Kto waszym zdaniem najbardziej zagrozi Juve w Serie B?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ

Kto waszym zdaniem najbardziej zagrozi Juve w Serie B?

Bologna
14
10%
Napoli
97
68%
Brescia
11
8%
Lecce
21
15%
Modena
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 143
aleksander1986

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 sierpnia 2004
Posty: 267
Rejestracja: 02 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 04 września 2006, 13:23

Chciałbym przeprwoadzić ankietę w którą wciągnąłem 5 klubów Serie B jakie mogą najbardziej zagrozić Juve w walce o Serie A.
Są to Napoli,Bologna,Brescia,Lecce oraz Modena.Wybrałem tą 5 ze względu na ich przeszłość w poszczególnych rozgrywkach a także na składy tych ekip.Uważam, że największym zagrożeniem będzie Napoli.Pokazali już co potrafią w meczu z nami w Pucharze Włoch oraz ogrywając Inter w meczu towarzyskim.Oczywiście do tego dochodzą jeszcze wzmocnienia i niebywała determinacja klubu zdegradowanego do Serie D,szybko zdołali się podnieść no i oczywiście wspaniali kibice z San Paolo którzy są wierni drużynie z Neapolu.Na drugim miejscu obstawiam Bolognę która w poprzednim sezonie przez dłuższy czas zagrażała Atalancie,Catani i Torino.Poza tym mają dobry dość doświadczony skład z piłkarzami którzy już grali na boiskach Serie A,a także kilku utalentowanych chłopaków np. <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> lub Della Rocca.
Później jest Brescia z którą Juve się zawsze ciężko grało i stawiali największy opór.Lecce to wiadomo spadkowicz z Serie A.Ta drużyna zawsze po spadku walczyła w niższej klasie rozgrywek o awans.Mają zresztą do tego warunki.No i Modena,która będzie chciała powtórzyć wyczyn sprzed roku w którym zajęła wysokie 5 miejsce i w tym sezonie również będą liczyć się w walce o awans.

Zapraszam do głosowania i dyskusji.


...Taka miłość jest jedna...Juve
naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 04 września 2006, 13:35

Myślę że Napoli może nam najbardziej zagrozić. Graliśmy już z nimi w Trofeo Birra Moretti i w pucharze Włoch i w obu tych meczach pokazali że grają bardzo ładnie i ofensywnie. Sądze że Napoli może nam zagrozić w Serie B i wejść do Serie A z pierwszego miejsca, chyba że nam zmniejszą ujemne punkty wtedy moim zdaniem to my będziemy na pierwszym miejscu w Serie B. :-D


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
Koziołek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2006
Posty: 72
Rejestracja: 02 września 2006

Nieprzeczytany post 04 września 2006, 13:44

Po ostatniej konfrontacji z Napoli odpowiedź wydaje się być jasna. Jest to zespół nie mający znakomitych piłkarzy, lecz zawodnicy w tej drużynie są bardzo dobrze zgrani. Juventus jest w stanie pokonać każdy zespół, wiele zespołów jest w stanie pokonać Juve. Nie wiem na jakim poziomie grają pozostałe drużyny z ankiety, ale z nimi też może nie być łatwo. Czy ktoś zdoła pokonać Juve, a także kto awansuje do Serie A, dowiemy się w następnym odcinku pod tytułem "Serie B - Sezon 06/07"


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 04 września 2006, 14:01

Wiedziałem, że przodować będzie Napoli :)
A tak naprawdę to wielu z nas nie ma po prostu pojęcia jak będzie i ocenianie tego na podstawie jednego meczu w niepełnym składzie i przed pełnym zgraniem drużyny nie daje tak naprawdę nic.
Tym bardziej, że kto nam zapewni, że grając choćby z Modeną nie przegralibyśmy z kretesem?

EDIT: mały chochlik, ni czepiajcie się jednego meczu bo to i tak niewiele zmienia :)


Dirty mind
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 04 września 2006, 14:25

widze ze wszyscy sądza tak jak ja ze najgozniejsze bedzie Napoli. wyeliminowali nas juz w Coppa Italia a takze w Birra Moretti nie bylo z nimi latwo - wygralismy dopiero po karnych a z interem w regulaminowym czasie. niewąpliwie są bardzo groźni


Obrazek
Reggie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 621
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 04 września 2006, 14:45

Ciężko powiedzieć, myślę że nikt z nas nie znas tak dobrze Serie B. To że Napoli zagrało dobry mecz w PW to nic nie znaczy. Jeśli ktoś widział ten mecz to może wydać jakąś lepszą opinię, ale jeden mecz zawsze mógł być przypadkiem. Myślę że Lecce może być ciężkim przeciwnikiem, chociaz po spadku pewnie sie pozbyli części skłądu. Modena też zawsze sprawiała problemy Juventusowi, nawet wtedy kiedy wygrywał Scudetto męczył się z nią strasznie. Więc bardzo ciężko powiedzieć. Chciałbym zaznczyc Milan, który powinien dotrzymywać nam towarzystwa w 2 lidze, ale niestety nie ma takiej opcj :?


