Wasze ulubione kluby przed Juve

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 20 lipca 2006, 17:20

naros pisze:Niestety zostalismy zdegradowani i w przyszłym sezonie bedziemy grać w Serie B. Jednak mam do was pytanie komu bedziecie kibicowac w przyszłym sezonie w Serie A?
Ja bede kibicował Romie bo jeszcze 3 lata temu byłem takim małym kibicem tego klubu :P i nie chce aby mistrzem Włoch został Inter :evil: Napewno bede tez za Palermo ponieważ tam gra kilku naprawde dobrych piłkarzy których lubie :-D Mam nadzieje ze mistrzem Włoch nie zostanie Inter a Roma wzmocni skład przed sezonem i wysle do domu ich do domu :twisted:
FORZA ROMA!!!
skoro forza roma to od tej pory jestes romanista. I nawet nie smiej sie nazywac Juventino. Az mi sie plakac chce jak widze takie wypowiedzi. :angry:
I lepiej zeby sie pozostali zglosili zanim sami ich wyczaimy bo wtedy polecą bez zmiany przynaleznosci. ZDRAJCY!


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 20 lipca 2006, 18:07

Baloo pisze:
naros pisze:Niestety zostalismy zdegradowani i w przyszłym sezonie bedziemy grać w Serie B. Jednak mam do was pytanie komu bedziecie kibicowac w przyszłym sezonie w Serie A?
Ja bede kibicował Romie bo jeszcze 3 lata temu byłem takim małym kibicem tego klubu :P i nie chce aby mistrzem Włoch został Inter :evil: Napewno bede tez za Palermo ponieważ tam gra kilku naprawde dobrych piłkarzy których lubie :-D Mam nadzieje ze mistrzem Włoch nie zostanie Inter a Roma wzmocni skład przed sezonem i wysle do domu ich do domu :twisted:
FORZA ROMA!!!
skoro forza roma to od tej pory jestes romanista. I nawet nie smiej sie nazywac Juventino. Az mi sie plakac chce jak widze takie wypowiedzi. :angry:
I lepiej zeby sie pozostali zglosili zanim sami ich wyczaimy bo wtedy polecą bez zmiany przynaleznosci. ZDRAJCY!
wpis niezgodny z regulaminem

ban /martin


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
Buczuś

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 września 2004
Posty: 4
Rejestracja: 04 września 2004

Nieprzeczytany post 21 lipca 2006, 20:33

Ja przed juve kibicowałem Lazio i to wtedy kiedy grał Nedved. Kiedy Pavel przechodził do Juve odrazu sie przeniosłem na juve, poznałem w dodatku mojego ukochnanego zambrotte, swoja droga szkoda ze odchodzi - zal i smutek... ;( Lubie jeszcze Valenci'e ale gdyby sie spotkały oba kluby w jakims meczu to nie zastanawiałbym sie ani sekundy dłużej - kibicowałbym JUVE, bo wszyscy wiedza ze... jest to najlepszy klub posiadajacy wspaniałych piłkarzy i to nawet teraz tych młodych, którzy zastąpią wczesniejsza kadre (mówie o np. Chellinim, Balzarettim, Volpato itp.) Pozatym ja kocham ten klub, wspaniała przeszłość, wspaniali dawni piłkarze Dino Zoff (moim zdaniem najlepszy bramkarz jaki był), Michel Platini i oczywiście Boniek, jednak on nie był az tak przywiazany do biało-czarnych pasów jak reszta z wymienionych.

FORZA JUVE !!!!
KOCHAM TEN KLUB !!!
Ostatnio zmieniony 22 lipca 2006, 12:03 przez Buczuś, łącznie zmieniany 2 razy.


PESOTTINO SIAMO CON TE
Obrazek
JuveR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2005
Posty: 662
Rejestracja: 17 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 21 lipca 2006, 21:01

pakman pisze:Znam takich co w ciagu 3 lat kibicowali 4 roznym klubom :) To jest sztuka normalnie :/ MU , Real , Chelsea i Barca ....... Mu przestalo grac dobrze wszyscy kochaja Real , Chelsea kupila 20 ludzi - kochamy Czesli :/ Barcelona wygrywa Lm ...... no to kochamy Barce .... <samobojca>. Pozdrawiam PRAWDZIWYCH kibicow !! :-D
Nie martw się mój kolega z klasy w ciągu 2 lat kibicawał: Milanowi, Celticowi, ManU, Barcie, a teraz znowu Milanowi.

Ja dokładnie nie pamiętam kiedy zacząłem kibicował Juve ( miałem chyba 6 lat ) , ale napewno jest to mój pierwszy i ostatni klub który tak bardzo kocham.


