Juventus Turyn w Serie B !!!

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 15 lipca 2006, 08:39

liczylem sie z tym ze bedzie serie b ale zeby odejmowac 30 punktow... przeciez niemozliwy jest z takim bagazem awans do serie a czyli to tak jakby nas zdegradowali do serie c. mam taka nadzieje ze dzieki apelacji uda sie zmniejszyc kare tych ujemnych punktów.

wszystkich ukarali bardzo surowo... oczywiscie oprocz Milanu, nie bede juz tego komentowac ale kazdy sie moze domyslic ze jednak uklady pozostały (wiadomo były premier i dzialacz związku...)

proponuje zeby na znak zaloby ustawic sobie avatar caly czarny taki jak ja posiadam. pokazmy ze ine zgadzamy sie z tym wyrokiem i bardzo cierpimy...

mimo wszystko dalej kocham Juve i wierze ze juz niedlugo bedziemy na szczycie. mam nadzieje ze pilkarze tacy jak Gigi Canna Zambro i wszyscy inni takze kochaja ten klub i nie odejda. beda z nim w trudnych chwilach i pokaza swoja miłość.... prawdziwa miłość. przekonamy sie przynajmniej kto tu jest dla pieniedzy a kto z milosci do Juve

a do tego jeszcze to:
http://sport.onet.pl/0,1248705,1356530,wiadomosc.html

mam nadzieje ze nie... :cry:
Ostatnio zmieniony 15 lipca 2006, 09:29 przez tabo89, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 15 lipca 2006, 08:58

szok szok szok ... serie b to jakoś wydawalo mi sie ze tam zagramy... ale minus 30 punktów to już jest zdecydowanie coś nie tak... nie bede mówił na inne kluby bo każdy wie jak jest i kto większy wały robił ... a są 'prawie' bo te 15 jest nic przy naszych 30 i serie b .... jest mi strasznie smutno .... nie tylko ze juve bede ogladac w drugiej lidze wloskiej ale ze nei wygrala sprawiedliwość... wszystko na pokaz... milan tylko udowodnil kto ma wiekszą władze we wloszech ...
juve kocham Cie co by nie bylo... serie b czy serie c zawsze bede tam gdzie ty !


grandejuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 listopada 2005
Posty: 89
Rejestracja: 19 listopada 2005

Nieprzeczytany post 15 lipca 2006, 09:15

A jednak :(
Prawie wszyscy spodziewalismy sie degradacji, ale kazdy czekal na oficjalne oswiadcznie. Szokiem jest dal mnie -30 na starcie. Liczylem na powrot do serie B za rok, a tu musimy poczekac ze 2. Taka sytuacja zmienia wszystko. Mało kto z naszych zawodnikow postanowi pozostac w klubie. Mozemy byc pewni, ze zostanie Alex, a cała reszta to wielka niewiadoma. Denerwuje mnie to, że za błędy kilku osób (Moggi, Giruado) placi caly klub wlacznie z kibicami. Co do kar dla innych klubow malo mnie to obchodzi. Nie pocieszam sie faktem, ze razem z nami spadnie Viola i Lazio.
Długo bedziemy czekac na powrot naszego Juve na szczyt. Osobiscie uwazam, ze za ok. 5 lat powalczymy o najwazniejsze trofea.

JUVE PER SEMPRE :!:
Ostatnio zmieniony 15 lipca 2006, 09:26 przez grandejuve, łącznie zmieniany 2 razy.


Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 15 lipca 2006, 09:16

Była wina ,jesta kara.Ale kara wydawana przez sad powinna być sprawiediwa, a w tym wypadku tak nie jest.Odebrano nam 30 punktow na stracie sezony tylko i wyłącznie po to ,żeby utrudnić nam po ruku awans do Serie A.Zobaczymy teraz jak zachowają się piłkarze...


Obrazek
robson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 grudnia 2003
Posty: 82
Rejestracja: 20 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 15 lipca 2006, 09:18

Berlusconi dalej rzadzi we włoszech ten proces był fikcja ale co po tym milanowi dalej sa ciency i niczego niewygraja wrocimy do 1 ligi i pokazemy im ze to piłkarze grali a nie osoby za boiskiem szkoda sezonu ale sadze ze to nam pomorze postawimy na młoda kadre ktora ogra sie w 2 lidze przez rok i awansuje do 1 ligi choc to mało realne przy tych 30 punktach na minusie jeszcze 15 to bym zrozumiał a co do zabranych tytułow to z 2005 to luzik ale czemu z 2006!! no i zaczyna sie rozspzredawanie zawodników :( ciekawe kto pokarze ze grał dla juve z pasji z miłosci dla klubu a kto dla kasy


co do milanu dla nich to niejest kara robili takie same wały jak my i co i nic co to jest -15 punkow straty smieszne to jest !!


Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 15 lipca 2006, 09:25

robson pisze:
co do milanu dla nich to niejest kara robili takie same wały jak my i co i nic co to jest -15 punkow straty smieszne to jest !!
To jest bardzo proste, tak jak w Serie A byli równi i równiejsi, tak jest w tym wypadku.Ten wyrok to kpina...ale cóż ,musimy trzymac sie razem , i pokazywać ,że jesteśmy razem ! Nieważne w jakiej lidze gra Juventus, liczy się tylko przywiązania do biało-czarnych barw !

JUVE PER SEMPRE


Obrazek
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 15 lipca 2006, 09:26

robson pisze:co do milanu dla nich to niejest kara robili takie same wały jak my i co i nic co to jest -15 punkow straty smieszne to jest !!
Kara Dla Milanu jest jak najbardziej sprawiedliwa ;] Podejrzani byli o kupienie 1 meczu, natomiast Juventus był podejrzewany o ustalenie ponad 20 meczów widac różnice ? I non sensem było by Milan degradować do Serie B. Jak by tak sie stało to Juventus powinien poleciec do Serie D. Powrócimy !

