REDUKCJA KARY DLA JUVE!!!!!!!!!!

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
blackadder

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 września 2006
Posty: 1387
Rejestracja: 23 września 2006

Nieprzeczytany post 27 października 2006, 23:07

W piątek, 27. października o godzinie 22:30 w Arbitrażu CONI ogłoszono kolejne i być może nawet już ostateczne wyroki w tzw. aferze Calciopoli. To kluby zadecydują, czy chcą dalej szukać sprawiedliwości w Sądzie Cywilnym (Tar), bądź też w Trybunale w Lozannie (Tas), czy też zaakceptują wyroki.

Zmniejszenia liczby ujemnych punktów nie wywalczył tylko AC Milan, który tym samym nadal ma na swoim koncie w tabeli o osiem punktów mniej, niż zdobył. Rzymskiemu Lazio anulowano aż osiem oczek (do minus trzech), a ACF Fiorentinie cztery (do minus piętnastu).

Juventus Turyn, który został zdegradowany do Serie B i ukarany siedemnastoma ujemnymi punktami wynegocjował redukcję do dziewięciu minusowych oczek.

W listopadzie w Arbitrażu CONI o „Sprawiedliwość” będzie walczyła Reggina Calcio i drugoligowe Arezzo.


zrodlo:pilka.pl

No mysle ze teraz sprawa awansu jest juz zalatwiona


FORZA JUVE


mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 27 października 2006, 23:11

Fajnie. Jednak czuję pewien niedosyt. Może dziwnie to zabrzmi, ale chciałbym zobaczyć, jak mimo 17 punktowej straty powoli, krok po kroku wchodzimy na kolejne szczeble tabelowej drabinki, a cały sezon zakończyć na 1 miejscu, udowadniając światu, że rodzina, jaką tworzy Juventus jest niezniszczalna.

Ale to tylko moje "widzimisię" :wink:


Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 27 października 2006, 23:13

Teraz wygrana Serie B bedzie mniej spektakularna niz sie wydawalo, ale wydaje mi sie ze teraz kwestie awansu do Serie A mamy juz zapewniona... Tracimy 8 pkt do Genoy, czyli 3 mecze w plecy... Mysle ze sa nawet realne szanse wyjscia z 1 miejsca... Ale sezon jest dlugi.. Zobaczymy... Ale teraz powinni sie nas bac!


krauziol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 października 2005
Posty: 8
Rejestracja: 18 października 2005

Nieprzeczytany post 27 października 2006, 23:14

SERIE A!!!! SERIE A!!!! JUVE, JUVE!!!


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 27 października 2006, 23:16

Ja dziękuję za takie złagodzenie wyroku. Gdzie są nasze mistrzostwa?


:roll:
Aleexxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 476
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 27 października 2006, 23:21

Diego pisze:Ja dziękuję za takie złagodzenie wyroku. Gdzie są nasze mistrzostwa?

Lepsze to niż nic.A wracając do tematu Serie A jest nasza :)


mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 27 października 2006, 23:23

Diego pisze:Ja dziękuję za takie złagodzenie wyroku. Gdzie są nasze mistrzostwa?
Juventus Turyn jest 29-krotnym Mistrzem Włoch. Każdy Juventino o tym wie. A reszta niech sobie myśli jak już tam chce


Reg

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2006
Posty: 370
Rejestracja: 27 marca 2006

Nieprzeczytany post 27 października 2006, 23:31

Świetna wadomośc dla każdego z nas :-D
ale chciałbym zobaczyć, jak mimo 17 punktowej straty powoli, krok po kroku wchodzimy na kolejne szczeble tabelowej drabinki, a cały sezon zakończyć na 1 miejscu, udowadniając światu, że rodzina, jaką tworzy Juventus jest niezniszczalna.
Zgadzam się. Gdyby zostało -17 pkt. satysfakcja z awansu byłaby o wiele większa. Mielibyśmy świadomość, że sprostaliśmy trudnemu zadaniu, ale mimo to ciesze się, że kara została zmniejszona, bo jednak awans będzie pewniejszy.

Mam nadzieję, że nasi zawodnicy nie przestaną walczyć z całych sił wiedząc, że strata do lidera znacznie zmalała. Muszą nadal dawać z siebie wszystko, bo do końca sezonu jeszcze daleko...
Ja dziękuję za takie złagodzenie wyroku. Gdzie są nasze mistrzostwa?
Wolałbym żeby oddano nam mistrzostwa, a zostawiono karę punktową, ale trudno...