"Ludzie wybierają najczęściej rozwiązania pośrednie, które są najgorsze ze wszystkich, a to dlatego, że nie potrafią być ani całkiem źli, ani całkiem dobrzy." Niccolò Machiavelli
Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 04 września 2006, 15:15

W pierwszej chwili nasunęła mi się odpowiedź "nikt" i tak jest ale myśle ze Napoli moze doskakiwać nam do nerek :wink:
Nie znam tych lepszych drużyn Serie B i nie wiem w jakiej są formie ale nie sądze by stawiali tak duży opór, przecież mamy dobry skład nie odeszło od nas az tak dużo ludzi! Mamy DP, Treze, Gigi, Camor, Chiellini, Balza, Nedved, oni grali w serie A i zdobyli Mistrzostwo więc nie sądze by jakas drużyna mogła nam aż tak zagrozić.
Nie lekceważąc nikogo oczywiście :!:

Ja pisałem wyżej zagłosowałem na Napoli bo gralismy z nimi ostatnio i zareprezentowali się nieźle!


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
pawelini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2005
Posty: 134
Rejestracja: 22 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 04 września 2006, 15:22

Zaznaczyłem odpowiedź: Napoli

Jednak myślę, że najbardziej zagrażać juventinim będą kibice innych drużych. Boję, się że któryś z piłkarzy Juve może dostać cegłówką albo jakimś nożem. Mam nadzieję, że nie będzie jednak takich ekscesów.


ja chcę na mecz ;)
Dain Żelazna Stopa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 sierpnia 2006
Posty: 44
Rejestracja: 05 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 04 września 2006, 20:30

Jednak nie Napoli. Lecce!! Graliśmy z nimi z niepełnym składem ale i tak pokazali się z dobrej strony..Lecce może być jeszcze groźniejsze...niedawny Iszo ligowiec z niezłym kolektywem i zgraniem. Napoli nie ma z kolei kolektywu ale ma dobrych kopaczy (jak nasz Bełchatów czy Cracovia - mało znanych zawodników ale za to z tych nieznanych Garguł czy Giz z III czy II ligi wyrastają super zawodnicy trafiający do reprezentacji!! )


CELTA VIGO I JUVENTUS TURYN!! Campione Celtińas! Forza Juve!
aleksander1986

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 sierpnia 2004
Posty: 267
Rejestracja: 02 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 05 września 2006, 18:47

Jeżeli ktoś nie zna klubów z Serie B to niech sobie poczyta troszkę o zespołach z drugiej ligi.Moim zdaniem do tej 5 dojdzie jeszcze Mantova która świetnie wypadła w poprzednim sezonie.Podam przykłady z tych klubów kilku piłkarzy z pierwszo ligową przeszłością.


Bologna:Antonionioli ( były bramkarz Romy),Manfredini (boczny obrońca Lazio sprowadzony w tym sezonie), Torrisi (były stoper Parmy),Amoroso (wcześniej Fiorentina w latach gdy w składzie grał m.in. Batistuta),Meghni(francuski talent,przed sezonem wypożyczony do Sochaux),Nervo (niezwykle doświadczony pomocnik - 13 sezon w Bolonii),Zauli( ostatnio Sampdoria i Palermo),Marazzina (tego pana wszyscy pamiętamy z Chievo).

Lecce: Tu chyba nie trzeba pisać,towarzyszyli Juve w dwóch ostatnich sezonach.

Modena: Troiano,Armando Perna (wcześniej m.in. Palermo), Alex Pinardi (wcześniej Lecce i Atalanta).

Brescia:Del Nero (wcześniej Empoli),Piangarelli,Possanzini.

Na koniec drużyna Napoli:Paolo Cannavaro(wcześniej Parma),Domizzi (wcześniej Ascoli),Dalla Bonna(wcześniej Milan-był na wypożyczeniu ale nie pamiętam gdzie),Inacio Pia,Bucchi(wcześniej supersnajper Modeny),Calaio i Rigano.


