Koniec ze sprzedawaniem, czas na jakieś zakupy

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Damiano-pl

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 grudnia 2005
Posty: 39
Rejestracja: 24 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2006, 22:58

Sandro-Inter pisze:A wy jaka marke robicie kobicom Juve? Wiecie dlaczego se zarejstrowałem?Dlatego bo sciska mnie jak na nas jedziecie!!A Ibrahimovic sie w Interze zmarnuje , a Inter ukradł wam tytuł. Co to ma byc?! Mądrzejsi ludzie decydowali w tej sprawie
Właśnie widzimy skutki tej ich mądrości :lol:
Sandro-Inter pisze:.Jak widzicie range Interista to zaraz pojechac po nim! A co byscie na moim miejscu zrobili?Ciekawe czy byscie patrzyli jak smieja sie z klubu który kochasz od dziecka!!!Inter nie ma kasy?Bo?Co z tego ze zdobyliscie 2 razy wiecej tytułów od nas skoro wszyscy wiemy jak je potraficie zdibywac , ciekawe ile was ten turniej towarzyski kosztował :rotfl:
Taaa, najważniejsze, że ty wiesz. Twoje zdanie jest tak obiektywne jak nasza TVP1 :?

Sandro-Inter pisze:Sorr za zasmiecanie działu , ale sami sie prosicie szydząc z Interu w innych tematach wiec jesli dostane kartke bedzie to znaczyło tylko o faworyzowaniu "kibiców" Juve na tym forum :stop:
No bo to w końcu forum Juventusu nie?

"Ej chłopaki, zarejestrujmy się na juvepoland.com i pośmiejmy się z Juve chociaż sami nic nie umiemy wygrać"

Takie wiadomości dostajecie pewnie na interpoland.com , a my potem musimy się z wami użerać :x


Sandro-Inter

Interista
Interista
Rejestracja: 10 lipca 2006
Posty: 17
Rejestracja: 10 lipca 2006

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2006, 23:04

Nie nie dostajemy! Ale wiem jak kibice na innym portalu Interu walili wyzwiskami na lewo i prawo od szmat itp :evil: :angry: :naughty:


FORZA INTER
matt16

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 stycznia 2005
Posty: 184
Rejestracja: 27 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2006, 23:07

Sandro-Inter pisze:Nie nie dostajemy! Ale wiem jak kibice na innym portalu Interu walili wyzwiskami na lewo i prawo od szmat itp :evil: :angry: :naughty:
To samo w naszą stronę leci od innego portalu Interu, to samo leci ze strony Romy.


Lord_Chaos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 października 2004
Posty: 43
Rejestracja: 18 października 2004

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2006, 23:07

Sandro-Inter pisze:.Napisałes bez sensu i wogóle podsumowałes całe Juve choc nie wszyscy fani tacy sa jak "TY" :whistle: :stop:
-----------------------------------------------------------------------
------------------------>W OGÓLE<--------------------------------
-----------------------------------------------------------------------
zapamiętajcie sobie na zawsze jak to sie pisze
---------------------------------------------------------------------------


29

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 162
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2006, 23:09

Sandro-Inter pisze:A wy jaka marke robicie kobicom Juve? Wiecie dlaczego se zarejstrowałem?Dlatego bo sciska mnie jak na nas jedziecie!!A Ibrahimovic sie w Interze zmarnuje , a Inter ukradł wam tytuł. Co to ma byc?! Mądrzejsi ludzie decydowali w tej sprawie.Jak widzicie range Interista to zaraz pojechac po nim! A co byscie na moim miejscu zrobili?Ciekawe czy byscie patrzyli jak smieja sie z klubu który kochasz od dziecka!!!Inter nie ma kasy?Bo?Co z tego ze zdobyliscie 2 razy wiecej tytułów od nas skoro wszyscy wiemy jak je potraficie zdibywac , ciekawe ile was ten turniej towarzyski kosztował :rotfl:

Sorr za zasmiecanie działu , ale sami sie prosicie szydząc z Interu w innych tematach wiec jesli dostane kartke bedzie to znaczyło tylko o faworyzowaniu "kibiców" Juve na tym forum :stop:
A ile Ty masz IQ chłopcze? ...może zrozumiesz swoją głupotę z czasem.. Choć będzie ciężko, widząc Twoje wypowiedzi :)

Swoją drogą, gratuluje wygrania Scudetto :wink:

Zawsze pokazujecie klasę, więc wreszcie 'zielony stolik' wynagrodził wasze krzywdy.

