Napastnicy

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
robo11

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 maja 2006
Posty: 13
Rejestracja: 15 maja 2006

Nieprzeczytany post 17 lipca 2006, 23:16

W przyszłym sezonie napastnikami juve mogą być: Del piero,Zalayeta,Palladino,Bojinov,Volpato (szansa na zatrzymanie trezegueta i ibra są bardzo małe) :( :( Zakładam ten temat ponieważ nie wiadomo kto będzie grał w ataku juventusu a strzelanie wielu goli będzie dla nas bardzo ważne. :) :) Wydaje mi się że atak juve może być Del Piero,Palladino lub Del piero,Zalayeta. Warto by było wypróbować wersję że Del piero grałby ofensywnego pomocnika a atak byłby Zalayeta i Palladino lub Bojinov. Jest jeszcze młodziutki Volpato który w kadrze Juniorów juventusu świetnie się spisywał i został powołany do pierwszego zespołu. Ta decyzja należy do naszego trenera Didiera i myślę że on napewno coś dobrego wymyśli. Tymczasem my sami przedyskutujmy atak naszego zespołu co powiecie na Zalayeta,Palladino i ofensywny pomocnik Del piero???????????????????????????????????????? :think: :think: :think: :think: :think: :think:
Ostatnio zmieniony 18 lipca 2006, 17:15 przez robo11, łącznie zmieniany 1 raz.


Jedna wiara jeden klub:JUVE TURYN AŻ PO GRÓB!!!!!!!!
morfeuszrejowiec

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 maja 2005
Posty: 210
Rejestracja: 20 maja 2005

Nieprzeczytany post 17 lipca 2006, 23:25

Palladinho :D ? Palladino sie pisze no ale niewazne. Ja bym wyprobował atak
Volpato - Palladino i wspomagający ich Del Piero, Zalayeta nawet w Serie B na ławie :prochno:
Zapomniałem dodać, ze jeszcze jest Bojinov...on chyba przypadkiem moze wystepowac na pomocy, ale dokładnie to niewiem. W napadzie dosyć duża mialby konkurencje wiec dla niego 11 pierwszej nie widze


ossy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2005
Posty: 182
Rejestracja: 11 maja 2005

Nieprzeczytany post 17 lipca 2006, 23:31

robo11 pisze: Zalayetta
Zalayeta przez jedno t.



santiago15 pisze:Palladinho :D ? Palladino sie pisze no ale niewazne. Ja bym wyprobował atak
Volpato - Palladino i wspomagający ich Del Piero, Zalayeta nawet w Serie B na ławie :prochno:
Volpato? Ja nie wiem czy wy wiecie, ale jemu poszly wiazadla w kolanie(jeszcze jak gral w Sienie) i przez najblizsze pol roku nie bedzie gral. A nie wiadamo jak z forma.

Kreujecie tu tak Palladino, i Zalayete :shock: a przeciez Bojinov jest lepszy i to on powinien grac.


"Obecnie włoski futbol przeżywa kryzys bramkarzy. Gianluigi Buffon z wybitym barkiem jest lepszy niż jakikolwiek inny bramkarz w tym kraju."
Stefano Tacconi
morfeuszrejowiec

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 maja 2005
Posty: 210
Rejestracja: 20 maja 2005

Nieprzeczytany post 17 lipca 2006, 23:36

ossy pisze:
Volpato? Ja nie wiem czy wy wiecie, ale jemu poszly wiazadla w kolanie(jeszcze jak gral w Sienie) i przez najblizsze pol roku nie bedzie gral. A nie wiadamo jak z forma.

Kreujecie tu tak Palladino, i Zalayete :shock: a przeciez Bojinov jest lepszy i to on powinien grac.
Otuż ja nie kreuje Zalayety. Nigdy nie widzialem Bojinova w akcji dlatego posadziłbym go moze na poczatku na ławce ale skoro Volpato ma kontuzje to dałbym szanse Bułgarowi


Pawel_GL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 grudnia 2004
Posty: 92
Rejestracja: 13 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 17 lipca 2006, 23:44

Ja stawiam na Del Piero - Zalayeta. Del Piero - wiadomo, sama obecność jego na boisku sprawia że Juve gra lepiej, a jak jeszcze Alex dostanie piłke to konkurencja może iść do domu ;) a Zalayeta bo to taki "Trezeguet dla ubogich", szybki, dynamiczny, nie bawi się z obrońcami tylko dostaje piłkę i strzela. A reszta składu też się przyda - rotacja, kontuzje itd. Palladino jako zmiennik Alexa i Bojinov - Urugwajczyka.
A za plecami napastników umieściłbym Pavla, ale o 11 jest w innym temacie ;)


