Wasze ulubione kluby przed Juve

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
sisman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 sierpnia 2006
Posty: 497
Rejestracja: 03 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 18 października 2011, 16:46

Sender pisze:Od nie dawna kibicuję Juve, wcześniej nie kibicowałem nikomu prócz reprezentacji Niemiec i dalej im kibicuję, ale reprezentacja to nie klub. Właściwie nie wiem przez co zacząłem kibicować Bianconerrim, po prostu spodobała mi się ich gra. Zaraz po Juve kibicuję The Citizens głównie przez Sergio Aguero, pamiętam jak trzymałem kciuki żeby Argentyńczyk przeszedł do Juve, wydawało się że jego przejście do Starej Damy jest już pewne, jednak ostatecznie znalazł się w Anglii, od tamtej chwili zacząłem interesować się Manchesterem City i nie żałuję, bo podobnie jak Juve zaczynają odnosić sukcesy.
albo jest się kibicem Juve, albo nie. Do niektórych rzeczy trzeba dojrzeć. Tak btw. skąd reprezentacja Niemiec?


Day after day I'm getting better and better.
darex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2004
Posty: 89
Rejestracja: 24 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 18 października 2011, 22:15

Moja babcia była włoszką i zawsze w ich domu było wesoło, bo babcia kibicowała reprezentacji Włoch, a dziadek Polakom :-D Mnie to już chyba zostało to z dzieciństwa, bo również po naszej kadrze to najbardziej kibicuje Italii. No a z Juve to sam nie wiem jak to się zaczęło, po prostu ten klub od zawsze był w moim sercu.


SpectatorJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2011
Posty: 13
Rejestracja: 18 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 19 października 2011, 23:17

Tak na "poważnie" to tylko Juventus. Sam nie wiem dlaczego. Nie pamiętam (tak jest mi wstyd) swojego pierwszego meczu Starej Damy. Mój tata ma zwis na Juve, żaden kumpel nie lubił i nie lubi tego klubu. Nigdy nie miałem koszulki Starej Damy jako dzieciak (mam 16 lat); a mimo wszystko kibicuje i kocham Bianconeri.
Po za tym darze sympatią- FC Porto, Chelsea, Monaco, lubię Forlana wiec również Atletico (teraz hańbi się w Intrze).
Moim ukochanym piłkarzem był Zinedine Zidane więc interesowałem się Realem ale samych barw klubowych nie darze ani sympatią ani wrogością (czego nie mogę powiedzieć o Barcelonie, którą nie trawie). Jestem z Poznania więc Lech ma u mnie fory. Tyle na razie przyszło mi do głowy
FORZA JUVE


Arty83

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 maja 2011
Posty: 261
Rejestracja: 21 maja 2011

Nieprzeczytany post 20 października 2011, 19:30

Nie ma takich klubów, zawsze tylko Juve.


cwieq89

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 maja 2011
Posty: 8
Rejestracja: 07 maja 2011

Nieprzeczytany post 22 października 2011, 14:49

Ja kibicuje Juve odkąd na poważnie zacząłem interesować się piłką. W tym roku mam mały jubileusz, równe 10 lat z Juve :)


ReggaeMan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2011
Posty: 153
Rejestracja: 28 czerwca 2011

Nieprzeczytany post 22 października 2011, 14:58

Mój brat kibicował Juve, i głównie dzięki niemu ja też zacząłem. Żaden klub wcześniej i żaden później;)


Być piłkarzem Juventusu to należeć do jednej z nielicznych prawdziwych legend sportu.

Michel Platini
-JuveFan-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2011
Posty: 63
Rejestracja: 27 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2011, 12:41

1. Juventus Turyn (od 4 lat ;))
2. Lech Poznań
3. Ajax Amsterdam, FC Porto, SSC Napoli,
Werder Bremen, Atletico Madryt - te 5 klubów na 3 miejscu :D


Gera91

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 września 2011
Posty: 20
Rejestracja: 09 września 2011

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2011, 15:03

Juve kibicuję od ponad 11 lat. Konkretniej od EURO 2000, miałem wtedy 9 lat. Przed turniejem rodzice kupili mi pierwszą koszulkę a była to koszulka Włoch z dychą i Del Piero na plecach :). Od tego momentu zawsze jestem z Juve i ze Squadra Azzuri. Jeśli chodzi o reprezentacje i kluby zagraniczne to były to i są nadal moje pierwsze i ostatnie ukochane ekpiy :).
Ostatnio zmieniony 27 grudnia 2011, 15:29 przez Gera91, łącznie zmieniany 1 raz.


