Del Piero pogra jeszcze osiem lat !!!

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
sido10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lutego 2006
Posty: 3
Rejestracja: 08 lutego 2006

Nieprzeczytany post 16 lutego 2007, 19:52

Życzę Alexowi aby te osiem lat było przepełnione trofeami i mnóstwem pięknych goli. !!!


Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 16 lutego 2007, 20:01

Mozliwe ze to sie stanie.
Spojrzecie tylko na Larssona.


To jest graczy ktorego duzo osob skreslilo bo jest za stary, a teraz to gracz ktory wchodzi na ostatnie 15 minut i strzela bramke.


Buffi-luki

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2007
Posty: 40
Rejestracja: 12 lutego 2007

Nieprzeczytany post 16 lutego 2007, 20:27

Alex może i będzie grać jeszcze te 8 lat ale napewno nie w takim wymiarze czasowym jak teraz


FORZA JUVE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sido10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lutego 2006
Posty: 3
Rejestracja: 08 lutego 2006

Nieprzeczytany post 16 lutego 2007, 22:24

Buffi-luki pisze:Alex może i będzie grać jeszcze te 8 lat ale napewno nie w takim wymiarze czasowym jak teraz
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Ten post mnie rozwalił :smile:

A w jakim wymiarze czasowym jeśli można wiedzieć ?


kamilos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lutego 2007
Posty: 13
Rejestracja: 04 lutego 2007

Nieprzeczytany post 16 lutego 2007, 22:42

Max_LP pisze:3-4 sezony to góra jeśli chce pograć na w miare równym poziomie. Po tych latach najlepiej gdyby dostał jakąś ciepłą posadkę w Zarządzie. Najbardziej bym sie cieszył gdyby szkolił młodzież :P
A przykład Costacurty? Chłop do 40 grał w Juve, nawet często znajdował się w kadrze na mecze, czasami także troche grywał. Dla mnie tak jak reszty to fantastyczna wiadomość. Poza tym liczę, że po zakończeniu swej pięknej kariery nadal zostanie przy Juve, obojętnie jaką funkcję obejmie :) Może uczyni jakieś kroki w kierunku trenerstwa?


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 16 lutego 2007, 22:49

Del Piero juz kiedys zapowiadal, ze chce grac do czterdziestki wiec teraz tylko utwierdza nas w tym przekonianiu. Choc jak wiemy roznie to moze byc. Ja jednak z calego serca zycze Alexsowi tych kolejnych 8 lat...oby tylko w bialo-czarnym trykocie.


Reg

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2006
Posty: 370
Rejestracja: 27 marca 2006

Nieprzeczytany post 17 lutego 2007, 00:12

kamilos pisze:A przykład Costacurty? Chłop do 40 grał w Juve, nawet często znajdował się w kadrze na mecze, czasami także troche grywał.
Chyba w Milanie

Niestety wątpię żeby Alex zdołał grać do 40, a już na pewno nie jako podstawowy gracz Juve. Mimo, że bardzo go lubię myslę, że pogra jeszcze góra 3-4 sezony. Zresztą tak byłoby lepiej dla niego, bo później i tak nie bedzie miał miejsca w podstawowej jedenastce i albo przesiedzi te kilka lat na ławce, albo odejdzie do jakiegoś marnego klubu. Chciałbym żeby został w Juve do końca kariery piłkarskiej (powiedzmy do 36 roku życia) i objął jakąś posadę


Obrazek
Valkyr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 listopada 2005
Posty: 21
Rejestracja: 09 listopada 2005

Nieprzeczytany post 17 lutego 2007, 00:32

Ja bym widział Alexa po zakończeniu kariery nawet na stanowisku trenera. Pamiętacie mecz w tym sezonie (nie mogę przypomnieć Sobie z Kim? :think: ) jak Juve przegrywało 1-0 do przerwy a w jej trakcie do szatni wszedł Del Piero i powiedział druzynie kilka słów i w drugiej połowie zagrali znacznie lepiej i wygrali. Alex to autorytet dla wielu piłkarzy oraz kibiców. Chciałbym aby Alex wygrał LM nie tylko jako piłkarz ale także jako trener. :D


Obrazek
FORZA JUVE FORZA DEL PIERO FORZA ITALIA
January

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 marca 2006
Posty: 670
Rejestracja: 14 marca 2006

Nieprzeczytany post 17 lutego 2007, 00:36

Lord_ Juve pisze:Del Piero juz kiedys zapowiadal, ze chce grac do czterdziestki wiec teraz tylko utwierdza nas w tym przekonianiu. Choc jak wiemy roznie to moze byc. Ja jednak z calego serca zycze Alexsowi tych kolejnych 8 lat...oby tylko w bialo-czarnym trykocie.
co do tego to chyba nie mamy żadnych wątpliwości :smile: :prochno:


jakiś geniusz z fcinter.pl pisze: co do Taidera to zagrał super - w swojej strefie czyścił praktycznie wszystko i te piły kilkudziesięciometrowe grane co do milimetry majstersztyk - powiedziałbym, że był nawet lepszy od tego vidala
:rotfl:
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 17 lutego 2007, 10:28

Od dziecka jestem fanem Alexa, ale - jak każdy z nas - widzę, że z roku na rok jest coraz wolniejszy. Uważam, że musimy koniecznie znaleźć dla Naszego Kapitana godnego następce, gdyż na wysokim poziomie w pierwszym składzie to on już długo nie pogra... Uważam, że przyszły sezon powinien być dla niego ostatnim w pierwszej jedenastce. Alex do 40-tki? Jako joker - dlaczego nie (jeśli tylko wytrzyma kondycyjnie). Idealnym następcą Alexa w pierwszym teamie byłby Mutu, który znakomicie kopiuje styl Włocha, ale nasz zarząd niestety pochopnie się go pozbył...