Prawda jest taka, że należało wam się już Scudetto w sezonie w którym prowadził wasz H.R.Cuper, ale niestety wymsknęło się ono wam przypadkowo... zostaliście właściwie skrzywdzeni przez Lazio.
(wszystko się Interowi wymyka... ale są najlepsi !)

Jednakże w tym sezonie wszystko zostało postawione na właściwe miejsce :) Forza Internazionale !! :rotfl: ... na właściwym miejscu znalazł się krzywdzący was Juventus (przez to, że zawsze okazywał się lepszy), uakraliście również Lazio (bo nie przegrało tak jak się z nimi umówiliście), Fiorentinę (bo panowie z jej zarządu żyli w dobrej komitywie z Juve), oraz Regginę (której, musze przyznać, Juve kiedyś pomogło w zostaniu w Serie A). Co więcej ukaraliście 'Świętą Trójce z Juve" za to, że po półrocznych pertraktacjach w końcu wam odmówili i zostali w Juve.

Gratuluję ! Wybitny i inteligentny trener Mancini zdobył Scudetto !!
Chwała niech mu będzie... życzę kolejnych takich sukcesów :)

.. a przepraszam... ilu to zawodników w tym roku nowych zakupiliście ?? 15stu ??

Uważajcie na ASR ! bo ta jedyna szansa na kolejne scudetto może, przejść wam koło nosa !! :rotfl:


Sandro-Inter

Interista
Interista
Rejestracja: 10 lipca 2006
Posty: 17
Rejestracja: 10 lipca 2006

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2006, 23:21

No i jak tu sie nie zdenerwowac! My ukaralismy? Moze jeszcze zamach w londynie to nasz sprawa?Moze swoja głupote z czassem zrowumiesz ty , ale ciezko oczekiwac od kibica juve aby sie przyznał ze słusznie zostali ukarani bo tylko prawdziwi fani tak potrafia a jak widac jest ich tu nie wiele!Moggi pokazał sie jako bezmyslny palant i tak czy owak macie zepsuta reputacje w europie!? A ilu zawdoników sprzedaliscie w tym sezonie z 15?A wasz inteligentny Capello tez uciekł bo znowu zwalicie reputacje włoskiej piłce!
Teraz juz nie kupicie zwyciestwa w Serie B , chociaz z wami to nie wiadomo.
Myslisz ze chcielismy ten tytuł?! NIE! Ale patrzac na to to jako jedyni walczylismy a nie kupowalismy pomoc sedziów , ciekawe ile posiedzicie w Serie B! Gdybanie zostawmy innym :smile:


Mam dosc tej dyskusji wiec ustopie kazdy lubi swój klub i bedzie go bronił to oczywiste wiec dajmy spokój bo przeciez wszyscy kibicujemy Italii

FORZA ITALIA :dance:


FORZA INTER
29

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 162
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2006, 23:39

Dodam jeszcze do pieśni pochwalnych dla Internazionale:
... i myślę, że wybitny trener jakim jest Mancini będzie potrafił rozdzielić z miłosnego uścisku wielkich przyjaciół jakimi są Materazzi i Ibra.. (przecież nie mogą biegać po boisku trzymając się za ręce !?!).

