Nie chciałbym grać ze Scudetto na piersi koszulki Interu

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2006, 22:31

Bubu1899 pisze:OK uważacie że macie 29 tytułów. Tyle że jak to ma się do rzeczywistości? Jak powiedzmy w przyszłym sezonie zdobędziecie scudetto to przyszyjesie sobie do koszulek 3 gwiazdkę mimo że oficjalnie będzie to 28 tytuł? Troche to dziwne podejście. Rozumiem jakby jeszcze proces się toczył ale teraz...
Pozdro
Klub będzie zapewne świętować 28 Scudetto, a kibice 30. Na stadionie pojawi się pewnie 3 gwiazdka, jednak do tej na np. koszulkach, będziemy musieli jeszcze troche poczekać...

Treze nie powiedział nic przełomowego. Każdy były czy obecny zawodnik Juventusu, który walczył na boisku na Scudetto nr 28 czy 29 wie do kogo ono tak naprawde należy. Dlatego zgadzam się z Bart'em, że zmiana właściciela tarczy nie przyniosła nic dobrego. Skoro już nam ją odebrano, to najlepiej jakby nie powędrowała ona do żadnego innego klubu. Niektórzy w Interze się cieszą. A niech się radują. My postaramy się pokazać w przyszłym sezonie czyją powinna być własnością. Nie mogę się doczekać :smile:

Pozdro dla kibiców Interu i Milanu, którzy piszą z sensem :wink:


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2006, 23:14

Prawda taka że Inter od 17 lat nie wygrał Scudetto. W tym roku niestety raczej tego dokonają , ale co to będzie za Mistrzostwo kiedy nie pokonają odwiecznego rywala - Juventusu 8). No ale cóż ostatnia szansa w tym sezonie bo za rok wracamy na swoje miejsce. Na boisku wygraliśmy Scudetto 29 razy.

Co do Trezeguet to nie podlega to wątpliwości że ma racje chociaż Ameryki nie odkrył ;) Niemniej jednak ciesze się że takie a nie inne jest jego zdanie w tej sprawie gdyż wiadomo już że nie ma ochoty na gre w Nerazzurich.


Marcin_FCJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 czerwca 2003
Posty: 896
Rejestracja: 16 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2006, 23:31

Bubu1899

Chłopie idź stąd. Co Ty możesz wogóle wiedzieć o Juventusie i faktach z nim związanych? Skoro nie wiesz nic to racz zamilczeć.


Bimbo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 maja 2004
Posty: 40
Rejestracja: 20 maja 2004

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2006, 00:47

Bez Juventusu ta Serie A jest taka "nijaka" inter "pousuwał" wszystkich swoich rywali ... to serie B to - pkt. A jak widac Palermo pokazało im że nie tak łatwo "wygrają" to scudetto.


--
FinoAllaFine
--
20.04.2004 - 2996 forumowicz JuvePoland
--
Bubu1899

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 grudnia 2006
Posty: 221
Rejestracja: 13 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2006, 10:03

Marcin_FCJ pisze:Bubu1899

Chłopie idź stąd. Co Ty możesz wogóle wiedzieć o Juventusie i faktach z nim związanych? Skoro nie wiesz nic to racz zamilczeć.
A Ty skąd możesz wiedzieć jaka jest moja wiedza o Juve o Serie A itp? Tzn że jak ktoś jest kibicem innej drużyny niż Juventus tzn że nie może nic o tym klubie wiedzieć? :D
:rotfl: :angry:


Milano siamo noi!
Polakom gratulujemy Milan Club Polonia!
Obrazek
cziro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 316
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2006, 11:04

Bubu1899 pisze: A Ty skąd możesz wiedzieć jaka jest moja wiedza o Juve o Serie A itp? Tzn że jak ktoś jest kibicem innej drużyny niż Juventus tzn że nie może nic o tym klubie wiedzieć? :D
:rotfl: :angry:
Nie, ale topic jest o Trezeguet i jego wypowiedzi, a Ty już w pewnym momencie zaczynałeś się przechwalać, że Milan ma 3 razy więcej pucharów Europy niż Juventus. Więc sam chyba nie widzisz sensu wypowiadania się w tym temacie.... :think:


