Wasze ulubione kluby przed Juve

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Ifrit23

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2006
Posty: 107
Rejestracja: 27 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 23 marca 2007, 22:13

hara pisze:
Ifrit23 pisze:
juveluck pisze:
No ja mam podobnie, tez lubię morderców z liverpoolu ze względu na ich bogata historie zwłaszcza tą związana z Heysel.... :?
ehh... żal... Niema to jak usłyszeć od kibica Juve, że lubi historie Liverpoolu :? Jak dla mnie to kibice Lpoolu są mordercami i nikim więcej.
Chyba nie wyczułeś chłopie nutki ironii w wypowiedzi juveluck'a :D
Zrozumiałem ironię ale chodzi mi o wypowiedź Paul-Juve-90


Audi, vide, tace, si vis vivere in pace - Słuchaj, patrz, milcz, jeśli chcesz żyć w spokoju.
Bigem

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 stycznia 2007
Posty: 11
Rejestracja: 15 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 23 marca 2007, 22:42

Widzę, że sporo tutaj kibiców z "odzysku" (żeby nie powiedzieć "sezonowców") się znajduję...

Moja historia jest typowa...Jako dzieciak pojechałem z rodzicami do słonecznej Itali na wakacje..Tam tata kupił mi 1 koszulke z nazwiskiem Del Piero na plecach i opowiedział, że to najlepsza drużyna a w jej szeregach miał zaszczyt grać wybitny Polak o nazwisku Boniek - od tamtego czasu nieustannie kibicuje Juve a miało to miejsce w 95 roku - miałem wtedy 10 lat.

Pozdrawiam


_Jaco_

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 września 2006
Posty: 11
Rejestracja: 27 września 2006

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2007, 11:35

Juventus jest tak naprawde pierwszym klubem ktoremu zacząłem kibicować z całego serca.Ale rzecz jasna ,że poza Juve lubie takze inne druzyny np. Legia Warszawa,mam lekki sentyment także do Barcelony.


ThailonFae

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2007
Posty: 8
Rejestracja: 27 marca 2007

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2007, 23:15

Ulubiony klub poza Juve?

hmm.... bez dłuższego zastanowienia odpowiem, że Zagłębie Sosnowiec... dlaczego bo jestem z Sosnowca. A lokalny patriotyzm jest głęboko zakorzeniony w moim mieście.


Juve321

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2005
Posty: 39
Rejestracja: 26 listopada 2005

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2007, 11:37

Ja kibicuję tylko Juve i tak będzie na zawsze :!: Na zawsze w sercu mym Juventus FC !!! :wink:


Obrazek
Obrazek
yamakaszi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2007
Posty: 8
Rejestracja: 07 marca 2007

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2007, 21:15

ja przed juve nigdy nie kibicowałem żądnej druzynie ale podobał mi sie styl gry chelsea za czasów zoli , vialego ,desailego ,hassalbainka.


matekkuba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 stycznia 2007
Posty: 436
Rejestracja: 16 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2007, 22:11

Juve i Legia to moje ukochane kluby. Amen.


artoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2005
Posty: 312
Rejestracja: 30 września 2005

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2007, 22:24

Przed Juve? Nie pamiętam.
Chyba Manchester United ze względu na sympatię do Aleksa Fergusona. Mimo iż dziś nie darzę Diabłów sympatią to szacunek i podziw dla Szkota pozostał. Do dziś pozostał on moim ulubionym trenerem i menadżerem w piłkarskiej branży.

2post
Oczywiście jeszcze Korona Kielce.

Nie piszemy dwóch postów pod rząd- następnym razem użyj opcji 'zmień'. Zapraszam do regulaminu :)
/Juventinha


Chris7

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 kwietnia 2007
Posty: 1
Rejestracja: 01 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2007, 22:48

Od kiedy pamietam kibicuje JUVE i nigdy nie przestane!!!!!
!!!!!!!!!!!!Forza JUVE!!!!!!!!!!!!!!!


cinek_uk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 grudnia 2004
Posty: 308
Rejestracja: 23 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2007, 10:48

22 Kwietnia 1993 - mialem wtedy 6,5 roku...jak mialem 5 pamietam ze imponowalo mi PSG... tato byl zawodowym pilkarzem... zaczalem kopac pilke majac 3lata :)


Gigi + Alex + Pavel + Camor + Treze = Juventus
Gigi Buffon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lipca 2007
Posty: 230
Rejestracja: 06 lipca 2007

