BUFFON najlepszym bramkarzem świata !!!

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2006, 22:08

Podczas ceremonii rozdano także nagrody: Fair Play za mistrzostwa świata w Niemczech (dla reprezentacji Hiszpanii i Brazylii), dla najlepszego bramkarza (Gianluigi Buffon) oraz dla najlepszych strzelców tej imprezy (Miroslav Klose, Hernan Crespo i Ronaldo).

źródło: http://sport.onet.pl/0,1248685,1452581,wiadomosc.html

to chyba bylo wiadomo od samego poczatku :) nasz golkiper został wybrany najlepszym na świecie i to napewno bardzo cieszy, Buffon nie mogl osobiscie odebrac nagrody, poniewaz postanowił pozostac w Turynie przyczyna tego jest oczywiscie smierc naszych dwoch juniorów :(
Gratulacje dla Buffona i oby tak dalej miejmy nadzieje ze Gigi zostanie w Juve i razem wygramy LM :!:


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2006, 22:20

Bravo ... bravo :bravo: wiedzialem ze kiedys musialo do tego dojsc poprostu Buffona nie da sie zatrzymac w rozwoju i poprostu bardzo sie z tego ciesze :dance:.
Mialem nadzieje ze dostanie tez złotą piłke ale los musial przyznac ją Cannavaro ale co tam.

Jeszcze raz wielkie :bravo:


Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2006, 22:43

Wedlug mnie nie bylo innej opcji. Gianluigi jest jak wino czym starszy tym lepszy . Sadze ze dla kibicow Juve a w szczegulnosci dla Buffona ta nagroda jest traktowana troche jak nagroda pocieszenia , przeciez wszyscy liczylismy ze Gigi zdobedzie Zlota Pilke ktora jaknajbardziej mu sie nalezala za caloksztalt zeszłego sezonu a nie tylko za MŚ w Niemczech (Cannavaro) . NO nic co moge powiedziec : Serdecznie ci gratuluje i prosze zebys w Tutynie zakonczył kariere .


Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2006, 22:55

Oczywiście wielkie brawa dla Gigiego. Z tego co jednak mi wiadomo, to Buffon otrzymywał już nagrodę Najlepszego Bramkarza Świata, bodajże w 2003 i 2004, ale nie jestem pewny, czy to była nagroda FIFA, a nie czasami UEFA. Wie ktoś coś więcej na ten temat?


Chiellini3

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 200
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2006, 08:07

Tylko tak moglo sie stac brawa dla Gigiego :happy:


Patrol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2005
Posty: 269
Rejestracja: 05 lipca 2005

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2006, 10:26

Miałem przyjemność oglądania tej gali 8)
Troszeczke zawiedli mnie prowadzący :shock:
Wiedziałem że GiGi dostenie tę nagrodę :lol: ,wiedziałem też,że nie
będzie mógł jej odebrać :( szkoda :roll:
Mam nadzieje,że za rok Gigi odbierze nagrodę za najlepszego bramkarza :)
Oczywiście gratulacje dla GiGiego :bravo: :bravo:


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2006, 10:42

Potwierdziło się tylko to co bylo oczywiste. Od lat nasz bramkarz gra na równym, najwyższym poziomie. Jest poprostu bez konkurencji, ktoś kto twierdzi inaczej, jest nieobiektywnym ślepcą. Złotej piłki nie dostal tylko dlatego, że jest bramkarzem. Nam pozostaje modlić się, że Gigi po tym sezonie zostal z nami i zapisywał kolejne karty w naszej historii. Do budowania nowego Juvnetusu potrzebni są mistrzowie, a on nim jest bez dwóch zdań.


Obrazek
fan_of_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 września 2004
Posty: 86
Rejestracja: 18 września 2004

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2006, 12:36

jak by sie stalo innaczej to juz nigdy nie wierzyl bym w te nagrody!!!

Gigi pokazal klase w czasie Mistrzostw Swiata no i teraz jest z nami w serie B ( no ktory wielki bramkarz by tego chcial )a zaden inny bramkarz nie zdobyl by sie na to , to swiadczy o jego wielkosci i pewnosci w swoje umijetnosci i zaufanie trenerow z reprezentacj


Bo kto nie jak Bufon zaslugiwal na ta nagrode
FORZA JUVE <GRANDE GIGI !!! :happy:


-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2006, 13:03

Sukces sukcesem nie od dzis przeciez wiadomo że Buffon jest najlepszy w swoim fachu jednak ta nagroda to nie jest to samo co wyroznienie France Football czy tez przyznanie tytułu najlepszego pilkarza przez federacje FIFA. Nie mniej jednak trzeba sie cieszyc z nagrody za najlepszego bramkarza Mistrzostw Świata w Niemczech :P

Pozwole sobie jeszcze przytoczyc słowa z newsa ze strony:
"Dla formalności podajemy, że Roberto Donadoni głosował na Thierry'ego Henry'ego, Andrija Szewczenkę i Kakę, natomiast Fabio Cannavaro na Liliana Thurama, Patricka Vieirę i Samuela Eto'o."

