Nie chciałbym grać ze Scudetto na piersi koszulki Interu

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2006, 12:39

Bubu1899 pisze:Zastanawiająca matematyka w Serie A ma sporo ponad połowę tego co Wy. w LM z której strony nie patrzeć Milan ma 3 razy więcej tytułów... No nic ale pewnie jestem w błędzie...

Zreszta robi sie off top.
Jednak Juventus frajersko nie przegrywa w tych finalach ;) Forza Dudek ! :dance:


Bubu1899

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 grudnia 2006
Posty: 221
Rejestracja: 13 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2006, 14:52

Najpierw trzeba do tego finału dojść.
Ok koniec z mojej strony bo to nie trzyma się w ogóle tematu.


Milano siamo noi!
Polakom gratulujemy Milan Club Polonia!
Obrazek
dawidpln

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2003
Posty: 203
Rejestracja: 29 listopada 2003

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2006, 14:56

mialem kiedys kumpla milaniste ktory jest podobny to ciebie Bubu tylko ze on twierdzi tak jeszcze: mistrzostwo włoch to jest nie istotne i nie wazne trofeum puchar wloch to jeszcze gorzej puchar uefa to dno a liczy sie tylko liga mistrzow dlaczego? bo milan w LM wiecej razy triumfowal i za kazdym razem jak to slyszalem tosmutno mi sie robilo ze mam takiego kumpla


Forza Juventus
Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2006, 14:59

Sądze ze Treze ma racje,mowiąc ze scudetto zdobyte przez nas wylądowało w Interze :angry: .

Szkoda ze 2 scudetta stracilismy ale coz nasz zarząd za bardzo pewnie sie czuł i są tego wyniki :|.Nie rozumiem ich decyzji przeciez gralismy dobrze a oni oczywiscie chcieli czegos wiecej i musieli przekupywac sędziow :doh: :angry: .

Co prawda to tylko moje twierdzenie ale kazdy moze miec inne


Wonki

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 czerwca 2005
Posty: 366
Rejestracja: 15 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2006, 15:27

Gdyby uważali, że to nie ich scudetto, oddali by je, a nie trudnili się paserstwem. I niech nikt nie mówi, że nie mogli go oddać.
Coś w tym jest, ale inter...? W końcu to było takie NIESPOTYKANE trofeum do zgarnięcia... :whistle:
Dla mnie aktualna liczba wynosi 29. Tyle na ten temat.
I dla wielu kibiców też tak jest, ale cieszy to, że i piłkarze są o tym przekonani :bravo: dla Treze za takie zdecydowane stanowisko w tej sprawie :ok:
a wiec jego ewentualne odejscie do interu w przyszlym sezonie nie jest wykluczone
Chyba, że znowu kogoś zdegradują... Ostatecznie w tym sezonie to aż strach zdobyć Scudetto :wink:
TdF pisze:Jeśli chodzi o Treze to teraz tak mówi ale pewnie jakby w poprzednim okienku pojawiła się oferta z Interu to by ją przyjął i teraz inaczej by śpiewał.
Nie da się ukryć - przyjąłby ją. Wszyscy jesteśmy o tym przekonani.
TdF pisze:Pewnie Camroanesi teraz mówiłby to samo a jak wiadomo w lecie aż się rwał do Mediolanu.
I poszedłby tam nawet z buta gdyby tylko mu zarząd pozwolił. Naprawdę, nie szukam zaczepki, ale pycha niektórych mnie przygniata :angry:
bo milan w LM wiecej razy triumfowal i za kazdym razem jak to slyszalem tosmutno mi sie robilo ze mam takiego kumpla
Też mam fajnego kumpla, choć to nie to samo. "były Juventino", aktualnie Katalończyk i oddany kibic Wielkiej Dumy... jak go spytałem, kto jest w Juve kontuzjowany to nie wiedział nawet, gdzie uciekać :smile: ale to już tak offtopicowo :wink:

Ogólnie, tak, jak mówię, cieszę się bardzo z takich wypowiedzi Naszych zawodników bo to pokazuje całemu światu, że to ONI właśnie czują się mistrzami Italii. I tak ma być, bycie najlepszym ma być w sercu i w głowie, a nie na koszulce :twisted:


Bubu1899

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 grudnia 2006
Posty: 221
Rejestracja: 13 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2006, 15:34

dawidpln pisze:mialem kiedys kumpla milaniste ktory jest podobny to ciebie Bubu tylko ze on twierdzi tak jeszcze: mistrzostwo włoch to jest nie istotne i nie wazne trofeum puchar wloch to jeszcze gorzej puchar uefa to dno a liczy sie tylko liga mistrzow
Wszystko pięknie ładnie ale nigdzie nie napisałem że tak jest. Scudetto jest bardzo ważne. Tyle (i tu chyba nie ma co polemizować) najcenniejszym Pucharem dla każdego klubu w Europie jest LM. Nie ukrywam że chciałbym żeby Milan miał tyle tytułów Mistrzów Serie A co Juve. Ale jeżeli chodzi o całokształt to lepiej jest jak jest :)
I żeby było jasne. Tytuł za zeszły sezon powinien powędrować do... nikogo tak jak to było z sezonem 2004/2005.


Milano siamo noi!
Polakom gratulujemy Milan Club Polonia!
Obrazek
Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2006, 15:42

Simi pisze:Szkoda ze 2 scudetta stracilismy
Nic nie straciliśmy. Co jest nasze, jest nasze - nie oddamy. Zdobyliśmy scudetto 29 razy, nie ma żadnej wątpliwości.