29

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 162
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 21 lipca 2006, 21:46

Zatem zaczęło się od Tsubasy.. potem pokochałem na WC '94 Roberto Baggio... (w tamte wakacje na boisku byłem boskim Roberto). Nadszedł wreszcie dzień 22.05.1996 i pamiętny finał Champions League.. na początku tego meczu powiedziałem sobie.. "kto wygra w ten wieczór... uzyska moją dozgonną miłość" ... i tak już zostało.. Nawet przez sekunde ostatnich 10 lat nie przyszła mi myśl o zmianie klubu...

A inne kluby ? Lazio.. szanuje ten klub od dnia w którym nie bacząc na błagania całej Italii (w tym swoich kibiców) zlali pupe (słowo to zastąpiło słowo zaczynające się na literę D ponieważ wygląda na to, że jest ono traktowane na tym forum jako wulgarne) Interistą :)


Forza Juve !!


mat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2005
Posty: 64
Rejestracja: 11 listopada 2005

Nieprzeczytany post 21 lipca 2006, 21:53

Moim pierwszym ulubionym klubem by³ Ajax. Do tej pory lubie ten klub. Wszystko zmieni³o siê po finale LM w '96, od tej pory kibicuje Juventusowi. A po finale w Borussi± i piêknym golu Alexa zacz±³em bardzo ceniæ tego pi³karza :)


krystiank

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 570
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 lipca 2006, 21:59

Moim 2 klubem jest Arsenal a 3 Lyon :) Arsenal to wszystko przez to ze Henry tam poszedł z JUVE :/ Realu czy Barcy nigdy nie polubie mimo ze gwiazdy JUVe tam przeszły :) W Arsenalu gra też piłkarz ktorego lubie Rosicky :) Także jest OK, w ogóle to jest OK klub, nie szpanuja tak jak Chelsea, Real, Barca czy Manchester oraz Interowcy :) We Włoszech tylko JUVENTUS i tak w moim sercu juve jest 1 !

FORZA JUVE !


forza bianco-neri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2004
Posty: 297
Rejestracja: 07 listopada 2004

Nieprzeczytany post 21 lipca 2006, 22:20

djse pisze:Musze przyznać ,ze niektórzy na tym forum sa żałośni... Ledwie sie dowiadujemy ,że JUVE ma grać w Serie B ze strata -30 pkt ,to od razu jak grzyby po desczu pojawiaja sie tematy : "komu bedziesz kibicowal w Serie A " ,czy ten z poprzednim klubem ulubionym.
Sorry ,ale dla mnie to brzmi jak głos szczurów ,które chcą uciec z tonącego okrętu i szukają już sobie alternatyw.
Może to i dobrze ,bo zostaną sami Juventini. Ja wręcz jestem dumny z tego ,że Juve to mój ulubiony klub niezależnie od tego ilu zawodników zostanie.
NIe będe ani nikomu kibicowal w Serie A (jedynie ,zeby nikt z 3-jki Roma Inter ,MIlan nie zdobyli Scudetto) ,ani odgrzebywal komu kiedys tam kibicowalem. Bo po co ??? Zeby moze zapomniec o Juve ???
Mnie teraz najbardziej interesuje Serie B i czekam kiedy Alex znów wzniesie Puchar za kolejne 30 scudetto i My prawdziwi kibice będziemy mogli z satysfakcją wyszyć sobie 3 gwiazdkę na koszulce Juve (bo jak wiadomo te dwa scudetta nam zabrali ,ale jak dla mnie oni je wygrali na boisku i nikt tego mi nie wmówi)...
JUVE PER SAMPRE
Temat wcale nie głupi, bo wielu kibiców, którzy zaczynają interesować się piłka, poznaje kluby, piłkarze zaczynają imponować itp. Jednym mogło się podobać Monaco z 2003 . innym Real z 2002, Man Utd. z 1999 nio nie wiem wcześniej Ajax, Legia i Wiedzew jako polskie kluby grające w LM...Problem w tym, że część kibiców postanawia kibicować jakiemuś klubowi na stałe, a inni pozostają neutralnymi kibicami - kto zagra lepiej ten niech wygra, po prostu zachwyca ich sama piłka (takich kibiców chyba jest mało, bo prawie każdy ma jakieś uprzedzenia). Ja nie mogępowiedzieć o żadnym klubie, w takich słowach jak o Juve o tlko ten klub darze takim uczuciem. Natomiast wcześniej byłem grą kilku innych klubów bardzo "zszokowany" - m.in. Ajax, PSG. To przede wszystkim dzięki rozkwitającym na moich oczach talencie Del Piero pokochałem Juventus, natomiast miałem także innych idoli - Kluivert, Shearer itp. Jednak to Juve poza Del piero posiadało takich ulubieńców jak Vialli, Di Livio Ferrara czy bramkarz Peruzzi którego także bardzo lubiałem. Nie wiem czy po tym jak Del Piero zakończy kariere moje "uczucie" do Juve osłabnie, chyba tak jednak nikomu nigdy nie będe tak kibicował jak Juve o wiem na pewno, jeśli chodzi o kluby... Tak więc temat wcale nie taki głupi, jakby się niektórym na pierwszy rzut oka mogło wydawać...
Co do innego tematu założonego przez narosa - to nie dziwię się, że jego obecna forma wielu ludzi denerwuje czy zakrawa o żenade. Moim xdaniem jeśli temat nosiłby nazwę "komu będziesz życzył zwycięstwa w Serie A w następnym sezonie" o myślę, że nie byłoby takiego prolemu jak teraz... Ja osobiście z tego złego co mamy to życzyłbym sobie zwycięstwa Pamy
JUVE PER SEPRE


