MŁODZI PIŁKARZE JUVE...

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
LucekMoggi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lipca 2006
Posty: 13
Rejestracja: 18 lipca 2006

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2007, 12:24

Palladino Piccollo, De Ceglie i Paro powinni ogrywać jest w Serie B. Nie będą napewno tak często grywać w Serie A, ale mogą już dostosywać się, poczuć "smak" piłki. Mam nadzieję, że któryś z nich będzie (może nie o tyle motorem napędowym) niezbędnym ogniwem w zespole.

Troche nie do tematu ale wobec polityki transferowej Juventusu- interesowanie się w większości zawodnikami, którym kończy się w tym sezonie kontrakt to naprawde aż żal się robi. :/


sushi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lutego 2005
Posty: 182
Rejestracja: 05 lutego 2005

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2007, 14:09

Witam jeżeli chodzi o młodych piłkarzy JUVE to mamy pare interesujących młodych piłkarzy ale jeszcze nie na tyle dobrych by grać o najwieksze cele chodzi tu o mistrzostwo włoch i lm więc myśle że po awansie do serie a władze JUVE wyporzyczą tych graczy do średnich zespołów żeby tam sie lepiej rozwineli i po sezonie dwóch gdy bede prezentować wysoką forme wróca do nas i będą walczyć o grze w podstawowym składzie . Takie jest moje zdanie :wink:


sieka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lutego 2005
Posty: 54
Rejestracja: 28 lutego 2005

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2007, 22:56

Myśle ze jak Juve awansuje do serie A to chociaż 2 będzie grało w miare regularnie w 1 składzie. A poza tym nic nie tracimy w końcu można wypożyczyć do innych klubów i niech sie ogrywają...


...............JUVE...........
16Maciek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 lipca 2006
Posty: 66
Rejestracja: 07 lipca 2006

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2007, 11:48

Ciesze się że w tym sezonie gra dużo młodych graczy. Bardzo też cieszy mnie postawa Palladino, jestem jego zwolennikiem i mam nadzieje że w kolejnych sezonach ebdzie grał równie dobrze i równie często. Myśle że z naszych młodych graczy większość ma duże szanse na gre w przyszłym sezonie. Mówie tutaj o Palladino,Paro, De Ceglie, Marchisio no i o Bojinovie oczywiście, który jest naszą największą nadizeją :)


Skierosiek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 czerwca 2004
Posty: 49
Rejestracja: 15 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2007, 17:43

Kolego z powyzszego maila -a kto z nas by nie chciał grać w Juve??

Co do tematu to denerwuje mnie ta polityka klubu odnośnie młodych- zaczynam myśleć że klub ma dwu-torową politykę transferową-jedna to kupowanie ludzi do skladu- druga to kupowanie piłkarzy , którzy posłużą za karty przetargowe przy transferach pierwszej polityki transferowej...


Bo rozumiem , że kupuje się młodych czy się ich wychowuje z młodzików ale nie po to żeby przez kilka lat grali w innych klubach a potem się z nich rezygnuje !! Guzman, Oliveira, Sculli, Palladino, De Ceglie czy paru innych o których nie piszę to byli piłkarze z jakimś potencjałem i chyba lepiej niech grają u nas za ( bez obrazy ) paru dziadków jak Birindelli etc. Jak nie grają na pozycjach zz taktyki to ich uczyć nowych- Pirlo będąc w interze grał jako napastnik lub ofensywny pomocnik-a teraz na jakiej pozycji gra i to z jakim efektem ???? to nie gra komputerowa że jak ktoś ma słaby odbiór to już sie z niego nie da zrobić zawodnika defensywnego...czy jakoś tak.. w każdym bądź razie tracimy młodych i dobrych..a kasy na transfery mało..


Życie jest jakie jest ...ale zazwyczaj jest do dupy..
Meraviglioso

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 210
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2007, 17:53

Zdecydowanie się z Tobą zgadzam, stawianie na wychowanków i utalentowaną młodzież jest ekonomiczniejsze i zwyczajnie lepsze.
Przykładem niech posłuży choćby Arsenal Londyn (Van Piersie, Fabregas). Przy okazji, słyszeliście może o 17-letnim talencie z Meksyku, Carlosie Veli? Rzadko interesuje się aż tak młodymi zawodnikami, ale ten jest naprawdę godny uwagi a do tego ponoć od dziecka kibicuje Juve... :>


Fedo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 73
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2007, 19:03

Według mnie do gry w Serie A nadają się wszyscy ze zdolnych młodych... tylko nie tak często jak ma to miejsce w Serie B... powinni dostać szansę wykazania się w kilku meczach bo to może procentować na przyszłość.
Ja mam jeszcze wielką nadzieję na dołączenie do kadry pierwszego zespołu Sebastiana Giovinco :)


Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2007, 19:20

No właśnie, Giovnico to ponoc wielki talent
Został bodajże najlepszym piłkarzem ligi w ubiegłym sezonie primavery

Ale z talentami w Juve bywa różnie, był Olivera, był Onwuachi, Chuiumiento, w końcu Volpato ... Chyba wszyscy z nich grają obecnie na wypożyczeniu ...

