzę więc, że te 10 milionów jest w miarę realną liczbą. 50-milionowego budżetu możemy być moim zdaniem pewni. Natomiast organizacja Euro, mówiąc krótko, pozwoli nam na zakup o jednego klasowego zawodnika więcej.
Dla dobra Juve życzę Włochom z całego serca by zyskali prawa do organizacji ME, jednak nie jest to takie pewne, jak piszesz (90% dla Włochów - tak różowo na pewno nie jest).
Jeszcze nie tak dawno pojawiały się głosy, że Włosi w ogóle wycofają swoją kandydaturę, bo przy problemach ze swoją piłką ich szanse na wygraną były bliskie zeru (powtarzam tylko przeczytane informacje z netu, więc wszelka polemika nie w moim kierunku).
Mimo afer i tragicznych wydarzeń na stadionach, jednak Włosi są zdecydowanym faworytem, nie przeceniałbym niestety naszej kandydatury... Informacje o wycofaniu kandydatury były jedynie krótkotrwałymi sensacjami, szybko zapomnianymi, czego dowodzi fakt, iż obecnie, bliżej decyzji, chyba nikt takiego scenariusza sobie nie wyobraża.


Pirlo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2005
Posty: 444
Rejestracja: 08 maja 2005

Nieprzeczytany post 17 marca 2007, 18:29

Supersonic pisze:Szczerze ci powiem, że nic z twoich postów nie zrozumiałem, oprócz tego, że nie znasz piłkarzy, o których próbujesz pisać.
Daj se juz spokoj... brakuje ci argumentow i chwytasz sie coraz bardzie prowokacyjnych tekstow :roll: Powoli staje sie to zenujace..


Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 17 marca 2007, 19:07

Akinfeev będzie tak wielkim mistrzem, że się ździwisz.
Kto mi może to zaręczyć? :lol:
Jeśli to nie wystarcza to co trzeba zrobić żeby zagrać w Juve?
Swoją dobrą grą spowodować, że się tobą zainteresują i Cię kupią.
iedziałem, że w końcu o to spytasz!!! :happy: za tydzień 19
Nie dajesz po sobie tego specjalnie poznać :lol:
akby to Marcinkiewicz powiedział: yes yes yes
Kolejny dowód twojego żelaznego poczucia humoru.


Gość

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 17 marca 2007, 20:04

Żenada co tu niektórzy wypisują ..... :cry: powiem tylko tyle "Relax take it easy" .... :whistle:


MaxiLopez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2007
Posty: 134
Rejestracja: 09 marca 2007

Nieprzeczytany post 17 marca 2007, 20:38

Nie chcę Lamparda ani Gilberto Silvy. Mavuba, Barzagli, Ribery. To by mi pasowało. Francuzi i Włosi on zawsze się dobrze sprawowali w Juve.


swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 17 marca 2007, 22:55

Właśnie się dowiedziałem, że według gazety "Libero" jedynym powodem, dla którego IFIL zgodził się na emisję nowych akcji, jest spłacanie wszystkich długów, aby potem bez problemu sprzedać swoje udziały. Inaczej mówiąc, Agnelli wycofają się z klubu. Teorię tę popiera fakt, że do przeprowadzenia tej emisji zatrudniono firmę Rotschild, która pilotowała sprzedaż Manchesteru i Liverpoolu.

I co wy na to? Nie dość, że z tego zwiększania kapitału zostaną śmieszne pieniądze, to jeszcze pożegnamy rodzinę. Zastanawia mnie tylko jedno. Prezio, Blanc, Secco, zawodnicy - wszyscy wypowiadali się o tym zwiększeniu kapitału z wielkim entuzjazmem, który nie pasuje do 10 milionów. Czy więc zawodnicy zostali zapewnieni, że naprawdę dużo większa kwota zostanie przeznaczona na wzmocnienia?