Juve per Sempre
pakman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 279
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 lipca 2006, 22:32

Najlepsi sa tacy co - co tu duzo mowic - nabijaja sie z Juve :/ cieszac sie przy okazji ze ich np.Barcelona jest naj naj najjjjjjjjjjj a na proste pytanie : Data zalozenia klubu ? Swieca oczkami - zalosne :/ KIBICE :rotfl: .... a ja hmmm .... dumnie w koszulce Juve spaceruje po miescie :)


"Białe seRce , kRew w czeRni MY na zawsze JUVE wieRni " ★ ★ ★

Pirlo przyszedl z Mialnu za darmo ? Niemozliwe!

Nawet Chuck Norris nie strzelil tylu goli co DEL PIERO !
sieka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lutego 2005
Posty: 54
Rejestracja: 28 lutego 2005

Nieprzeczytany post 21 lipca 2006, 22:46

Ja od finału z Realem LM 1998 to kibicuje Juve no i troche mniej Barcelonie...ale ogólnie to nie miałem jakiś wahań sympatii wobec klubów.


...............JUVE...........
tawiarz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 59
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 lipca 2006, 22:54

Nie często udzielam się na forum, ale teraz poprostu muszę napisać parę słów. Jestem przekonany, że za rok o tej porze będzie nas (kibiców Juve) o połowe mniej. Osoby pokroju narosa są delikatnie mówiąc żałosne, ale wybaczmy mu, bo mam wrażenie, że (jak zasugerował kolega juveluck) nie ma on więcej niż 11 lat. sądzę też, że takich "nikczemnych person" jest na tym forum więcej, ale to okarze się w przeciągu kilku miesięcy. jeśli o mnie chodzi, to dokładnie nie pamiętam kiedy zacząłem kibicować Juve. Wiem tylko że zaczęło sie od R. Baggio około 1991 roku. Od wtedy już zawsze tylko Juve. No i jeszcze klubik z mojego miasteczka Błękitni Raciąż :wink:


jogurt-1991

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2005
Posty: 4
Rejestracja: 10 listopada 2005

Nieprzeczytany post 21 lipca 2006, 22:59

Tylko Juve !!! No jeszcze bvardzo Arsenal lubie ale JUVE kocham !!! pozdro ;] :happy:


Apollo_83

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 171
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 lipca 2006, 23:12

Juve jest moim pierwszym i jedynym klubem jaki kocham i tak już pozostanie. A naros jest typowym "przerzutem" a takim osobnikom mówimy stanowcze NIE (ujmując to delikatnie) :naughty:


Wolas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 kwietnia 2006
Posty: 53
Rejestracja: 03 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 22 lipca 2006, 01:45

ja jakoś nigdy nie kibicowałem innym drużynom...pamietam tylko kluby którym nie kibicowałem 8)
a z Juve to sie zaczęło tak że był chyba jakiś meczyk LM w tv.
Jeden z zespołów nazywał sie...Juventus :P (myśle sobie: kurcze fajna nazwa) patrze na stroje (myśle sobie: kurcze ale fajne :D )
No i sie bardziej zainteresowałem i tak wciągnęło że nie puściło :lol:
pozdro dla Kibiców


Z Juve od 2003 r.
Tombalu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 250
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 22 lipca 2006, 10:06

Temat dla mnie jest co najmniej dziwny i pojawia sie w takim momencie - gdy JUVE spadło do Serie B, czyzby odzywalay w niektórych wspomnienia po innych klubach?? Czy moze juz przygotowujecie sie komu kibicowac w tym roku??

Moja odp jest prosta - urodziłem sie i zyje dla JUVE!!! Od zawsze jetsem z JUVE - od dziecka, a na całego zakochałem sie w JUVE gdy zdobyli puchar UEFFA w 1993. Milosć dała owoc juz w Rzymie w 1996 - gdy JUVE zdobyło Puchar Mistrzów, a ja razem z wlochami swietowałem ten puchar w Rzymie i miałem to szczescie ze widziałem to wszystko na własne oczy, a tyle tys kibiców i flag JUVE - dosłownie wszedzie juz nie zapomne do konca zycia.


Obrazek
Zapraszam www.NaszaKalwaria.pl i na www.kwa24.pl/forum/ - Forum Powiatu
ODPOWIEDZ