Alex do 40 ????

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Gregor del Ptasior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2005
Posty: 245
Rejestracja: 26 marca 2005

Nieprzeczytany post 11 października 2006, 19:57

Kapitan Juventusu Turyn Alessandro Del Piero zapewnił, że nie myśli zupełnie o emeryturze.
- Chcę grać do 40. roku życia i to nie tylko w klubie, ale też w reprezentacji. Przecież nie ma limitu wiekowego dla graczu Azzurri - powiedział Alex.

Napastnik dziś wieczorem ma szanse na wyjście w pierwszym składzie kadry Włoch. Piłkarz wypowiedział się też na temat swej koszulki w reprezentacji.
- Kilka lat temu wybrałem numer 7 i z nich chcę dalej występować. Po tymczasowym odejściu Tottiego był wolny numer 10., ale nie będę nic zmieniał. A już Tottiego trzeba zapytać, co o tym myśli - dodał.

Źródło

No, no... Ładnie. Ciekaw jestem tylko, czy wydoli, bo już na mundialu widzieliśmy, że szybkość trochę nie ta. Osobiście wolałbym, żeby ten BÓG skończył karierę w nieco młodszym wieku jako wielki zawodnik, a nie odchodził w cień jako coraz gorszy partacz, jak to ma miejsce z wieloma gwiazdami. Grają do upartego i nie idzie im za bardzo. Oczywiście, że jeżeli sprawia mu to przyjemność, to niech gra. Ja jednak wolałbym, żeby odszedł wielki. Swoją drogą... Szanuję decuzje Alexa, ale chciałbym go jeszcze zobaczyć w koszulce azzuri z nr 10.

PS: Inny news z seriea.pl: Barca złożyła oficjalną ofertę za Palacio, którego ponoć mieliśmy na celowniku :/


Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 11 października 2006, 20:10

Ojeny Gregor,ty to zawsze znajdziesz jakies newsy dziwne.
Wg mnie niech nasza żywa legenda gra nawet sobie do 40 byle zeby gral bo musi !! Bez niego Juventus nie ma serca :cry: :idea:


Wojt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2006
Posty: 439
Rejestracja: 02 lipca 2006

Nieprzeczytany post 11 października 2006, 20:42

Tak sobie od pewnego czasu wyobrażam juve bez Del Piero i doszedłem do jednego wniosku, a mianowicie: Juve bez Alexa to jak Irak bez Saddama, niby istnieje, jakis tam szum jest, ale jednakowoż nie taki jak kiedyś...

PS: Sry za porównanie, ale nic innego do głowy mi nie przyszło...
PS2: FORZA JUVE!


Michal87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2005
Posty: 461
Rejestracja: 18 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 11 października 2006, 21:25

Niech gra ale do 40 ale jest jeden warunek, w barwach Juventusu gdzie indziej go nie widze. Zgadzam sie bez Alex to serce Juve i powinien grac jak najdłużej

P.S: Wyszedł Del Piero w podstawoym składzie Włochów??

Camoranesi strzelił bramke dla Włoch!!


Obrazek
mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 11 października 2006, 22:40

Del Piero kończąc karierę, nie musi rozstawać się z klubem. Myślę, że spokojnie będzie mógł znaleźć miejsce w zarządzie i ciągle być blisko klubu. Osobiście wolałbym, żeby Alex zakończył karierę nieco wcześniej. Póki co radzi sobie całkiem nieźle, choć to już nie ta sama szybkość. Ale jak mówił komentator podczas półfinału z Niemcami na MŚ: "szybkość nie ta sama, ale precyzja pozostała". Myślę, że najlepiej będzie, jeśli Alex odejdzie, gdy sam stwierdzi, że spadła jego przydatność dla klubu jako piłkarza.

Ciekawe jest, że za rządów Capello Alex wcześniej planował emeryturke. Jak jest Deschamps - chce grać jak najdłużej. hehe... i dobrze :wink:


by_shok

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 9
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 11 października 2006, 22:41

Lepiej, żeby wcześniej skończył bo jak z formy wyjdzie to zapamięta się go jako słabszego gracza. Ale jak ma grać do 40 to niech odejdzie jako wielki bohater.


By_shok
Duff

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 maja 2005
Posty: 98
Rejestracja: 09 maja 2005

Nieprzeczytany post 11 października 2006, 23:39

Ja uważam że Alex poprostu nie wyjdzie z formy. Bo poprostu kiedy poczuje że się starzeje i nie daje rady sam podejmie decyzję o odejściu. I zgadzam się aby Alex trafił do zarządu :) Ale póki co mamy Alexa i niema się co martwić a do 40 jeszcze wiele meczy LM Serie A i Mistrzostw Europy i Świata :PP


Juve_Team

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 sierpnia 2006
Posty: 42
Rejestracja: 07 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 12 października 2006, 18:51

Zgadzam sie i Duff i z Wojtt735
Z jednej strony juve bez Alexa nie bedzie mialo takiego samego stylu i magji jaka pokazuje na boisku ale z drugiej strony nie oszukujmy sie
Del Piero się starzeje i z czasem bedzie mial słabszą formę.Ale narazie musimy myśleć nad jednym wyjściem z seria B.