To się dopiero nazywa koleżenstwo i patriotyzm :| z tego co sie orientuje to zawsze było tak ze trenerzy glosowali na swoich zawodników dziekujac im w ten sposob za gre w druzynie a to co zrobił Donadoni :stop: na Cannavaro to juz szkoda słów :?


Obrazek
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2006, 16:24

Mr Cezary pisze:Z tego co jednak mi wiadomo, to Buffon otrzymywał już nagrodę Najlepszego Bramkarza Świata, bodajże w 2003 i 2004, ale nie jestem pewny, czy to była nagroda FIFA, a nie czasami UEFA. Wie ktoś coś więcej na ten temat?
Mnie sie wydaje, ze to byly nagrody UEFA, czyli za gre w LM :think:
A konkretnie co do tego tematu, to oczywiscie bardzo sie ciesze i gratuluje Buffonowi :bravo: Bez watpienia, juz od kilku lat, jest to bramkarski Numero uno na swiecie :!:


Wonki

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 czerwca 2005
Posty: 366
Rejestracja: 15 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2006, 18:03

wikipedia pisze:- bramkarz sezonu Serie A: 2000/2001 i 2001/2002
- UEFA European Football Awards: Most valuable player 2002/2003
- UEFA European Football Awards: Best Goalkeeper 2002/2003
- najlepszy bramkarz świata rankingu IFFHS: 2002/2003 i 2003/2004
- najlepszy bramkarz Mistrzostw Świata 2006
Nawet nie wiedziałem sam, że tych sukcesów Gigi ma aż tyle :D

Choć nie od dziś wiemy, że jest On prawdziwym skarbem. O ile choćby Del Piero można porównywać do klejnotu w koronie, to Gigi stanowi całą jej znakomitą szczerozłotą część. Buffon to dla Nas opoka, podstawa, jest niezastąpiony. W pojedynkę wywalczył już chyba niezliczoną liczbę punktów dla Starej Damy nie pozwalając się pokonać w bramce.

Sukces z Mistrzostw bez wątpienia zasłużony. Nie widziałem na Mundialu lepszego bramkarza. Szkoda, że fartownie pokonał Go w finale Zidane, ale i tak to, co zrobił, jest WIELKIE.

:bravo: :happy: :bravo: wiwat na cześć najlepszego bramkarza świata! hip hip! hurraa!! :D


Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2006, 18:06

Ti Amo Juventus Dragon pisze:Złotej piłki nie dostal tylko dlatego, że jest bramkarzem
A powinien ją dostać WŁAŚNIE DLATEGO że jest bramkarzem. Jeżeli Gigi nie dostal jej w tym roku, raczej nie dostanie jej nigdy. Powinno się oceniać cały sezon danego gracza, zgadza się, na MŚ Canna był lepszy od Buffona ale to co wyprawiał w Realu całkiem niedawno to była A klasa. Gigi jest najlepszym piłkarzem na świecie.

"To on ma największy wpływ na wynik wśród wszystkich zawodników na boisku"

A najlepszy bramkarz na świecie to dla niego nagroda pocieszenia po Złotej Piłce France Football.


NuNo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 grudnia 2006
Posty: 2
Rejestracja: 16 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2007, 18:59

Ja juz od kilku lat to mowilem ze on jest najlepszy :-D


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2007, 19:47

Myślę,że ten temat tak naprawdę nie istnieje...Bo to oczywiste,że Gigi jest najlepszy i mówię tak nie tylko dlatego,że jestem kibicem Juve,ale staram się patrzeć na tę kwestię w miarę możliwości obiektywnie...Wystarczy spojrzeć na ostatni finał mundialu w Niemczech,gdzie Buffon nie raz ratował Italii cztery litery...Powtórki jego interwencji można oglądać bez przerwy i ciągle się nimi zachwycać.Coś pięknego.Mówiąc Gigi myślisz-znakomity refleks,czytanie gry,gra na przedpolu,gra obiema nogami.Fenomen jednym słowem.Lepszego bramkarza świat jeszcze długo mieć nie będzie,oj nie...Zauważyliście,że praktycznie rzecz biorąc Superman nigdy nie popełnił jakiegoś fatalnego w skutkach błędu(czegoś w rodzaju tego,co zrobił Robinson w meczu z Chorwacją).Nie pozwólmy mu odejść,bo będziemy tego żałować,choćbyśmy nawet zarobili na jego sprzedaży grube miliony i zamienili je na kilku wartościowych piłkarzy...Ave Juve e Buffon!!


Juve_Team

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 sierpnia 2006
Posty: 42
Rejestracja: 07 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2007, 17:01

Bravo GIGI :bravo: :bravo:
Nie moglo sie inaczej stac .On byl jest i zawsze bedzie najlepszy.Dla niego nie ma konkurencji 8)


Obrazek
ODPOWIEDZ