Sporo talentów jest też w primaverze obecnej (Maniero, Lanzafame czy Bettega) no ale tych nigdy w akcji nie widziałem
Zastanawia mnie jedno, skoro nasi piłkarze są wybierani na najlpszych zawodników w primaverze we Włoszech, a po wypożyczeniach do drużyn Serie A, B czy C grają tak słabo, to czy włoskie młodzieżówki stoja na tak niskim poziomie ?
Tam wygrywają z kazdym, a na wypożyczeniu mało kto sobie radzi (np. Chiumiento, Konko).Jedynym sporym wyjatkiem jest chyba tylko Palladino, który w bodajże Livorno w Serie B był w czołówce listy strzelców.

Co do następnego sezonu, w kadrze chciałbym widzieć Criscito, Bożinowa, Paro, Palladino
De Ceglie widziałem chyba tylko 2 razy a Marchisio mnie w tym sezonie nie przekonuje (no ogladałem go z 5 razy i nie błyszczał)

Tak naprawde to tylko Palladino trzyma wysoki poziom (choć podkreślam że widziałem około 6 meczów, i komentuję tylko na tej podstawie)


wojteceek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2006
Posty: 203
Rejestracja: 27 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2007, 19:56

Piłkarza młodego (juniora) zalicza się piłkarzy do lat 23 więc mam nadzieję, że zostanie Paro i Palladino. Dla reszty niestety na razie miejsca w pierwszej drużynie nie widze.

Szkoda, że we włoskiej piłce tak trudno jest młodym piłkarzom. Przypomina mi to troszkę sytuację w Polsce.


Bosiontko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 264
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 18 lutego 2007, 16:56

Rej Volpato nam przed chwila uratowal samodzielnego lidera, wbil gola Napoli w ostatnich minutach meczu :D :smile:


darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 18 lutego 2007, 18:04

piccolo paro i de ceglie to sa dobrzy gracze. trzeba im dawac szanse


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
ONLY ALEX

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2005
Posty: 5
Rejestracja: 15 lipca 2005

Nieprzeczytany post 19 lutego 2007, 16:35

ja uwazam ze Juve nie jest klubem w ktorym powinni ogrywac sie mlodzi zawodnicy. od tego sa mniejsze kluby ktore z checia wypozycza Naszych zawodnikow i zapewnia regularne wystepy a w Naszym zespole powinni grac sami mistrzowie z odpowiednim doswiadczeniem.


January

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 marca 2006
Posty: 670
Rejestracja: 14 marca 2006

Nieprzeczytany post 19 lutego 2007, 17:52

ONLY ALEX pisze:ja uwazam ze Juve nie jest klubem w ktorym powinni ogrywac sie mlodzi zawodnicy. od tego sa mniejsze kluby ktore z checia wypozycza Naszych zawodnikow i zapewnia regularne wystepy a w Naszym zespole powinni grac sami mistrzowie z odpowiednim doswiadczeniem.

niewielu mistrzów chce grać w serie B, za to młodzi chcą, więc dobrze jest ich tu ogrywać, jesli ktoś sprawdzi się w serie B to może potem z powodzeniem grać w serie A i LM


jakiś geniusz z fcinter.pl pisze: co do Taidera to zagrał super - w swojej strefie czyścił praktycznie wszystko i te piły kilkudziesięciometrowe grane co do milimetry majstersztyk - powiedziałbym, że był nawet lepszy od tego vidala
:rotfl:
*juve*

Juventino
Juventino
Rejestracja: 22 lutego 2007
Posty: 5
Rejestracja: 22 lutego 2007

Nieprzeczytany post 22 lutego 2007, 09:21

starsi zawodnicy są lepsi ale mlodzi ich kiedyś zastąpiom wiec są potrzebni


lukasz9013

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 162
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 03 marca 2007, 12:33

Po degradacji w Juve zaczeło grać paru młodych piłkarzy i pokazali się z dobrej strony. Kiedy awansujemy do Serie A to pewnie zostaną wypożyczeni a po powrocie kiedy nabiorą doświadczenia to kto wie może zastąpią m.in. Nedveda i Del Piero.


Obrazek

Spokój to kłamstwo. Jest tylko pasja.
Dzięki pasji osiągam siłę.
Dzięki sile osiągam potęgę.
Dzięki potędze osiągam zwycięstwo.
ODPOWIEDZ