Moggi: Chciałem się zabić

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2007, 20:47

Były dyrektor Juventusu Turyn Luciano Moggi przyznał, że chciał popełnić samobójstwo po aferze Calciopoli.
W wyniku afery Bianconeri zostali zdegradowani do Serie B i stracili dwa tytuły mistrzowskie, a Moggi został zawieszony na pięć lat.
Jeden z najbardziej kontrowersyjnych działaczy we Włoszech ujawnił, że niemal skłoniło go to do odebrania sobie życia.
- Myślałem o tym, żeby się zabić, ale tylko wiara mnie przed tym powstrzymała - powiedział Moggi w trakcie programu Il Bivio.
źródło: czytaj

Szczerze mówiąc, jakoś nie bardzo mi się chce wierzyć w te sensacyjne wyznanie Lucka :think: Może to głupio zabrzmi ale wydaje mi się, iż tymi słowami chciał zagrać jakby "pod publiczkę" chcąc wywołać u niektórych współczucie :roll: Choć oczywiście mogę się mylić. Co Wy o tym sądzicie, jaka jest Wasza reakcja na jego słowa :?:


Wojt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2006
Posty: 439
Rejestracja: 02 lipca 2006

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2007, 21:00

Według mnie naprawdę mógł mieć takie myśli. W końcu to głównie prze niego Juventus stracił dwa tytuły, został zdegradowany i stracił wielu doskonałych zawodników. Jak wiemy Juve ma ogromną ilośc fanów na całym świecie, i to moze presja z ich strony skłoniła Lucka do takich myśli. Tego nie wie nikt, oprócz samego zainteresowanego.


Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2007, 21:04

Zdaje sobie z tego sprawe jak to odczuwał ze skrzywidzil miliardy kibicow swoja głupota,i juz go tutaj nie chca wiec sadze ze raczej moglby sie zabic tylko po co :think: ,co było to nie wróci mamy inny zarząd a on ma kare 5-letnia
Ale to tylko moja opinia nie wiem jaka moze byc wasza :)


Bierii

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 grudnia 2005
Posty: 17
Rejestracja: 25 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2007, 21:31

Nie mozna pisać ze to tylko przez niego ;/ przeciez on sam napewno nic nie robil. Jesli cusik robil to nie sam i kogos kryje, jak dla mnie wiele zrobil dla juve, byl strasznie przebiegly :)))


LucekMoggi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lipca 2006
Posty: 13
Rejestracja: 18 lipca 2006

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2007, 21:51

Widzę Lucek lubi być "na ustach" wszystkich. Dobrze, że to tego nie doszło i nie tagrnął na swoje życie. On jeszcze odegra dość istotną rolę w Calcio, napewno posiada ogromna wiedzę, o której My nie wiemy. Czekam na dalsze szczegóły sprawy, w którą zamieszany jest "czysty Inter", więcej pikanterii Luciano.
Dla mnie jest Wielki i nim pozostanie, bez względu na wszystko!
:smile:


figc1898

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 502
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2007, 22:02

Dobrze, że tego nie uczyniłeś Luciano. Zawsze będziesz przyjmowany z uszanowaniem w Juve. Może jeszcze kiedyś powrócisz do calcio. Zobaczymy.


Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2007, 22:11

Lucek był kochany przez wszystkich kibiców Juve niemal jak Del Piero i Lippi.Teraz odnoszę wrażenie że wszyscy zapomnieli co on zrobił dla tego klubu.
Ja będę miał do niego szacunek zawsze ...

Co do afery, piszecie, że Moggi skrzywdził klub itd. ale tutaj zaczyna się już inny temat.Pamiętam że w petycji JP bylo wszystko ładnie napisane, a jakichkolwiek konkretnych dowodów nie było.

Co do żekomych myśli samobójczych, nikt z nas nie może stwierdzić czy to prawda.Ja mogę tylko marzyć by zaden człowiek nie targnął się więcej na swoje życie z powodów sportowych (jsk na przykład nasz Pesso).Sport miał być zabawą, a nie kalkulacją pieniędzy i powodem wielu cierpień i oszustw.


Lord of San Siro

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 grudnia 2006
Posty: 396
Rejestracja: 08 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2007, 22:40

Taa, probuje sie biedaczek postawic w roli ofiary. Te jego wynurzenia przestaly mnie juz nawet smieszyc. Wszedzie go teraz pelno, ten zly, tamten niedobry a on najbardziej biedny i pokrzywdzony. Dziwie sie kibicom Juventusu, ktorzy jeszcze go zaluja. Wpakowal was w kanal a Wy piszecie czego to on nie zrobil dla Juve :doh:


Cent'anni di storia ... di serie B non ho memoria!!!
cziro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 316
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2007, 22:58

Lord of San Siro pisze:Taa, probuje sie biedaczek postawic w roli ofiary. Te jego wynurzenia przestaly mnie juz nawet smieszyc. Wszedzie go teraz pelno, ten zly, tamten niedobry a on najbardziej biedny i pokrzywdzony. Dziwie sie kibicom Juventusu, ktorzy jeszcze go zaluja. Wpakowal was w kanal a Wy piszecie czego to on nie zrobil dla Juve :doh:
Drobna różnica, nie on nas wpakował w kanał, tylko nasz klub oraz jego weń wpakowano. A jeśli chodzi Ci o to co zrobił dla Juventusu to zapewniam, że niemało.
Simi pisze:Zdaje sobie z tego sprawe jak to odczuwał ze skrzywidzil miliardy kibicow swoja głupota
Naprawdę ręce opadają Czym :!: :?: skrzywdził nas tym, że przechwycono jego rozmowy w których nie było nawet znamiona korupcji :?: Rozmowy które prowadzą wszyscy ludzie Calcio na takich stanowiskach.....Czy może tym, że niczego nie udowodniono jemu i klubowi :?: :?: A co do miliardów to chyba aż tylu nas nie ma. Ludzi jest raptem 6 :)


29

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 162
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2007, 23:08

...5 lat kary szybko minie, a w Juve zawsze posada dla Lucka się znajdzie.