...Taka miłość jest jedna...Juve
Discordia

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 maja 2006
Posty: 277
Rejestracja: 12 maja 2006

Nieprzeczytany post 08 września 2006, 22:15

Myślę, że najsilniejszą drużyną w Serie B poza Juve jest Napoli, jednak nie mają oni wg mnie szans na pokonanie Starej Damy pomimo - 17 punktów, z którymi przystępujemy do tego sezonu. Nasza drużyna składa się z samych pierwszoligowych piłkarzy, w tym 3 mistrzów świata, więc jestem pewna, że bez żadnych przeszkód wygramy w tym sezonie Serie B :D
A w następnym sezonie- Serie A! :D :D :D
Ostatnio zmieniony 07 grudnia 2006, 20:52 przez Discordia, łącznie zmieniany 1 raz.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 15 września 2006, 10:06

Równiez msyle ze to Napoli nam najbardziej zagrozi w Serie B, gralismy juz z nimi w Birra Morreti i sprawili nam nie lada problem :/
Lecz jakby nie patrzec to Juve powinno sobie poradzic beaz prolemu z kazdym z zespołow Serie B 8) Oby tak bylo :)

P.S nie zapominajmy tez o Leece i Bologni :P


#AllegriOut
TomiQ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 272
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 15 września 2006, 13:21

hhhm owszem te drużyny które podałes chyba najbardziej moga nam zagrozic ale jeszcze nie zapominjamy o o takich zespołach jak Bari, Genoa. Bedzie ciekawie a jak sie zakończy i kto awansuje to zobaczymy na koniec sezonu.


Z JUVE od 1996 roku i już na zawsze tak będzie!!!FORZA JUVE!!!Wyciąg z regulaminu:3.f) Należy pamiętać o tym, że w dyskusji atakujemy poglądy, a nie ich autora!
Martin10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2006
Posty: 32
Rejestracja: 23 marca 2006

Nieprzeczytany post 15 września 2006, 14:32

Na pewno najgroźniejsze będzie Napoli, ale i Lecce które spadło w poprzednim sezonie do Serie B. Z Napoli raz wygraliśmy w tym sezonie po karnych hokejowych ( turniej towarzyski ), ale i równierz już raz polegliśmy w Pucharze Włoch. Lecce będzie groźne dzięki duzemu kolektywowi i młodym wychowankom. I na koniec chciałbym się zapytać czy ktoś mi może powiedzieć czu Vucinic nadal gra w Lecce czy odszedł z tego klubu do Romy która go chciała. Bo w dwóch meczach tego sezonu (raz liga, raz LM) Roma grała bez niego więc sie pytam.


aleksander1986

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 sierpnia 2004
Posty: 267
Rejestracja: 02 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 28 września 2006, 00:04

Juventina92 napisała:
Myślę, że najsilniejszą drużyną w Serie B poza Juve jest Napoli, jednak nie mają oni wg mnie szans na pokonanie Starej Damy pomimo - 17 punktów, z którymi przystępujemy do tego sezonu. Nasza drużyna składa się z samych pierwszoligowych piłkarzy, w tym 3 mistrzów świata, więc jestem pewna, że bez żadnych przeszkód wygramy w tym sezonie Serie B
A w następnym sezonie- Serie A!

Wiesz nie chce Ci nic pisać złego ale po nicku wywnioskowałem że masz 14 lat...i wiesz nie obraź ale to co napisałaś wchodzi w sferę marzeń...nie to że nie wierzę w awans bo wierzę a Juve pokazuje że ich stać na to,choć Rimini pokazało jak trudne i zdradliwe może być Serie B,zwłaszcza że nasi pierwszoligowcy nie mieli okazji zetknąć się z Serie B i nie wie czego się spodziewać.Ale Scudetto w przyszłym sezonie będzie niemożliwe,gdyż Ci nasi pierwszoligowcy ( wydaję mi się że myślisz nie tylko o Alexie,GG,Buffonie,Nedvedzie,Trezeguet,Camoranesim,Marchionnim,Zanettim,Chiellinim,Tudorze,Legrottaglie,Boumsongu,Kovacu,Birindellim,ale także o Paro,Palladino,Guzmanie,Chiumento,Marchisio i kilku innych młokosów którzy tak szczerze mówiąc nie mają pojęcia jak sie gra w meczach z najlepszymi,z innymi pretendetami do tytułu,a co za tym idzie brak im doświadczenia aby walczyć na równi z gwiazdami Milanu,Interu,Romy czy choćby Fiorentiny,muszą przede wszystkim nauczyć się cwaniactwa).


...Taka miłość jest jedna...Juve
ODPOWIEDZ