Czego oczekujecie od Juventusu w sezonie 06/07 ?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
JuventinoPS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 658
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2006, 18:03

Czego oczekujecie od Juventusu w sezonie 06/07 ?


Witam, od wielu dni zastanawiam się i zadaje sobie proste pytanie ? Czego mam oczekiwać od Juventusu, nowego Juventusu z nowym zarządem, nowymi piłkarzami i trenerem znacznie osłabionego po letnim Mercato (które jeszcze się nie skończyło, lecz wątpie w jakies konkretne zakupy) w stosunku do poprzedniego sezonu, powoli otrząsającego się z szoku po niekorzystnym i niesprawiedliwym werdykcie, czego mamy od nich wymagać, jak się zaprezentują, czy osiągną jakiś sukces w Pucharze Włoch, napewno wielu z Was zastanawia się czy Stara Dama awansuje do Serie A, przy takie liczbie ujemych punktów. Założyłem ten topic aby trochę o tych oczekiwaniach na ten sezon porozmawiać.

Z mojej strony powiem tylko, że oczekuje od Juve oczywiście awansu do Serie A, choć ten awans nie może być taki prosty jak się wydaje, każda drużyna będzie chciała ugrać choć punkcik z Mistrzem Włoch i będzie walczyła na całego, jednym z czynników może być także nastawienie psychiczne piłkarzy, świadomość, ze grają z siedemnastoma punktami ujemnymi, mam nadzieje, że Deschamps odpowiednio zmotywuje piłkarzy do walki co powiedział w swym ostatnim wywiadzie, tu cytat: "Zawsze powtarzam swoim graczom, aby bez względu na wszystko nie rezygnowali, aby walczyli do samego końca. Jest w nas odpowiedni duch, teraz zależy to tylko od nas czy zechcemy nadal kroczyć tą właściwą ścieżką" i co do tej ostatniej kwestii nie będziemy się martwić. No dobrze powie wielu z Nas, jest Serie A, ale co z Coppa Italia ? Zaczynamy od 1 rundy z drużyną Martina która prawdopodobnie wystawi do gry nastolatków, napewno awansujemy do drugiej rundy, ale co dalej, czy mamy jakieś szanse na sukces w tym Pucharze ? Są drużyny które grają w Serie A i dla których (tak podejrzewam) głównym piorytetem będzie walka o ten Puchar ( nie tym razem to nie Inter :wink: :smile: :lol: ) ze względów na Puchar UEFA, Fiorentina (- 19 pkt) , Lazio (- 11 pkt) - te dwie drużyny mają małe szanse aby wystąpić w Pucharze UEFA dzięki dobrym występom w Serie A, co im może zapewnić Puchary ? Oczywiście, że Coppa Italia, jeśli chodzi o mnie, to przy takiej konkurencji oczekuję od Juventusu - Ćwiercfinału, to są tylko moje przypuszczenia, zobaczymy jaką formę pokaża Bianconeri.

Myślę, że topic się podoba, liczę na długie odpowiedzi, a nie typu "do Serie A awansujemy, a Coppa Italia na pewno wygramy - jestesmy najlepsi" jeśli ktoś zdecyduje się na wypowiedź myślę, ze powinien wysunąć argumenty, dlaczego tak, a nie inaczej. :wink:

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 09 stycznia 2009, 18:32 przez JuventinoPS, łącznie zmieniany 3 razy.


The_Sickness

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 311
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2006, 18:51

Czego oczekuje? Na pewno awansu do serie a z 1 lub 2 miejsca. Nie będzie łatwo, ale myślę, ze kazdy z piłkarzy wie co powinien robic i jaki jest cel jego gry w Juventusie. Oczekuje oddania i poświęcenia ze strony piłkarzy, gry do końca, oraz aby nie lekcewzyc nigdy przeciwnika. To się tyczy teamu jako całość.

Jezeli chodzi o trenera ... "Koniec ery terroru". Niech to będzie sezon Del Piero, niech gra ile może, mam nadzieje, ze będzie najlepszym strzelcem Juventusu w sezonie, a moze i nawet w samym serie b. Do załozen taktycznych, odwazna gra w ofensywie, mamy działa, i powinnismy w kadym meczu wystawiać nawiększy kaliber. Przy bezpiecznym prowadzeniu liczne zmiany, tak aby dać szansę całej kadrze.

Co do Del Piero, niech błyśnie jak najjaśniej. Niech pomimo gry w niższej klasie rozgrywek nie będzie pomijany w doborze zawodników do reprezentacji. Chociaz zdobył MŚ, to myślę, ze stać go aby powalczyć o ME w 2008 roku.

Każdy ma jakieś oczekiwania, myślę, ze kazdy chce jak najlepiej. I dla klubu, i dla swoich idoli. Fajnie, gdyby spełniły się nasze wszytskie oczekiwania...