Bubu1899

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 grudnia 2006
Posty: 221
Rejestracja: 13 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2006, 11:45

Po 1 to nie ja zacząłem tylko któryś z fanów Juve wspomniał iż Milan nigdy nie zdobędzie nawet połowy tego co Juve. (lol)
Po 2 kilka razy chciałem zakończyć dyskusje o tym bo zrobił się off top ale widać że to nikomu nie przeszkadza i odpisują do woli :)
pzdr


Milano siamo noi!
Polakom gratulujemy Milan Club Polonia!
Obrazek
Lord of San Siro

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 grudnia 2006
Posty: 396
Rejestracja: 08 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2006, 11:50

Bimbo pisze:Bez Juventusu ta Serie A jest taka "nijaka" inter "pousuwał" wszystkich swoich rywali ... to serie B to - pkt. A jak widac Palermo pokazało im że nie tak łatwo "wygrają" to scudetto.
Znowu winny wszystkiemu Inter, pretensje miejcie do Moggiego, a nie do nas. Jak sie oszukuje to sie za to placi. Szkoda tylko, ze ta sprawa wyszla tak pozno na jaw bo o sedziowaniu w meczach Juventusu mowilo sie na dlugo przed Calciopoli, tylko fani Juve jakos tego nie chca przyjac do wiadomosci. Wszyscy we Wloszech wiedzieli w czym rzecz, tylko nikt nikogo za reke nie zlapal wiec powodow do oskarzenia nie bylo. Dowcip o tym, ze w Turynie mozna kupic 3 koszulki Juventusu :bramkarza, napastnika i sedziego jest stary jak swiat. A skad sie biora takie kawaly? Z tego co ludzie widza, nikt tego tak o nie wymysla. Przypomnijcie sobie mecze, kiedy strzelaliscie bardzo kontrowersyjne bramki w samych koncowkach, kiedy sedziowie nie widzieli ewidentnych spalonych przy golach dla was, kiedy dyktowali karne z kapelusza. Tego nie pamietacie i nie chcecie pamietac, pamietacie tylko te momenty kiedy wam sie dziala krzywda. Bardzo dobrze, ze zostaliscie zdegradowani. Troche skruchy wam sie przyda. Dziwie sie tylko, ze winicie za wszystko Inter, a swoich win nie zauwazacie w ogole.
Palermo pokazalo?? A powiedz mi co pokazalo? Moze mowisz o meczu kiedy Sycylijczycy przegrali u siebie z Interem? Faktycznie to nam pokazali...


Cent'anni di storia ... di serie B non ho memoria!!!
Jędruś

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lipca 2004
Posty: 226
Rejestracja: 21 lipca 2004

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2006, 14:26

Bubu1899 pisze: OK uważacie że macie 29 tytułów. Tyle że jak to ma się do rzeczywistości? Jak powiedzmy w przyszłym sezonie zdobędziecie scudetto to przyszyjesie sobie do koszulek 3 gwiazdkę mimo że oficjalnie będzie to 28 tytuł? Troche to dziwne podejście. Rozumiem jakby jeszcze proces się toczył ale teraz...
Pozdro
lol :lol: Przestań rzucać sianem, bo to, co piszesz jest głupie i żałosne.Nie wiem, czy wyznajesz jakiekolwiek wartości morlane, a po tym co piszesz zdaje się, że tak nie jest, dlatego też nie warto w ogole dyskutowac z takim typem jak ty.

Wiadomo, że liczy sie prestiż europejski, dlatego też zadecydowano, że mistrzem Włoch zostanie Inter, po to, by w rozgrywkach LM liczba klubów włoskich nie zmniejszyła się.

Co do wypowiedzi Treze.Takie słowa umacniają więzi kibiców, dlatego też powodują powszechne zadowolenie.Jeśli ktoś miał przygadać Interowi, to właśnie On, bo w odejscie Del Piero, czy Buffona nie wierze.


