Tatuaże piłkarzy Juventusu

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2006, 18:50

Mój kumpel zrobił sobie tatuaż smoka na plecach. Jakieś 10 cm na 15 i zapłacił za to ponad 400 zł, więc tanie to nie jest :) . Zależy jeszcze jak skomplikowany tatuaż.

http://www.tatuaze.com.pl/tatuaze.html
na forum tej strony można się dowiedzieć ile ludzie zapłacili za jakie tatuaże itp.


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2006, 19:23

Marq_ pisze:Mój kumpel zrobił sobie tatuaż smoka na plecach. Jakieś 10 cm na 15 i zapłacił za to ponad 400 zł, więc tanie to nie jest.
No, ale pomyśl czy napis, który jest łatwiejszy do wyrobienia o takiej samej wielkości co podałeś, będzie tyle kosztował? Raczej nie, ja jedynie myśle o napisach i cyfrach jak coś. Nie zamierzam się "upiękniać" jakimś np. aniołem na plecach...


delsebastian

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2003
Posty: 45
Rejestracja: 16 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2006, 21:25

Hej! Juz kiedys mialem napisac ze zauwazylem tatuaz jaki ma ALex (mozna zobaczyc po meczu z Rapidem - skrot meczu) i chcialem wlasnie poprosic o jakies dokladne foto.. wiec jesli ktos ma...


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2006, 21:37



M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2006, 21:59

wloski pisze:Może ktoś wiec mniej więcej, w jakich cenach są tatuaże róznego typu?
Około 50 zł/cm^2 w przypadku tatuażu trwałego. Jeśli chodzi o czasowy (3-5 lat) ceny wahają się w granicach 100 zł/cm^2.
Nie podobają mi się. No, może jeden (przy zamianie Roma na Juve rzecz jasna).


:roll:
gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2006, 22:42

Diego pisze:
wloski pisze:Może ktoś wiec mniej więcej, w jakich cenach są tatuaże róznego typu?
Około 50 zł/cm^2 w przypadku tatuażu trwałego. Jeśli chodzi o czasowy (3-5 lat) ceny wahają się w granicach 100 zł/cm^2.
Nie wiem skąd wziąłeś te ceny, gdyż tatuaże to nie są np. ziemniaki, czy inny towar, który ma ustaloną, stałą cenę za kilogram. Na cenę tatuażu wpływ ma bardzo wiele czynników, zaczynając od rozmiaru, stopnia skompilkowania, umiejscowienia na ciele, aż po cieniowanie. Dlatego może sie okazać, że za wzór o wymiarach 10 na 10 cm zapłacisz mniej, niż za dużo mniejszy wzór.
Poza tym tatuaż czasowy to bajka, nie ma czegoś takiego.


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2006, 23:06

gregor_g4 pisze:Nie wiem skąd wziąłeś te ceny, gdyż tatuaże to nie są np. ziemniaki, czy inny towar, który ma ustaloną, stałą cenę za kilogram.
Ze studia tatuażu. Byłem tam w maju i udzielono mi takiej informacji, więc ją tutaj podałem. Oczywiście nie jest tak, że po wykonanej pracy tatuaż będzie dokładnie mierzony, a cena zostanie zaokrąglona do szóstego miejsca po przecinku. I różne udziwnienia kosztują więcej (jak to w życiu). Jednak jest to pewien rząd wielkości.
gregor_g4 pisze:Poza tym tatuaż czasowy to bajka, nie ma czegoś takiego.
Poszedłem do jednego studia i taki wielki, miły pan powiedział, że tatuaże czasowe to bajka (a może użył słowa bujda, już nie pamiętam) i jak znajdę kogoś, kto będzie mi taki oferował (poza henną rzecz jasna), to mam wziąć od niego zaświadczenie, że w wypadku niecałkowitego zejścia tatuażu będę miał prawo wystąpić na drogę sądową. Poszedłem do drugiego i tak pani (nie sprawiała już wrażenia tak miłej osoby jak tamten pan) była gotów zrobić mi tatuaż na 3-5 lat. Gdy spytałem się, czy podpisze mi taki dokument, o którym wspomniałem wyżej, odpowiedziała: "Oczywiście, że nie" :lol: . No i podała mi jeszcze cenę (100zł/cm^2).
Ostatnio zmieniony 19 czerwca 2006, 23:21 przez M., łącznie zmieniany 1 raz.