A ilu zawdoników sprzedaliscie w tym sezonie z 15?A wasz inteligentny Capello tez uciekł bo znowu zwalicie reputacje włoskiej piłce!

chyba nie 15, a Capello nigdy nie był NASZ

A co masz do mojego pytania o zakupy ?
Chciałem poprostu wiedzieć.. jak oceniać za rok Manciniego... to znaczy.. jak szybko tym razem trener Interu będzie potrafił zgrać ze sobą drużynę... i czy tym razem zajmie to mu mniej niż sezon... :rotfl:

I jeszcze jedno... czy w tym temacie nie mieli wypowiadać się juventini o transferach ?! ... bo teraz zauważyłem, że Interista prowadzi dyskusję nie tam gdzie trzeba!

I tu prośba do administratorów o posprzątanie tego...
Martinss ma trochę racji.. nie, żeby banować kibiców za to że są fanami innych drużyn niż Juve, ale za pisanie/prowokowanie w tematach które do takich dyskusji nie są przeznaczone.. Jak ma się to, o czym się tu teraz rozmawia, do tematu.. "Koniec ze sprzedawaniem, czas na jakieś zakupy" .. no chyba, że gadkę o "kupowaniu meczy" pdciągnąć pod temat jakoś..
Ostatnio zmieniony 13 sierpnia 2006, 23:55 przez 29, łącznie zmieniany 1 raz.


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2006, 09:24

niby mial byc koniec sprzedawania ale jakos nadal sie oslabiamy. tylko looknijcie na tego newsa:

http://transfery.info/news-full-922.html

co prawda doniesiania mowi takze o kupowaniu ale nie kupilismy nikogo jak narazie a ta plotka nie jest zbyt dobra bo po co nam taki stary zawodnik. patrzcie tutaj:

http://transfery.info/news-full-921.html


Obrazek
Michal87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2005
Posty: 461
Rejestracja: 18 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2006, 11:41

tomek89-15 pisze:niby mial byc koniec sprzedawania ale jakos nadal sie oslabiamy. tylko looknijcie na tego newsa:

http://transfery.info/news-full-922.html

co prawda doniesiania mowi takze o kupowaniu ale nie kupilismy nikogo jak narazie a ta plotka nie jest zbyt dobra bo po co nam taki stary zawodnik. patrzcie tutaj:

http://transfery.info/news-full-921.html
Za to To jest pocieszające. Będziemy mieć bardzo dobry napad w Serie B, pomoc też nie gorsza i obrona też solidna. Tak więc prawdopodobnie za rok Serie A wita!


Obrazek
Kryształ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2005
Posty: 756
Rejestracja: 17 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2006, 13:09

Kibice Interu z całym szacunkiem <taaa> ale wy chyba nie znacie ostatecznego wyroku jaki zapadł w sprawie "afery" którą pewnie sami rozpoczeliscie. Sędziowie którzy nam zekomo pomagali, wszyscy zostali uniewinnienie, na 8 sędziow 7 zostalo oczyszczonych a jeden De Santis zostal ukarany za jeden mecz w ogole niezwiazany z Juventusem, bodaj ze Fiorentina-Lecce? wkazdym badz razie musial sie postarac o 3-3 i mu wyszlo:) Tak wiec sedziowie oczyszczeni, to potraficie powiedzic mi kto im pomagal na boisku? kto? NIKT nie mieli zadnej pomocy od nikogo, wychodzili i wlaczyli o jak najlepsze wyniki, grali i wygral 2 Scudetti pod rzad wiec niech mi nik tu nie mowi ze Juventusowi ktos pomagal, ktos sedziowal...a kto tak powie po tym poscie...zostanie przezmnie poprostu wyśmiany...


kramnik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 maja 2005
Posty: 129
Rejestracja: 21 maja 2005