Bubu1899

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 grudnia 2006
Posty: 221
Rejestracja: 13 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2006, 14:53

Jędruś pisze: lol :lol: Przestań rzucać sianem, bo to, co piszesz jest głupie i żałosne.Nie wiem, czy wyznajesz jakiekolwiek wartości morlane, a po tym co piszesz zdaje się, że tak nie jest, dlatego też nie warto w ogole dyskutowac z takim typem jak ty.
Głupie i żalosne? Tam było zwykłe pytanie. Glupia i żałosna jest jedynie Twoja odpowiedź. Innym udało się normalnie "zapostować" Tobie nie :O


Milano siamo noi!
Polakom gratulujemy Milan Club Polonia!
Obrazek
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2006, 15:16

Bubu1899 pisze:
Jędruś pisze: lol :lol: Przestań rzucać sianem, bo to, co piszesz jest głupie i żałosne.Nie wiem, czy wyznajesz jakiekolwiek wartości morlane, a po tym co piszesz zdaje się, że tak nie jest, dlatego też nie warto w ogole dyskutowac z takim typem jak ty.
Głupie i żalosne? Tam było zwykłe pytanie. Glupia i żałosna jest jedynie Twoja odpowiedź. Innym udało się normalnie "zapostować" Tobie nie :O
Wiesz, tak patrze na to co masz pod avatarem i wychodzi mi na to, ze jestes tutaj od kilkudziesieciu godzin[tutaj znaczy na JP, na forum JP], od tego czasu zdazyles sflustrowac juz wielu kibicow Juventusu, ktorego tak przeciez nienawidzisz[nie trzeba byc geniuszem zeby po twoich postach to poznac] i teraz pytanie czego tutaj szukasz :?: Hmm, moze taniej wyzerki sepie? Wydaje ci sie, ze mozesz tutaj czuc sie jak latajaca owca nad stadem wilkow i bezczelnie wyglaszac swoje skisle(powtarzasz sie wiesz, tak jak reszta twoich kolegow) teorie na temat Juventusu i jego kibicow? Wiec napisz mi, po co tutaj sie zjawiles? Co, ten MCP jakas krucjate podjal przeciw nam, kibica Juventusu? Jakbys byl tak inteligenty na jakiego sie kreujesz to bys domyslil sie, ze tutaj nic dla ciebie nie ma. Nic poza setkami kibicow Juventusu, ktorzy zawsze stana w obronie swojego ukochanego klubu(tak jak WY), widac jestes dobrym pozorantem bo ta twoja inteligencja to bardzo kiepska jest. Macie swoje strony, swoje cluby prosze bardzo, tam jest wasze miejsce, nie tutaj, a jesli juz chcecie tak koniecznie obracac sie miedzy nami to pamietajcie, ze to nie MY przyslismy do WAS, ale WY do NAS...


Jędruś

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lipca 2004
Posty: 226
Rejestracja: 21 lipca 2004

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2006, 15:24

Bubu1899 pisze: Głupie i żalosne? Tam było zwykłe pytanie. Glupia i żałosna jest jedynie Twoja odpowiedź. Innym udało się normalnie "zapostować" Tobie nie :O
Tak, głupie i żałosne.Nie znasz faktów, piszesz niedorzecznie, niczym 14latek siedzący 13h/24 przed komputerem.Mi tez sie udało normalnie zapostować, offtopa nie zrobiłem :lol: ;]


stick

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2006
Posty: 14
Rejestracja: 14 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2006, 15:56

Trezeguet (jeśli mówił prawdę) pokazał, że jest prawdziwym "Juventino". Zapewne pokochał ten klub, ale nie ma się co dziwić, gra tutaj już tyle czasu.

Miejmy wszyscy nadzieję, że "Treze" zostanie także na przyszły sezon.


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2006, 16:35

Lord of San Siro pisze: Znowu winny wszystkiemu Inter, pretensje miejcie do Moggiego, a nie do nas.
Znowu?
Lord of San Siro pisze:Jak sie oszukuje to sie za to placi.