Obrazek
RavaneVialli

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2007
Posty: 425
Rejestracja: 03 marca 2007

Nieprzeczytany post 17 marca 2007, 23:19

Jeżeli to prawda, co piszesz, może spodziewają się, że ewentualny nowy inwestor wpompuje w Juventus kolejne miliony na wzmocnienia. A może większy pakiet akcji przejmie rodzina Kadafich, która nie wzięła teraz zupełnie udziału w zwiększeniu kapitału w celu likwidacji długów?


swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 18 marca 2007, 00:01

RavaneVialli pisze:Jeżeli to prawda, co piszesz, może spodziewają się, że ewentualny nowy inwestor wpompuje w Juventus kolejne miliony na wzmocnienia.
Jakoś ciężko mi uwierzyć, że sprzedają Juve dla naszego dobra.
RavaneVialli pisze:A może większy pakiet akcji przejmie rodzina Kadafich, która nie wzięła teraz zupełnie udziału w zwiększeniu kapitału w celu likwidacji długów?
Na razie tylko IFIL dał gwarancję, nie wiem jak inni udziałowcy. Chyba będziemy musieli poczekać, aż nowa emisja stanie się faktem.


Obrazek
Even

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 38
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 marca 2007, 00:10

Jak dla mnie to Priorytety - Abidal ,Maluda,Barzagli ,Powrót Cannavaro...


Tigmar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2005
Posty: 804
Rejestracja: 20 lutego 2005

Nieprzeczytany post 18 marca 2007, 00:10

to nie może być prawda.
to co piszesz swiergot, to dopiero jakiś kosmos :(

po prostu niemożliwe i tyle żebysmy pozegnali rodzinę.


delpieropg

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 grudnia 2006
Posty: 7
Rejestracja: 29 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 18 marca 2007, 18:41

Moje typy
Gerrard-Liverpool go odda za duże pieniądze, Barzagli- myślę że następca Nesty w reprezentacji, TOrres-Geniusz hiszpańskiej piłki, Aimar- typowy ofensywny pomocnik, Tevez-młody wilk z Argentyny:D a do tego Zaccardo, JOaqin,SIsoko


Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 18 marca 2007, 23:43

Obejrzałem dzisiaj cudowne spotkanie PSV - Ajax. Naprawdę w tych klubach gra wielu piłkarzy, którymi warto się zainteresować.

Ajax: superofensywne trio: Babel - Sneijder- Huntelaar. O ile dwójki z nich nie trzeba nikomu przedstawiać bo jest to naprawdę klasa europejska o tyle Babel jest jeszcze mało znany. A niesłusznie, już prezentuje b. wysokie umiejętności.
Urby Emmanuelson - prawdziwy walczak, ofensywnie usposobiony obrońca, moim zdaniem mógłby być następcą Zambrotty.

PSV: Po pierwsze Edison Mendez. Kogoś takiego nam brakuje. AMC niezwykle pożyteczny dla drużyny, grający jeszcze ofensywniej od Sneijdera. Farfan - chociaż napastników nie potrzebujemy i Afellay, który może już z Rumunią zadebiutuje w reprezie.

Poza tym starzy ale jarzy Davids i Cocu oraz Heintinga - lepszy od Grygery, który wyróżniał się jedynie faulami.

Secco kup chociaż jednego z nich! :pray:


Mister_Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2007
Posty: 24
Rejestracja: 24 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 19 marca 2007, 03:57

Supersonic - masz racje Sneijder musi przyjść do Juve bo gra na bardzo wysokim poziomie. Jest do tego młodym zawodnikiem, a zarazem doświadczonym przez branie udziału w takich imprezach jak LM i Puchar UEFA z Ajaxem czy z reprezentacją Holandii w Mistrzostwach Europy i Swiata. Babela też bym widział bo jest niezły a Huntelaara pod warunkiem że odejdzie Trezegol.
Swoją drogą ciekawe jest też czy to prawda że Angelli chcą się pozbyć JUVE.


Czy jest dobrze czy jest źle za Juve oddam życie swe!!!
ODPOWIEDZ