Obrazek
Obrazek
Alex!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2005
Posty: 20
Rejestracja: 10 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 17 lipca 2006, 23:44

A jak gra ten Palladino ?:) Bo ma fajne nazwisko :P Macie jakies filmiki z nim/ o nim ? Sorki za offtop :P


Obrazek
Michal87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2005
Posty: 461
Rejestracja: 18 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 18 lipca 2006, 00:19

ossy pisze: Volpato? Ja nie wiem czy wy wiecie, ale jemu poszly wiazadla w kolanie(jeszcze jak gral w Sienie) i przez najblizsze pol roku nie bedzie gral. A nie wiadamo jak z forma.

Kreujecie tu tak Palladino, i Zalayete :shock: a przeciez Bojinov jest lepszy i to on powinien grac.
Ja nie wiem czy nie bedzie grał przez pół roku bo już chyba trenuje. W każdym razie jest w obozie szkoleniowym Acqui Terme.


Obrazek
Pawel_GL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 grudnia 2004
Posty: 92
Rejestracja: 13 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 18 lipca 2006, 00:28

Alex! pisze:A jak gra ten Palladino ?:) Bo ma fajne nazwisko :P Macie jakies filmiki z nim/ o nim ? Sorki za offtop :P
Obrazek

Raffaelle Palladino grał w ostatnim sezonie w Livorno z numerem 20. Wystąpił w 21 spotkaniach (głównie z ławki), spędził na boisku 1279 minut w sumie, strzelił 2 gole, jeden chyba w debiucie, ale głowy nie dam. Na wypożyczeniu w tym klubie doznał poważnej kontuzji. Przedtem grał w Salernitanie (wypożyczenie), Primaverze Juventusu i jakimś klubie którego nie pamiętam. W Livorno grał jako drugi napastnik, czyli pod Cristiano Lucarelliego, którego umiejętności Raffaelle bardzo zachwalał. Ostatnio chłopak ten wypowiadał się, że bardzo liczy na to, że dostanie od Deschampsa szansę na grę w Juve, co jest jego marzeniem. Był na liście młodzieżowej reprezentacji Włoch na ostatnim mundialu.

http://www.livornocalcio.it/ , trochę własnej wiedzy

Kompilki żadnej nie znajdziesz - takie robi się tylko o wielkich gwiazdach z wielkich klubów, a nie o młodych chłopakach którzy nie postawili swoich kroków jeszcze w wielkim futbolu.


Obrazek
Obrazek
robo11

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 maja 2006
Posty: 13
Rejestracja: 15 maja 2006

Nieprzeczytany post 18 lipca 2006, 09:51

Volpato juz trenuje ale na początek sezonu jeszcze nie będzie w pełni sił bo jak wiadomo wiązadła to ciężka kontuzja. Ja pamiętam Bojinova z czasu gry w Lecce grał w pierwszym składzie i strzelił pare ładnych goli. W meczu z interem(oglądałem ten mecz) strzelił 2 gole i był remis 2-2. Z kolei w Fiorentinie prawie w ogóle nie grał dlatego o jego ostatniej formie nic nie wiem :? :? :? :?
Ostatnio zmieniony 18 lipca 2006, 17:17 przez robo11, łącznie zmieniany 1 raz.


Jedna wiara jeden klub:JUVE TURYN AŻ PO GRÓB!!!!!!!!
Basiek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 308
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 18 lipca 2006, 10:31

robo11 pisze:W pszyszłym sezonie napastnikami juve mogą być: Del piero,Zalayetta,Palladino,Bojzinov,Volpato (szansa na zatrzymanie trezegueta i ibrachimovica są bardzo małe) :( :( Zakładam ten temat ponieważ nie wiadomo kto będzie grał w ataku juventusu a strzelanie wielu goli będzie dla nas bardzo ważne. :) :) Wydaje mi się że atak juve może być Del Piero,Palladino lub Del piero,Zalayetta. Warto by było wypróbować wersję że Del piero grałby ofensywnego pomocnika a atak byłby Zalayetta i Palladino lub Bojzinov. Jest jeszcze młodziutki Volpato który w kadrze Juniorów juventusu świetnie się spisywał i został powołany do pierwszego zespołu. Ta decyzja należy do naszego trenera Didiera i myślę że on napewno coś dobrego wymyśli. Tymczasem my sami przedyskutujmy atak naszego zespołu co powiecie na Zalayetta,Palladinho i ofensywny pomocnik Del piero???????????????????????????????????????? :think: :think: :think: :think: :think: :think:
Jezeli juz zakladasz temat to postaraj sie chociaz o sprawdzenie pisowni nazwisk, bo przyznasz, ze glupio wyglada jak kibic nie potrafi przeliterowac nazwisk zawodnikow swojej ulubionej druzyny.