W jaki sposób Juventus oszukiwał? Płacił arbitrom, którzy zostali uznani za niewinnych?
Lord of San Siro pisze:Dowcip o tym, ze w Turynie mozna kupic 3 koszulki Juventusu :bramkarza, napastnika i sedziego jest stary jak swiat. A skad sie biora takie kawaly?
Wymyślają je zakompleksieni kibice innych drużyn?
Lord of San Siro pisze:Przypomnijcie sobie mecze, kiedy strzelaliscie bardzo kontrowersyjne bramki w samych koncowkach, kiedy sedziowie nie widzieli ewidentnych spalonych przy golach dla was, kiedy dyktowali karne z kapelusza.
Przypomnij mi te mecze z sezonu 2005/2006, z sezonu, za który przyznano wam scudetto. Ja pamiętam niewiele, karny z kapelusza w meczu z Parma (niewykorzystany przez Dp).
Lord of San Siro pisze:Tego nie pamietacie i nie chcecie pamietac, pamietacie tylko te momenty kiedy wam sie dziala krzywda.
Ja pamiętam też jak bez pomocy sędziego zdobyliśmy 3 punkty na ss, ośmieszając was przy własnej publiczności.
Lord of San Siro pisze:Bardzo dobrze, ze zostaliscie zdegradowani.
Dla Interu, który poza CI nie potrafił wygrać nic, niewątpliwie dobrze. Szkoda tylko, że cała liga na tym straciła. Ciesz się dopóki możesz.
Lord_ Juve pisze: sflustrowac
Co to znaczy?
Lord_ Juve pisze:czego tutaj szukasz :?:
Co Cię to interesuje?
Lord_ Juve pisze:Wydaje ci sie, ze mozesz tutaj czuc sie jak latajaca owca nad stadem wilkow i bezczelnie wyglaszac swoje skisle(powtarzasz sie wiesz, tak jak reszta twoich kolegow) teorie na temat Juventusu i jego kibicow?
Ja myślę, że tak :>
Lord_ Juve pisze:Macie swoje strony, swoje cluby prosze bardzo, tam jest wasze miejsce, nie tutaj, a jesli juz chcecie tak koniecznie obracac sie miedzy nami to pamietajcie, ze to nie MY przyslismy do WAS, ale WY do NAS...
Żałosne.
Ostatnio zmieniony 14 grudnia 2006, 17:07 przez Lypsky, łącznie zmieniany 2 razy.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Bubu1899

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 grudnia 2006
Posty: 221
Rejestracja: 13 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2006, 16:57

Jędruś pisze:]
Tak, głupie i żałosne.Nie znasz faktów, piszesz niedorzecznie, niczym 14latek siedzący 13h/24 przed komputerem.
Jakich faktów odnośnie czego!? Że zapytałem jak to będzie wyglądać u kibiców Juve (kolejne Mistrzostwo) czy będa świętować 28 czy 30? Gdzie tu jakikolwiek brak znajomości faktów?!
Ktoś tam napisał że nienawidzę Juve... Nienawidzę Interu Juventus po prostu lubie inaczej.
Poza tym widze że macie tu kilku jasnowidzów i proroków. Co z tego że jestem tu od niedawna? Za pół roku będzie to miało jakieś znaczenie? lol
Widze że u pewnej części kibiców jakieś kompleksy sie obudziły (tylko czemu? Bo zapytałem z ciekawości co i jak? Cześć odpisała normalnie a część "z jajem" i było OK) jakiś czuły punkt? : o

A już najlepsza jest ta część co stwierdza fakt o 14 latkach i brakach inteligencji :) :rotfl: :angry:
Pozdro dla normalnych

p.s z Twoim podejściem Lord Juve na stronach o Juve mogą się tylko rejestrować i wypowiadać kibice Starej Damy no lol. To po "męskie przyrodzenie" są statusy Milanista Interista Kanonier itd itp? Zresztą :D
Mając Twoja super inteligencje poszedłbym na forum Milanu i zaczął wyganiać z niego DjJuve, Rasiego, Chipa, Lucid Dreamera i innych którzy wypowiadają się u "nas" i nikt im tego nie ma za złe tylko dlatego że kibicują Juve a piszą posty na milan.pl...


Milano siamo noi!
Polakom gratulujemy Milan Club Polonia!
Obrazek
ODPOWIEDZ