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 17 lutego 2007, 10:32

mam nadzieje, że to nie prawda :roll: :roll: bo każdy widzi co się z nim dzieje z roku na rok... zresztą to pewne i tak to plota jakaś:)


prawdziwy_stachu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2006
Posty: 39
Rejestracja: 28 listopada 2006

Nieprzeczytany post 17 lutego 2007, 11:42

sztuką jest powiedzieć "dość" w odpowiednim momencie swojej pięknej i pełnej sukcesów karierze. każdy może grać do 40-stki...


<<...A real gentlemen never leaves his Old Lady...>>
January

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 marca 2006
Posty: 670
Rejestracja: 14 marca 2006

Nieprzeczytany post 17 lutego 2007, 19:53

Andrewtbg pisze:mam nadzieje, że to nie prawda :roll: :roll: bo każdy widzi co się z nim dzieje z roku na rok... zresztą to pewne i tak to plota jakaś:)

ja widziałem dziś w meczu z Crotone co się z nim dzieje...człowieku masz nadzieję że to nie prawda? :shock: nie wiem o co ci chodzi...


jakiś geniusz z fcinter.pl pisze: co do Taidera to zagrał super - w swojej strefie czyścił praktycznie wszystko i te piły kilkudziesięciometrowe grane co do milimetry majstersztyk - powiedziałbym, że był nawet lepszy od tego vidala
:rotfl:
MrWlodek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 675
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 17 lutego 2007, 20:08

Achim pisze:
Andrewtbg pisze:mam nadzieje, że to nie prawda :roll: :roll: bo każdy widzi co się z nim dzieje z roku na rok... zresztą to pewne i tak to plota jakaś:)

ja widziałem dziś w meczu z Crotone co się z nim dzieje...człowieku masz nadzieję że to nie prawda? :shock: nie wiem o co ci chodzi...
A ja się po części zgodzę z Andrewtngiem. Oczywiście gratuluje Alexowi hat-tricka ale doświadczonego i wielkiego piłkarza poznajemy po tym jak kończy. Jeśli Alex ma kiedyś odejść to tylko w tedy gdy zobaczy że w następnej rundzie, sezonie będzie "tylko" zmiennikiem. Nie chciałbym widzieć Alexa za kilka sezonów wchodzącego z ławki na ostatnie minuty, tak jak teraz dzieje się z Van Hojdonkiem. Lepiej jest zakończyć karierę w chwili gdy widzi się że już się na pewno nie przyda zespołowi. Albo wyjechać do USA i tam "grać w piłkę" jak DB23.
To normalne że w tym wieku każdy piłkarz gra z roku na rok gorzej ale sądzę ze Alex jeszcze pogra z 2/3 sezony i poprowadzi nas do zwycięstwa w Lidze Mistrzów :!:


Obrazek
January

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 marca 2006
Posty: 670
Rejestracja: 14 marca 2006

Nieprzeczytany post 17 lutego 2007, 20:16

Lukasz_JUVE pisze:
Achim pisze:
Andrewtbg pisze:mam nadzieje, że to nie prawda :roll: :roll: bo każdy widzi co się z nim dzieje z roku na rok... zresztą to pewne i tak to plota jakaś:)

ja widziałem dziś w meczu z Crotone co się z nim dzieje...człowieku masz nadzieję że to nie prawda? :shock: nie wiem o co ci chodzi...
A ja się po części zgodzę z Andrewtngiem. Oczywiście gratuluje Alexowi hat-tricka ale doświadczonego i wielkiego piłkarza poznajemy po tym jak kończy. Jeśli Alex ma kiedyś odejść to tylko w tedy gdy zobaczy że w następnej rundzie, sezonie będzie "tylko" zmiennikiem. Nie chciałbym widzieć Alexa za kilka sezonów wchodzącego z ławki na ostatnie minuty, tak jak teraz dzieje się z Van Hojdonkiem. Lepiej jest zakończyć karierę w chwili gdy widzi się że już się na pewno nie przyda zespołowi. Albo wyjechać do USA i tam "grać w piłkę" jak DB23.
To normalne że w tym wieku każdy piłkarz gra z roku na rok gorzej ale sądzę ze Alex jeszcze pogra z 2/3 sezony i poprowadzi nas do zwycięstwa w Lidze Mistrzów :!:
niestety muszę się nie zgodzić, ponieważ piłkarze lubią siedzieć na ławce i często ratować drużynę w ostatnich minutach...to jest miłość do klubu...


jakiś geniusz z fcinter.pl pisze: co do Taidera to zagrał super - w swojej strefie czyścił praktycznie wszystko i te piły kilkudziesięciometrowe grane co do milimetry majstersztyk - powiedziałbym, że był nawet lepszy od tego vidala
:rotfl:
ODPOWIEDZ