Gość

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2011, 15:25

-JuveFan- pisze:1. Juventus Turyn (od 4 lat ;))
2. Lech Poznań
3. Ajax Amsterdam, FC Porto, SSC Napoli,
Werder Bremen, Atletico Madryt - te 5 klubów na 3 miejscu :D

Napoli... Boże, widzisz a nie grzmisz. Wam nie głupio jest pisać w tym temacie ?


rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2011, 16:27

Kiedyś interesował mnie Bayern, za czasów Kahna i Effenberga czy Lizarazu, Elbera i innych. Sympatyzowałem z nimi główne ze względu na Oliego, ale też po to - no cóż, trzeba się przyznać - żeby robić swoim znajomym na złość, kiedy oni skreślali Bayern, a ten ogrywał Milan, Real, ManUtd czy Valencie w finale LM. OD kiedy dostałem koszulkę Davidsa i Del Piero, a mój brat Nedveda, Bayern się nie liczy, jest tylko Juventus. To będzie już z siedem lat. Obecnie trudno mi sobie wyobrazić Juve bez DP, ale ten czas nieuchronnie nadchodzi. Niemniej mam olbrzymią nadzieję (i nadzieja wcale nie jest matką głupich, często istnieją stanowcze przesłanki ku temu aby mieć nadzieję, np. w obecnej chwili jest nimi charyzmatyczny Conte) na to, że Juve będzie większe niż jest. Prawdziwy sprawdzian mojego kibicowania nastał, kiedy Juve zesłano do serieb, oraz kiedy trenerem był Del Neri. Nie mogłem zdzierżyć tego trenera, to był prawdziwy "chrzest" ;> Paradoksalnie - teraz to do mnie dotarło - im gorzej było z Juventusem i ich grą, tym bardziej chciałem im kibicować. Tak czy owak, z tym czy innym trenerem, z takimi czy innymi osiągnięciami, za wszystkie wygrane i przegrane które było mi dane oglądać - WARTO !!!
Pozdrawiam.


YaSq

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 240
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2011, 16:57

1. Stomil Olsztyn
2. Juventus Turyn
...
100. Sezonowa sympatia do zespolow ktore graja fajna pilke.


"Gwizdy z trybun? Jeszcze trochę i będą nam bić brawo" L. Del Neri
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2011, 17:19

To i ja się pochwalę.
Juventusowi kibicuję... oj, już dość długo. Zaczęło się od Mundialu '94 i sympatii do reprezentacji Italii, wiecie, Baggio i te sprawy. W wakacje '95 dostałem koszulkę Juve i tak już zleciało te... 17 lat :shock: Dobrze pamiętam mecze z Borussią, Manchesterem, Ajaxem. Uwielbiałem Tacchinardiego, Deschampsa, Souse, potem Davidsa. Jugovica również darzyłem wielkim szacunkiem.
Mniej więcej od 1998-1999 roku na drugim miejscu jest Valencia. Canizares, Angloma, Pellegrino, Ayala, Killy Gonzalez, Mendieta, Angulo, Lopez... mmmm :*. Dalej w sercu jest szpila wsadzona przez tego dziada Ranieriego, gdy spitolił rosnącą potęgę tegoż klubu, na szczęści powoli Nietoperze się odbudowują.


Obrazek
Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2011, 18:14

W wieku zdaje sie lat 6-ciu, otrzymałem koszulke z Alexem i '10' na plecach i od tamtej pory zapanowała samoistna sympatia do tych barw :wink: Tak więc nawet nie miałem nawet kiedy, żeby złapać sympatie do jakiegoś innego zespołu :prochno: I tak jakoś już przez te kilka, ba kilkanaście lat zostało, nasilając sie z każdym momentem :P Takie apogeum rozpoczeło sie wraz z spadkiem Juve do Serie B.

Obecnie, może nie kibicuje, ale sympatyzuje, w Polsce ze Śląskiem W.(ale to raczej dlatego, że zawsze ich koszykarski zespół bardzo lubiłem:)), Anglia WHU, Francja OM. ALe nic oczywiście nie może sie równać z miłością do Juventusu :C


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2011, 18:41

Na przełomie maja/czerwca 1998r, dostałem koszulkę Zidana na urodziny, miałem w tedy 6 lat, dlatego moje kibicowanie Juventusowi ograniczało się do oglądania meczy w LM i grania nim w Fife. Jednak z biegiem czasu, coraz mocniej się z nim zżyłem i tak już 13 lat minęło :).


czarny93

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 sierpnia 2009
Posty: 146
Rejestracja: 25 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2011, 18:54

Smok-u pisze:Na przełomie maja/czerwca 1998r, dostałem koszulkę Zidana na urodziny, miałem w tedy 6 lat, dlatego moje kibicowanie Juventusowi ograniczało się do oglądania meczy w LM i grania nim w Fife. Jednak z biegiem czasu, coraz mocniej się z nim zżyłem i tak już 13 lat minęło :).

Cytuję twój post ponieważ ze mną było prawie identycznie ;) W dzieciństwie, jakoś gdy miałem 10, 11 lat dostałem koszulkę Del Piero. Los tak chciał, że już wtedy zauroczyłem się w Juve, ale moje kibicowanie ograniczało się do oglądania meczów w LM i oczywiście gra w Fifę ;) Z biegiem lat zacząłem interesować się piłką coraz bardziej, a teraz nie wyobrażam sobie żebym mógł zamienić Juve na jakikolwiek inny klub. :-D


DejW
ODPOWIEDZ