Ifrit23

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2006
Posty: 107
Rejestracja: 27 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2006, 15:47

Michael900 pisze:
TdF pisze: Jeśli chodzi o Treze to teraz tak mówi ale pewnie jakby w poprzednim okienku pojawiła się oferta z Interu to by ją przyjął i teraz inaczej by śpiewał. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. :wink: Pewnie Camroanesi teraz mówiłby to samo a jak wiadomo w lecie aż się rwał do Mediolanu.
Jakby babcia wąsy miała, to by była dziadkiem...
Dobrze powiedziane :smile:

A co do postu to uważam podobnie jak Treze i jestem dumny, że prawdziwi piłkarze zostają z nami, a sprzedawczyki odchodzą.


Audi, vide, tace, si vis vivere in pace - Słuchaj, patrz, milcz, jeśli chcesz żyć w spokoju.
Bubu1899

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 grudnia 2006
Posty: 221
Rejestracja: 13 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2006, 15:52

Szymek pisze:
Simi pisze:Szkoda ze 2 scudetta stracilismy
Nic nie straciliśmy. Co jest nasze, jest nasze - nie oddamy. Zdobyliśmy scudetto 29 razy, nie ma żadnej wątpliwości.
OK uważacie że macie 29 tytułów. Tyle że jak to ma się do rzeczywistości? Jak powiedzmy w przyszłym sezonie zdobędziecie scudetto to przyszyjesie sobie do koszulek 3 gwiazdkę mimo że oficjalnie będzie to 28 tytuł? Troche to dziwne podejście. Rozumiem jakby jeszcze proces się toczył ale teraz...
Pozdro


Milano siamo noi!
Polakom gratulujemy Milan Club Polonia!
Obrazek
Wonki

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 czerwca 2005
Posty: 366
Rejestracja: 15 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2006, 16:03

Bubu1899 pisze:Jak powiedzmy w przyszłym sezonie zdobędziecie scudetto to przyszyjesie sobie do koszulek 3 gwiazdkę mimo że oficjalnie będzie to 28 tytuł?
Dokładnie - wierni Juventini dobędą w tym dniu igiełki i szpuleczki czy wprasowanki i będą świętować trzecią złocistą gwiazdę nad herbem :lol: Już to pisałem, ale napiszę znowu bycie Mistrzem jest w sercu i w głowie, a nie na koszulce :!: :!: :!:


Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2006, 21:38

Moze oficjanie mamy 27 scudetto ale kazdy z nas wie ze tak naprawde mamy ich 29 i to jest najwazniejsze z ementalnie sie do tego poczowamy


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2006, 21:44

-Lucas- pisze:
Wonki pisze:bycie Mistrzem jest w sercu i w głowie, a nie na koszulce :!: :!: :!:
Amen :D
Tak, tak i jeszcze raz tak :!: Ja sie nie zdziwie, ze jak zdobedziemy za 2 lata 30 scudetto to zawodnicy i klub da temu jakis znak w postaci 3 gwiazdek, bo przeciez liczy sie to co koledzy napisali...z tym kryc sie NIE BĘDZIEMY :!: Jesli czujemy, wierzymy ze mamy 30 to mamy i koniec, bo licza sie wartosci wyzsze i uczucia a nie to, co ma Inter na koszulce.


Bart

Interista
Interista
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 86
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2006, 21:48

Ależ możecie mieć nawet 129 scudetti. Fakt faktem, Inter ma na koszulce tarczę za scudetto, ale mało który Interista w ogóle to przeżywa. Tak kazała UEFA i tak jest. Ja również uważam, że zmienianie historii to niezbyt fajna sprawa i mogłoby to scudetto spowrotem powędrować do Turynu. Bo nigdy nie będzie ono miało prawdziwej wartości dla Interistów, a jest tylko kwestią sporów.


inter Jest Bebe
swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2006, 21:49

Co do klubu to nie liczyłbym na to. Nawet w JuveStore na tablicy z trofeami jest 27 tytułów.


Obrazek
Wonki

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 czerwca 2005
Posty: 366
Rejestracja: 15 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2006, 22:11

swiergot pisze:Co do klubu to nie liczyłbym na to. Nawet w JuveStore na tablicy z trofeami jest 27 tytułów.
No właśnie, stanowisko klubu niestety jest nad wyraz oficjalne, zresztą trudno się temu dziwić... Ale nie martwmy się Juventini - już widzę za rok te transparenty na meczach Juve "30 - no less" :happy: (zaraz mi któryś napisze "widzieć to se możesz" ale trudno :D )
Bart pisze:Fakt faktem, Inter ma na koszulce tarczę za scudetto, ale mało który Interista w ogóle to przeżywa. Tak kazała UEFA i tak jest. Ja również uważam, że zmienianie historii to niezbyt fajna sprawa i mogłoby to scudetto spowrotem powędrować do Turynu. Bo nigdy nie będzie ono miało prawdziwej wartości dla Interistów, a jest tylko kwestią sporów.
Mądre słowa. Cały "rytuał" świętowania Scudetto przeżyli Juventini. Ten dzień został wyryty w sercu i zapisany w pamięci. Od tamtego dnia wiemy, że Juve zdobyło 29 Scudetti (no less :wink: )


ODPOWIEDZ