BUFFON najlepszym bramkarzem świata !!!

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2009, 21:18

Ranking chyba dobrze obrazuję najlepszych bramkarzy świata ostatnich 20 lat.
Gigi to jest grająca legenda, kto wie czy nie jest najlepszym bramkarzem jaki kiedykolwiek grał w piłkę(tego nie stwierdzę, bo mój ojciec mówi, że nikt nigdy nie będzie lepszy od Jaszyna, a ja Rosjanina nigdy w akcji nie widziałem, więc...).
Jednak według mnie Kahn powinien być przed Casillasem. Ravelli powinien być nieco wyżej. No i oczywiście postawienie Peruzziego na 33 miejscu(niżej od np. Dudka czy Lehmanna) to jakaś abstrakcja. Canizares na 48 to jeszcze większe nieporozumienie.

Tak w ogóle za co są przyznawane punkty w tym rankingu?
Wyróżnienie Buffona wśród takich wielkich gwiazd bramkarskich to duże wyróżnienie.
Zabiło mnie to zdanie :smile: .


Il Storico

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 639
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2009, 22:25

Brawo dla naszego bramkarza,Gigi wyprzedził takich tuzów m.in.jak Schmeichel,co samo za siebie mówi jak jest wielki.Gigi może spokojnie dorównac wielkiemu Dino Zoffowi czy Lwowi Jaszynowi.Tytuł jak najbardziej zasłużony i na miejscu,przez co IFFHS się nie pomylił(bo te ich rankingi KLUBOWE są co najmniej dziwne)Pozdrawiam FORZA GIGI :ball:


goly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2007
Posty: 513
Rejestracja: 28 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2009, 16:20

Buffon na 1 miejscu i chyba nikogo to nie dziwi. Ranking ogółem w porządku ale moim zdaniem Iker Casillas jest o parę oczek za wysoko. Chyba uczciwiej by było gdyby zamienił się z Kahnem miejscami.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2009, 19:43

To ukoronowanie ciężkiej i wielkiej pracy jaką wykonywał, wykonuje i będzie wykonywał Gigi. Jest nie z tej Ziemi. Szkoda, że teraz stracił prawie pół rundy przez kontuzję i wcześniej pół roku, po fatalnym incydencie w Puchare berlusconiego. Mimo to zawsze powraca wielki. To geniusz i bardzo chciałbym aby zakończył karierę u nas. Ma niesamowite podejście do kibiców. Uwielbiam go poprostu 8)


Obrazek
Juventus29

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 lipca 2009
Posty: 23
Rejestracja: 18 lipca 2009

Nieprzeczytany post 18 lipca 2009, 13:53

Wiadomo że Buffon to najlepszy bramkarz na świecie i każdy chciałby miec go w składzie uwielbiam jego przywiązanie do klubu i to jak podkreśla miłość do klubu :). Buffon w sezonie 2009/10 będzie nie do pokonania :)


ODPOWIEDZ