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2006, 16:21

Ja chcialbym aby nie mylic rzeczywistosci z mangerem - z gry na srodek obrony mozna wyciaganc Leanro Giode, Vanden Borre, Poulet, Barzagli. Ale nic lepszego moim zdaniem nie da sie zrobic niz sciagnac Maduro z Ajaxu na srodek obrony - niezwykle solidny pilkarz. Bramkarz i flanki sa obstawione, zarowno te w pomocy jak i w obronie. Balzzretti i Chiellini sa swietni i mlodzi, Nedved to klasa, a Camoranesi i Marachionni na prawej pomocy sa conajmniej wystarczalni. W ataku bedzie gral duet Trezeguet i DP , a w rezerwie Bojinov i Zalayeta - atak skompletowany - ale powoli nalezy zaczac szukac nastepcy Alexa - jest najwolniejszym pilkarzem Juventusu - za 2 lata napewno nie bedzie sie nadawal do gry w 1 jedenastce. Czyzby wiec do Juve dolaczyl Ricardinho ?? ten zawodnik akurat mi sie podoba - ale przyznam, ze przekonalem sie do niego jedynie 1 wystepem na MŚ. C. Zanetti i GG w defensywie. Pieniadze nalezy zachowac na nastepny sezon w Serie A (albo ten w Serie A) bo obecnie zaden super pilkarz nie bedzie chcial do Juve sie przylaczyc. Pieniedzy bedzie sporo.

Buffon, Chiellini, Balzza, Kovac, Maduro, C.Zanetti, Nedved, Camor, Ricardinho, DP, Treze.

Na rezerwie: Mirante, Legro, Birindelli, Tudor, De Ceglie, Paro, Guzman, Marachionni, Marchisio, Zalayeta, Bojinov

oprocz tego: Belardi, Bartolucci, Chiumiento, Guzman, Masiello, Pisani, Rossi, Sculli, Urbano

Na Serie B wystarczy za rok nastapia powazne wzmocnienia.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2006, 16:54

Maduro i Barzagli byliby ok. Kłopot jest jeszcze w pomocy. Camor nie jest już (to tylko moja opinia!nie pobijcie mnie!)już graczem tego formatu co kiedyś, a Nedved ma swoje lata. Reszta ok!


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
MrWlodek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 675
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2006, 23:19

Bardzo bym chciał w Juve klasowego środkowego pomocnika, takiego od którego rozgrywały by się akcje Juve. Może Ricardinho ale 30 wiosen juz ma :( albo Snajder. W FM zawsze jest pierwszym moim nabytkiem. To nic zę mistrzostwa mu nie wyszły, Trezegol też nie miał udanych(karne w finale) ale i tak jest jednym z najlepszych napastinków globy. Przeszkodą jest oczywiście Serie B :angry: albo brat Kolo Toure, Jaja czy jakoś tak z chyba Olimpiakosu. Na MŚ oglądałem go z gałami na wierzchu, tylko nie wiem ile ma lat :?: On jest wogule środkowym pomocnikiem :?:


Wonki

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 czerwca 2005
Posty: 366
Rejestracja: 15 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2006, 22:17

Lukasz_JUVE pisze:albo brat Kolo Toure, Jaja czy jakoś tak z chyba Olimpiakosu. Na MŚ oglądałem go z gałami na wierzchu, tylko nie wiem ile ma lat :?: On jest wogule środkowym pomocnikiem :?:

Kod: Zaznacz cały

Pomocnik reprezentacji Wybrzeża Kości Słoniowej Yaya Toure przeniósł się z Olympiakosu Pireus do AS Monaco - poinformowała strona internetowa klubu z księstwa. Długość kontraktu i kwota transferu nie zostały ujawnione
źródło
jego mamy już z głowy, zmienił już klub. ja mam ogromne pytanie: CO Z GIVETEM?? sprawa ucichła i nic nie wiadomo :? pozyskaliśmy już co prawda Boumsonga, ale mam nadzieję że to nie był wybór "zamiast" Giveta :think: wie ktoś coś :?:


Kogucik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2004
Posty: 58
Rejestracja: 12 października 2004

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2006, 22:44

Z tego co wiem jeśli Red Star Belgrad nie przejdzie Milanu , to Zigic ma trafić do Juve ! Milan więc wszedł do LM więc sądzę że chyba mamy nowego napastnika, ale poczekajmy na fakty, bo to narazoe tylko moje spekulacje !!!


ODPOWIEDZ