TURINIO

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 czerwca 2005
Posty: 355
Rejestracja: 07 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2007, 10:14

Drobna różnica, nie on nas wpakował w kanał, tylko nasz klub oraz jego weń wpakowano
Istnieje coś takiego jak zasada domniemania niewinności-dopóki Ci czegoś nie udowodnią to jesteś niewinny...Rozmowy tel Luciano nie mogły być konkretnym dowodem bowiem nie było tam mowy o korupcji jednak spójrzmy w koncu prawdzie w oczy :/
Przestańmy myśleć w ten sposób,że zostaliśmy skrzywdzeni przez cały świat i wszyscy przeciwko nam spiskują :angry: To co piszesz dla mnie jest kompeltną bzdurą :angry: bo owszem zasada domniemania niewinnosci została złamana i również moim zdaniem niesłusznie zabrano nam scudetti i zdegradowano do Serie B,jednak kto kazał Moggiemu robić te wszystkie nie ukrywajmy "śmierdzące" rzeczy?? Wydzwaniać do sędziów itd itd??!! Zdecydowanie Luciano Moggi wpakował nas w bagno z którego teraz próbujemy się wydostać...Jak dla mnie jest człowiekiem odpowiedzialnym za nieszczęscia jakie spotkały nasz klub...
Oczywiscie można dyskutować o tym czy wszystkie wyroki jakie zapadły w aferze Calciopoli były słuszne i adekwatne do...właśnie czego? winy? Tylko wine trzeba udowodnić a nam tego nikt nie zrobił...Jednak fakt,że Moggi prowadził jakieś kompletnie bezsensowne i zakulisowe gierki doprowadził do serii nieszczęść jakie spotkały nasz klub..

Co do jego myśli samobójczych...Dlaczego o tym mówi? Nie rozumiem :angry: Straciłem szacunek do tego człowieka..Próbuje robić z siebie ofiarę,pieprzy o tym,że chciał się zabić..Chcę wzbudzić litość? I tak mi go żal..
Panie Luciano to nie pan jest ofiarą tylko człowiekiem którego głupota doprowadziła do tego,że najpotężniejszy włoski klub 1 raz w historii został zmuszony do gry w Serie B...Juventus jest ofiarą <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> Moggiego i "gorących głów" ludzi którzy podjęli pochopne i bzdurne werdykty w tej aferze...
5 lat kary szybko minie, a w Juve zawsze posada dla Lucka się znajdzie
Tego nie mogłem nie skomentować...Naprawdę śmieszą mnie ludzie współczujący Moggiemu i właśnie tacy jak kolega który to napisał-którzy najchętniej widzieli by go z powrotem jako dyrektora sportowego...Gratuluje wam głupoty...


"...Znam swoją wartość i na boisku jestem bufonem. Dlatego nie pójdę do Juventusu, po co im dwóch bufonów?..." - jedna z wielu złotych myśli 'The Holy Goalie ' :)
Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2007, 10:47

Wojtt735 pisze:Jak wiemy Juve ma ogromną ilośc fanów na całym świecie, i to moze presja z ich strony skłoniła Lucka do takich myśli. Tego nie wie nikt, oprócz samego zainteresowanego.
Ze strony kibiców nie było żadnej presjii, wręcz przeciwnie, ta część kibiców, która zna szczegóły całej farsy jaką była ta sprawa, podtrzymywała go na duchu , zatrzymywali go na ulicach i mówili żeby sie nie poddawał.
Winę za to wszystko ponosi przede wszystkim nagonka dziennikarzy ( niektórzy z nich porównywali Moggiego do okrutnego bossa mafii Toto' Riiny).


koziol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2005
Posty: 18
Rejestracja: 23 lutego 2005

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2007, 11:06

@TURINIO podzielam twoje zdanie w 100 %. :bravo:
Ciągłe użalanie się nad tym że ktoś nas wkopał nie ma sensu.Można mieć szacunek dla Lucka za lata pracy ale to on wkopał nas do serie b.


FORZA JUVE
speisi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 listopada 2004
Posty: 114
Rejestracja: 15 listopada 2004

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2007, 12:43

Chciał przez to pokazać jak bardzo jest związany z Juve ? Szkoda mi go jako człowieka , ale to co zrobił dla Juventusu nie powinno mu byc wybaczone, przez tyle lat historii nie zdażyło się aby Juventus spadł do niższej klasy rozgrywek , aż tu pewien pan coś kombinował i taka hańba dla tak wielkiego i historycznego klubu.Wierze ze nie tylko on kombinował, ale niestety tylko na nasz klub spadła najwieksza kara. Chodz dażyłem go wielką sympatią nie wyobrażam sobie Lucka z powrotem u nas .


TURINIO

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 czerwca 2005
Posty: 355
Rejestracja: 07 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2007, 13:06

Ze strony kibiców nie było żadnej presjii, wręcz przeciwnie, ta część kibiców, która zna szczegóły całej farsy jaką była ta sprawa, podtrzymywała go na duchu , zatrzymywali go na ulicach i mówili żeby sie nie poddawał.
I pewnie mówili-Dzięki Luciano :ok: dzięki Twoim kombinacjom jesteśmy w Serie B


"...Znam swoją wartość i na boisku jestem bufonem. Dlatego nie pójdę do Juventusu, po co im dwóch bufonów?..." - jedna z wielu złotych myśli 'The Holy Goalie ' :)
ODPOWIEDZ