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2007, 11:57

Dla mnie przygoda z Juve zaczeła się na wiosne 1999 ,bylo to chyba w maju na tydzień przed 1/2 finałuLM z ManU ,tego samego dnia razem z siostrą zrobiłęm album Juve i od razu zakochalęm się wczarno-białęj koszulce ! przed sezonem 2000/2001 tata na urodziny kupił mi koszulkę Juve z nazwiskem Del piero mam ją do dziś :D . Z Juve jestem na dobre i na złe . Pamiętam ,że omało łeba nie rozbiłęm o szafę w pokoju gdy w telewizji zobaczyłem wynik z Perugią :płaczę: ( przesądzający o wyniku rywalizacji o scudetto 2000) Póżniej był kolejny sezon 2000/2001 i Słyna Lm zakończona na 1rundzie :angry: . Pamiętam do dziś komentarze w szkole ,ze to są cieniasy ,żeby stracić 12 goli w6 meczach i to ,że Fonseca musiał ratować Zidana na lotniku w Turynie i komentarze ,ze do wygrywania potrzebne są umiejętności i gra z glową. 2001./2002 pierwszy mecz obejrzany to ten z Celtickiem i porażka ale awans był więc cieszylem się ,ze Juve tak pięknie walczyło , póżniej był mecz z Deportivo i tak od tamtej pory aż do meczu z Barcą na Nou Camp sądziłęm ,ze oglądając Juve przynoszę im pecha :cry: a na Final Lm w2003 nastawiłęm się,ze WRESZCIE JUVE WYRA PO 7LATACH PRZERWY !!!!!!!!!!!!!!!!! Niestety porażka po karnych po jedenasce Shevcenko tak się wkurzyłęm,ze omało bym sobie nie złąmał palców u nogi poszłęm od razu do łązienki i nie oglądałęm nawet dekoracji!!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: Apóżniej ten przeklęty ćwierźć finał z Liverpolem i z Arsenalem , a gdy wybuchłata afera to byłęm bliski załamania bo też 11mieliśmy w tedy super ale tak to wzystko poszlo się>>>>>>>>>>>>>>>> do lasu i marzenia o podboju Europy muszę chyba odłożyć na nastę pne 10 być moze 20 :płaczę: :płaczę: lat Przed Juve nikogo nie było byłtylko Juve ! Póżnie j pokochałem RTS WIDZEW ( ale bardziej ze względu na brata) Prowadzę album o Juve już mam 8 częć na końcu i chyba sezon po powrocie do Serie A przenisę go na 9 ! Zawsze byłem z Juve nawet w Serie B ksiądz na religii nazywa mnie Juventini :smile: Przyznam się ,że Jak Juve zdobyło scudetto w2002 to darlem się na całe podwórko "FORZA JUVE 26 TYTUŁMAMY!!!!!!!!!!!!!"Co do pamiątek z Juve to mam 2 szaliki ,portfel z herbem i koszulkę ALEXA także jeden numer Hurra Juventus ! :dance: Ale ten Sezon będzie nasz i 30 scudetto wHistorii Dla mnie Inter ma ich 14!!!!!!!!!! o 14 za dużo . HURRA JUVENTINI WRACAMY PO SWOJE!!!!!!!!!!!!!!Pozdrawiam


Milan prawie jak Juve ! Prawie robi wielką różnicę
Pajo1906

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2007
Posty: 349
Rejestracja: 23 maja 2007

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2007, 12:11

Przed Juve to tylko Wisła... mój pierwszy klub to Juventus bo kupiłem sobie koszulke Nedveda jak miałem 10 lat :o


Obrazek
Miodek16

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2007
Posty: 18
Rejestracja: 18 lutego 2007

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2007, 12:47

.::misiek16::. pisze:A ja sobie kupiłem koszulke Juve (dokłasdnie to Alexa DP ) :dance: I jakos tak zacząłem kibicować Juventusowi i kibicuje już ponad 8 lat :happy:

BIAŁO CZARNE SERCE = JUVE NA WIEKI !!!!!!
ja tez.. ;p :roll:


forza juve!!!!

www.antyradio.int.pl
Maciek10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2004
Posty: 27
Rejestracja: 23 października 2004

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2007, 23:26

Ja zacząłem kibicować Juve w wieku 5-6 lat, równocześnie jako że mój tata pochodzi z Łodzi kibicowałem Widzewowi. Teraz wciąż kocham Juve, ale również nadal darzę sentymentem Widzew ;)


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2007, 09:48

Początek kibicowania Starej Damie można porównać do Wielkiego Wybuchu. Nikt nie wie co było przedtem... :twisted:


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
ODPOWIEDZ