:roll:
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2006, 23:09

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze: Mialem gdzieś wyraźniejszy ale nie moge teraz znaleść, a moze to było na filmiku :roll:
delsebastian pisze:Hej! Juz kiedys mialem napisac ze zauwazylem tatuaz jaki ma ALex (mozna zobaczyc po meczu z Rapidem - skrot meczu) i chcialem wlasnie poprosic o jakies dokladne foto.. wiec jesli ktos ma...
Dokładnie o filmik mi chodziło http://rapidshare.de/files/23533897/Ale ... a.wmv.html dla tych co nie widzieli, fotą inną nie dysponuję.
Współczuję im :smile: Coś takiego na całe życie :prochno:


Obrazek
wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2006, 23:52

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:
Współczuję im :smile: Coś takiego na całe życie :prochno:
Heh to było mocne. A co do tych tatuaży to szczególnie, że nie są za ładne, to potem takie coś nosić to obrzydliwe jest...


mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2006, 00:06

Wszystko rozumiem, ale Totti na plecach to jak dla mnie przesada. A co ten gość zrobi, jak piłkarz odejdzie z Romy? :prochno:

Ja kiedyś na wakacjach chciałem sobie zrobić tatuaż henną. Niestety powstrzymała mnie cena - 30 zł. Co prawda to nie jest dużo, ale trzeba wziąć pod uwagę, że jechałem tam za swoją kasę (moje życie przez dwa ostatnie dni kosztowało razem 10 zł :smile: )
Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze: Dokładnie o filmik mi chodziło http://rapidshare.de/files/23533897/Ale ... a.wmv.html dla tych co nie widzieli, fotą inną nie dysponuję.
Dlaczego jak trzeba coś wrzucić na serwer, to wszyscy wybierają Rapidshare :doh: Wrzućcie to gdzieś indziej... :pray:

Tatuaż Alexa widziałem już kiedyś. Nieco się wtedy zdziwiłem, że ON coś takiego ma, ale jak go znam, jego dziara coś symbolizuje :wink:

EDIT:
wloski pisze:Prosze bardzo kliknij tutaj
DZIĘKOWAĆ :wink:
Ostatnio zmieniony 20 czerwca 2006, 00:33 przez mesju, łącznie zmieniany 1 raz.


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2006, 00:11

Prosze bardzo kliknij tutaj


delsebastian

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2003
Posty: 45
Rejestracja: 16 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2006, 09:07

Alex ma jaiegos orla na lewej lopatce, to juz chyba wiemy wszyscy, szkoda tylko ze nie ma jakiegos dokladnego foto.. a co na prawym ramieniu:>


Discordia

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 maja 2006
Posty: 277
Rejestracja: 12 maja 2006

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2006, 11:51

A czy ktoś z Was ma może wyraźne zdjęcie tatuażu Gigiego??? Ja do tej pory znalazłam tylko jedno, i to dość niewyraźne :/


Szwarou

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2005
Posty: 212
Rejestracja: 12 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2006, 13:18

wloski pisze:...ale narazie nie ryzykuje podejmować ryzyka "z moją Danielą", bo niewiem jak ona długa przetrwa :smile: .
Nie ma bata raczej za zadne skarby bym ze "swoja Daniela" nie tatuowal sie :)
Predzej myslalem na Juventus ;) ale moze cos jeszcz wpadnie mi do glowy ciekawego

edit:
http://www.tatuaze.com.pl/images/big/tatuaz3.jpg
Ten jest w deche ;) zawsze mam problemy ktora lewa ktora prawa :D


Obrazek
juverm

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2005
Posty: 792
Rejestracja: 05 listopada 2005

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2006, 12:01

Jak na razie znalazłem stronke:

http://tattoo-football.prv.pl/

A na niej coś takiego:

Obrazek



A jeśli chodzi o mnie, to ja nie zamierzam zrobić sobie nigdy tatuażu, poprostu nie chcę zrobić czegoś, czego w starości będe żałował...


Obrazek
ODPOWIEDZ