Wracajac do tematu najlepszym rozwiazaniem bylby atak Bojinov-Zalayeta i ofensywny ADP. Slyszalem tez cos o ewentualnym przejsciu Cristiano Lucarelli'ego. Temu, mimo zaawansowanego wieku skutecznosci nie brakuje wiec w tercecie z ADP i Valery Bojinovem mogliby stworzyc naprawde duza sile razenia. Palladino moze grac rowniez na lewym skrzydle, wiec i dla niego miejsce w skladzie ewentualnie znalazloby sie. Nie wiadomo jednak w jakiej formie jest Rej Volpato bo rzeczywiscie w Sienie doznal kontuzji wiazadel krzyzowych i pol roku mial pauzowac. Na zdjeciach na oficjalnej stronie rowniez go nie widac wiec prawdopodobnie ma indywidualny trening. A jezeli jest jak mowie to nie jest jeszcze w pelnu sil.


BEZPŁATNE PRZELEWY DO PL I UK! -> http://www.england.pl/
Hybryd

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 września 2003
Posty: 372
Rejestracja: 13 września 2003

Nieprzeczytany post 18 lipca 2006, 11:11

Żenujące jest że ktoś kto nazywa się kibicem Juventusu nie potrafi poprawnie napisać nazwiska piłkarza :/
A wracając do tematu, jeżeli Del Piero zostanie chyba lepiej dla klubu żeby grał ofensywnego pomocnika a napad niech tworzą inni np: Zalayeta i Bojinov. W obwodzie zostanie nam Palladino i Volpato. Ten pierwszy napewno odrazu bedzie mógł powalczyc o miejsce w wyjsciowej jedenastce bo niewątpliwie ma umiejętności. Niestety nie wiemy co z Volpato, ciekawe kiedy odzyska forma po tej ciężkiej kontuzji. Jakby na to nie patrzeć jeżeli wszyscy będą zdrowi uważam że będziemy mieć bardzo silny atak. A może jeszcze Juve jakiegoś napastnika zakupi albo wypozyczy. Czas pokaże


Cube - fan Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2004
Posty: 191
Rejestracja: 22 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 18 lipca 2006, 11:47

W wewnętrznej gierce gola strzelił Bojinov, po podaniu Chielliniego. Ja bym dał mu szansę w ataku wraz z Del Piero, a Zalayetę trzeba sprzedać, bo nie wyobrażam sobie jego siedzącego na ławce. :/


Seiru

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 554
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 18 lipca 2006, 12:01

Miałem przyjemność oglądać R.Palladino podczas młodzieżowych Mistrzostw Europy w Portugalii. Niestety tylko w trzech meczach, bo dalej Italia nie awansowała :? Ale muszę powiedzieć, że w kadrze Gentile nasz napastnik prezentował się całkiem dobrze, więc to jego ustawiłbym obok Alexa w przyszłym sezonie.


non mollare mai
juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 18 lipca 2006, 12:49

Dla mnie najlepszym napastnikiem w Juve jest Alex Del Piero. Pozostali atakujący są chyba mniej, więcej na równym poziomie, więc każdy z nich może zagrać obok Del Piero. Zapewne w każdym meczu będziemy świadkami innego ustawienia w lini ataku, to będzie linia ekspermentalna dla trenera, ale zapewne po jakimś czasie wykreuje się jakiś dobry partner dla Alexa.

PS. Ciekawi mnie jak by Capello nadal był naszym trenerem, czy w obecnej sytuacji by sadzał Del Piero na ławkę rezerwowych. :roll:


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
aSsItCh

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 marca 2004
Posty: 156
Rejestracja: 11 marca 2004

Nieprzeczytany post 18 lipca 2006, 13:01

Jeszcze jest Tomas Guzman, który grał chyba na wyporzyczeniu w Sienie sezon temu, no i Giuseppe Sculli, który w 35 kolejce Serie A, strzelił bramkę Milanowi dla Messiny, do której był wypożyczony w zeszłym sezonie. Dużo będziemy mieć alternatyw na atak w przyszłym sezonie, nawet jeśli odszedłby Treze i Ibra.


Obrazek
Kwiat miłości rozkwita w świetle uczuć
I w nim też usycha...
Gdy nadejdzie czas by odbyć ostatnią podróż
Będę myślał o Tobie...
ODPOWIEDZ