Obrazek
Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 12 października 2006, 20:09

Odważne te jego plany. Zwłaszcza z tą reprezentacją, bo jak wiadomo wczoraj nie było go nawet na ławce rezerwowych, z przyczyn niewiadomych :|


Duff

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 maja 2005
Posty: 98
Rejestracja: 09 maja 2005

Nieprzeczytany post 12 października 2006, 20:16

Mr Cezary pisze:Odważne te jego plany. Zwłaszcza z tą reprezentacją, bo jak wiadomo wczoraj nie było go nawet na ławce rezerwowych, z przyczyn niewiadomych
|
To wcale nie znaczy że Donadoni zkreślił Del Piero calkowicie. Alex wcale nie musi odchodzić z reprezentacji ja myśle że jeszcze coś pogra w Azzurrich


juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 12 października 2006, 20:22

:shock: :shock: :shock:
:dance: Alessandro Del Piero :dance:
Alex jest wielki. Kiedy gra Juventus , a Alex jest na boisku to aż chcę się oglądać mecz. Oby Del Piero dotrzymał słowa, bo zakończenie przez Niego kariery będzie dla mnie wielkim ciosem , i niech ten cios będzie jak najpóżniej.
Juventus my World Del Piero my God :P


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 12 października 2006, 21:46

juveman7 pisze:Kedy gra Juventus , a Alex jest na boisku to aż chcę się oglądać mecz.
A gdy Alexa nie ma na boisku to nie chce ci sie oglądać meczu ?
Mam z tego rozumiec,ze kibicujesz nie Juventusowi a Alexowi, tak?


Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 12 października 2006, 22:25

Duff pisze:
Mr Cezary pisze:Odważne te jego plany. Zwłaszcza z tą reprezentacją, bo jak wiadomo wczoraj nie było go nawet na ławce rezerwowych, z przyczyn niewiadomych
|
To wcale nie znaczy że Donadoni zkreślił Del Piero calkowicie. Alex wcale nie musi odchodzić z reprezentacji ja myśle że jeszcze coś pogra w Azzurrich
Mam na myśli coś innego. Mianowicie wątpię, aby coraz starszy Alex grał w reprezentacji kosztem młodych i, nie oszukujmy się, szybszych, bardziej wytrzymałych, graczów. Niech Alex gra jak najdłużej, najlepiej w Juve, ale bardzo w to wątpię, czy aby na pewno podoła temu wyzwaniu, grze w piłkę na najwyższym światowym poziomie, aż do tego wieku.


Duff

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 maja 2005
Posty: 98
Rejestracja: 09 maja 2005

Nieprzeczytany post 12 października 2006, 23:46

Mr Cezary pisze:Duff napisał:
Mr Cezary napisał:
Odważne te jego plany. Zwłaszcza z tą reprezentacją, bo jak wiadomo wczoraj nie było go nawet na ławce rezerwowych, z przyczyn niewiadomych
|
To wcale nie znaczy że Donadoni zkreślił Del Piero calkowicie. Alex wcale nie musi odchodzić z reprezentacji ja myśle że jeszcze coś pogra w Azzurrich


Mam na myśli coś innego. Mianowicie wątpię, aby coraz starszy Alex grał w reprezentacji kosztem młodych i, nie oszukujmy się, szybszych, bardziej wytrzymałych, graczów. Niech Alex gra jak najdłużej, najlepiej w Juve, ale bardzo w to wątpię, czy aby na pewno podoła temu wyzwaniu, grze w piłkę na najwyższym światowym poziomie, aż do tego wieku.
Teraz się z Tobą zgodzę :) (niestety :( ) wiadomo że reprezentacja będzie się rozwijać i Alex wypadnie (ale kiedy?) oby jak najpóźniej. W sumie... niewiem jak będzie wyglądał świat bez Alexa :(


Jasiek-x

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 652
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 15 października 2006, 16:02

Bardzo ciekawa informacja. Wg mnie jego siła woli pomoże mu to osiągnąć oczywiśćie jeśli zdrowie mu nie będzie szwankowac. Wg mnie to bardzo możliwe, że on tak długo będzie grał, jego zapało tym świadczy. Poza tym będzie jeszcze przez kilka lat wzorem do nasladowania dzięki czemu jeszcze bardziej zapisze się w naszej pamięci i może dzięki temu że zainspiruje kogos swoją postawa pojawi się drugi Alex. Powodzenia.


ODPOWIEDZ