Wasze ulubione kluby przed Juve

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 16 lipca 2006, 09:49

Ja miałem kilka ulubionych klubów przed Juve. Moim pierwszym ulubionym klubem juz w przedszkolu był Inter (ale to ze względu na to ze grał tam Baggio :P ) Kibicowałem im tylko przez rok. Potem nastała era Realu aż mi wstyd ze kibicowałem im przez 3 lata :/ Ale po wygranym finale LM z Bayerem moim idolem piłkarskim stał się Ballack i tym samym moim ulubionym klubem został Bayer Leverkusen ale tylko przez 2 miesiące bo potem Ballack przeszedł to Bayernu i ja jako 11 latek polubiłem Bayern lecz tylko na pół roku. Gdy Bayern przestał mi sie juz podobać ubodobałem sobie Rome :/ którą najpierw wygrałem lige włoską w fifie 03 :P a potem po meczu Real - Juventus 2:1 pokochałem Juve tak bardzo ze kocham ten klub do dziś i nigdy nie przestane!!!
FORZA JUVENTUS!!!
JUVE PER SEMPRE!!!


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 16 lipca 2006, 09:59

Takich klubów Brak !
Liczy sie jedynie JUVENTUS !

TI AMO JUVENTUS !


Barbarzynca

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2006
Posty: 46
Rejestracja: 13 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 16 lipca 2006, 10:00

Odkad pamietam zawsze w moim sercu miejsce bylo tylko dla jednego klubu: JUVENTUS. Kocham JUVE i tak zostanie.


Obrazek
Obrazek
wino87

Juventino
Juventino
Rejestracja: 22 marca 2005
Posty: 8
Rejestracja: 22 marca 2005

Nieprzeczytany post 16 lipca 2006, 10:01

ale historia, dziwne ze nie pokochales jeszcze Czelsi po zdobyciu przez nich mistrza Anglii :prochno:


Stahar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 lutego 2006
Posty: 39
Rejestracja: 10 lutego 2006

Nieprzeczytany post 16 lipca 2006, 10:04

Może wreście się "ustatkujesz" - tak jak inni kibice i zaczniesz już na zawsze kibicować jedynej drużynie.

Wtedy byłeś jeszcze młody, to można to wybaczyć...

Wracając do tematu mam 19 lat i pierwszym klubem któremu kibicowałem był i jest Juventus (prawdopodobnie przez pamiętny mecz z Borussią oraz dzięki Del Piero), był też taki okres (ok. 2 lat) w którym kibicowałem Barcelonie w której grał Rivaldo, którego wtedy darzyłem wielką sympatią, ale po jego odejściu braków sukcesów ze strony Barcy postanowiłem skupić się w calości na Juve i tak już pozostanie do końca...i


Del Rajko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 grudnia 2004
Posty: 137
Rejestracja: 14 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 16 lipca 2006, 10:13

Naros stały w uczuciach to Ty nie jesteś :) :prochno:
Jeżeli chodzi o mnie, to jako dzieciak kibicowałem Borussi Dortmund i i nic się nie zmieniło :smile: To mój ulubiony klub po Juventusie 8) Szkoda tylko, że już bez Rosickiego :(
Poza tym z uwagą śledze wyniki Glasgow Rangers, West Ham United i Valenci. Od małego jakoś mi tak zostało i nie szukam nowych wrażen :-D
A jeżeli chodzi o polskie kluby to Widzew Łodź :P Nawet ostatnio udałem się na sparing do Kielc :wink:
Ostatnio zmieniony 16 lipca 2006, 10:19 przez Del Rajko, łącznie zmieniany 2 razy.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 16 lipca 2006, 10:14

Nie miałem ulubionych klubów , jedynie sympatyzowałem w Wiśle Kraków , bo Juve w zasadzie kibicuje odkąd zacząłem się interesować futbolem. Jeżeli chodzi o tereźniejszość to też nie mam ukochanych klubów , cenię jedynie HSV Hamburg , Sochaux , Bolton czy Glasgow Rangers :)

Pozdrawiam

EDIT: paku , zauważyłem Twój podpis , i widze że mamy chyba takie same szaliki :)
Ostatnio zmieniony 16 lipca 2006, 13:13 przez Vincitore, łącznie zmieniany 1 raz.


naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 16 lipca 2006, 10:19

Stahar pisze:Może wreście się "ustatkujesz" - tak jak inni kibice i zaczniesz już na zawsze kibicować jedynej drużynie.