Obrazek
Moonk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2005
Posty: 861
Rejestracja: 01 listopada 2005

Nieprzeczytany post 28 października 2006, 00:07

Slim pisze:Tracimy 8 pkt do Genoy, czyli 3 mecze w plecy... Mysle ze sa nawet realne szanse wyjscia z 1 miejsca... Ale sezon jest dlugi.. Zobaczymy... Ale teraz powinni sie nas bac!
I mamy jeden mecz mniej...
Co do redukcji punktów...oczywiscie to cieszy...bo co jak co ale te 9 punktów to sa 3 ciezkie mecze w serie B...9 punktów które sa sa/ były nam bardzo potrzebne...chociaz rowniez zgadzam sie z niektorymi ze wyjscie z tego dołka -17 i awans do serie A smakowało by o wiele lepiej...no ale nie ma co marudzić...dobrze jest
Forza Juve!!!

Mnie zastanawia dlaczego nie oddali punktów Milanowi...niby jak wszystkim to wszystkim...ale nie chce wysuwac tu zadnych animozji pewnie poprostu ,,ktoś'' chcial zeby bbylo mniej pretendentów do Mistrzostwa...
Ostatnio zmieniony 28 października 2006, 09:51 przez Moonk, łącznie zmieniany 1 raz.


grejt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2006
Posty: 129
Rejestracja: 28 września 2006

Nieprzeczytany post 28 października 2006, 09:03

Cieszy mnie ta redukcja kary ale wolalbym jednak zeby spadek do Serie B byl ta kara a nie jeszcze w dodatku minusowe pkt no ale coz powinnismy sie cieszyc ze wogole nam zredukowalido -8 i teraz mamy tylko 8 pkt straty do Genoi wiec damy rade .


Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 28 października 2006, 09:36

Bardzo sie z tej wiadomosci ciesze i juz moi koledzy nie bedą suszyc zębow na temat Juve z minusem punktow. Wazne ze dali nam te 8 pkt teraz to pojdzie jak po maśle :]


Pirlo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2005
Posty: 444
Rejestracja: 08 maja 2005

Nieprzeczytany post 28 października 2006, 09:55

Po raz kolejny zawiodze sie na zadzadzie Juve...redukcja 8 punktów i akceptuja to :?: Z -17 tez mozna było awansowac i to w jeszcze lepszym ... :whistle: a z reszta i tak niechodzi o apelacje tylko o to co nasze gdzie scudetto 28 i 29 :?: ...


MrWlodek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 675
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 28 października 2006, 09:58

Teraz to nasi Juventini nie powinni sobie wmówic że jest "tylko" -10pkt do odrobienia bo może się przydażyć niemiła wpadka(patrz. 1 kolejka w Serie B) tylko dalej grac z taką zaciętością i chęcią zwycieństw jak w ostatnich kolejkach :!:
Tu musi DD IM to wytłumaczyć, ale oni to już wiedzą :D


Obrazek
Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 28 października 2006, 10:07

Pff... Napewno ta redukcja w jakimś stopniu przyśpieszy naszą drogę na szczyt tabeli. Teraz wygrywając zaległy mecz Brescią powinniśmy uplasować się tuż za strefą promowaną barażami, a od tamtego miejsca ropoczniemy swój marsz ku fotelowi lidera. Jednak, wszyscy czujemy niedosyt. Gdyby nie okradziono nas z naszych mistrzostw to mielibyśmyjuż 3 gwiazdki, zasłużone. Jednak te mistrzosta na zawsze pozostają nasze! Mamy swoje skarby, których nie zabiorą nam!

Edit: Tzn, właśnie chodziło mi o 6 miejsce, ale nie byłem pewnien czy to miejsce jest premiowane grą w barażach. Jeśli tak to świetnie. ;-)
Ostatnio zmieniony 28 października 2006, 10:30 przez Szymek, łącznie zmieniany 1 raz.


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 28 października 2006, 10:15

O ile mi wiadomo jak wygralibysmy zaległy Mecz to bysmy byli w pierwszej 6, co daje nam prawo o gre barazach :) :think:


ODPOWIEDZ