Drabik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2006
Posty: 24
Rejestracja: 08 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2006, 21:05

Dla mnie najwazniejszy jest ligowy byt :) Oczywiście na tym musimy się skupić ponieważ z -17 pkt bedzie ciężko........niestety trzeba to przyznać.Wiele drużyn będzie to najwaznejszy mecz, bo przecież to "prawdziwi mistrzowie Włoch z ostatnich 2 lat" a więc będą grali z myślą, że taki mecz otworzy im drogę do kariery w Serie A :smile: :ok:
Ale Puchar Włoch(Copa Italia) nie powinien być lekceważony to właśnie w tym pucharze będziemy się spotykać z 1-ligowcami i bedziemy mogli zobaczyć czy spadek i totalna zmiana składu nie obniżyła potencjału naszej drużyny......
Chciałbym abyśmy i w lidze i w pucharze pokazali swoje oblicze i udowodnili, że jednak to my jesteśmy najlepszym klubem i żadne inne spekulacje są poprostu do niczego :think: :think: :think:

Co do zawodników:Chciałbym, aby ci już doświadczeni(Nedved,Del Piero,Trezeguet,Buffon itp.) dobrze zgrali się z nowymi.Chciałbym także aby ta drużyna nie była tylko drużyną(jak było przez ten ostatni rok) lecz wielką rodziną jak my kibice którzy pokazali że ten klub jest wyjątkowy....Mają dla kogo grać i czekajmy na nowy sezon oby był dla nas wyśmienity:)Mamy świetnego trenera,zawodników,kibiców,ludzi spokrewnionych z Juve więc w sumie niemamy się czego obawiać :D
Przynajmniej ja mam taka nadzieje :smile: :bravo: :bravo: :dance:


...........::::::::Juventus Turyn::::::::...............
www.sokker.org - najlepszy menager online
Alexinhio.10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 maja 2006
Posty: 19
Rejestracja: 01 maja 2006

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2006, 21:08

Jak wszyscy oczekuje awansu do Serie A, zwycięstwa w Pucharze Włoch, który zapewnił by nam występy w Pucharze Uefa, odmłodzenia drużyny sprowadzenia utalentowanych i przyszłościowych zawodników co jest coraz mniej realne bo nie zostało dużo czasu na transfery i przede wszystkim ładniejszej piłki w wykonaniu Juve o co chyba nie trzeba się martwić bo mamy świetnego uzdolnionego trenera :)


Piotrekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2006
Posty: 132
Rejestracja: 27 marca 2006

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2006, 21:17

Ja oczekuje awansu do Serie A i oczywiscie dobrej postawy Alexa;) ale to tak na marginesie. Chciałbym aby Juve grało ofensywny futbol,nie tak jak to miało miejsce za Capello,gdzie większosc czasu drużyna się broniła po zdobyciu jednej bramki,no ale oczywiście awans jest celem nadrzędnym. I mam nadzieje ze dzieki apelacj bedziemy mogli chociaż lige zacząc z zerowym dorobkiem punktowym a nie z -17.


Juve fan
Meraviglioso

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 210
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2006, 21:23

Dokładnie tak jak wszyscy, oczekuję zwycięstwa w Pucharze Włoch i awansu (niezależnie z jakiego miejsca, byleby znaleźć się w Serie A). Będzie na pewno trudno, ale w trudach i brudach może zespół na miarę Ligi Mistrzów!


Pavciooo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 grudnia 2003
Posty: 315
Rejestracja: 12 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2006, 21:46

Oczywiście awansu i PW, ale to myślę, że będzie jak najbardziej możliwe. W lidze nie mamy aż takich trudnych konkurentów, a i apelacja powinna zmniejszyć ujemne punkty. W PW mamy szansę na wygraną, gdyż nam będzie zależeć na tym najbardziej.
Inter i Milan oleją Coppa Italia, gdyż będą walczyć o mistrza. Roma będzie też chciała dobre miejsce zająć, a może i do walki o mistrza się włączy. Lazio i Fiora mają minusowe punkty więc będą walczyć o każdy punkt by się na Puchar Uefa załapać, a może nawet na CL.

Ale jest jeszcze jedna bardzo ważna rzecz, której oczekuję:
Mamy grać pięknie!!! Oczekuję ofensywnego stylu gry, radości i walki, oraz ambicji od naszych zawodników. Mam też nadzieję, że trener nie będzie tak jak Capello przy stanie 0:0 w 80-tej którejś minucie wprowadzał defensywnego pomocnika... (vide mecz z Liverpoolem i wprowadzenie Appiaha)


BartekGajda9

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 153
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2006, 22:29

1. Awans po sezonie do Serie A (wiadomo -17 pkt na starcie, będzie zapewne ciężko lecz wierzę)
2. Puchar Włoch (kluby z czołówki Serie A będą skupione na walce o mistrza, w tym widzę szanse na wygranie pucharu i zagranie w następnym sezonie w PUEFA)
3. Najważniejsze - ofensywnie grająca drużyna, grająca z polotem, fantazją, co nie okłamujmy się, Capello za swojej kadencji to "zabił".