Wtedy byłeś jeszcze młody, to można to wybaczyć...
No wtedy byłem bardzo młody jak kibicowałem Interowi miałem 6 lat a gdy zaczołem kibicowac Romie miałem 11 no to jeszcze byłem takim... dzieciakiem :P ale teraz juz sie napewno ustatkuje bo zadnego z tych klubów nie kochałem tylko lubiłem a moim pierwszym klubem który kocham jest Juve i tak pozostanie na zawsze :)


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
juve1987

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 maja 2005
Posty: 12
Rejestracja: 09 maja 2005

Nieprzeczytany post 16 lipca 2006, 10:21

Oczywiscie odkad pamietam kibicuje Juve czyli bedzie to cos kolo rocznika 93'-94' :) oczywiscie jeszcze byl/jest klub z "mojego podworka" ale ostatnio srednio im idzie :roll: :D z Juve zostane do konca...a zwyciestwa w Seria A w przypadku degradacji Juve zycze (nie bijcie) Citta di Palermo :prochno:


rocko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2005
Posty: 56
Rejestracja: 05 lipca 2005

Nieprzeczytany post 16 lipca 2006, 10:22

Stahar pisze:pierwszym klubem któremu kibicowałem był i jest Juventus (prawdopodobnie przez pamiętny mecz z Borussią oraz dzięki Del Piero)
Święta Prawda .To był mecz dzięki któremu pokochałem JUVE i tak już zostanie, ale takze duzą sympatia daże Arsenal( i nie dlatego ze w tym sezonie grali tak pięknie i doszli do finału LM)


FORZA ITALIA
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 16 lipca 2006, 10:35

u mnie było tylko i wylacznie Juve i tak na zawsze pozostanie bez wzgledu na to co bedzie dalej... nie bedzie w moim sercu innego klubu i taka jest prawda


Obrazek
.::misiek16::.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 marca 2006
Posty: 10
Rejestracja: 08 marca 2006

Nieprzeczytany post 16 lipca 2006, 11:00

A ja sobie kupiłem koszulke Juve (dokłasdnie to Alexa DP ) :dance: I jakos tak zacząłem kibicować Juventusowi i kibicuje już ponad 8 lat :happy:

BIAŁO CZARNE SERCE = JUVE NA WIEKI !!!!!!


vex

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 maja 2005
Posty: 9
Rejestracja: 09 maja 2005

Nieprzeczytany post 16 lipca 2006, 11:03

jako dziecko polubilem Juve gdy zaczal tam grac Del Piero nawet mialem jego koszulke.. motem zlapalem przypal na Real Madryt ale tylko na 3 lata.. po zwyciestwie nad Realem w LM i porazce z Milanem w finale pokochalem Juventus i tak juz pozostanie mam nadzieje do konca :)


Robert 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 stycznia 2006
Posty: 418
Rejestracja: 07 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 16 lipca 2006, 11:06

Jak dobrze pamiętam to kiedyś ( miałem 5 lat ) kibicowałem za Interem :/ tfuu tfuu ale to było przez rok. Od szóstego roku życia kibicuje tylko Juve. :dance: Moja miłość zaczeła się nie od koszulki ale od moich braci ( starszych ) którzy wtedy byli sercem ze Starą Damą.


Pawel_GL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 grudnia 2004
Posty: 92
Rejestracja: 13 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 16 lipca 2006, 11:06

Moja droga do Juve:
ŁKS Łódź -> Amica Wronki -> FC Liverpool -> Real Madryt -> Juventus Turyn od 2000 roku, końca nie będzie :)
Jak widać każdy kolejny klub był coraz lepszy :)


Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