Ciekawe kto z piłkarzy zostanie...ma ktos jakies wypowiedzi piłkarzy ?

Bójcie sie chamy ! Za rok Wracamy !

Ti amo JUVENTUS !


Myzarel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2006
Posty: 893
Rejestracja: 25 maja 2006

Nieprzeczytany post 15 lipca 2006, 09:28

Teoretycznie mamy szanse na awans - i mam nadzieję że tak się stanie - 66 punktów jest osiągalne i można zbobyć nawet więcej - pierwsza dróryna serie b miała 9 meczów przegranych i 9 remisów - my na start mamy 10 przegranych jak nie patrzeć - ale szansa jest

Juve Per Sempre

w którymś z poprzednich ostów widzałem wiadomość jakoby Alex miał rzejsć do Totenhamu - nie wierzę w to :!:


Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie. - Giampiero Boniperti
speisi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 listopada 2004
Posty: 114
Rejestracja: 15 listopada 2004

Nieprzeczytany post 15 lipca 2006, 09:46

Przerażające jest te 30 pkt , przecież to jest ogromna strata ,boje się żeby ( nie daj Boże) nie było przygody z Serie C , a na szczyt nie szybko powrócimy , JUVE PER SEMPRE


BartekGajda9

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 153
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 15 lipca 2006, 09:48

Serie B - poprzez machlojki Moggiego całe społeczeństwo Juve (klub, kibice na całym świecie) traci na tym bardzo wiele. -30pkt :? o wiele za dużo !! Nawet nie wiem co pisać. Wszyscy jesteśmy pogrążeni w smutku, lecz musimy wierzyć w lepsze jutro. Forza Juve !!


"To trochę dziwne, ale uwierzcie mi, w życiu nie popełniłem większego błędu", "Obecnie pracuję nad tym, żeby móc wrócić do Juventusu" - tak Canna WRACAJ !!
Tom A Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2005
Posty: 160
Rejestracja: 17 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 15 lipca 2006, 09:50

pozostaje nadzieja ze kibice wyjdą na ulice...oby protest był tak wielki żeby cały świat zobaczył iż my kibice JUVE nie zgodzimy się na tak niesprawiedliwe traktowanie :evil: . NIech zaprotestują gdzie się tylko da, niech zbojkotują, niech krzyczą... :angry: Ktoś z rządu powiedział że to niedopuszczalne by La gazzetta dello sport już kilka godz. przed werdyktem ogłaszała wyroki i że jeżeli to się potwierdzi to będzie oznaką choroby nękającej całe Włochy...Więc niech teraz coś z tym zrobią - przecież ta farsa zwana sądem i nagonka mediów mediolańskich łacznie z największą sportową gazetą Italii - to po prostu woła o pomstę do nieba ! :płaczę: :płaczę: :płaczę: Jestem smutny ale i wściekły na układy i parodie które dzieją się w tej chwili... :naughty:


jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia, proszę nie ubieraj tego faktu w słowa...
Robert 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 stycznia 2006
Posty: 418
Rejestracja: 07 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 15 lipca 2006, 09:53

Myzarel pisze:Teoretycznie mamy szanse na awans - i mam nadzieję że tak się stanie - 66 punktów jest osiągalne i można zbobyć nawet więcej
Racja tyle punktów można osiągnąc ale bedzie bardzo trudno :doh:
Myzarel pisze:- pierwsza dróryna
drużyna !!
Myzarel pisze: serie b miała 9 meczów przegranych i 9 remisów - my na start mamy 10 przegranych jak nie patrzeć - ale szansa jest
Wiesz 10 przegranych na starcie sezonu to i tak 0 pkt bo przecież za porażki punktów sie nie odejmuje a my mamy - 30 do odrobienia. Raczej chciałeś napisać że na koniec sezonu to tak jakby nam odjeli punkty za 10 wygranych meczy.


Myzarel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2006
Posty: 893
Rejestracja: 25 maja 2006

Nieprzeczytany post 15 lipca 2006, 10:02

No o to mi właśnie chodziło - tylko się zakałapućkałem z nerwów. Kto wie gdyby nie było tej nagonki skończyło by się to inaczej. Cóż mam nadzieję że po apelacji którą zaowiedzaił zarząd Juve odejmą nam mniej punktów.

Juventus Nałogiem
Del Piero Bogiem
milan WROGIEM

Juve Per Sempre


Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie. - Giampiero Boniperti
Buri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2005
Posty: 684
Rejestracja: 04 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 15 lipca 2006, 10:03

OmG ! SZOK ... degradacje do Serie B przeżyjemy, odebranie - 30 pkt to jest ogromny cios, może być wręcz zabójczy i możemy spaść jeszcze niżej. Ale te 2 mistrzostwa nie przeboleje ...tyle stresu, przeżyć związanych z śledzeniem meczy a tu 2 lata w plecy :( tatalna porażka...a co z MILANEM?? dlaczego zostali w Serie A ?? gdzie ta sprawiedliwosć...3 kluby poleciały a oni nic :/,,,, mam pytanie mistrzostwa idą do INTERU czy MILANU ?


"Kocham te barwy i nie wstydzę się tego powiedzieć. Kocham je i wszystko, co z nimi związane." - Alessandro Del Piero
Vivaprokuratori

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 lipca 2006
Posty: 7
Rejestracja: 04 lipca 2006

Nieprzeczytany post 15 lipca 2006, 10:06

Nie awansujecie. Proste. Awansuje Fiorentina albo Lazio ktore sa niewiele gorsze od Juve. a maja mniej odjetych punktow


ODPOWIEDZ