Wg mnie to są największe nasze oczekiwania na ten sezon. Oby zostały spełnione :-D


"To trochę dziwne, ale uwierzcie mi, w życiu nie popełniłem większego błędu", "Obecnie pracuję nad tym, żeby móc wrócić do Juventusu" - tak Canna WRACAJ !!
Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2006, 22:38

A dla mnie trochę inna kolejność:

Po pierwsze: awans do Serie A, niezależnie odinnych czynników. Choćby po zajęciu czóstego miejsca i po szczęściu w barażach. Dowolny sposób, byle tylko natychmiast do elity wrócić.

Puchar Włoch: jedyna możliwość by zagrać w pucharach, ale nie jest to dla mnie priorytetem. W przyszłym sezonie będzie powstawać drużyna mająca walczyć o wysokie cele (narazie w lidze) więc dodatkowo granie w pucharze UEFA moze zbytnio odwrócić naszą uwagę.
3. Najważniejsze - ofensywnie grająca drużyna, grająca z polotem, fantazją, co nie okłamujmy się, Capello za swojej kadencji to "zabił".
Najważniejsze?
Czyli ważniejsze od poprzednich dwóch punktów (awansu i pucharu).
Słowem: nieważne wyniki, byleby grali ofensywnie, choćby mieli zostac w Serie B?
Przemyśl trochę swoje słowa nim je zapiszesz.


Dirty mind
morfeuszrejowiec

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 maja 2005
Posty: 210
Rejestracja: 20 maja 2005

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2006, 22:50

Powiem krótko, oczekuje awansu do Serie A i zwycięstwa w Pucharze Włoch. Awans wywalczony nieważne z ktorego miejsca, wazne zeby był wogole wywalczony.


darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2006, 22:53

ja oczekuje od juve wejscia do serie A co na pewno sie stanie i zdobycia PW. Juve rzadzi!!!!!!! :D :-D


koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2006, 23:34

Oczekuje powrotu do Serie A oraz dojścia do jak najdalszej rundy PW. Dla mnie nowy Juventus nie musi zdobywać Coppa Italia, ale chciałbym, by pokazali się w tym pucharze jak najlepiej.

Oprócz tego chciałbym by akcje Juve nabrały swego rodzaju harmonii. Czegoś takiego, że największe gwiazdy będą mogły czasem troche przygasnąć i dać szanse tym mniej znanym na wykazanie się oraz od tych mniej znanych, by wzbili się na wyżyny umiejętności i ładnie współpracowali z "starymi" gwiazdami Juve. Krótko mówiąc tego, co po degradacji i odbudowie drużyny będzie bardzo trudne - ZGRANIA, pięknych akcji i goli :)


ulin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 sierpnia 2004
Posty: 101
Rejestracja: 31 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2006, 23:54

A ja oczekuje ladnej, porywajacej ofensywnej gry. I nawet jesli zostaniemy w serie B po tym sezonie( a wiem ze awansujemy :-D ), to chce zobaczyc, ze nasi robili wszystko zeby zagrac w A. I pamietajcie Panowie juz na starcie mamy 17 punktow w plecy :(


Futbol to taka piekna gra, w której 22 zawodników biega po boisku ai tak zawsze
wygrywa JUVENTUS
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2006, 00:14

Czego oczekuje? Oczekuje jeszcze tego, ze w wyniku apelacji bedziemy w Serie A grac... :angry:
Jesli jednak to sie nie uda to chcialbym aby nasi zajeli premiowane awansem do Serie A miejsce w lidze. Powalczyli o Puchar Wloch, bo od 1995 roku nie mozemy wygrac tego trofeum.
Chcialbym tez, aby kazdy zawodnik, czy starszy czy mlodszy wkladal cale serce w gre i aby nowy trener nie graw w stylu Capello.

Oraz moje najwieksze marzenie, chcialbym, aby Del Piero, Nedved i Buffon wzniesli puchar Ligii Mistrzow, razem w Juventusie, ale to dopiero gdy wykonaja wyzej wymienione zadania...


MrWlodek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 675
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2006, 00:30

- Sprawiedliwy wyrok w aferze korupcyjnej.
- Awans do Serie A( jeśli p.w. się nie sprawdzi).
- Puchar Włoch lub pokonanie po drodze Milan albo Inter ( oni wiedzą za co :D ).
- Ładna dla ofensywna gra.
- Zmniejszenie apelacji
- Aby wszystkie media nie podniecały się sztuczna Barceloną tylko prawdziwąrodzinąjaką jest Juve
- Przyjazd do Polski w okolice Sanoka :D


ODPOWIEDZ